Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3441 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igencsak jól játszunk, örülök, féltem hogy az előző meccs után ez csak rosszabb lesz, de nem.

Sanchez óriásiakat véd, és a teljesen leírt Caicedo is utcalány jól játszik. Vele és Gallagherrel van középpályánk.

Gusto egyre jobb, már most azt mondom, hogy simán megérte az árát.

Mudryk és Jackson gyengébbek, de nálam kezdők maradnának, mert mindkettőnek van a legszarabb meccsein is 1-2 gólpasszt érő passza vagy kiharcolt helyzete.

Persze gólunk nincs, de ezen szerintem senki sem lepődik meg.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3442 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 15:24 Mudryk :shock:
Az a passz nagyon ott volt, viszont a “cseleit” a forum 90% leolvasna ugyanigy ahogy a villa jatekosai…

Tovabbra sem gyozott meg, hogy mitol lenne oriasi tehetseg ahogy itt tobben is mondjak :D

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3443 Hozzászólás Szerző: Crap »

paliczandras írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 15:41 Sanchez utóbbi meccseken pozitív csalódás, most is meccsben tart minket
En eddig is upgradenek tartottam Kepahoz képest. Az első három meccsen is brutal jó és magabiztos volt szögletes és beadasok alatt. Ha ehhez így fognak jönni a bravúrok is, akkor abszolút top kapus lehet.
A brightoni első szezonjában is ennyire jól védett.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#3444 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Sanchez utóbbi meccseken pozitív csalódás, most is meccsben tart minket

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3445 Hozzászólás Szerző: Izland »

Hiába szar eddig ez a szezon, Gallagher nálam az egyik kedvenc a játéka miatt.
Fut, küzd, darál, mindenhol ott van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3446 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 15:25
kecske01 írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 15:24 Mudryk :shock:
az első villanás végre?
Amíg Jackson nem lövi be ezeket a ziccereket, addig teljesen mindegy.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3447 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 15:24 Mudryk :shock:
az első villanás végre?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3448 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mudryk :shock:

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3449 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

bNc írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 12:15 Srácok hol lehet nézni a mai meccset?
Tudtok esetleg fizetős streaming szolgáltatást ahol az összes meccsünket nézni lehet? ChelseaTV?
Ilyen fizetős streaming szolgáltatás itthon nem elérhető

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3450 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bNc írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 12:15 Srácok hol lehet nézni a mai meccset?
Tudtok esetleg fizetős streaming szolgáltatást ahol az összes meccsünket nézni lehet? ChelseaTV?
Spíler 2 adja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Aktuális meccsek

#3451 Hozzászólás Szerző: bNc »

Srácok hol lehet nézni a mai meccset?
Tudtok esetleg fizetős streaming szolgáltatást ahol az összes meccsünket nézni lehet? ChelseaTV?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3452 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. szeptember 20., szerda 0:10 Öt meccs ment le a szezonból, abból kettőt újoncok ellen, egyet pedig a Bournemouth ellen játszott a Sp*rs. Várjunk még szerintem az elhamarkodott kijelentésekkel. :D

Pityee:

Szegény Jackson mivel érdemelte ki ennyire az ellenszenvedet? Várjuk meg, ameddig Nkunkuval együtt játszhat végre, láttuk az előszezonban, mennyire jól működött a kettősük. Az ő játékát se könnyíti meg, hogy kiestek mellőle a megszokott emberek, a keret legjobbjai. Szerény, alázatos srác, akinek Drogba a példaképe, nem értem egy hónap után miért kell eltemetni. Kicsit esetlen, szerencsétlen, kapkod, mert fűti a bizonyítási vágy, de rengeteg olyan eleme van a játékának, ami egy jól működő gépezetben brutál hasznossá teheti majd.

Lassan Broja is játékra kész lesz, ha nem tropa a csávó, akkor ő is leveheti Jackson válláról a terhet, mert a szenegáli tud szélről is játszani. Együtt is szerepelhetnek akár a pályán. A bundás Toney is érkezhet télen. Rengeteg az opció, ezt az átmeneti időszakot kell átvészelni a 12 hiányzóval (Madueke és Cucurella is edzett ma már, szóval csökkent ez a szám a hétvége óta).
Nem tudom, de egyszerűen annyira suta szegény. Mondjuk az sem javít a megítélésén, hogy 2 méterről fölé lövöldözi a hatalmas ziccereket. Meg mondjuk a hétvégi lövése sem volt semmi, ami két kapuval ment csak mellé a nézők közé. Konkrétan engem, de szerintem sokakat még rajtam kívül, egyáltalán nem győzött meg hogy bármiben is jobb lenne, mint pl Batshuayi. Nkunkuval kapcsolatban pedig tökéletesen leírták az előttem szólók a véleményt. Valszeg visszatér 4-5 meccsre aztán valamelyik vaddisznó PL védő kezelésbe veszi és visszaküldi őt a kórházba. Sajnos akinek ilyen porcelánlába van, az nem lesz pár hónap alatt vaslábú. Ugyanúgy mint James. Úgyh ha arra várunk, hogy januárban tökéletesen működjön a Jackson-Nkunku connection, addigra a szenegáli rövidnadrág betűrős titánunk ebben a formában rendesen leépül. Óriási hiba volt nem igazolni egy normális csatárt. Valszeg egész évbe fogjuk inni ennek a levét. Egy Kaneval teljesen máshol lennénk például.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3453 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. szeptember 20., szerda 7:19
Szabi írta: 2023. szeptember 20., szerda 0:10 Öt meccs ment le a szezonból, abból kettőt újoncok ellen, egyet pedig a Bournemouth ellen játszott a Sp*rs. Várjunk még szerintem az elhamarkodott kijelentésekkel. :D

Pityee:

Szegény Jackson mivel érdemelte ki ennyire az ellenszenvedet? Várjuk meg, ameddig Nkunkuval együtt játszhat végre, láttuk az előszezonban, mennyire jól működött a kettősük. Az ő játékát se könnyíti meg, hogy kiestek mellőle a megszokott emberek, a keret legjobbjai. Szerény, alázatos srác, akinek Drogba a példaképe, nem értem egy hónap után miért kell eltemetni. Kicsit esetlen, szerencsétlen, kapkod, mert fűti a bizonyítási vágy, de rengeteg olyan eleme van a játékának, ami egy jól működő gépezetben brutál hasznossá teheti majd.

Lassan Broja is játékra kész lesz, ha nem tropa a csávó, akkor ő is leveheti Jackson válláról a terhet, mert a szenegáli tud szélről is játszani. Együtt is szerepelhetnek akár a pályán. A bundás Toney is érkezhet télen. Rengeteg az opció, ezt az átmeneti időszakot kell átvészelni a 12 hiányzóval (Madueke és Cucurella is edzett ma már, szóval csökkent ez a szám a hétvége óta).
Az a gond ezzel hogy Nkunku-ról (meg James-ről is ha már itt tartunk) bebizonyosodott hogy nem lehet rájuk számítani mert 1-2 hónapot lehúznak, utána meg minimum ugyanennyit az orvosi szobában vannak. És sajnos valószínűleg ez nem egy olyan állapot ami varázsütésre megváltozik majd és onnantól kezdve mindig bevethetőek lesznek. Papíron ők ketten talán a legjobb játékosaink ezért a többi játékos teljesítménye is nagyban függ tőlük, de ha a szezonjuk fele arról szól hogy ülnek a lelátón akkor ez egy zsákutca sajnos. És nem várhatunk arra hogy majd velük megtáltosodunk mert 2 hónap után ugyanúgy meg fog húzódni valamilyük aztán ugyanott leszünk ahol most…
Pontosan.
A kulcsjatekosok elvesztese mindig fajo pont, meg a legnagyobb edzoknek is gondot szokott okozni, kiveve pepnek, mert ha nem haaland akkor alvarez szallitja a golokat zsakszam.
Egyebkent meg nkunkut azert nem tennem a kulcsjatekosok taboraba, semmit se bizonyitott, a felkeszulesen jo volt, nem kiemelkedo de jo, viszont ott mindenki jo volt szinte.

Ha poch jo edzo, ki fog talalni valamit es a hianyzok ellenere is megoldja a problemakat.
En meg turelmes vagyok, telig kell valaminek korvonalazodia, legalabbis annak, hogy lehet pochra szamitani, tud jot, varatlant huzni.
Ebbol egyebkent loszart sem lattuk, de sok a serult, uj a csapat, ok.
Nkunkura sztem se erdemes varni, decemberbe visszajon, nulla meccsel a lababa, leepulve. Sztem januar februar elott nem fog ertekelhetot felmutatni, de lehet kesobb sem.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3454 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. szeptember 20., szerda 0:10 Öt meccs ment le a szezonból, abból kettőt újoncok ellen, egyet pedig a Bournemouth ellen játszott a Sp*rs. Várjunk még szerintem az elhamarkodott kijelentésekkel. :D

Pityee:

Szegény Jackson mivel érdemelte ki ennyire az ellenszenvedet? Várjuk meg, ameddig Nkunkuval együtt játszhat végre, láttuk az előszezonban, mennyire jól működött a kettősük. Az ő játékát se könnyíti meg, hogy kiestek mellőle a megszokott emberek, a keret legjobbjai. Szerény, alázatos srác, akinek Drogba a példaképe, nem értem egy hónap után miért kell eltemetni. Kicsit esetlen, szerencsétlen, kapkod, mert fűti a bizonyítási vágy, de rengeteg olyan eleme van a játékának, ami egy jól működő gépezetben brutál hasznossá teheti majd.

