Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3561 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:11 Azért ha belegondolok hogy ez a jackson az egyetlen csatárunk akkor van min elgondolkozni. Konkretan elkap a siras. Bottal utlegelni kellene es elhajtani. Egyetlen dologhoz van esze, hogy felturje a gatyajat es bugyit csinaljon maganak. Sargalapot azt mondjuk tudja gyujteni faszan. Barcsak golt tudna rugni annyit.
Amúgy, attól függetlenül, hogy nekem akkora bajom nincs Jackson-nal, ezt én is néztem és viccesnek találtam. Kicsit olyan strand foci feelingje van:D Nem értem minek csinálja...túl hosszú a nadrág? nem tud lépni tőle? Vegyen fel kisebbet.

Egyébként nekem a mozgása, összjátéka tetszik. Csak sajnos ugyanúgy be van oltva gól ellen, mint mindeki a csapatban...ez vistont nem kizárólag az ő hibája. csapat szinten van gond. Persze...2 méterről illik beverni azt a bizonyost...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3562 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 21:57 Viszonylag kevés szó esik róla, de szerintem Gusto is van közel olyan sz@r eddig, mint Disasi. Hihetetlen, hogy egy labdát nem képes beadni jól, rengeteg potenciális nagy helyzet akad el rajta. A vak Luton ellen is úgy lett csak jó a gólpassza, hogy megpattant egy lábon. Be lett itt harangozva, mekkora beast támadóoldalon, hát valahogy én ebből semmit se látok. Hátul stabilabb, de ott se valami nagy extra.

Ez a Gusto-Colwill szélsővédő páros jelenleg kb. a leggyengébb a ligában. Persze ehhez szegény angolnak vajmi kevés köze van, talán egyszer megéri, hogy a posztján kezdhessen PL-meccsen is, ne csak a Ligakupában.
A tekintve a klub jobb hátvéd előéletét Ivanovic és James között, én abszolút meg vagyok elégedve vele. De akár bővíthetjük is a halmazt a szélső hétvédjeinkre. Az elvárásaim nem voltak magasak, már az pozitívum, hogy nem mínusz egy ember a pályán és ha csak a közelmultat tekintjük, Cucurella-nál sokkal megbízhatóbb. Legalább van tempója és ott van ahol lennie kell, nem úgy mint a spanyol (vagy Alonso, Emerson, Bosingwa, Zappacosta, Belletti, Zhirkov, Felipe Luís, Baba, a flopok sora nagyon hosszú) aki se védekezni, se támadni, se passzolni nem tud. Gusto elég fiatal, első PL meccsei, szerintem ezt mindenképp figyelembe kell venni, illetve annyira nem volt ő magasztalva, hogy extra elvárásokkal figyeljük. Kb mintha az ifiből hoztunk volna fel egy tehetséget, csak a Malo Gusto nem ingyen volt.

Disasi stabil kezdő posztja szerintem nagyobb probléma, ő hibázgat is. Chilwell ma gondolom kipihente, hogy edzett a válogatottal, ezek után a Gusto - Silva - Colwill - Chilwell hátsó sor kellene, hogy játsszon. Sajnos Pochettino is beleesik a hibába, amibe az elődjei - taktikában gondolkozik, miközben a játékosok nincsenek olyan állapotban, hogy a megszokott szerepeken kívül jó teljesítményt nyújtsanak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3563 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 21:57 Viszonylag kevés szó esik róla, de szerintem Gusto is van közel olyan sz@r eddig, mint Disasi. Hihetetlen, hogy egy labdát nem képes beadni jól, rengeteg potenciális nagy helyzet akad el rajta. A vak Luton ellen is úgy lett csak jó a gólpassza, hogy megpattant egy lábon. Be lett itt harangozva, mekkora beast támadóoldalon, hát valahogy én ebből semmit se látok. Hátul stabilabb, de ott se valami nagy extra.

