Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3801 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Tegnap beállt 2 21 éves és 2 22 éves akiknek lehet összesen nincs 100 PL meccsük de mèg lehet 50se
(Na jó Palmernek talán)
Ez is sajnos nagyon karcsu

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#3802 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 2., szombat 21:18 Hogy valami pozitívat írják, sztem a tempó amit diktaltunk az utcalány jó. Gyors passzok, sokszor egyerinto, illetve abszolút látszik hogy szélről szeretnènk legfőképp dominálni, középről meg Jackson bemozdulásai okozhatják a veszèlyt. Látszik hogy kémények az edzések, sokat futunk. Igazából ha Jackson nem bassza el nagyon csúnyán a 80+. percben akkor ott simán fordithattunk volna.

Van gond, de én 4 meccs után nem írnék le senkit, az edzőt sem.

Talán jól jön a válogatott szünet, legalább lesz idő a felallason alakítani.

A legfőbb baj azonban az hogy egy kezemen meg tudom szamolni hány rutinos játékos van. Nagyon kellett volna igazolni egy 30+os vezèrt valamilyen posztra.
Ezt szajkóztuk nagyon sokan, hogy nincs tapasztalt játékos, aki képes nyomás alatt okosan játszani.
Ép eszű csapat nem csinál ilyet, hogy 18-20 éves kölykökkel töltse fel a csapatot....

Ez nagyon dúrván visszaüthet....ha évekig nem kerülünk be európai kupákba, nincs annyi bevétel, szponzor, ráadásul most mindent feltették egy lapra a sok igazolással.
Amennyiben kitiltanak mindek az átigazolásokból( mert borzasztó sok pénzt költöttünk) és a játékosok nagy része nem válik be, még lejjebb sűlyedhetünk.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#3803 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

En csak anyit szeretnek kifejezni a jelenlegi posztommal, hogy a forum elvezhetetlen lett az elmult idoszakban, pedig minden alkalommal szivesen olvastam, hiszen remek okfejtesek, elemzesek, kritikakat lehetett olvasni ezen a platformon, viszont az elmult hetekben leginkabb egymassal vagyunk elfoglalva, mintsem a valodi problemakkal. Pro es kontra, tiszteljuk meg a masikat, hogy meghallgatjuk es erdemlegesen valaszolunk ra, indokokkal alatamasztva, hogy szerintunk eppen mit lat rosszul a masik kollega hozzank kepest. Nem sok aktiv felhasznalo maradt mar itt, ne uldozzunk el senkit. Vannak negativabb hangvetelu emberek, es pozitivabbak, mindket tabornak igaza van.

Nem akarom szaporitani a karaktereket, tiszteljuk meg a masikat! Legyen ujra elvezheto a forum.
Koszonom!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3804 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hogy valami pozitívat írják, sztem a tempó amit diktaltunk az utcalány jó. Gyors passzok, sokszor egyerinto, illetve abszolút látszik hogy szélről szeretnènk legfőképp dominálni, középről meg Jackson bemozdulásai okozhatják a veszèlyt. Látszik hogy kémények az edzések, sokat futunk. Igazából ha Jackson nem bassza el nagyon csúnyán a 80+. percben akkor ott simán fordithattunk volna.

Van gond, de én 4 meccs után nem írnék le senkit, az edzőt sem.

Talán jól jön a válogatott szünet, legalább lesz idő a felallason alakítani.

A legfőbb baj azonban az hogy egy kezemen meg tudom szamolni hány rutinos játékos van. Nagyon kellett volna igazolni egy 30+os vezèrt valamilyen posztra.

