Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10941 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2021. augusztus 12., csütörtök 0:49 Chalobah valóban nem egy Tomori, de szerintem teljesen korrekt teljesítményt rakott le az asztalra. 22 éves, ne várjuk el, hogy hibátlan legyen a játék minden elemében. Első tétmeccsnek egy friss BL-győztes csapatban egy (ugyan félig komolytalan, de attól még) kupadöntő nem kis nyomás, mégse roppant össze a terhe alatt.
Volt 1-2 bizonytalankodása, de sokkal több volt a jó szerelése/mentése, nekem abszolút tetszett a játéka, sőt meg merem kockáztatni hogy ő volt a legjobb a hátsó hármasból. A valencia-i kölcsön nem lenne rossz amiről volt pletyka, aztán ki tudja ha jól teljesít, jövőre akár még mi is számolhatunk vele.

CHO helyzete viszont kicsit aggasztó, nagyon kellene neki egy olyan szezon amit végigjátszik, de itt annyira telített a támadósor hogy ott nem fog lehetőséget kapni, James cseréjeként pedig max néhány kupameccs jutna neki, ami édes kevés. Jó lenne ha meg lehetne győzni hogy menjen el egy évre valahova, mert így nem lesz belőle semmi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10942 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sokat ekéztem mindig Kepát de nagyon örültem mikor beállt és megkapta a lehetöséget. Jobban is védi a tiziket és nagy huzás volt ez!

Jo egy kupa győzelemmel kezdeni a szezont, még ha a kezdő fele kb tényleg alig edzett valamit (meg sokan nem is játszottak ma) így is sikerült behuzni a motiváltabb Villareal ellen (aki egy jo csapat).

Egyáltalán nem bánom a hosszabbitást, Kepa-nak ez egy plusz ha esetleg kupákban ujra lesz ilyen (az uj szabály miatt szinte biztos).

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10943 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Abraham nyilván azért nem lett becserélve, mert ahogy bejelentik Lukaku-t, neki nincs maradása itt, de ma nem jött volna rosszul Havertz helyett, aki a 60. perctől kb. használhatatlan volt, teljesen elkészült az erejével. Amikor megláttam, hogy odaáll elsőnek tizit lőni, sejtettem, hogy rögtön hátrányba is kerülünk.

Pulisic a nyár alatt sem lett okosabb játékos, borzasztó, mennyire önző és mennyire nem tudja felmérni, hogy egy-egy szituációban mi lenne a legbölcsebb döntés. CHO se mutat semmit, ha mindenki egészséges tud maradni, Ziyech is tartja a formáját, akkor nem lesz helyük, egymással verekedhetnek majd a meccs végi 10 percekért.

Chalobah valóban nem egy Tomori, de szerintem teljesen korrekt teljesítményt rakott le az asztalra. 22 éves, ne várjuk el, hogy hibátlan legyen a játék minden elemében. Első tétmeccsnek egy friss BL-győztes csapatban egy (ugyan félig komolytalan, de attól még) kupadöntő nem kis nyomás, mégse roppant össze a terhe alatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10944 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. augusztus 12., csütörtök 0:21
Akkor kicsit irreálisak voltak az elvárásaid, szerintem senki nem várt itt jó játékot, elég ritka amikor a szezon első (vagyis inkább 0. meccsén) egy csapat jól játszik, főleg úgy hogy 5-6 kezdő játékos nem, vagy csak csereként játszott. Meg lehet nézni a city szuperkupa meccsét is, ők ennél is jóval gyengébben játszottak. De ha minden ilyen gyenge játékkal nyerünk egy kupát akkor nem lesz gond :D
Nem hiszem... Jellemző ránk, hogy időnként alábecsüljük az ellenfelet és félgőzzel megyünk ki.

Egyébként ez a csapat játszott a Sp*rs elleni felkészülési meccsen is, az első félidőben lemostuk őket. Itt se volt gond míg nem rugtunk egy gólt. Addig ment a játék, aztán azt hitték meg is nyerték... Ez lett az eredménye. Nézd csak meg Tuchel arcát a meccs alatt, mindent elmond.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10945 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. augusztus 12., csütörtök 0:08
Bandi írta: 2021. augusztus 12., csütörtök 0:00 Nem a legerősebb csapatunkkal játszottunk, szezon elején, úgy hogy páran csak kb 1 hete kezdték el a felkészülést egy hosszú EB után, nem tudom hogy milyen játékot vártál, de szerintem közel sem volt olyan gyászos a teljesítményünk mint ahogy leírtad.
Jót. Annyit akartak csak kiadni amennyi muszáj. Ennek az lett az eredménye, hogy plusz fél órát játszottak és 11eseket kellett rúgni, necces volt.

