Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17321 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én azt nem értem, hogy a francba fejlődtünk ennyire vissza. Novemberre elértünk egy olyan 70%ot, mostanra meg visszaestünk az alapokhoz... Ilyen játékkal fölösleges kiállni vasárnap. Abban reménykedhetünk, hogy esetleg a City nem veszi majd véresen komolyan. Értem ezt pl. a felállásra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17322 Hozzászólás Szerző: Dízel »

koni0725 írta:Csak egy eszrevetel: abbol a szempontbol Giroud kisertetiesen hasonlit Torresre, hogy alapvetoen teljesen alkalmatlan barmilyen csatarra emlekezteto jatekra, az Europa Ligaban viszont megtaltosodik.
Magas neki a PL szinvonal, ez a titka. Mondjuk arsenalba nem értem hogy nyomta a skorpio gólokat...

Odoi egy kibaszott nagy tehetség, minden utcalány mozdulatán látszik. Nem akarom neymarhoz hasonlítani, de ha így fejlődik tovább bármi lehet belőle. Ha sarri vagy a board miatt elveszítjük akkor az utolsó kapcsolja le a villanyt..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17323 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kante mit muvelt az elso golnal pfff mint az agyugolyo. Ilyet egy kozeppalyasunktol se lehet latni, de maga az egesz befejezes profi volt. Barkley is szrpen beverte, CHO goljanak orultem a legjobban, vannak meg buta hibai ami a rutintalansagbol fakad, de kezdetni kene tobbszor es megjobban belejonne. Bar gondolom a soron kovetkezo ket meccsen megint kap 5-10 perceket.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17324 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ekkora hányadék első félidőt is rég láttam, konkrétan nem akartak kapura lőni. Utána kicsit rákapcsoltunk, a Malmö is elfáradt, de ennek alapesetben összesítésben egy 8-0-nak kéne lennie, nem ilyen nyögvenyelős 150 perc után 2-1-nek...
Kanté sajnos tett ma érte, hogy Sarri még véletlenül se gondolkozzon el rajta, hogy az eredeti posztján játszassa. :D Odoi jól nyomta, gondolom legközelebb két hét múlva láthatjuk majd EL-meccsen, ha nem topcsapatot kapunk. Ha igen, akkor júliusban a thaiföldi vagy vietnámi XI ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17325 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lehet mondani, hogy Magyarország 10 millió (de inkább 8 ) fociedző/szakértő országa, de a félszemű laikusnak is egyből leesne, hogy CHO és Ruben posztjaikon a keret legjobb opciói. Nincs még egy ilyen csapat, ahol büntetlenül elkótyavetyélhetné az edző az ilyen - saját nevelésű - tehetségeket.
Ampadu is fasza volt, jó volt végre szimpatikus játékosokat is látni.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#17326 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csak egy eszrevetel: abbol a szempontbol Giroud kisertetiesen hasonlit Torresre, hogy alapvetoen teljesen alkalmatlan barmilyen csatarra emlekezteto jatekra, az Europa Ligaban viszont megtaltosodik.
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17327 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Örülhetünk ennek a gólnak..Ha találnak egyet,még a továbbjutás is necces lett volna...Undorító ez a játék...Az egyedüli pozitívum Odoi játéka. Vasárnap nem is tudom hogy mire számíthatunk..

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17328 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Jóvanakkor, nem is nézem tovább ezt a szart.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17329 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kontra gól, a mester örülhet, hogy ül a taktikája. :)