Ez a Gusto-Colwill szélsővédő páros jelenleg kb. a leggyengébb a ligában. Persze ehhez szegény angolnak vajmi kevés köze van, talán egyszer megéri, hogy a posztján kezdhessen PL-meccsen is, ne csak a Ligakupában.
A támadójátéka botrány, de én abban is látok fejlődést nála, inkább kényszerítők terén mert a beadásai vakon mennek, de a védőmunkája szerintem kifogástalan. Ma voltak hibái hátul is, de rengeteget kellett futnia mert rendre le tudtak kontrázni. 15 percig tudtunk kb nyomást gyakorolni, utána teljesen nyílt lett a meccs.

Hozzáteszem, nem vártam tőle sokat, viszonylag olcsó volt és nagyon fiatal, így James mögé ha stabilan tud védekezni és elől segít megosztani a védelmet részemről okés.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3564 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Viszonylag kevés szó esik róla, de szerintem Gusto is van közel olyan sz@r eddig, mint Disasi. Hihetetlen, hogy egy labdát nem képes beadni jól, rengeteg potenciális nagy helyzet akad el rajta. A vak Luton ellen is úgy lett csak jó a gólpassza, hogy megpattant egy lábon. Be lett itt harangozva, mekkora beast támadóoldalon, hát valahogy én ebből semmit se látok. Hátul stabilabb, de ott se valami nagy extra.

Ez a Gusto-Colwill szélsővédő páros jelenleg kb. a leggyengébb a ligában. Persze ehhez szegény angolnak vajmi kevés köze van, talán egyszer megéri, hogy a posztján kezdhessen PL-meccsen is, ne csak a Ligakupában.
6+8+5+4+1+1+2+1

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3565 Hozzászólás Szerző: Sindu »

broduer írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:23
vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:17
Izland írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:06

Hagyd már a szaros fideszes propagandádat meg magadnak, meg annak, aki vevő erre a kevés agyával.
A city azért nyert idén BL-t, mert angol kormány, pc őrület, meg amcsi megmentők, mi? :roll:
Ez nem fideszes duma, ez a valóság.
Ha nem lett volna "gyűlölni kell az oroszokat" szarság, most is Orosz tulaj lenne és nem lenne ilyen káosz tesókám.

A City-t csak hagyjuk...rég ki kellett volna tiltani őket mindenhonnan, 4-5 évig hamisították a pénzügyeket, végül fizettek 20 misit és minden rendben volt....az arab pénz az tiszta...
Vagy ha mondjuk orosz barátaid nem indítanak el egy háborút és támadnak meg egy független államot, akkor sem lett volna ez a szarság. De ugye, ki meddig megy vissza...

Hogy ne legyen off: nagy kérdés, hogy ha még egyszer alsóházban végzünk, marad-e majd a néhány épkézláb klasszisunk. Ha dobbantanak, akkor végleg lefőtt a kv.

Te milyen szuverén államról beszélsz? Hát ők az orosz érdekszféra részei, amióta világ a világ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:wink: :wink:

Érthetetlen, hogy jön be a PC abba, h ilyen szarok vagyunk, dehát vannak rögeszmék, na.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#3566 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

broduer írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:23
vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:17
Izland írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:06

Hagyd már a szaros fideszes propagandádat meg magadnak, meg annak, aki vevő erre a kevés agyával.
A city azért nyert idén BL-t, mert angol kormány, pc őrület, meg amcsi megmentők, mi? :roll:
Ez nem fideszes duma, ez a valóság.
Ha nem lett volna "gyűlölni kell az oroszokat" szarság, most is Orosz tulaj lenne és nem lenne ilyen káosz tesókám.

A City-t csak hagyjuk...rég ki kellett volna tiltani őket mindenhonnan, 4-5 évig hamisították a pénzügyeket, végül fizettek 20 misit és minden rendben volt....az arab pénz az tiszta...
Vagy ha mondjuk orosz barátaid nem indítanak el egy háborút és támadnak meg egy független államot, akkor sem lett volna ez a szarság. De ugye, ki meddig megy vissza...