A kezdőnk nem egy hete kezdte a felkészülést, Mount igen, ahogy beállt fel is javult a játékunk, szal kár erre fogni.
Akkor kicsit irreálisak voltak az elvárásaid, szerintem senki nem várt itt jó játékot, elég ritka amikor a szezon első (vagyis inkább 0. meccsén) egy csapat jól játszik, főleg úgy hogy 5-6 kezdő játékos nem, vagy csak csereként játszott. Meg lehet nézni a city szuperkupa meccsét is, ők ennél is jóval gyengébben játszottak. De ha minden ilyen gyenge játékkal nyerünk egy kupát akkor nem lesz gond :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10946 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. augusztus 12., csütörtök 0:00
Bubi írta: 2021. augusztus 11., szerda 23:51 Gratulálok a csapatnak.................

Meg magamnak is, mert egy hős vagyok amiért végignéztem.

Részvétem azoknak a drukkereknek akik kint voltak, legalább a kedvükért focizhattak volna egy kicsit.
Nem a legerősebb csapatunkkal játszottunk, szezon elején, úgy hogy páran csak kb 1 hete kezdték el a felkészülést egy hosszú EB után, nem tudom hogy milyen játékot vártál, de szerintem közel sem volt olyan gyászos a teljesítményünk mint ahogy leírtad.
Jót. Annyit akartak csak kiadni amennyi muszáj. Ennek az lett az eredménye, hogy plusz fél órát játszottak és 11eseket kellett rúgni, necces volt.

A kezdőnk nem egy hete kezdte a felkészülést, Mount igen, ahogy beállt fel is javult a játékunk, szal kár erre fogni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10947 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. augusztus 11., szerda 23:51 Gratulálok a csapatnak.................

Meg magamnak is, mert egy hős vagyok amiért végignéztem.

Részvétem azoknak a drukkereknek akik kint voltak, legalább a kedvükért focizhattak volna egy kicsit.
Nem a legerősebb csapatunkkal játszottunk, szezon elején, úgy hogy páran csak kb 1 hete kezdték el a felkészülést egy hosszú EB után, nem tudom hogy milyen játékot vártál, de szerintem közel sem volt olyan gyászos a teljesítményünk mint ahogy leírtad.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10948 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tök jó, hogy ez is megvan, sokat számíthat ez a szezonkezdetnél.

Bár Kepa össze vissza dőlt, de nem akarnám elvenni az érdemét. Külön öröm, hogy Emery-től újabb serleget sikerült elvenni, sokszor ennyiben legyen része a továbbiakban is.

Remélhetőleg az első bajnokira már hadra fogható lesz Chilwell, James, Silva is. Mount elég rozsdás, gondolom a többi angol is hasonló, mihamarabb szükség lesz a jó formájukra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10949 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gratulálok a csapatnak.................

Meg magamnak is, mert egy hős vagyok amiért végignéztem.

Részvétem azoknak a drukkereknek akik kint voltak, legalább a kedvükért focizhattak volna egy kicsit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#10950 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azért az se semmi, hogy kb az összes selejtünk jobban lövi a tiziket, mint a német csatárpalántáink. Köszi Kepa, jár a pacsi!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#10951 Hozzászólás Szerző: Traxver »

6 büntetőt is belőttünk mi a fasz? :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10952 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mondtam :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10953 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kepaaaaaa 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10954 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kepa, megérdemelte! :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#10955 Hozzászólás Szerző: Traxver »

KEPAAAAAAAAAA

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#10956 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ez az basszus

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#10957 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Hogy lehet így büntetőt lőni?

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10958 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2021. augusztus 11., szerda 23:32
Pityee írta: 2021. augusztus 11., szerda 23:28 Most komolyan bekuldik kepat a tiziparbajra?
Kepa jo tizikben. :)
Az hagyjál, de Mendy meg borzasztóan fogja őket :D
Szerintem jó döntés, aztán majd meglátjuk.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10959 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Mondjuk volt ideje memorizálni hogy ki hova szokta rúgni :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10960 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. augusztus 11., szerda 23:28 Most komolyan bekuldik kepat a tiziparbajra?
Kepa jo tizikben. :)

Válasz küldése