Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3461 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2023. szeptember 19., kedd 11:45
Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24
Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Őszintén szólva mindenképp sztár edzők közül kell választani akinek ezer féle igénye van meg elképzelése, ami total figyelmen kívül hagyja a játékosok képességeit és olyan baj ha nem jönnek ?
En azt veszem észre hogy nagyon szűk kör van aki ténylegesen él a hypenak és nem csak a nevéből el már. Ezek közül az egyetlen szabad edző az Zidane és kész.

Arteta , a Sp*rs új edzője , de zebri , pioli , inzaghi stb.
Sokkal sikeresebben hangzanak ezek a nevek jelenleg és szemmel látható, hogy előrébb tart velük a csapatuk mint egy Enrique, Conte, nagelsman, poch, mou féle felhypolt névvel.
Sztem ha a spuri új edzője hozzánk jött volna, akkor pár hónapon belül ugyanúgy menne a süllyesztőbe. Sajnos ki kell mondani de egy edzőtemető ez a csapat. Most a spuriban pedig mindjárt a hónap edzője lett úgy, hogy eladták a keze alól a csapat legjobbját. Pedig lefogadom h senki nem ismerte őt, mielőtt a spuriba ment volna. Érdekes módon, ott tudnak jó eredményeket hozni Kane után is. Nincsenek olyan nevetséges kifogások mint amik nálunk röpködnek. Nincs szerencsénk, csúszott a pálya, sok a sérült, balra görbült a fű, kapufáról kifelé pattant, idő kell a játékosoknak meg blabla. Ott jött egy új edző, hozták egy két játékost és mindjárt vannak eredmények. Pedig az a spuri keret egyáltalán sztem gyengébb mint a mienk. Dehát van egy normális klubvezetésük, nem pedig egy álomvilágbanélő fifás Bóli meg az iráni menekült.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3462 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2023. szeptember 19., kedd 11:45
Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24
Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Őszintén szólva mindenképp sztár edzők közül kell választani akinek ezer féle igénye van meg elképzelése, ami total figyelmen kívül hagyja a játékosok képességeit és olyan baj ha nem jönnek ?
En azt veszem észre hogy nagyon szűk kör van aki ténylegesen él a hypenak és nem csak a nevéből el már. Ezek közül az egyetlen szabad edző az Zidane és kész.

Arteta , a Sp*rs új edzője , de zebri , pioli , inzaghi stb.
Sokkal sikeresebben hangzanak ezek a nevek jelenleg és szemmel látható, hogy előrébb tart velük a csapatuk mint egy Enrique, Conte, nagelsman, poch, mou féle felhypolt névvel.
Csak Zidane egy szar edző.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3463 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24
Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Őszintén szólva mindenképp sztár edzők közül kell választani akinek ezer féle igénye van meg elképzelése, ami total figyelmen kívül hagyja a játékosok képességeit és olyan baj ha nem jönnek ?
En azt veszem észre hogy nagyon szűk kör van aki ténylegesen él a hypenak és nem csak a nevéből el már. Ezek közül az egyetlen szabad edző az Zidane és kész.

Arteta , a Sp*rs új edzője , de zebri , pioli , inzaghi stb.
Sokkal sikeresebben hangzanak ezek a nevek jelenleg és szemmel látható, hogy előrébb tart velük a csapatuk mint egy Enrique, Conte, nagelsman, poch, mou féle felhypolt névvel.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3464 Hozzászólás Szerző: Dante »