Hogy ne legyen off: nagy kérdés, hogy ha még egyszer alsóházban végzünk, marad-e majd a néhány épkézláb klasszisunk. Ha dobbantanak, akkor végleg lefőtt a kv.
Ja, hát az USA-nak sok keresni valója volt/van Ukrannában(még a háború előtt)...ne menjünk bele. Ne csak egyoldalúan tájékozódjatok.

A lényeg, hogy szar van a palacsinában és ez még sokáig így lesz.
Szerintem simán a bennmaradásért fogunk küzdeni...

Avatar
Izland
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3567 Hozzászólás Szerző: Izland »

vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:17
Izland írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:06
vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:03 Aki szerint ez nem rossz teljesítmény és élvezkedik a statisztikákra, azzal valami baj van.

Ez mind az idióta tulajok hibája. Nem lehet ennyi fiatal játékost összetenni, ilyen sehol nincs, pláne nem a PL-ben.
Nem lehet mindent a sérültekre fogni, mert valszeg velük se menne jobban.....mi a bánatért kell minden labdát bevinni a vonalig???

Készüljünk fel arra, hogy a következő néhány év, meredek sűlyedés lesz. Nem lesz európai kupa szereplés, szponzor, pénz, az utolsó értékelhető játékost is el kell adni, nem beszélve arról, hogy a kutya nem akar majd ide jönni.

Köszi rohadék, korrupt Angol kormány, PC őrület és Amcsi megmentők!
Hagyd már a szaros fideszes propagandádat meg magadnak, meg annak, aki vevő erre a kevés agyával.
A city azért nyert idén BL-t, mert angol kormány, pc őrület, meg amcsi megmentők, mi? :roll:
Ez nem fideszes duma, ez a valóság.
Ha nem lett volna "gyűlölni kell az oroszokat" szarság, most is Orosz tulaj lenne és nem lenne ilyen káosz tesókám.

A City-t csak hagyjuk...rég ki kellett volna tiltani őket mindenhonnan, 4-5 évig hamisították a pénzügyeket, végül fizettek 20 misit és minden rendben volt....az arab pénz az tiszta...
Mivel emberek milliói halnak meg a Putyin haverod miatt, ezért ez a minimum, amit kellett tenni velük szemben.
Az a csoda, hogy Abrától nem vették már el a csapatot 2018-ban, amikor angol földön idegméreggel megmérgezte az FSZB Szkripalt.

Hagyd abba a hülyeséget, mert bullshit.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#3568 Hozzászólás Szerző: broduer »

vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:17
Izland írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:06
vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:03 Aki szerint ez nem rossz teljesítmény és élvezkedik a statisztikákra, azzal valami baj van.

Ez mind az idióta tulajok hibája. Nem lehet ennyi fiatal játékost összetenni, ilyen sehol nincs, pláne nem a PL-ben.
Nem lehet mindent a sérültekre fogni, mert valszeg velük se menne jobban.....mi a bánatért kell minden labdát bevinni a vonalig???

Készüljünk fel arra, hogy a következő néhány év, meredek sűlyedés lesz. Nem lesz európai kupa szereplés, szponzor, pénz, az utolsó értékelhető játékost is el kell adni, nem beszélve arról, hogy a kutya nem akar majd ide jönni.

Köszi rohadék, korrupt Angol kormány, PC őrület és Amcsi megmentők!
Hagyd már a szaros fideszes propagandádat meg magadnak, meg annak, aki vevő erre a kevés agyával.
A city azért nyert idén BL-t, mert angol kormány, pc őrület, meg amcsi megmentők, mi? :roll:
Ez nem fideszes duma, ez a valóság.
Ha nem lett volna "gyűlölni kell az oroszokat" szarság, most is Orosz tulaj lenne és nem lenne ilyen káosz tesókám.

A City-t csak hagyjuk...rég ki kellett volna tiltani őket mindenhonnan, 4-5 évig hamisították a pénzügyeket, végül fizettek 20 misit és minden rendben volt....az arab pénz az tiszta...
Vagy ha mondjuk orosz barátaid nem indítanak el egy háborút és támadnak meg egy független államot, akkor sem lett volna ez a szarság. De ugye, ki meddig megy vissza...

