Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#3021 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

flatley09 írta: 2023. november 9., csütörtök 22:11
Hawaii írta: 2023. november 9., csütörtök 15:31
James Lee írta: 2023. november 9., csütörtök 12:48

Flatley for president. Következetességet luxus elvárnod, az itt nem dívik. Aki a kákán is a csomót keresi, az meg fogja találni.
Én kimondhatatlanul örülök ennek a három pontnak. Teljesen mindegy, mennyi minden történhetett VOLNA, kellett ez a sikerélmény a csapatnak a sok szerencsétlen szívás mellé, amikor igenis győzelmet érdemeltek volna.
Szerintem kicsit félreértitek, mert nem gondolnám, hogy van olyan Chelsea szurkoló, aki nem örült volna ennek a győzelemnek. Sosem értettem, hogy egy győztes meccs után miért nem lehet megfogalmazni néhány jogos kritikát a mutatott játékkal, a hozzáállással vagy akár a taktikával kapcsolatban. Nyilván a kritika ellenére sem lesz kisebb értéke a győzelemnek főleg úgy, hogy az aktuális listavezető ellen értük el, de még - egy a meccs nagy részében 9-10 emberrel játszó Tottenham ellen is - számos hiányossága kijött a csapatnak, és ezekre hívták fel lentebb a figyelmet.
Azért mert ami megint itt volt az nem jogos kritika. Az olyan kijelentések, hogy szégyenkeznünk kell a csapat teljesítménye miatt nem tudom, hol tartozik ebbe a kategóriába. Vagy miért az a fő téma, hogy Jackson hány helyzetet hagyott ki...egy mesterhármas után?
Persze, ki lehet fejteni, mi nem működött jól...de azt is el lehet ismerni, hogy mi volt pozitív. Márpedig aki itt károgott az pozitív dolgot nem fogalmazott meg. Illetve úgy általánosságban nem is szoktak, csak panaszkodnak, győzelemtől vagy vereségtől függetlenül.
Azért valljuk be, hogy nem volt ez mindig így. Ahhoz, hogy sokan ennyire pesszimista képet festenek a klubról, nagyban hozzájárult a csapat elmúlt másfél-két éves vesszőfutása. Nem igazán van hozzászokva egy Chelsea szurkoló ahhoz, hogy a szeretett klubja sokszor teljesen kilátástanul játszik, rendszerint underdog csapatként viselkedik egy rangadón, nem érdekelt semmilyen európai kupában és csak a 10-12. helyen tanyázik a bajnokságban. Ezeket a tényeket mindenki másképp dolgozza fel magában, és van, aki már emiatt egy gőzelemnek sem tud úgy örülni, mint régen.

Valóban voltak pozitív dolgok is, mint pl Jackson mesterhármasa (amivel remélhetőleg átszakadt az a bizonyos gát), azonban árnyalja a képet, hogy 2-1 után egy 9 emberrel játszó Tottenhamnek bőven volt lehetősége döntetlenre menteni a meccset.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3022 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Hawaii írta: 2023. november 9., csütörtök 15:31
James Lee írta: 2023. november 9., csütörtök 12:48
flatley09 írta: 2023. november 8., szerda 2:00 Volna...volna...volna...lehetett volna ez is és az is de nem lett. Mi is kaphattunk volna két pirosat de nem így történt. Jackson helyzetei is bemehettek volna de nem mentek.
Mi is játszottunk már jobban verség mellett és akkor is mindenki csak anyázott meg negatív volt a mi szurkolóink közül. Akkor a szologen a "csak az eredmény számít...a focit gólra játszák" volt. Most is legyen az...vagy hol marad a következetesség?
Nem azt mondom, hogy ünnepelni kell az teljesítményt de az eredménynek azért lehetne örülni és inkább arra fókuszálni, minthogy egyéni teljesítményeket hegyzünk ki egy ilyen eszement meccsen.
Flatley for president. Következetességet luxus elvárnod, az itt nem dívik. Aki a kákán is a csomót keresi, az meg fogja találni.
Én kimondhatatlanul örülök ennek a három pontnak. Teljesen mindegy, mennyi minden történhetett VOLNA, kellett ez a sikerélmény a csapatnak a sok szerencsétlen szívás mellé, amikor igenis győzelmet érdemeltek volna.
Szerintem kicsit félreértitek, mert nem gondolnám, hogy van olyan Chelsea szurkoló, aki nem örült volna ennek a győzelemnek. Sosem értettem, hogy egy győztes meccs után miért nem lehet megfogalmazni néhány jogos kritikát a mutatott játékkal, a hozzáállással vagy akár a taktikával kapcsolatban. Nyilván a kritika ellenére sem lesz kisebb értéke a győzelemnek főleg úgy, hogy az aktuális listavezető ellen értük el, de még - egy a meccs nagy részében 9-10 emberrel játszó Tottenham ellen is - számos hiányossága kijött a csapatnak, és ezekre hívták fel lentebb a figyelmet.
Azért mert ami megint itt volt az nem jogos kritika. Az olyan kijelentések, hogy szégyenkeznünk kell a csapat teljesítménye miatt nem tudom, hol tartozik ebbe a kategóriába. Vagy miért az a fő téma, hogy Jackson hány helyzetet hagyott ki...egy mesterhármas után?
Persze, ki lehet fejteni, mi nem működött jól...de azt is el lehet ismerni, hogy mi volt pozitív. Márpedig aki itt károgott az pozitív dolgot nem fogalmazott meg. Illetve úgy általánosságban nem is szoktak, csak panaszkodnak, győzelemtől vagy vereségtől függetlenül.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3023 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kazomester írta: 2023. november 9., csütörtök 15:53 Mert sokkal egyszerűbb és kényelmesebb 1 bitesen gondolkodni, mint sem mögé látni dolgoknak/értelmezni őket. Nyertünk? Pozitív. Kikaptunk? Negatív. Kész is vagyunk. Aztán amikor 2 win után jön hirtelen 3 vereség, akkor meg csak nézünk, hogy "dehat ennek semmi jelen nem volt, jó formában voltunk..." Pedig ott volt előttük eddig is.