vigh92 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:59
Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24
Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Sajnos ennyi befektetett pénz után, elképzelni sem tudom, mikor tudnánk megszabadulni tőlük...
Kíváncsi vagyok, hogy az akadémián lévő játékosok mit szóltak a sok fiatal "csillaghoz", céljuk-e még a felnőtt csapat vagy dobbantanak és máshol keresgélnek?!
Egy ideje már tart a Cobham exodus. Rég rájöttek, hogy itt nincs jövőjük. Eddig csak olyanok távoztak akik még nem kaptak lehetőséget felnőtt szinten, idén nyáron olyanok is, akik bizonyítottak a nagyoknál.
Az sem véletlen, hogy minden átigazolási ablakban remegünk James, Colwill és társai távozása miatt.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#3465 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta: 2023. szeptember 18., hétfő 22:24
Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
Sajnos ennyi befektetett pénz után, elképzelni sem tudom, mikor tudnánk megszabadulni tőlük...
Kíváncsi vagyok, hogy az akadémián lévő játékosok mit szóltak a sok fiatal "csillaghoz", céljuk-e még a felnőtt csapat vagy dobbantanak és máshol keresgélnek?!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3466 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Nem fogjàk kirúgni. Világ legnagyobb faszsága lenne. Nem vagyunk rosszak és a fél csapat sérült.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3467 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 21:22 Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...
Na és mégis ki vállalna el ezt a fröcsögő szarkupacot? :D Tök fölösleges Pokketinot kivágni. Örüljünk, hogy ilyen kaliberű edző egyáltalán még leült ide a padra. Bólit meg az iráni csávót kellene jó messzire elhajtani a csapattól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#3468 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pochettino nagyon kapja az ivet, mind forumokon, mind ujsagiroktol. Nem josolok neki nagy jovot nalunk, pedig elegge csipem az eredmenyektol fuggetlenul. Ha a kovi 4 meccset nem hozzuk a szunetig, szerintem uj edzonk lesz...

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#3469 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

2023-ban összesen van 5 győzelmünk minden sorozatot figyelembe véve azért ez mindent elmond a helyzetünkről. Az Abra érában is voltak hullámvölgyek sose volt arról híres a klub hogy kiegyensúlyozott teljesítményt tudna felmutatni hosszabb távon. De ez most más az új vezetőség teljesen zöldfülűként és óriási egóval jött ide és ennek isszuk a levét még jó sokáig.
Már többen is írtátok hogy nem lehet csak fiatalokkal felépíteni egy csapatot. Értem az ő elképzelésüket amerikában működik ez hogy ledraftolnak egy 20 évest és az 1-2 év múlva már kiemelkedő szinten játszik de az európai foci nem ilyen a premier league meg pláne.Itt meg kell lenni a rutinnak és a tökösségnek. Az összes ilyen játékosunk elment csak a tejfeles szájú fiatalok maradtak. Óriási nyomás lehet rajtuk a média részéről és nem nagyon látok most olyan embert aki vezéregyéniség lenne az öltözőben.Poch se tud csodát tenni biztos vagyok benne hogy ő hozta volna az embereit nyáron de ugyan úgy csak egy báb mint Potter. A feje felett igazolnak csak úgy találomra plusz pechére még a fél csapat is kidőlt.
Szerintem most tök mindegy ki ülne itt ebben a helyzetben senki nem tudna csodát tenni.Ezt az évet is nyugodtan ellehet engedni ebből nem lesz európai indulás se túl erős már a mezőny a közép csapatok is óriási pénzeket költenek.Ez már nem az a világ mint 10-15 éve hogy van 4-5 jó csapat a többi középszer. Itt most azt kéne hogy Boehlyék háttérbe vonuljanak és hagyják meg a szakembereknek a munkát amíg ez nem történik meg a klub nem fog előrébb jutni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3470 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. szeptember 18., hétfő 8:59 https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... te_of_the/

Ez az utolsó 1 perc abszolút mindfuck. Nulla lelkesedés, 0 motiváció. Az ilyenek már egész meccsen teljesen mellékesek, hogy Chilwell a jobb oldalon játszik majd a passza után befut csatárnak, mind eközben Gusto saját térfelünkön a bal oldalon áll. Többit nem is írom...
Ezután Poch lenyilatkozza, hogy a szélső hátvédjeink ne járjanak előre támadni.

Ez a meccs teljesen káosz volt, akárcsak Poch elképzelései az utóbbi 2 mérkőzésre.
Teljesen egyetértek.

Ébresztő, a világ 5 legjobb szélsőbekkjéből 2 a miénk és van még Gusto, Maatsen és Cucurella, erre kitalálja hogy nem kellenek wingbackek? James mit fog játszani? Jobbunkót vagy RWt?

3 lassú védő mélyen védekezik, előttük meg egy szem VKP, azt ellenállás nélkül rohannak rá a védőinkre... Ennek a keretnek muszáj hagyományos 4 védővel felállnia, két wingbackkel és én két hatost raknék fel. Gallaghernek nem áll jól ez a dupla cm, kihagy mindent a gyerek, sokkal többet profitálhatunk a mezőnymunkájából egy sorral hátrébb, mellé pedig csak beválik egy a Lavia, Caicedo, Ugochukwu hármasból.

Szerintem Poch is olyan lesz aki ragaszkodik a végletekig a faszságaihoz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3471 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. szeptember 18., hétfő 12:46
almos írta: 2023. szeptember 18., hétfő 11:35 Egy pozitívumot vettem észre a tegnapi meccsen: Ugochukwu játékát. Nem néztem meg a statisztikáit, de szemre nekem nagyon bejött. Ott volt mindenhol, szerelt, labdát cipelt, blokkolt, ott volt mindenhol. Nagy, erős, magas és ezt ki is tudta használni. Szerintem első PL meccsnek, ahol kezdő volt nagyon megfelelt. Lehet nem kellett volna ide tényleg Caicedó, hanem ő is tudná hozni azt a szintet, vagy még többet is!
Regota hianyzott mar egy ilyen tipusu jatekos a kozeppalyara, tavaly is nagyon kellett volna már (igaz Zakaria volt de ő vele aztan nem szamoltunk), osszeszedi a labdakat, fizikalisan erős, ütkozik es leteszi.

Teljesen vallalhato volt az első meccsén. Plane abbol kiindulva, anno Saul peldaul azt se tudta hol van a bemutatkozasan.

Meglatjuk ha Lavia, Caicedo es ő is elerheto lesz, hogy allunk fel es mennyit jatszik, de egyelore ez a veszely nem fenyeget minket.
Lukakunak innen is köszönjük, hogy miatta lesznek túl sokan a dm poszton. Santos meg kb soha nem fog játszani a notthingamben.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#3472 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta: 2023. szeptember 18., hétfő 12:46
almos írta: 2023. szeptember 18., hétfő 11:35 Egy pozitívumot vettem észre a tegnapi meccsen: Ugochukwu játékát. Nem néztem meg a statisztikáit, de szemre nekem nagyon bejött. Ott volt mindenhol, szerelt, labdát cipelt, blokkolt, ott volt mindenhol. Nagy, erős, magas és ezt ki is tudta használni. Szerintem első PL meccsnek, ahol kezdő volt nagyon megfelelt. Lehet nem kellett volna ide tényleg Caicedó, hanem ő is tudná hozni azt a szintet, vagy még többet is!
Regota hianyzott mar egy ilyen tipusu jatekos a kozeppalyara, tavaly is nagyon kellett volna már (igaz Zakaria volt de ő vele aztan nem szamoltunk), osszeszedi a labdakat, fizikalisan erős, ütkozik es leteszi.

Teljesen vallalhato volt az első meccsén. Plane abbol kiindulva, anno Saul peldaul azt se tudta hol van a bemutatkozasan.

Meglatjuk ha Lavia, Caicedo es ő is elerheto lesz, hogy allunk fel es mennyit jatszik, de egyelore ez a veszely nem fenyeget minket.
Igen, és végre nem egy 170cm-s DM-ünk van, VÉGRE!
Remélem, ha lesz Caicedo, akkor is kap bizalmat Ugochukwu, megérdemelné.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

almos írta: 2023. szeptember 18., hétfő 11:35 Egy pozitívumot vettem észre a tegnapi meccsen: Ugochukwu játékát. Nem néztem meg a statisztikáit, de szemre nekem nagyon bejött. Ott volt mindenhol, szerelt, labdát cipelt, blokkolt, ott volt mindenhol. Nagy, erős, magas és ezt ki is tudta használni. Szerintem első PL meccsnek, ahol kezdő volt nagyon megfelelt. Lehet nem kellett volna ide tényleg Caicedó, hanem ő is tudná hozni azt a szintet, vagy még többet is!
Regota hianyzott mar egy ilyen tipusu jatekos a kozeppalyara, tavaly is nagyon kellett volna már (igaz Zakaria volt de ő vele aztan nem szamoltunk), osszeszedi a labdakat, fizikalisan erős, ütkozik es leteszi.