Bandi
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3805 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. szeptember 2., szombat 20:13
Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 20:10 Ez az, egész jól ment a barátságos meccseken 4 védővel, erre a tétmeccsekre megszülte ezt a fos hibridet és fingja nincs megint senkinek hogy mit kellene csinálnia. Egyszerűen nem értem…
Hozzá kell tenni, hogy kényszerből, mert ha lenne Nkunku és James, akkor egész biztosan azt játszanánk, amit felkészülés alatt.
James nem oszt nem szoroz mert Gusto-val is simán lehetne 4 védőzni. Nkunku hiányzik de ma bevethető volt Mudryk, Madueke és Maatsen is, azért ebből bőven ki lehetett volna hozni egy 4 védős felállást, csak Poch rugalmatlansága akadályozta ezt meg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9401
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3806 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:50
Pochra haragszom, de egy dolog aggaszto. Tuchel, Potter, Lampard mar megbukott bolyhosek alatt, 1 ev alatt. Poch lehet a kovetkezo. Talan nem az edzokkel van a problema, hanem a keret minosegevel...


Évekig ezt gondoltam, de most fordult a kocka. Szerintem ez a keret király. A védelembe szerintem kell majd igazolni mert Silva lassan felakasztja a stoplist, Disasiban meg nem érzem az erőt, de a többi poszton szerintem baszott jók vagyunk. Itt most a taktikával van a gond. Potter, Lampard és Tuchel alatt nem volt minőség én ezért álltam ki mellettük.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3807 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:50 Raneztem angol forumokra, hogy csak en latom e Caicedot annyira bun rossznak, de egyertelmuen nem. Nagyon kapja az ivet, es teljesen jogosan. Oriasi flop eddig a srac, ettol fuggetlenul szurkolok neki, hogy valamilyen csodafojtan javulo tendeciat mutasson.

Pochra haragszom, de egy dolog aggaszto. Tuchel, Potter, Lampard mar megbukott bolyhosek alatt, 1 ev alatt. Poch lehet a kovetkezo. Talan nem az edzokkel van a problema, hanem a keret minosegevel...
Érdekes mert a gólhoz vezető hibájáig sokan dicsérték. De hát ilyen a szurkoló. Nagyon jókat szerelt és jól hozta ki nyomás alól a labdákat. De szoknia kell még a társakat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3808 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 20:10
Dízel írta: 2023. szeptember 2., szombat 20:03
De, az edzovel van a gond.

Lofasz taktika, embereket nem ott jatszatjak ahol kell.
Elkoltottuk a vilag penzet.
Decemberig javulni kell a teljesitmenynek, nem kell megnyerni minden meccset, de LATNI KELL A FEJLODEST!

Ilyen keretben lesznek gyengebben szereplo jatekosok, de baromi jo volt a felkeszulesi idoszakunk, erre nem lehet fogni a hanyatlo teljesitmenyt mint tavaly.
Szoval kurvara szedje ossze magat poch es alakitson ki a keretre egy taktikat!
En bizom benne es akarom hogy mukodjon, de latni akarom a valtozast, fejlodest, epitkezest.
Ido van, de nem sok.
Ez az, egész jól ment a barátságos meccseken 4 védővel, erre a tétmeccsekre megszülte ezt a fos hibridet és fingja nincs megint senkinek hogy mit kellene csinálnia. Egyszerűen nem értem…
Hozzá kell tenni, hogy kényszerből, mert ha lenne Nkunku és James, akkor egész biztosan azt játszanánk, amit felkészülés alatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3809 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. szeptember 2., szombat 20:03
De, az edzovel van a gond.

Lofasz taktika, embereket nem ott jatszatjak ahol kell.
Elkoltottuk a vilag penzet.
Decemberig javulni kell a teljesitmenynek, nem kell megnyerni minden meccset, de LATNI KELL A FEJLODEST!

