Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#2021 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Izland írta: 2023. december 27., szerda 21:53 Gusto is jó igazolás lesz. Csípem a srácot.
igen, pedig őt nagyon középszernek éreztem :D

Ez most szép helyzetkialakítás volt Jackotól, csak kicsit közel ért a kapus Mudrykhoz..

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#2022 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Izland írta: 2023. december 27., szerda 21:53 Gusto is jó igazolás lesz. Csípem a srácot.
Ha igy folytatja akkor James felkötheti a gatyáját

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2023 Hozzászólás Szerző: Izland »

Gusto is jó igazolás lesz. Csípem a srácot.

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#2024 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szép volt!
Jó kezdés!😉
GO BLUES

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#2025 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Na ez szep volt, több ilyen akciót szeretnék már előbb is volt egy ilyen milor Maatsen lövése nem jutott el a kapuig

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#2026 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gusto zseni volt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#2027 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. december 24., vasárnap 23:41 Egyetlen csapat sem veszített több Premier League-meccset 2023-ban, mint a Chelsea (19).

Ezt ki lehet tenni a vitrinbe :D Sanya te meg ne igyá töményet higítóra, ha szerinted Jacksonnak még több játékidő kell. Minél hamarabb el kell zavarni a fenébe azt a szerencsétlent.
Nekem ennyi még kevés, ezt a szezont (de talan kovetkezot is) meghagynam Jackson-nak es Broja-nak, barmit csinalnak. Jackson fiatal, elso szezonja a PL-ben, Broja meg hosszuserules utan van. Vagy akkor menjen kölcsönbe az albán, de jatszaniuk kell, mert így semmi ertelme tartani őket es nem hemzsegnek a jo csatarok a piacon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2028 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyetlen csapat sem veszített több Premier League-meccset 2023-ban, mint a Chelsea (19).

Ezt ki lehet tenni a vitrinbe :D Sanya te meg ne igyá töményet higítóra, ha szerinted Jacksonnak még több játékidő kell. Minél hamarabb el kell zavarni a fenébe azt a szerencsétlent.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#2029 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyerekek nem az alkohol beszélt belőlem :D. Csak a szokásos probálok a pozitivumokba kapaszkodni, meg teljesen másképp alakulhatott volna a meccs ha a 3 a 0 ellen berugjuk a helyzetet, jobban játszottunk. Kombinativabb passz játékokat láttam mint a wolves-tol, de ez kb az egesz szezonunkra elmondhato, játékban jobbak vagyunk. A MU és a Newcastle elleni két meccs volt sztem ahol lejátszottak minket, a többin nem, ahogy ma sem.

A két csatáros játéknak azért örültem mert igy Broja és Jackson is egyszerre tud játszani. Nekik kell a játékidő. Meg ha Nkunku már kezdő lesz, neki is fekszik és valanelyikükkel tud kezdeni.

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2030 Hozzászólás Szerző: Sindu »

emsanya írta: 2023. december 24., vasárnap 19:50

Ket csataros felallast is jo volt latni
Jó volt látni? :D Én most egy ideig olyan felállást néznék meg, ahol sem Jackson, sem Broja nem szerepel, mert sztem a legtöbb gondunk az ő impotenciájukból származik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2031 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. december 24., vasárnap 19:50 Lehiggadva atgondolva a meccset ma is azert jol jatszottunk. Sterlingre pipa voltam mert harmadszorra is kepes ilyen helyzeteket elbaszni, egyszeruen agyatlan de még igy is tobb helyzetunk volt.

Nkunku nagyon erzi a kaput, meg ott se volt szerencsenk mikor megakadt a golvonalon a labda. Ha vezetunk biztos mashogy alakul a meccs.

A vedelembe ezeket az egyeni hibakat kene elfelejteni, mar Silva is hoz meccsenkent egyet.

Ket csataros felallast is jo volt latni, erdekes lesz ennyi sargas utan hogy allunk fel de legalabb mindenki jatszik.

Ezekbol is tanul a fiatal keret, jo hogy 3 naponta jatszunk, eredmenyen is lehet javitani.