Hogy ne legyen off: nagy kérdés, hogy ha még egyszer alsóházban végzünk, marad-e majd a néhány épkézláb klasszisunk. Ha dobbantanak, akkor végleg lefőtt a kv.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#3569 Hozzászólás Szerző: focimark »

Őszintén én nem is vártam többet ettől a szezontól. Mountot és Havertzet a fórum nagy részével ellentétben kedveltem, nem örültem távozásuk miatt. Az igazolásaink közül egyiknek sem örültem különösen, szerintem botrányosan rossz piacot zártunk.

Brighton cserekapusa a kezdő kapusunk ez úgy wtf már önmagában, de hogy a City 7. Számú támadójának is örülni kéne vagy a sok random fiatalnak akikért összességében talán 100millat is kiadtunk, úgy hogy lehet pályára sem fognak itt lépni soha. Na meg Caicedo rendesen túl lett árazva, az első meccsei itt ráadásul rakás szarok voltak, de őt azért még nem írnám le. Jackson kicsit Batshuayira emlékeztet, saját lábában összeesik. Disasi meg amellett, hogy lassú még suta is...de nem is emlékszem már kiket vettünk még, összevissza igazolnak folyamatosan, semmi koncepció.

6.hely már bőven jó lenne, de attól is messze vagyunk jelenleg, keret alapján szerintem van nálunk 5-6 jobb csapat.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#3570 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Izland írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:06
vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:03 Aki szerint ez nem rossz teljesítmény és élvezkedik a statisztikákra, azzal valami baj van.

Ez mind az idióta tulajok hibája. Nem lehet ennyi fiatal játékost összetenni, ilyen sehol nincs, pláne nem a PL-ben.
Nem lehet mindent a sérültekre fogni, mert valszeg velük se menne jobban.....mi a bánatért kell minden labdát bevinni a vonalig???

Készüljünk fel arra, hogy a következő néhány év, meredek sűlyedés lesz. Nem lesz európai kupa szereplés, szponzor, pénz, az utolsó értékelhető játékost is el kell adni, nem beszélve arról, hogy a kutya nem akar majd ide jönni.

Köszi rohadék, korrupt Angol kormány, PC őrület és Amcsi megmentők!
Hagyd már a szaros fideszes propagandádat meg magadnak, meg annak, aki vevő erre a kevés agyával.
A city azért nyert idén BL-t, mert angol kormány, pc őrület, meg amcsi megmentők, mi? :roll:
Ez nem fideszes duma, ez a valóság.
Ha nem lett volna "gyűlölni kell az oroszokat" szarság, most is Orosz tulaj lenne és nem lenne ilyen káosz tesókám.

A City-t csak hagyjuk...rég ki kellett volna tiltani őket mindenhonnan, 4-5 évig hamisították a pénzügyeket, végül fizettek 20 misit és minden rendben volt....az arab pénz az tiszta...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3571 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért ha belegondolok hogy ez a jackson az egyetlen csatárunk akkor van min elgondolkozni. Konkretan elkap a siras. Bottal utlegelni kellene es elhajtani. Egyetlen dologhoz van esze, hogy felturje a gatyajat es bugyit csinaljon maganak. Sargalapot azt mondjuk tudja gyujteni faszan. Barcsak golt tudna rugni annyit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. szeptember 17., vasárnap 17:20-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3572 Hozzászólás Szerző: Izland »

vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 17:03 Aki szerint ez nem rossz teljesítmény és élvezkedik a statisztikákra, azzal valami baj van.

Ez mind az idióta tulajok hibája. Nem lehet ennyi fiatal játékost összetenni, ilyen sehol nincs, pláne nem a PL-ben.
Nem lehet mindent a sérültekre fogni, mert valszeg velük se menne jobban.....mi a bánatért kell minden labdát bevinni a vonalig???

Készüljünk fel arra, hogy a következő néhány év, meredek sűlyedés lesz. Nem lesz európai kupa szereplés, szponzor, pénz, az utolsó értékelhető játékost is el kell adni, nem beszélve arról, hogy a kutya nem akar majd ide jönni.