Lassan Broja is játékra kész lesz, ha nem tropa a csávó, akkor ő is leveheti Jackson válláról a terhet, mert a szenegáli tud szélről is játszani. Együtt is szerepelhetnek akár a pályán. A bundás Toney is érkezhet télen. Rengeteg az opció, ezt az átmeneti időszakot kell átvészelni a 12 hiányzóval (Madueke és Cucurella is edzett ma már, szóval csökkent ez a szám a hétvége óta).
Az a gond ezzel hogy Nkunku-ról (meg James-ről is ha már itt tartunk) bebizonyosodott hogy nem lehet rájuk számítani mert 1-2 hónapot lehúznak, utána meg minimum ugyanennyit az orvosi szobában vannak. És sajnos valószínűleg ez nem egy olyan állapot ami varázsütésre megváltozik majd és onnantól kezdve mindig bevethetőek lesznek. Papíron ők ketten talán a legjobb játékosaink ezért a többi játékos teljesítménye is nagyban függ tőlük, de ha a szezonjuk fele arról szól hogy ülnek a lelátón akkor ez egy zsákutca sajnos. És nem várhatunk arra hogy majd velük megtáltosodunk mert 2 hónap után ugyanúgy meg fog húzódni valamilyük aztán ugyanott leszünk ahol most…

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3455 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Öt meccs ment le a szezonból, abból kettőt újoncok ellen, egyet pedig a Bournemouth ellen játszott a Sp*rs. Várjunk még szerintem az elhamarkodott kijelentésekkel. :D

Pityee:

Szegény Jackson mivel érdemelte ki ennyire az ellenszenvedet? Várjuk meg, ameddig Nkunkuval együtt játszhat végre, láttuk az előszezonban, mennyire jól működött a kettősük. Az ő játékát se könnyíti meg, hogy kiestek mellőle a megszokott emberek, a keret legjobbjai. Szerény, alázatos srác, akinek Drogba a példaképe, nem értem egy hónap után miért kell eltemetni. Kicsit esetlen, szerencsétlen, kapkod, mert fűti a bizonyítási vágy, de rengeteg olyan eleme van a játékának, ami egy jól működő gépezetben brutál hasznossá teheti majd.

Lassan Broja is játékra kész lesz, ha nem tropa a csávó, akkor ő is leveheti Jackson válláról a terhet, mert a szenegáli tud szélről is játszani. Együtt is szerepelhetnek akár a pályán. A bundás Toney is érkezhet télen. Rengeteg az opció, ezt az átmeneti időszakot kell átvészelni a 12 hiányzóval (Madueke és Cucurella is edzett ma már, szóval csökkent ez a szám a hétvége óta).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3456 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta: 2023. szeptember 19., kedd 15:05
Sindu írta: 2023. szeptember 19., kedd 14:53 Ironikus, h Postecoglou neve is felmerült nálunk anno. Emlékszem itt a fórumon is volt róla szó, és a reakció az volt, hogy újabb Potter típusú noname edző, hová süllyeszti Boehly a klubot :D Nekem is ugyanez volt a reakcióm, nem képmutatásból mondom :)

https://www.theguardian.com/football/20 ... st-manager

Én is arra számítottam, h Kane nélkül, összeesik a Sp*rs, és lehet h nincsenek olyan ifjú titánjaik, mint nekünk, de azért PL-ben kipróbált játékosaik vannak, akik évek óta együtt nyomják. Előnyben vannak rövid távon.

Attól nem félek, h a játékosaink mind flopok lennének, mert az nonszensz. Önmagában az se ejtene kétségbe, ha hónapokig szarok lennénk.
Attól viszont félek, h a játékosok elvesztik a hitüket Poch-ban, beáll a teljes letargia, megint új edző jön, és kezdődik újra az egész :roll: Bár legalább az az utód olyan játékosokkal kezdené meg a munkát, akik már játszottak együtt pár hónapot. Annyival előrébb lennénk azért.
Mondjuk a Spursnek nagy előnye, hogy behúzták a nyár legjobb igazolását, Maddisont. Ő a lelke az egész csapatnak és Postecoglu is nagyon jól építette köré a labdás játékukat.
Plusz azért vannak ott PL top játékosok.
Ennyi, így kell normálisan igazolni. Ott látható némi koncepció. Ők leigazolták a PLben bizonyított Maddisont aki bírja a strapát. Mi pedig elhoztuk a porcelánlábu Nkunkut aki decemberig csak tvben fog PL meccset látni. Náluk Maddison kiszolgálja a társakat, osztogatja a labdákat és még gólokat is lő. Nálunk annyiból áll a támadógépezet, hogy Jackson egyedül elől futkos mint a mérgezett egér és az a legfontosabb tevékenysége hogy a gatyáját feltűrje a seggébe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#3457 Hozzászólás Szerző: almos »

Sindu írta: 2023. szeptember 19., kedd 14:53 Ironikus, h Postecoglou neve is felmerült nálunk anno. Emlékszem itt a fórumon is volt róla szó, és a reakció az volt, hogy újabb Potter típusú noname edző, hová süllyeszti Boehly a klubot :D Nekem is ugyanez volt a reakcióm, nem képmutatásból mondom :)

https://www.theguardian.com/football/20 ... st-manager

Én is arra számítottam, h Kane nélkül, összeesik a Sp*rs, és lehet h nincsenek olyan ifjú titánjaik, mint nekünk, de azért PL-ben kipróbált játékosaik vannak, akik évek óta együtt nyomják. Előnyben vannak rövid távon.

Attól nem félek, h a játékosaink mind flopok lennének, mert az nonszensz. Önmagában az se ejtene kétségbe, ha hónapokig szarok lennénk.
Attól viszont félek, h a játékosok elvesztik a hitüket Poch-ban, beáll a teljes letargia, megint új edző jön, és kezdődik újra az egész :roll: Bár legalább az az utód olyan játékosokkal kezdené meg a munkát, akik már játszottak együtt pár hónapot. Annyival előrébb lennénk azért.
Mondjuk a Spursnek nagy előnye, hogy behúzták a nyár legjobb igazolását, Maddisont. Ő a lelke az egész csapatnak és Postecoglu is nagyon jól építette köré a labdás játékukat.
Plusz azért vannak ott PL top játékosok.
LAMPARD#8

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3458 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ironikus, h Postecoglou neve is felmerült nálunk anno. Emlékszem itt a fórumon is volt róla szó, és a reakció az volt, hogy újabb Potter típusú noname edző, hová süllyeszti Boehly a klubot :D Nekem is ugyanez volt a reakcióm, nem képmutatásból mondom :)

https://www.theguardian.com/football/20 ... st-manager

Én is arra számítottam, h Kane nélkül, összeesik a Sp*rs, és lehet h nincsenek olyan ifjú titánjaik, mint nekünk, de azért PL-ben kipróbált játékosaik vannak, akik évek óta együtt nyomják. Előnyben vannak rövid távon.

Attól nem félek, h a játékosaink mind flopok lennének, mert az nonszensz. Önmagában az se ejtene kétségbe, ha hónapokig szarok lennénk.
Attól viszont félek, h a játékosok elvesztik a hitüket Poch-ban, beáll a teljes letargia, megint új edző jön, és kezdődik újra az egész :roll: Bár legalább az az utód olyan játékosokkal kezdené meg a munkát, akik már játszottak együtt pár hónapot. Annyival előrébb lennénk azért.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3459 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2023. szeptember 19., kedd 12:36
Crap írta: 2023. szeptember 19., kedd 11:45
Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24

Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Őszintén szólva mindenképp sztár edzők közül kell választani akinek ezer féle igénye van meg elképzelése, ami total figyelmen kívül hagyja a játékosok képességeit és olyan baj ha nem jönnek ?
En azt veszem észre hogy nagyon szűk kör van aki ténylegesen él a hypenak és nem csak a nevéből el már. Ezek közül az egyetlen szabad edző az Zidane és kész.