Ilyen keretben lesznek gyengebben szereplo jatekosok, de baromi jo volt a felkeszulesi idoszakunk, erre nem lehet fogni a hanyatlo teljesitmenyt mint tavaly.
Szoval kurvara szedje ossze magat poch es alakitson ki a keretre egy taktikat!
En bizom benne es akarom hogy mukodjon, de latni akarom a valtozast, fejlodest, epitkezest.
Ido van, de nem sok.
Ez az, egész jól ment a barátságos meccseken 4 védővel, erre a tétmeccsekre megszülte ezt a fos hibridet és fingja nincs megint senkinek hogy mit kellene csinálnia. Egyszerűen nem értem…

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6804
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3810 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2023. szeptember 2., szombat 20:03
Amazing24 írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:50 Raneztem angol forumokra, hogy csak en latom e Caicedot annyira bun rossznak, de egyertelmuen nem. Nagyon kapja az ivet, es teljesen jogosan. Oriasi flop eddig a srac, ettol fuggetlenul szurkolok neki, hogy valamilyen csodafojtan javulo tendeciat mutasson.

Pochra haragszom, de egy dolog aggaszto. Tuchel, Potter, Lampard mar megbukott bolyhosek alatt, 1 ev alatt. Poch lehet a kovetkezo. Talan nem az edzokkel van a problema, hanem a keret minosegevel...
Decemberig javulni kell a teljesitmenynek, nem kell megnyerni minden meccset, de LATNI KELL A FEJLODEST!
Ennyi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3811 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:50 Raneztem angol forumokra, hogy csak en latom e Caicedot annyira bun rossznak, de egyertelmuen nem. Nagyon kapja az ivet, es teljesen jogosan. Oriasi flop eddig a srac, ettol fuggetlenul szurkolok neki, hogy valamilyen csodafojtan javulo tendeciat mutasson.

Pochra haragszom, de egy dolog aggaszto. Tuchel, Potter, Lampard mar megbukott bolyhosek alatt, 1 ev alatt. Poch lehet a kovetkezo. Talan nem az edzokkel van a problema, hanem a keret minosegevel...
De, az edzovel van a gond.

Lofasz taktika, embereket nem ott jatszatjak ahol kell.
Elkoltottuk a vilag penzet.
Decemberig javulni kell a teljesitmenynek, nem kell megnyerni minden meccset, de LATNI KELL A FEJLODEST!

Ilyen keretben lesznek gyengebben szereplo jatekosok, de baromi jo volt a felkeszulesi idoszakunk, erre nem lehet fogni a hanyatlo teljesitmenyt mint tavaly.
Szoval kurvara szedje ossze magat poch es alakitson ki a keretre egy taktikat!
En bizom benne es akarom hogy mukodjon, de latni akarom a valtozast, fejlodest, epitkezest.
Ido van, de nem sok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3812 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Frusztralo meccs volt, szokasos gyomoszoles az ilyen meccseken most viszonylag keves helyzettel. Az ilyen bunkeres feltöresekhez is idő kéne. Pedig voltak jo idoszakok mikor felborult a palya, fiatal a keret ezeket a periodusokat kene kihasznalni.

Nem is nagyon lehet mondani hogy olyan brutalisan szar lett volna barki is. Enzonak azert most is voltak nagy forgatasai meg bepassza ziccerbe Jacksonnak, Caicedo is mar pislakol, mikor hatulrol megjelenik a semmibol es szerel, meg a gyors forgatasai neki is jok voltak. Jackson meg ha elindul megy mint a gep kar hogy most nem jött a gól.

Sok varians van a tamadojatekunkban, idővel kialakulhat nak a fix emberek. Klasszikus 4 vedoset sztem is ki kene probalni lassan, még ha ez ilyen hibrid forma.

Ha visszajonnek serultek, James, Badiashile + Lavia még stabilabbak lehetunk. Elvileg valogatott szunet utan elerhetok lesznek mar. Nkunku meg karacsonyra.

Potter alatt is voltak ilyen meccseink, még korai Pocht-t apritani, de biztos lesznek hangok a valtasra.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#3813 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Raneztem angol forumokra, hogy csak en latom e Caicedot annyira bun rossznak, de egyertelmuen nem. Nagyon kapja az ivet, es teljesen jogosan. Oriasi flop eddig a srac, ettol fuggetlenul szurkolok neki, hogy valamilyen csodafojtan javulo tendeciat mutasson.