Teljesen vallalhato volt az első meccsén. Plane abbol kiindulva, anno Saul peldaul azt se tudta hol van a bemutatkozasan.

Meglatjuk ha Lavia, Caicedo es ő is elerheto lesz, hogy allunk fel es mennyit jatszik, de egyelore ez a veszely nem fenyeget minket.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#3474 Hozzászólás Szerző: almos »

Egy pozitívumot vettem észre a tegnapi meccsen: Ugochukwu játékát. Nem néztem meg a statisztikáit, de szemre nekem nagyon bejött. Ott volt mindenhol, szerelt, labdát cipelt, blokkolt, ott volt mindenhol. Nagy, erős, magas és ezt ki is tudta használni. Szerintem első PL meccsnek, ahol kezdő volt nagyon megfelelt. Lehet nem kellett volna ide tényleg Caicedó, hanem ő is tudná hozni azt a szintet, vagy még többet is!
LAMPARD#8

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3475 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

flatley09 írta: 2023. szeptember 18., hétfő 10:32 Amúgy, Mudryk-hoz hozzászólva...
Tegnap megint remegett a lába, csinált is butaságokat. Látszott, hogy ideges, kapkod és sokszor el is pattant tőle a labda. Gondolom az eső nem segítette bár ez ne legyen már probléma ezen a szinten...
Viszont voltak jo mozdulatai. Jackson-nal szépen játsztt össze. Volt két "gólpassza" is. Ez mindenképpen jobb volt, mint a korábbi produktumai. Bár a léc nem volt túl magas.

Nem értettem, hogy miért Colwill-nek kellett játszania mögötte. Miért nem lehetett Chilwell. Látszott mennyire halott volt a bal oldal a jobbhoz képest. Kb minden támadás a másik oldalon zajlott, csak nem lett belőle semmi.
Az sem tetszett, hogy Galleger ráförmedt amikor beadta a labdát, hogy nem volt elép lapos és ő meg nem tudta bekotorni...Nem hiszem, hogy ez volt a helyes reakció egy játékos esetében aki önbizalomhiánnyal küzd. Bátoríani kellett volna inkább.
Azt a labdát meg kellett emelnie különben át életben nem jutott volna el Gallagherhez. Jó volt tegnap összességében és látszik rajta hogy óriási tehetség, én nagyon remélem hogy kijön belőle

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#3476 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Szabi írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 21:57 Viszonylag kevés szó esik róla, de szerintem Gusto is van közel olyan sz@r eddig, mint Disasi. Hihetetlen, hogy egy labdát nem képes beadni jól, rengeteg potenciális nagy helyzet akad el rajta. A vak Luton ellen is úgy lett csak jó a gólpassza, hogy megpattant egy lábon. Be lett itt harangozva, mekkora beast támadóoldalon, hát valahogy én ebből semmit se látok. Hátul stabilabb, de ott se valami nagy extra.

Ez a Gusto-Colwill szélsővédő páros jelenleg kb. a leggyengébb a ligában. Persze ehhez szegény angolnak vajmi kevés köze van, talán egyszer megéri, hogy a posztján kezdhessen PL-meccsen is, ne csak a Ligakupában.
Gusto résszel nagyon egyet értek. Aki látta a Pool meccset, miután James lejött azt követően, hogy világklasszis teljesítményt nyújtott a poszton, majd behozták Gustot, akinek màr a labdaàtvétellel is komoly problémák voltak, nemhogy a megtartásával, és akkor ne is beszéljünk arról, hogy szerintem abszolút alkalmatlan arra, hogy támogassa a szélen a támadásunkat beadásokkal, passzokkal, neadjisten lövésekkel.