Arteta , a Sp*rs új edzője , de zebri , pioli , inzaghi stb.
Sokkal sikeresebben hangzanak ezek a nevek jelenleg és szemmel látható, hogy előrébb tart velük a csapatuk mint egy Enrique, Conte, nagelsman, poch, mou féle felhypolt névvel.
Sztem ha a spuri új edzője hozzánk jött volna, akkor pár hónapon belül ugyanúgy menne a süllyesztőbe. Sajnos ki kell mondani de egy edzőtemető ez a csapat. Most a spuriban pedig mindjárt a hónap edzője lett úgy, hogy eladták a keze alól a csapat legjobbját. Pedig lefogadom h senki nem ismerte őt, mielőtt a spuriba ment volna. Érdekes módon, ott tudnak jó eredményeket hozni Kane után is. Nincsenek olyan nevetséges kifogások mint amik nálunk röpködnek. Nincs szerencsénk, csúszott a pálya, sok a sérült, balra görbült a fű, kapufáról kifelé pattant, idő kell a játékosoknak meg blabla. Ott jött egy új edző, hozták egy két játékost és mindjárt vannak eredmények. Pedig az a spuri keret egyáltalán sztem gyengébb mint a mienk. Dehát van egy normális klubvezetésük, nem pedig egy álomvilágbanélő fifás Bóli meg az iráni menekült.
Ez így eléggé két oldalúan van beállítva. Most komolyan mi a baj Boehlyval ami beigazolódott és egy görény hogy ezt csinálja? Függetlenül tőle ez a csapat már régóta süllyedőben volt és kellet ez a teljes kipucolás amit csinált. Egyenlőre úgy néz ki hogy kb. mindegyik volt játékosunk egy ballaszt az új csapatában is.
Levyt a Spursnél, ezerszer rosszabb kategória mint Boehly,(előbbi csak veszi ki a pénzt amennyire lehet) és szerintem a Kane körüli nyári mizéria sokkal rosszabb lehetett edző szempontjából, mint hogy egy a PL egyik legerősebb és legnagyobb keretét a segged alá rakják + felvásárolják az összes felhypolt / aktuális jó játékost, ha kell több 100 millióért is. (Hozzátéve azt is hogy Kanet egyáltalán nem pótolták neki hiába lépett végül csak az utolsó pillanatban és nem is fogják neki)
Viszont elő tudott szedni olyan játékosokat a keretből és újra formába hozni őket mint Bissouma + nem is kell egyenlőre 1 PL meccsnél több, hogy bármelyik új játékos formába lendüljön és ráérezzen a ritmusra.

Értem én, hogy probléma hogy Beohly előbb dönt az igazolásokról mint az edző, de igazából nagyon kevés top csapat van, ahol az edző kénye kedve szerint igazolnak és adnak el játékosokat, főleg ha az a edző csak pár hónapja van a csapatnál... Ettől függetlenül Poch többször is mondta, hogy egyeztet vele Boelhy és neki van végső szava abba hogy ki marad és ki megy, kit igazolnak le stb. stb.. Szóval nem értem mi a probléma innen fogva?
Ha minden így marad és továbbra is ez folytatódik, akkor is azt mondom, hogy a vezetőség egyetlen prbolémája hogy borzasztóan választ menedzsert a csapat élére.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3460 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2023. szeptember 19., kedd 12:36
Crap írta: 2023. szeptember 19., kedd 11:45
Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24

Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Őszintén szólva mindenképp sztár edzők közül kell választani akinek ezer féle igénye van meg elképzelése, ami total figyelmen kívül hagyja a játékosok képességeit és olyan baj ha nem jönnek ?
En azt veszem észre hogy nagyon szűk kör van aki ténylegesen él a hypenak és nem csak a nevéből el már. Ezek közül az egyetlen szabad edző az Zidane és kész.

Arteta , a Sp*rs új edzője , de zebri , pioli , inzaghi stb.
Sokkal sikeresebben hangzanak ezek a nevek jelenleg és szemmel látható, hogy előrébb tart velük a csapatuk mint egy Enrique, Conte, nagelsman, poch, mou féle felhypolt névvel.
Sztem ha a spuri új edzője hozzánk jött volna, akkor pár hónapon belül ugyanúgy menne a süllyesztőbe. Sajnos ki kell mondani de egy edzőtemető ez a csapat. Most a spuriban pedig mindjárt a hónap edzője lett úgy, hogy eladták a keze alól a csapat legjobbját. Pedig lefogadom h senki nem ismerte őt, mielőtt a spuriba ment volna. Érdekes módon, ott tudnak jó eredményeket hozni Kane után is. Nincsenek olyan nevetséges kifogások mint amik nálunk röpködnek. Nincs szerencsénk, csúszott a pálya, sok a sérült, balra görbült a fű, kapufáról kifelé pattant, idő kell a játékosoknak meg blabla. Ott jött egy új edző, hozták egy két játékost és mindjárt vannak eredmények. Pedig az a spuri keret egyáltalán sztem gyengébb mint a mienk. Dehát van egy normális klubvezetésük, nem pedig egy álomvilágbanélő fifás Bóli meg az iráni menekült.
Mondjuk szerintem a 12 serult egyaltan nem nevetseges kifogas. Nevetseges az teny, hogy megint ugyanaz a helyzet, hogy 1 honapig sem tud egy edzo sem dolgozni a teljes kerettel..

Válasz küldése