Pochra haragszom, de egy dolog aggaszto. Tuchel, Potter, Lampard mar megbukott bolyhosek alatt, 1 ev alatt. Poch lehet a kovetkezo. Talan nem az edzokkel van a problema, hanem a keret minosegevel...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9401
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3814 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:32
Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:28
Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:26
Szerintem Enzoval nincs gond, tényleg üdeszínfoltja a mostani keretnek. De neharagudj most te viselkedtél tiszta óvodás szinten, nem a Szabi.
Akkor ezt önkritikának veszem Tőled, Pityee.
Nekem mindegy, hogy veszed öreg :D Nincs veled bajom továbbra se. Szimplán nem értem, hogy most mire volt jó egy teljesen ironiával teli hozzászolast ide pattintanod, utána pedig Szabit provokáltad teli eröböl. De ahogy gondolod.
Az oka az volt amit írtál. 5 meccs után - amiken amúgy csak a gólok hiányoztak Jackson játékából - véglegesen berangsoroltál egy 21 (?) éves csatárt. Szerinted max padra jó egy topcsapatnál és a villareal volt a szintje.

Ha hozzáfűzted volna, hogy ennél több kell, többet vársz, fejlődést vársz tőle és látod a tehetségét, értékeit akkor lett volna ez egy korrekt vélemény. A reakciómmal csak titeket utánoztalak, azért csak nem sértődsz már meg. Csak a legjobbakat utánozzák!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6804
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3815 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:28
Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:26
Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:00

Szabi magára vett valamit amit nem neki címeztem és ezért most fröcsög. Írta valaki - nem tudom ki mert nem is lényeges - hogy Enzo szerinte flop, erre reagáltam úgy ahogy ti szoktatok, erre Szabinak behabzott a szája :)))

Minden kezdet nehéz, anno Abrával ugyan így leigazoltuk a fél világot és ment a köpködés, abból lett az ami szerinted jól működött.
Szerintem Enzoval nincs gond, tényleg üdeszínfoltja a mostani keretnek. De neharagudj most te viselkedtél tiszta óvodás szinten, nem a Szabi.
Akkor ezt önkritikának veszem Tőled, Pityee.
Nekem mindegy, hogy veszed öreg :D Nincs veled bajom továbbra se. Szimplán nem értem, hogy most mire volt jó egy teljesen ironiával teli hozzászolast ide pattintanod, utána pedig Szabit provokáltad teli eröböl. De ahogy gondolod.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9401
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3816 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:26
Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:00
Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:54
Bubi most te tolod túl teljesen feleslegesen :D Ha azthiszed hogy mi arra verjük a farkunka hogy egy ujabb kinos vereseget szenvedtunk, akkor nem kicsit el vagy menve. Egyszerűen szegyen amit bóliék ebből a jól mukodo csapatból gyártottak. Ezt elöbb utobb mindenki belatja sajnos.
Szabi magára vett valamit amit nem neki címeztem és ezért most fröcsög. Írta valaki - nem tudom ki mert nem is lényeges - hogy Enzo szerinte flop, erre reagáltam úgy ahogy ti szoktatok, erre Szabinak behabzott a szája :)))

Minden kezdet nehéz, anno Abrával ugyan így leigazoltuk a fél világot és ment a köpködés, abból lett az ami szerinted jól működött.
Szerintem Enzoval nincs gond, tényleg üdeszínfoltja a mostani keretnek. De neharagudj most te viselkedtél tiszta óvodás szinten, nem a Szabi.
Akkor ezt önkritikának veszem Tőled, Pityee.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6804
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3817 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 19:00
Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:54
Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:51