Lehet, hogy az új tulajoknak lassabban kellett volna lecserélni a működő struktúrát, és nem egyszerre kirúgni mindenkit, aki a klub működéséért felelt. Az átigazolásaink nagy része elkapkodott és nagyon túlárazott mert mindenki tudja, hogy ha valakit kinézünk, akkor a legröhejesebb összegeket is kifizetjük akárkiért.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3477 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Amúgy, Mudryk-hoz hozzászólva...
Tegnap megint remegett a lába, csinált is butaságokat. Látszott, hogy ideges, kapkod és sokszor el is pattant tőle a labda. Gondolom az eső nem segítette bár ez ne legyen már probléma ezen a szinten...
Viszont voltak jo mozdulatai. Jackson-nal szépen játsztt össze. Volt két "gólpassza" is. Ez mindenképpen jobb volt, mint a korábbi produktumai. Bár a léc nem volt túl magas.

Nem értettem, hogy miért Colwill-nek kellett játszania mögötte. Miért nem lehetett Chilwell. Látszott mennyire halott volt a bal oldal a jobbhoz képest. Kb minden támadás a másik oldalon zajlott, csak nem lett belőle semmi.
Az sem tetszett, hogy Galleger ráförmedt amikor beadta a labdát, hogy nem volt elép lapos és ő meg nem tudta bekotorni...Nem hiszem, hogy ez volt a helyes reakció egy játékos esetében aki önbizalomhiánnyal küzd. Bátoríani kellett volna inkább.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3478 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sindu írta: 2023. szeptember 18., hétfő 9:21
emsanya írta: 2023. szeptember 18., hétfő 8:47 Nagyjabol 15-20 perc alatt le lehetett volna zarni ezt a meccset, Mudryk ketszer kb golpasszt adott, Gallagher kihagyta, meg Jackson kapufaja se befele megy persze, a Sterling szabirol mar nem beszelve, az hogy tudott kipattani nem értem.

Jatekban voltak mar komoly labdakihozatalok, kb 3 passzal atjatszottuk a bournemouth letamadasat es helyzetig jutottunk csak valamiert tologattuk még a 16oson belul is.

Ezekbol kiindulva a rázós sorozat ami jön, egyaltalan nem kell félni, jatekban siman fel fogjuk venni a versenyt, lesznek teruletek, aztan a helyzeteken mulik amik mostanaban nem mennek be.

Erdemes elolvasni Poch nyilatkozatatat a meccs utan, mar szidjak meg Potter 2.0, de kb ugyanazt tudja hangsulyozni ő is.
Persze, beakadhatott volna ez, beakadhatott volna az, de az ellenfélre ugyanez igaz. Ennyi erővel ki is kaphattunk volna 2-0-ra. A 2. félidő végén beszorítottak minket. Sokat elárul, h Sanchez volt a legjobbunk.
Ezert irtam ha ott az elso 15-20 percben megyunk 2-0-ra, akkor mar az egy masik meccs, kb lezart, abbol kiindulva amit ez a Bounemouth mutatott. Voltak helyzeteik főleg a vegen mert ezert nyilt volt a meccs, felbatorodtak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3479 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Cancelo beastmódban tolja egyenlőre a barszában. Lehet őt kellett volna elhozni a cityből és nem Palmert, aki még a kezdőbe sem tudta beverekedni magát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#3480 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ugyanazt gondolom, mint tavaly Potternel is. Adjunk idot, foleg most, hogy nagyon fiatal a csapat es rengeteg a hianyzo. En sem voltam oda Pochettinoert, de ha itt van, akkor legalabb egy szezont kapjon mar, hogy meglassuk alakul-e valami. Szerintem Pottert is a legrosszabb idoben sikerult elkuldeni, ne ismeteljuk meg ujra.

Válasz küldése