Bocs telorol vagyok, nem szarakodik a formazassal most.
Na azért álljon meg a gyászmenet. Nem a győztes meccs esetén megfogalmazott kritikával van a baj. Erre reagáltam:
flatley09 írta: 2023. november 8., szerda 2:00 Mi is játszottunk már jobban verség mellett és akkor is mindenki csak anyázott meg negatív volt a mi szurkolóink közül. Akkor a szologen a "csak az eredmény számít...a focit gólra játszák" volt. Most is legyen az...vagy hol marad a következetesség?
De ha már ilyen tehetségesen felvezetted az egybites gondolkodásomat, reagálnék a tiedre és elmagyaráznám, miről is van szó. Amikor kikapunk, egyesek itt harsogva pocskondiázzák az amerikaiakat, az edzőt, a játékosokat. Teljesen mindegy, hogy játszik a csapat, minden elfogadhatatlan, mert a focit gólra és pontokra játsszák és nagy ívben le van szarva, hogy amúgy milyen teljesítményt nyújtott a csapat és hogy mi néz ki ígéretesen és mi nem, illetve hogy mi az irány ami fele próbál mozdulni a csapat.
Ha gyenge játékkal nyer a csapat, akkor is ugyanúgy meg kell fogalmazni a kritikát, ez tény és egy szóval sem mondtam, hogy ezzel bármi probléma lenne. A probléma a gyakori fröcsögéssel van, mert ha itt következetesség lenne, akkor az is észre lenne véve, amikor adott esetben egy teljesen megérdemelt győzelem marad el, erről pedig egy értelmes, objektív vita folyna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#3024 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hawaii írta: 2023. november 9., csütörtök 15:31 Sosem értettem, hogy egy győztes meccs után miért nem lehet megfogalmazni néhány jogos kritikát a mutatott játékkal, a hozzáállással vagy akár a taktikával kapcsolatban.
Mert sokkal egyszerűbb és kényelmesebb 1 bitesen gondolkodni, mint sem mögé látni dolgoknak/értelmezni őket. Nyertünk? Pozitív. Kikaptunk? Negatív. Kész is vagyunk. Aztán amikor 2 win után jön hirtelen 3 vereség, akkor meg csak nézünk, hogy "dehat ennek semmi jelen nem volt, jó formában voltunk..." Pedig ott volt előttük eddig is.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#3025 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

James Lee írta: 2023. november 9., csütörtök 12:48
flatley09 írta: 2023. november 8., szerda 2:00 Volna...volna...volna...lehetett volna ez is és az is de nem lett. Mi is kaphattunk volna két pirosat de nem így történt. Jackson helyzetei is bemehettek volna de nem mentek.
Mi is játszottunk már jobban verség mellett és akkor is mindenki csak anyázott meg negatív volt a mi szurkolóink közül. Akkor a szologen a "csak az eredmény számít...a focit gólra játszák" volt. Most is legyen az...vagy hol marad a következetesség?
Nem azt mondom, hogy ünnepelni kell az teljesítményt de az eredménynek azért lehetne örülni és inkább arra fókuszálni, minthogy egyéni teljesítményeket hegyzünk ki egy ilyen eszement meccsen.
Flatley for president. Következetességet luxus elvárnod, az itt nem dívik. Aki a kákán is a csomót keresi, az meg fogja találni.
Én kimondhatatlanul örülök ennek a három pontnak. Teljesen mindegy, mennyi minden történhetett VOLNA, kellett ez a sikerélmény a csapatnak a sok szerencsétlen szívás mellé, amikor igenis győzelmet érdemeltek volna.
Szerintem kicsit félreértitek, mert nem gondolnám, hogy van olyan Chelsea szurkoló, aki nem örült volna ennek a győzelemnek. Sosem értettem, hogy egy győztes meccs után miért nem lehet megfogalmazni néhány jogos kritikát a mutatott játékkal, a hozzáállással vagy akár a taktikával kapcsolatban. Nyilván a kritika ellenére sem lesz kisebb értéke a győzelemnek főleg úgy, hogy az aktuális listavezető ellen értük el, de még - egy a meccs nagy részében 9-10 emberrel játszó Tottenham ellen is - számos hiányossága kijött a csapatnak, és ezekre hívták fel lentebb a figyelmet.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3026 Hozzászólás Szerző: James Lee »

flatley09 írta: 2023. november 8., szerda 2:00 Volna...volna...volna...lehetett volna ez is és az is de nem lett. Mi is kaphattunk volna két pirosat de nem így történt. Jackson helyzetei is bemehettek volna de nem mentek.
Mi is játszottunk már jobban verség mellett és akkor is mindenki csak anyázott meg negatív volt a mi szurkolóink közül. Akkor a szologen a "csak az eredmény számít...a focit gólra játszák" volt. Most is legyen az...vagy hol marad a következetesség?
Nem azt mondom, hogy ünnepelni kell az teljesítményt de az eredménynek azért lehetne örülni és inkább arra fókuszálni, minthogy egyéni teljesítményeket hegyzünk ki egy ilyen eszement meccsen.
Flatley for president. Következetességet luxus elvárnod, az itt nem dívik. Aki a kákán is a csomót keresi, az meg fogja találni.
Én kimondhatatlanul örülök ennek a három pontnak. Teljesen mindegy, mennyi minden történhetett VOLNA, kellett ez a sikerélmény a csapatnak a sok szerencsétlen szívás mellé, amikor igenis győzelmet érdemeltek volna.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3027 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bazsi írta: 2023. november 7., kedd 17:36
flatley09 írta: 2023. november 7., kedd 16:41 ...
Nem azzal van a gond, hogy csúnyán vagy gyengén játszottunk, hanem egyszerűen szánalmasan. A spuri 3x is egyenlíthetett volna 9 emberrel és a 40 éves Silvának kellett rendre kivagdosnia a labdákat, mert a többieknek egyszerűen nem volt kedvük embertfogni vagy megmozdulni a lepattanó labdákra. Támadásban is ugyanez a kedvetlenség/tanácstalanság, egyáltalán nem látszott rajtuk, hogy úgy igazából nyerni szeretnének.
Volna...volna...volna...lehetett volna ez is és az is de nem lett. Mi is kaphattunk volna két pirosat de nem így történt. Jackson helyzetei is bemehettek volna de nem mentek.
Mi is játszottunk már jobban verség mellett és akkor is mindenki csak anyázott meg negatív volt a mi szurkolóink közül. Akkor a szologen a "csak az eredmény számít...a focit gólra játszák" volt. Most is legyen az...vagy hol marad a következetesség?
Nem azt mondom, hogy ünnepelni kell az teljesítményt de az eredménynek azért lehetne örülni és inkább arra fókuszálni, minthogy egyéni teljesítményeket hegyzünk ki egy ilyen eszement meccsen.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3618
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3028 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2023. november 7., kedd 15:37
BlueBlood1993 írta: 2023. november 7., kedd 14:19
koni0725 írta: 2023. november 7., kedd 0:24 Azért remélem, hogy miután lenyugodtatok, azértlesz valaki, aki majd örülni tud ennek a győzelemnek. :)
Na végre, köszönöm. Legutóbb amikor ránèztem 4-1-re nyertünk a listavezető otthonában és vettük el a veretlensègüket. Hát komolyan semminek nem lehet örülni? :shock:
A meccs képéről beszélünk. Aki látta a meccset, az tudja, hogy milyen nyögvenyelős volt ez a győzelem, végeredmény ide, vagy oda.
Nem lesz minden meccsen olyan mázlink, hogy 2 pirossal játszon az ellenfél. Bennem maradtak kételyek, hogy 1 piros lappal hoztuk volna -e a meccset.
Én értem de továbbra is megvertük 4-1-re az eddig veretlen listavezetőt idegenben, ez óriási dolog ne menjünk már el szó nélkül mellette. A mi lett volna ha senkit nem érdekel akkor se ha veszítünk, akkor ha nyerünk miért? Ki a faszt érdekel hogy beakadhatott volna a Son lövés. Nem tette, nyertünk semmi más nem számít, a focit még mindig eredményre játsszák és abban vitathatatlan volt a tegnap.

Arról nem is beszélve hogy bőven sokszor nyomtunk mèg 11vs11 is az első félidőben a góljuk után. Illetve szintén hatalmas pacsi hogy nem borult el senkinek az agya egy ilyen hangulatu derbin pedig suhancok mindenhol - a rutinosabb spurirol ez nem volt elmondható, iszonyat agresszívek voltak egyesek ott a belèpőkkel.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3029 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. november 7., kedd 18:00
emsanya írta: 2023. november 7., kedd 13:52 Igaz leadhatta volna Mudrykban de van benne csatár vér és önzőség jo értelemben.
Nyilatkozta meccs után, hogy le akarta passzolni Mudryknak, csak érzékelte, hogy az ukrán lesre mozog, ezért inkább megoldotta egyedül.
Akkor eleg gyorsan dontott, valahogy az erzodott hogy oda se néz Mudrykra. Lenyeg hogy szepen elfektette a kapust vegul.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3030 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. november 7., kedd 13:52 Igaz leadhatta volna Mudrykban de van benne csatár vér és önzőség jo értelemben.
Nyilatkozta meccs után, hogy le akarta passzolni Mudryknak, csak érzékelte, hogy az ukrán lesre mozog, ezért inkább megoldotta egyedül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#3031 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

flatley09 írta: 2023. november 7., kedd 16:41 ...
Nem azzal van a gond, hogy csúnyán vagy gyengén játszottunk, hanem egyszerűen szánalmasan. A spuri 3x is egyenlíthetett volna 9 emberrel és a 40 éves Silvának kellett rendre kivagdosnia a labdákat, mert a többieknek egyszerűen nem volt kedvük embertfogni vagy megmozdulni a lepattanó labdákra. Támadásban is ugyanez a kedvetlenség/tanácstalanság, egyáltalán nem látszott rajtuk, hogy úgy igazából nyerni szeretnének.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3032 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Ezzel az a gond, hogy amikor mi játszunk szépen de kiszopunk 1-0-ra, vagy 2, 3-ra akkor rendszerint arról megy a károgás, hogy a focit gólra játszák és eredmények kellenek...a szép játékkal semmire nem megyünk, meg csak egy szimptaikus kis csapat vagyunk, pár évvel ezeőtti Arsenal aki jól játszik de mindig kikap...
Na most, amikor végre nyertünk egy nagyobb meccset, több góllal viszont nem a legjobb játékkal, most valahogy fordul a kocka és probléma egyből az, hogy szarul játszottunk, nem érdemeltünk győzelmet, meg szégyen amit letettek a srácok az asztalra...az ellenfél meg fel van szopkodva...

Hol van ebben a logika? Ha ez nem, akkor nem tudom mi mutatja, hogy páran tényleg csak panaszkodni és hibát látni tudnak mindenben.