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17330 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Zsiru - Higany, Willi - Eden, Barkley - Ruben. Na végre! Ez szép volt!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17331 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem nézem a meccset, mert én több meccset nem szeretnék látni amíg ez a láncdohányos az edzőnk, de szomorú, hogy még ezeknek a hulladékoknak sem tudunk gólt lőni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17332 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Lof*sz hideg vizbe.
Ohh Chelsea we love you..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17333 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hat ez szanalom amit jatszunk.. elkepzeles meg nyomokban se fedezheto fel, remelem a hetvege lesz az utolso csepp a poharban. Malmo ellen izgulni kellett 20 percen keresztul hazai palyan, hogy nehogy benyaljunk 1-2-t. Malmo...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17334 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Szánalom. Egyszerűen szánalom.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17335 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem Sarri-nak tetszik a focija, taktikája :D Szeretném, ha meccs végére még vörösebb lenne a feje.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17336 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Sajnos ennyit tudnak! Viszont aki messze kiemelkedik: Odoi

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17337 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

20 perc... alszanak ezek buzik. Tudjátok mit. A Malmönek szurkolok. Rajtuk látom, hogy akarnak focizni.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17338 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Eltelt 10 perc... K*rva gyenge... Ha ennyire hagyjuk játszani a Malmöt, akkor előbb-utóbb rúgnak egy gólt... vagy kettőt...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17339 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

https://www.footybite.com/football/malm ... a-preview/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17340 Hozzászólás Szerző: Dízel »

RobMayth írta:Szép Estét!
Hát az eredmény már nem meglepő!Sokat gondolkodtam!Ami nekem hiányzik az igazi vezérek akik Terry , Lampard , Drogba!Akik vezérek voltak a pályán és azon kívül is!Akik mint játékban világklasszisok voltak!Ez egy része a dolognak,ez mellett ők a szívükben és a lelkükben is "kékek" voltak!És ezt nekünk is átadták szurkolóknak minden meccsen ,minden megnyilatkozásunkban!
Nekem ez kib*szottul hiányzik!Imádom a klubot ma is ,de hiányzik a mai játékosokból az a plusz,nagyon!Senki nincs aki felérhetnek ő hozzájuk ezen a téren!Hiányzik az az érzés amit ez a három Legenda adott nekem,nekünk minden percben amit a pályán és azon kívül is eltöltöttek a klubnál!Hozhatnak ide több száz milliós játékosokat de a szemébe nézek és nem látom azt amit az ö tekintetükbe láttam mindig!Mikor együtt örültünk együtt sírtunk!
Nekem ez hiányzik nagyon nagyon!Az erő amit ezek a játékosok adtak mindig hogy ténylegesen kék vére lett az embernek!
Nem tudom talán az lenne a legjobb ha egy Zola,Lampard,Terry tró lenne a szakmai csapat ,Drogbát is ide hozni és kitakarítani a játékosok között ,és elkezdeni igazi játékosokat kinevelni!
Nemtom,majd kiderül mi lesz!Addig marad a boldog nosztalgia könnyekkel(öröm :) )

https://www.youtube.com/watch?v=JnytJKKb0IU
A mi aranykorszakunk lejárt, újat kell építenünk. Ugyan olyan biztos nem lesz már, de törekedni kell rá.
Minden csapatnak voltak hullámvölgyei és kimagasló, irigylésre méltó időszakai. Mikor Beckham, giggs, Scholes játszott az MU-ba, vagy mikor Henryvel parádézott az arsenal, a milannak kaká, ronaldinho, pirlo, gattuso, maldini... a Citynek valószínű most van az.
Minden drukker azt akarja ami régen volt, de az elmúlt. Erős érzelmek kötnek a régi csapatokhoz az emlékek miatt, a maiak a nyomukba sem érhetnek, ez érthető.
A foci is megváltozott, a fiatalok sem úgy állnak hozzá ahogy régen hozzáálltak. Ma már ugy latom leszarják az egészet, van egy csomo klub ahova mehetnek, sehol sem erőltetik meg magukat, majd ahogy esik úgy puffan. Pénz a zsebben, instán mennek a követések el focizgatnak aztan majd valami nagy csapat elviszi őket.
Koncepció, következetesség, céltudatosság. Ezek nélkül sehova sem tartunk.

Válasz küldése