Köszi rohadék, korrupt Angol kormány, PC őrület és Amcsi megmentők!
Hagyd már a szaros fideszes propagandádat meg magadnak, meg annak, aki vevő erre a kevés agyával.
A city azért nyert idén BL-t, mert angol kormány, pc őrület, meg amcsi megmentők, mi? :roll:

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3573 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Kíváncsi vagyok mikor fogja Sterling megunni ezt az egészet. Ma is kiemelkedőt nyújtott a többiekhez képest. Gallagher ért még föl hozzá. Ha nekik ki lesz a f@szuk és beszürkülnek, ahelyett h a többiek nőnének fel hozzájuk, akkor ténylrg a kiesés ellen küzdünk majd.
Elkeserítő.

Ui. Való igaz, Sanchez remek volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2023. szeptember 17., vasárnap 17:11-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3574 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 16:57 5 meccs 5 pont
Abból 3 pont egy bamba luton ellen hazai pályán. Mai pozitivum Sanchez, amugy ez sima vereseg lett volna. Egyszeruen bohoc csapatunk van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3575 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Aggasztó, hogy ezen a meccsen nem volt meg az a játék ami eddig megvolt, de most is próbálom optimistán szemlélni a dolgokat, hisz ez egy új csapat, új játékosokkal, új edzővel. Remélem, hogy csak a válogatott szünet miatt voltak ilyen gyengék. Azt már megszoktam, hogy nem jönnek az eredmények, de fejlődést akarok látni a játékban.

Nem hiszem, hogy alapjaiban változtatna bármin, de gond, hogy lyukak vannak a taktikában. Disasi nem kezdő szint, egyelőre nem elég jó. Nincs baloldalunk mert Colwill nem úgy viselkedik mint pl James, Chilwell vagy Gusto. A baloldali támadónak nincs területe és nincs kivel összejátszani. Ugochukwu ügyes de nem igazán szűri a középpályát. Jó a labdakihozataloknál de ennyi.

Egyetlen pozitívum ma Sanchez játéka volt.

Remélem a visszatérők lendítenek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#3576 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Traxver írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 16:57 5 meccs 5 pont
Ebben a leginkabb az aggaszto, hogy a poolt leszamitva papiron jovan gyengebb ellenfelekkel merkoztunk.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#3577 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Aki szerint ez nem rossz teljesítmény és élvezkedik a statisztikákra, azzal valami baj van.

Ez mind az idióta tulajok hibája. Nem lehet ennyi fiatal játékost összetenni, ilyen sehol nincs, pláne nem a PL-ben.
Nem lehet mindent a sérültekre fogni, mert valszeg velük se menne jobban.....mi a bánatért kell minden labdát bevinni a vonalig???

Készüljünk fel arra, hogy a következő néhány év, meredek sűlyedés lesz. Nem lesz európai kupa szereplés, szponzor, pénz, az utolsó értékelhető játékost is el kell adni, nem beszélve arról, hogy a kutya nem akar majd ide jönni.

Köszi rohadék, korrupt Angol kormány, PC őrület és Amcsi megmentők!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#3578 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 16:54 Ennyi erővel a szertaros is leulhetne a padra ha nem használja ki a cseréket.
A brazil csavot 20 millaert megvették aztán 10 percre nem merik becserelni :lol: pedig elvileg támadó.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#3579 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nem tudok haragudni a csapatra, ez a várható teljesítmény a játékosok képessége alapján. James, Chilly, Silva, Enzo, Sterling kompániát egy kicsit sajnálom, ők többet érdemelnének, a többiek büdös nagy selejt szintet képviselnek Malo Gustoval az élvonalban. A kövi 5-6 évre én elengedtem a top 4-t.

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3580 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Szimpatikus volt, hogy a lefújás előtt 2-3 perccel is, labdabirtoklás alatt 4 játékos volt fent a támadó harmadban többiek a felezőnél vagy saját térfélen álldogáltak vagy sétáltak ... Akkor ezek szerint tényleg jó volt az iksz ..

Válasz küldése