Lehajtott fej es dolgozni izombol tovabb!

Mindenkinek peace es boldog karacsonyt!
Ez valszeg már a karácsonyi pálesz után íródott, egyéb iránt nem tudom hova tenni. A csatárok kuka, Sterling önző és ostoba, Mudryk ostoba, Palmer képes egy egész meccsre eltűnni, a védelem dekoncentrált (Gusto, Silva, Badiashille, Ugu is mind adott gólt erő passzt/hibát csinált).

Petrovicot és Gallagher stabil teljesítményét kivéve semmi pozitívum nem volt, talán hogy Nkunku máris meglőtte az első gólját.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#2032 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. december 24., vasárnap 19:50 Lehiggadva atgondolva a meccset ma is azert jol jatszottunk. Sterlingre pipa voltam mert harmadszorra is kepes ilyen helyzeteket elbaszni, egyszeruen agyatlan de még igy is tobb helyzetunk volt.

Nkunku nagyon erzi a kaput, meg ott se volt szerencsenk mikor megakadt a golvonalon a labda. Ha vezetunk biztos mashogy alakul a meccs.

A vedelembe ezeket az egyeni hibakat kene elfelejteni, mar Silva is hoz meccsenkent egyet.

Ket csataros felallast is jo volt latni, erdekes lesz ennyi sargas utan hogy allunk fel de legalabb mindenki jatszik.

Ezekbol is tanul a fiatal keret, jo hogy 3 naponta jatszunk, eredmenyen is lehet javitani.

Lehajtott fej es dolgozni izombol tovabb!

Mindenkinek peace es boldog karacsonyt!
Sanya te szerintem még a gyász tagadás szakaszában vagy, vagy a lehiggadás alatt azt érted hogy bevertél egy liter bort meg egy kis töményet szentestére? :D Mert azért arra a kijelentésre hogy ma is jól játszottunk, nem látok más magyarázatot. Vagy még mindig az xg-be kapaszkodunk, mert abban ma tényleg megint jobbak voltunk, taps-taps!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#2033 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lehiggadva atgondolva a meccset ma is azert jol jatszottunk. Sterlingre pipa voltam mert harmadszorra is kepes ilyen helyzeteket elbaszni, egyszeruen agyatlan de még igy is tobb helyzetunk volt.

Nkunku nagyon erzi a kaput, meg ott se volt szerencsenk mikor megakadt a golvonalon a labda. Ha vezetunk biztos mashogy alakul a meccs.

A vedelembe ezeket az egyeni hibakat kene elfelejteni, mar Silva is hoz meccsenkent egyet.

Ket csataros felallast is jo volt latni, erdekes lesz ennyi sargas utan hogy allunk fel de legalabb mindenki jatszik.

Ezekbol is tanul a fiatal keret, jo hogy 3 naponta jatszunk, eredmenyen is lehet javitani.

Lehajtott fej es dolgozni izombol tovabb!

Mindenkinek peace es boldog karacsonyt!

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#2034 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Badiashile is utóbbi 2 meccs 2 kapott gól róla... :?
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#2035 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Drogbert írta: 2023. december 24., vasárnap 17:01 Boldog Karacsonyt mindenkinek!
Köszi viszont kívánom én is mindenkinek!
Remélem a 2024-es év az pontokban is gazdagabb lesz!!!
GO BLUES

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#2036 Hozzászólás Szerző: focimark »

Megerte idehozni a sok kozepszeru szart csillagaszati osszegekert :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2037 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem lep meg a vereseg, egy kalap szar ez a csapat. Evertonok, Wolverhamptonok szopatjak torkosra őket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#2038 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Boldog Karacsonyt mindenkinek!
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2039 Hozzászólás Szerző: Sindu »

És lám, van egy kompetens ember középen, egyből Sterling gólpassz... persze ez elsősorban Nkunku érdeme. Nálam 2 bekapott góllal együtt is Petrovic a MotM.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#2040 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Komoly gondok vannak a védőink gömbérzékével.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése