Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3201 Hozzászólás Szerző: Bubi »

flatley09 írta: 2023. október 3., kedd 13:06
BlueBlood1993 írta: 2023. október 3., kedd 12:33 Ha már az említett trió, akkor Maatsen viszont egyelőre abszolút semmi és sokkal hamarabb adnám el. Szerencsétlen mondjuk játszott mindenhol (középpályán, szélsőkènt) csak épp a posztján nem, de teljesen 0 volt amit bárhol mutatott eddig.
100%
Tobbszor megjegyeztem mar ezt. Nem ertettem mi volt ez a nagy hype korulotte.
Hatalmas 0 amit eddig mutat. Jelet nem latom annak, hogy barmiben kiemelkedne, vagy tehetseges lenne.
Ossze-vissza rohangal, lassu, elnyomjak, rossz megoldast valaszt…azt sem tudja, hol van a palyan.
Mondanam, hogy Mudryk is hasonlo…de eseteben legalabb a sebesseget ismertuk…Maetsennel ezt sem lattam pedig eredetileg bal szarny vedo vagy mi a fene…
Addig szerintem ne könyveljetek el semmit magatokban amíg a posztján egyszer se játszott. Pont a sokoldalúsága miatt kap lehetőséget mindenhol, azt gondolják róla, hogy azt is megoldja, de nem LW és nem is CAM, ezek a posztok nagyon nagyon távol vannak tőle.

Nagyon tehetséges, remélem hosszabbít. Cucut el kell adni, Chilly meg úgy is korházban van a szezon felében, addig Maatsen bozonyíthat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3202 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2023. október 3., kedd 12:33 Ha már az említett trió, akkor Maatsen viszont egyelőre abszolút semmi és sokkal hamarabb adnám el. Szerencsétlen mondjuk játszott mindenhol (középpályán, szélsőkènt) csak épp a posztján nem, de teljesen 0 volt amit bárhol mutatott eddig.
100%
Tobbszor megjegyeztem mar ezt. Nem ertettem mi volt ez a nagy hype korulotte.
Hatalmas 0 amit eddig mutat. Jelet nem latom annak, hogy barmiben kiemelkedne, vagy tehetseges lenne.
Ossze-vissza rohangal, lassu, elnyomjak, rossz megoldast valaszt…azt sem tudja, hol van a palyan.
Mondanam, hogy Mudryk is hasonlo…de eseteben legalabb a sebesseget ismertuk…Maetsennel ezt sem lattam pedig eredetileg bal szarny vedo vagy mi a fene…

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3203 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ha már az említett trió, akkor Maatsen viszont egyelőre abszolút semmi és sokkal hamarabb adnám el. Szerencsétlen mondjuk játszott mindenhol (középpályán, szélsőkènt) csak épp a posztján nem, de teljesen 0 volt amit bárhol mutatott eddig.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3204 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2023. október 3., kedd 12:08 Flatley nagyon szeretnék egyetérteni veled, csak már azon a szinten vagyok a jelenlegi klubvezetéssel, hogy kb semmin nem lepődök meg.

Gallagher formája valóban bíztató és nagyon jól élt a lehetőséggel, hogy pár hónapja az egyetlen beszámítható kpnk. Így már valószínű nehezebb dolga lesz a friss jövevényeknek, viszont továbbra sem lepne meg, ha egy full egészséges Enzo-Caicedo-Lavia trió esetén, minden ok nélkül(vagyis átigazolási díj mértéke :mrgreen: ), teljesítménytől függetlenül a padra kerülne.

Utána pedig újfent más megvilágításba kerül a történet es az lesz, hogy egy padot koptató, formán kívüli valakit sikerült 40-50m.ért eladni és micsoda üzletet kötöttünk.
Ebben egyetértünk, sajnos..
Csak próbáltam valami racionalitást bevonni, hogy ne legyen annyira pesszimista a dolog megvilágítása:D
Persze, ez nem jelenti azt, hogy ez nem történhet meg de azt sem, hogy biztos meg fog.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#3205 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Izland írta: 2023. október 3., kedd 12:02
Szabi írta: 2023. október 3., kedd 9:19
Pityee írta: 2023. október 3., kedd 9:06
Conor Gallagher: “It’s a really proud moment and time for me to captain the club. You know how much it means to me and do well at Chelsea”.

lIt’s my club that I’ve supported all my life. It’s amazing. I just want to keep trying to perform”, told Sky.
Mindegy mit nyilatkozik, ha Boehly-ék januárban úgy döntenek, hogy belőle pénzt csinálnak, akkor az valószínűleg úgy lesz. Ha tiltakozik, majd szépen ellehetetlenítik vagy elcsendesítik.

Kérőkből nem lesz hiány, annyi bizonyos. Amilyen formában ebben a szezonban játszik, bőven túlárazhatjuk. Nem kell elfogadni az Everton első 35-40 milliós ajánlatát.
Ha eladják, én befejeztem a Chelsea követését, ameddig ezek a majmok a tulajdonosok. Kb. mintha Terryt szerették volna 23 évesen eladni, mert éppen ér 40milliót.
Ha ingyen elengedhetjük Kepát, Lukakut, Kantét, meg ki tudja, még hány játékos távozott így, akkor nem hiszem, hogy ez a 40millió fog a kasszából hiányozni.
Ezeknek magas volt a fizujuk, Gallaghernek alacsony. Egy Lukakuval ingyen+fizu kb ugyanannyit nyertek, mint Gallagherrel 40m + fizu (hasamra ütöttem, de nagyságrendileg szerintem stimmel)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#3206 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Flatley nagyon szeretnék egyetérteni veled, csak már azon a szinten vagyok a jelenlegi klubvezetéssel, hogy kb semmin nem lepődök meg.

Gallagher formája valóban bíztató és nagyon jól élt a lehetőséggel, hogy pár hónapja az egyetlen beszámítható kpnk. Így már valószínű nehezebb dolga lesz a friss jövevényeknek, viszont továbbra sem lepne meg, ha egy full egészséges Enzo-Caicedo-Lavia trió esetén, minden ok nélkül(vagyis átigazolási díj mértéke :mrgreen: ), teljesítménytől függetlenül a padra kerülne.

Utána pedig újfent más megvilágításba kerül a történet es az lesz, hogy egy padot koptató, formán kívüli valakit sikerült 40-50m.ért eladni és micsoda üzletet kötöttünk.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3207 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. október 3., kedd 9:19
Pityee írta: 2023. október 3., kedd 9:06
AwayRoller írta: 2023. október 3., kedd 7:14

Jaja, 40 helyett 50ért sózzák majd el januárban :lol:
Conor Gallagher: “It’s a really proud moment and time for me to captain the club. You know how much it means to me and do well at Chelsea”.

lIt’s my club that I’ve supported all my life. It’s amazing. I just want to keep trying to perform”, told Sky.
Mindegy mit nyilatkozik, ha Boehly-ék januárban úgy döntenek, hogy belőle pénzt csinálnak, akkor az valószínűleg úgy lesz. Ha tiltakozik, majd szépen ellehetetlenítik vagy elcsendesítik.

Kérőkből nem lesz hiány, annyi bizonyos. Amilyen formában ebben a szezonban játszik, bőven túlárazhatjuk. Nem kell elfogadni az Everton első 35-40 milliós ajánlatát.
Ha eladják, én befejeztem a Chelsea követését, ameddig ezek a majmok a tulajdonosok. Kb. mintha Terryt szerették volna 23 évesen eladni, mert éppen ér 40milliót.
Ha ingyen elengedhetjük Kepát, Lukakut, Kantét, meg ki tudja, még hány játékos távozott így, akkor nem hiszem, hogy ez a 40millió fog a kasszából hiányozni.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3208 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2023. október 3., kedd 11:24
flatley09 írta: 2023. október 3., kedd 11:08 Amúgy, miért vesszük biztosra, hogy el akarják adni?
Mert Boehlyék elsősorban anyagi szempontból közelítik meg a történetet és ha nincs BL, valahogy a friss igazolások évekre bontott kiadását fedezni kell. Mivel szponzor szerzésben nagyon jeleskednek, ezért marad a játékos eladás, mint bevételi forrás. A deadwoodokat láthatóan kölcsönbe is nehéz elsózni, így maradnak a piacképes játékosaink - Gallagher, Maatsen, Chalobah (Chilly, James?)
Valamilyen formában egyetértek. Viszont ettől függetlenül, nem hiszem, hogy anyira egyértelmű, hogy Gallagher-re fog esni a választás. Hiába piacképes...ha a teljesítménye igényli, úgy maradni fog. Szezon elején sem csak azért volt a levegőben a távosása. mert ő volt egyedül piacképes. Hanem, mert amellett, hogy voltak érdeklődők a teljesítménye nem indokolta, hogy nélkülözhetetlennek tartsák...
Szerintem, ha tartja ezt a formát, akkor fog ő abba a kategóriába tartozni, hogy ne akarják eladni.
Értem a Maatsen, Chalobah vonalat is...de ez rájuk is igaz, Maetsen, illetve Cho sem mutatott semmit eddig, vagy a korábbi szezonokban, amik miatt fogni kéne a fejünket, haesetleg távoznak. Racionális döntések lennének...
Azt félretéve, hogy Disasi jött cserébe, Cho helyett...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#3209 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

flatley09 írta: 2023. október 3., kedd 11:08 Amúgy, miért vesszük biztosra, hogy el akarják adni?
Mert Boehlyék elsősorban anyagi szempontból közelítik meg a történetet és ha nincs BL, valahogy a friss igazolások évekre bontott kiadását fedezni kell. Mivel szponzor szerzésben nagyon jeleskednek, ezért marad a játékos eladás, mint bevételi forrás. A deadwoodokat láthatóan kölcsönbe is nehéz elsózni, így maradnak a piacképes játékosaink - Gallagher, Maatsen, Chalobah (Chilly, James?)

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3210 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2023. október 3., kedd 9:19
Pityee írta: 2023. október 3., kedd 9:06
AwayRoller írta: 2023. október 3., kedd 7:14

Jaja, 40 helyett 50ért sózzák majd el januárban :lol:
Conor Gallagher: “It’s a really proud moment and time for me to captain the club. You know how much it means to me and do well at Chelsea”.

lIt’s my club that I’ve supported all my life. It’s amazing. I just want to keep trying to perform”, told Sky.
Mindegy mit nyilatkozik, ha Boehly-ék januárban úgy döntenek, hogy belőle pénzt csinálnak, akkor az valószínűleg úgy lesz. Ha tiltakozik, majd szépen ellehetetlenítik vagy elcsendesítik.

Kérőkből nem lesz hiány, annyi bizonyos. Amilyen formában ebben a szezonban játszik, bőven túlárazhatjuk. Nem kell elfogadni az Everton első 35-40 milliós ajánlatát.
Amúgy, miért vesszük biztosra, hogy el akarják adni?
Tudom, a szezon elején voltak hírek róla, hogy árulják, voltak is ajánlatok. Egyrészt mert kellett a lóvé, másrészt viszonylag sokan vagyunk azon a poszton, ha a sérülésekkel nem számulunk és azt is figyelembe vesszük mennyi fiatalt arra a pozira. A Jövőben ezek lehetnek gondok.
Viszont, ez nem feltétlen jelenti szerintem Gallagher távozását.
Egyrészt, szezon elején szerintem inkább az előző szezonban nyújtott teljesítménye miatt próbáltak pont rajta túladni.
Másrészt, az sem biztos, hogy a golden-boy-okból mindenki beválik. Csoki-muki 1 és 2 meg Casedei is lehet még lufi ami kidurran, stb. Enzo jelenleg minden meccset kezd...ős sem lesz mindig fit. Fog ő sérölt lenni meg kell pihentetni is...elvileg a jövőben több meccs is lesz (kéne, hogy legyen:) szóval kell a több játékos ugyanazon posztra.

Ezek alapján, szerintem télen biztos nem távozik Gallagher...max nyáron de én akkor sem veszem biztosra, hogy ő fog. A teljesítménye ezt nagyban fogja befolyásolni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3211 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. október 3., kedd 9:06
AwayRoller írta: 2023. október 3., kedd 7:14
koni0725 írta: 2023. október 2., hétfő 23:27 Jo kis onbizalomnovelo merkozes volt.

Akirol viszonylag keves gol esett az Gallagher, elkepeszto a mezonymunkaja de emellett a jateka is egyre erettebb lesz. Jelenleg azon keves jatekosaink egyike, aki konstans jo teljesitmenyt tud hozni, becsuljuk meg!
Jaja, 40 helyett 50ért sózzák majd el januárban :lol:
Conor Gallagher: “It’s a really proud moment and time for me to captain the club. You know how much it means to me and do well at Chelsea”.

lIt’s my club that I’ve supported all my life. It’s amazing. I just want to keep trying to perform”, told Sky.
Mindegy mit nyilatkozik, ha Boehly-ék januárban úgy döntenek, hogy belőle pénzt csinálnak, akkor az valószínűleg úgy lesz. Ha tiltakozik, majd szépen ellehetetlenítik vagy elcsendesítik.

Kérőkből nem lesz hiány, annyi bizonyos. Amilyen formában ebben a szezonban játszik, bőven túlárazhatjuk. Nem kell elfogadni az Everton első 35-40 milliós ajánlatát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3212 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2023. október 3., kedd 7:14
koni0725 írta: 2023. október 2., hétfő 23:27 Jo kis onbizalomnovelo merkozes volt.

Akirol viszonylag keves gol esett az Gallagher, elkepeszto a mezonymunkaja de emellett a jateka is egyre erettebb lesz. Jelenleg azon keves jatekosaink egyike, aki konstans jo teljesitmenyt tud hozni, becsuljuk meg!
Jaja, 40 helyett 50ért sózzák majd el januárban :lol:
Conor Gallagher: “It’s a really proud moment and time for me to captain the club. You know how much it means to me and do well at Chelsea”.

lIt’s my club that I’ve supported all my life. It’s amazing. I just want to keep trying to perform”, told Sky.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#3213 Hozzászólás Szerző: almos »

Ez a tegnapi meccs jól esett, meg gondolom a fiúknak is. Végre játszott a csapat. Abban egyetértek, hogy ez a Fulham iszonyat gyenge, valószínűleg nagy harcban lesznek a bentmaradásért. Ennek ellenére örüljünk, mert eddig az ilyen meccseken kikaptunk, legyünk pozítivak, sok biztató jel volt ma is.
Brojában pozítivan csalódtam, szerintem hasznosabb volt mint Jackson az utolsó 2 meccsén, és nagyon-nagyon hajtott küzdött, nekem öröm volt nézni 10 hónap után ekkora lelkesedéssel játszani.
Akit még szeretnék kiemelni, és most már nem lehet elmenni sem a teljesítménye, sem pedig a küzdőszelleme mellett, az Gallagher. Ez a csávó a 95. percben is úgy ment egy elvesztett labdára, mintha az élete múlna rajta. Vannak hiányosságai, vannak rossz megoldásai, de ilyen játékos minden nagy csapatba kell. Az igazi melós, aki nem pofázik, nem mutogat, hanem tökösen beleáll mindenbe.
Imádom Jamest, de mivel ennyire sérülékeny, így nehezen tudja ellátni a csapatkapitányi teendőit a pályán. Nálam Gallagher bebizonyította ezen a 8-9 meccsen idén, hogy megérdemli a szalagot. Igazi Kék, Mr.Chelsea!
LAMPARD#8

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#3214 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: 2023. október 2., hétfő 23:27 Jo kis onbizalomnovelo merkozes volt.

Akirol viszonylag keves gol esett az Gallagher, elkepeszto a mezonymunkaja de emellett a jateka is egyre erettebb lesz. Jelenleg azon keves jatekosaink egyike, aki konstans jo teljesitmenyt tud hozni, becsuljuk meg!
Jaja, 40 helyett 50ért sózzák majd el januárban :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3215 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

koni0725 írta: 2023. október 2., hétfő 23:27 Jo kis onbizalomnovelo merkozes volt.

Akirol viszonylag keves gol esett az Gallagher, elkepeszto a mezonymunkaja de emellett a jateka is egyre erettebb lesz. Jelenleg azon keves jatekosaink egyike, aki konstans jo teljesitmenyt tud hozni, becsuljuk meg!
Cucut is dícséretet érdemel szerintem, megint nem volt rossz meccse.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#3216 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Jo kis onbizalomnovelo merkozes volt.

Akirol viszonylag keves gol esett az Gallagher, elkepeszto a mezonymunkaja de emellett a jateka is egyre erettebb lesz. Jelenleg azon keves jatekosaink egyike, aki konstans jo teljesitmenyt tud hozni, becsuljuk meg!
211! NEW RECORD!

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3217 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Nagyon kellett ez a győzelem.
Sanchez viszont a 60. perc környékén megint ellenfélhez passzolt a tizenhatos környékén. Ez lassan menetrendszerűen jön minden meccsen. Wtf? Hogy nem tudják ebből kigyógyítani? És nem olyan szitu volt, ahol nyomás lett volna rajta.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3218 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom miért volt szükség erre a nézhetetlen futballgyilokra a másodikban. Gondolom ezt kérte a mester, ezért hozta be az összes védőt. Mudryk és Caicedo úgy néz ki off, reméljük nem hagynak ki sokat.

Palmer és Gallagher nagyon jók voltal. Palmernek van szeme és tud is osztogatni, emellett a mezőnymunkája is brutális. Mint Mount az első 2 évében.

Colwill egy kincs, szerencsések vagyunk, hogy ilyen minőségű angol védők jönnek ki az akadémiáról.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3219 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

3 pont és cserébe 3 potenciális sérülés. Hiaába költöttünk egy 1 milliárdot, jövő héten nem biztos hogy lesz elég ember a padra...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3220 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Na ez sem nézett ki jól…

Válasz küldése