Nyilván nem a legjobb teljesítményt tettük le az asztalra. Nem volt a legszebb a játék...9 emberrel támadtak a végén...pár játékos nem szimpatikus...de csak elvertük őket. Nem azért kaptak két pirosat mert ellenünk játszottak, nem jókedvből szabálytalankodtak...hanem, mert a meccsen bírtunk rájuk nyomást gyakorolni. Az eddigi ellenfeleik erre nem voltak képesek...
Lehet ha ma játszanánk megint, nem így lenne de ez a tegnapi győzelem érdeméből nem szabad, hogy elvegyen. Nem csaltunk, vagy ilyesmi...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3033 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Izland írta: 2023. november 7., kedd 15:37
BlueBlood1993 írta: 2023. november 7., kedd 14:19
koni0725 írta: 2023. november 7., kedd 0:24 Azért remélem, hogy miután lenyugodtatok, azértlesz valaki, aki majd örülni tud ennek a győzelemnek. :)
Na végre, köszönöm. Legutóbb amikor ránèztem 4-1-re nyertünk a listavezető otthonában és vettük el a veretlensègüket. Hát komolyan semminek nem lehet örülni? :shock:
A meccs képéről beszélünk. Aki látta a meccset, az tudja, hogy milyen nyögvenyelős volt ez a győzelem, végeredmény ide, vagy oda.
Nem lesz minden meccsen olyan mázlink, hogy 2 pirossal játszon az ellenfél. Bennem maradtak kételyek, hogy 1 piros lappal hoztuk volna -e a meccset.
Én már meg sem merek szólalni, de azért Sonnak olyan zityója volt 1-2nél, hogy ha az becsattan akkor nem tudom most miről diskurálnánk itt :D Máskor azért jo lenne ha az ellenfél nem tudna 9emberrel helyzeteket kialakítani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3034 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Izland írta: 2023. november 7., kedd 15:37
BlueBlood1993 írta: 2023. november 7., kedd 14:19
koni0725 írta: 2023. november 7., kedd 0:24 Azért remélem, hogy miután lenyugodtatok, azértlesz valaki, aki majd örülni tud ennek a győzelemnek. :)
Na végre, köszönöm. Legutóbb amikor ránèztem 4-1-re nyertünk a listavezető otthonában és vettük el a veretlensègüket. Hát komolyan semminek nem lehet örülni? :shock:
A meccs képéről beszélünk. Aki látta a meccset, az tudja, hogy milyen nyögvenyelős volt ez a győzelem, végeredmény ide, vagy oda.
Nem lesz minden meccsen olyan mázlink, hogy 2 pirossal játszon az ellenfél. Bennem maradtak kételyek, hogy 1 piros lappal hoztuk volna -e a meccset.
Az elso 15 perc utan azert mar felebredt a csapat, de ki tudja mi lett volna.

En is ugyanerre ertettem a “negativ” kommentemet, hogy fajo volt nezni amit lemuvelt a csapat 9 ember ellen es valljuk be parszor a vege fele majdnem megszivtuk 9 ember ellen.. gondolok az epohogy lesre meg amikor Bentancur nem talalta el fejjel tok uresen robbant be igy, hogy 2 emberrel tobben voltunk a palyan.
Az egy vonalban lesen kiugro tamadokrol mar irtam korabban.

Nem volt egy ember se a palyan aki lenyugtatta volna a tobbieket meg nem kapkodott volna. Szabadrugas a felpalyanal es Gallagher kirugta bedobasra, a vedoink hatulrol szerintem vagy 5-6x inditottak ugy, hogy teljesen elerhetetlen volt stb.

Palmer amugy szerintem a legjobb igazolasunk volt, nagyon technikas es ugyes jatekos, mostmar tobb meccsen bizonyitotta.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3035 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem, ha beállnak a kapu elé bunkerbe akkor nehezebb lett volna a dolgunk. Így tényleg tálcán kínálták a lehetőségeket nekünk.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3036 Hozzászólás Szerző: Izland »

BlueBlood1993 írta: 2023. november 7., kedd 14:19
koni0725 írta: 2023. november 7., kedd 0:24 Azért remélem, hogy miután lenyugodtatok, azértlesz valaki, aki majd örülni tud ennek a győzelemnek. :)
Na végre, köszönöm. Legutóbb amikor ránèztem 4-1-re nyertünk a listavezető otthonában és vettük el a veretlensègüket. Hát komolyan semminek nem lehet örülni? :shock:
A meccs képéről beszélünk. Aki látta a meccset, az tudja, hogy milyen nyögvenyelős volt ez a győzelem, végeredmény ide, vagy oda.
Nem lesz minden meccsen olyan mázlink, hogy 2 pirossal játszon az ellenfél. Bennem maradtak kételyek, hogy 1 piros lappal hoztuk volna -e a meccset.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3037 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Spurst mindig orom megverni, foleg, hogy otthon voltak. :mrgreen:
Remelem ez kellett hozza hogy egy kicsit kizokkentsuk oket es hullamvolgybe keruljenek. :D
Bar nem veluk kell harcolni a helyekert, ettol fuggetlenul szuper volt.
Ev vegeig kiderul mit tud jackson, ha nem tudja allandositani a formaljat en elhoznam oshiment, 3 csatar nem sok egy csapatban, foleg ha mashol is lehet oket jatszatni, cam-ba vagy szelen, esetleg ketcsatarozunk.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3618
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3038 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta: 2023. november 7., kedd 0:24 Azért remélem, hogy miután lenyugodtatok, azértlesz valaki, aki majd örülni tud ennek a győzelemnek. :)
Na végre, köszönöm. Legutóbb amikor ránèztem 4-1-re nyertünk a listavezető otthonában és vettük el a veretlensègüket. Hát komolyan semminek nem lehet örülni? :shock:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3039 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. november 7., kedd 11:12
emsanya írta: 2023. november 7., kedd 10:43 Nagyon megérdemelte ezt a Sp*rs, budos parasztul játszottak, főleg Romero.

Már ugyis nagyon hype-olták őket, elmult hetekben is épp hogy nyeregették a meccseket. Őrült meccs volt én nem tudom sajnálni őket, rughattunk volna 8-at is.

Azért elég szokatlan volt ez hogy ennyire feltolta egy csapat a védelmi vonalat, sztem mindenkit meglepett (és egyben jo nagy balfaszsag volt Postecoglutol).

Meccs előtt valaki azt mondja hogy a veretlen spusrt megverjük idegenben Jackson triplájával 4-1-re, még én sem hiszem el. De nem is érdekelnek a körülmények, hányszor kaptunk ki idén hogy az ellenfél egy darab fos lövésből nyert. A tottemham golja is egy világi szerencse volt. Meg végre a var nekünk kedvezett, bár a legtöbbet vissza se kellett volna nézni annyira egyettelmu volt.

Jackson amugy egy iszonyat szívember és hebrencs de megdöglik a csapatért. Lehet mondani hogy "jaj üres kapura rugja csak be..." de nem is tudom az már hanyadik sprintje volt középen a góljai előtt. Ugy futott végig mint egy ló.
A spurit nem is kell sajnálni, végtelenül egy undorító patkány csapat. Jacksonhoz pedig, annyit hogy jó lenne ha tudná állandósítani a formáját és nem jutna neki minden meccsre 2-3 ordító ziccer kihagyása. Mert most belefért, de sokszor nem fog. Pl hétvégén city ellen sem.
Ha ezt várjuk el tőle és így nézzük akkor már most el kell adni. Nem fog még ez javulni. Fiatal játékos, ligát váltott, türelmesnek kell lenni vele és ha kap folyamatosan bizalmat akkor több golt fog lőni szerintem. A city meccset meg hagyjuk is, semmi nem fog történni ha ott kihagyja.

Amugy tényleg jok az alap képességei, a beindulásai meg ahogy megtartja a labdát. Meg az sem volt rossz mikor az első félidöben a ziccerénél elfektette a védőt és nem ész nélkül rugta az emberbe (ilyenböl már golt is lőtt idén) vagy amikor vitte a kapusra ott is leültette őket és begyalagolt a kapuba. Igaz leadhatta volna Mudrykban de van benne csatár vér és önzőség jo értelemben.

Crap
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3040 Hozzászólás Szerző: Crap »

Jackson egy rohadt nagy talány egyenlőre az fix.
Kegyetlen sokat tud futni és nem csak futni tud sokat, de amit kevesen emelnek ki, hogy nagyon nagyon gyors. Van Vleet is azért sérült le mert képtelen volt vele tartani a tempót, mikor elsprintelt. Jól tudja megtartani a labdát, tovább játszani stb. Erős is, nem pattan le a védőről, rengeteg jó bemozgása van és rohadt jól tud helyzetbe kerülni.

Ezért sajnálom őt annyira, mert amúgy szrtm mint csatár nagyon jó tulajdonságai / képességei vannak, csak ne lenne olyan kegyetlen suta a kapu előtt. Mi a szar történik vele..... Mondjuk mikor leigazoltuk és írták a Villa fanok, hogy neki magabiztosággra van szüksége és hogy belejöjjön a játékba. Az év első felében ott is lőtt valami 4-5 gólt összesen, aztán év vége felé az utolsó 8-9 fordulóban meg meccsenként lövöldözgette a gólokat. Nagyon fiatal és belejöhet még a játékba. Kérdés, hogy mint Chelseanek van-e ideje ezt kivárni.... Egy egészséges Nkunkuval decembertől igen... Más esetben viszont sajnos nem és akkor könnyen a 3. helyre csúszhat a csatár rangsorban.

Válasz küldése