Mit beszéltem mellé? Mit érveljek? Mivan?:D

Gyere Sanyi, mondd meg neki, neked mélyebb a hangod!
Bubi most te tolod túl teljesen feleslegesen :D Ha azthiszed hogy mi arra verjük a farkunka hogy egy ujabb kinos vereseget szenvedtunk, akkor nem kicsit el vagy menve. Egyszerűen szegyen amit bóliék ebből a jól mukodo csapatból gyártottak. Ezt elöbb utobb mindenki belatja sajnos.
Szabi magára vett valamit amit nem neki címeztem és ezért most fröcsög. Írta valaki - nem tudom ki mert nem is lényeges - hogy Enzo szerinte flop, erre reagáltam úgy ahogy ti szoktatok, erre Szabinak behabzott a szája :)))

Minden kezdet nehéz, anno Abrával ugyan így leigazoltuk a fél világot és ment a köpködés, abból lett az ami szerinted jól működött.
Szerintem Enzoval nincs gond, tényleg üdeszínfoltja a mostani keretnek. De neharagudj most te viselkedtél tiszta óvodás szinten, nem a Szabi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#3818 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Akkor remélem Poch elfelejti innen a beszari 5 védős taktikáját, meg hogy 2 (!) darab támadóval áll ki otthon egy PL alsóházas csapat ellen. Ebben a vereségben alaposan benne van.

Más: srácok ez a személyeskedés gáz, tiszta óvoda mostanában a fórum. Az meg nem segít a szitun, hogy moderátorok is beleállnak a szardobálásba. (Szabi ne vedd sértésnek, alapvetően tetszenek az írásaid, de amikor a moderátor írásait kéne moderálni az nem oké.)
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9401
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3819 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:54
Bubi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:51
Szabi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:50
Érdemben reagálj, ne a szánalmas dumádat nyomassad, senki se kívancsi a terelésre, mellébeszélésre. Mindjárt megjön a haverod a szokásos kifogásaival, majd neki helyeselhetsz, ahogy szoktál.
Mit beszéltem mellé? Mit érveljek? Mivan?:D

Gyere Sanyi, mondd meg neki, neked mélyebb a hangod!
Bubi most te tolod túl teljesen feleslegesen :D Ha azthiszed hogy mi arra verjük a farkunka hogy egy ujabb kinos vereseget szenvedtunk, akkor nem kicsit el vagy menve. Egyszerűen szegyen amit bóliék ebből a jól mukodo csapatból gyártottak. Ezt elöbb utobb mindenki belatja sajnos.
Szabi magára vett valamit amit nem neki címeztem és ezért most fröcsög. Írta valaki - nem tudom ki mert nem is lényeges - hogy Enzo szerinte flop, erre reagáltam úgy ahogy ti szoktatok, erre Szabinak behabzott a szája :)))

Minden kezdet nehéz, anno Abrával ugyan így leigazoltuk a fél világot és ment a köpködés, abból lett az ami szerinted jól működött.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3820 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:52
Szabi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:43
broduer írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:36

Már bocs, de ez az edző felelőssége leginkább. Enzot el kell távolítani mindennemű befejezésektől, utolsó kulcsmomemtumoktól. De amiben jó, abban világklasszis. Nem a befejezéseiért, szabadrúgásaiért fizettünk ennyit érte.
A nyilvánvaló kvalitásait eddig se vitattam, én csak annyit kérek, csinálja azt, amihez ért. Ne akarjon olyan szerepben tetszelegni, ami nem megy neki. Nem kell heroball-t játszva minden pontrúgáshoz odaállni, át lehet adni másnak is az esélyt. Lehet akkor valaha gólt is fogunk lőni. Ez persze az edző felelőssége is, de a játékos is érezhetné belülről, hogy ez eddig nem ment neki, itt az idő másnak is bizalmat szavazni. Nagy számok törvénye alapján be fog neki akadni egy, de az is csak arra lesz jó, hogy elhitesee mindenkivel, hogy ő a legjobb erre a szerepre a keretben.
Ezeket gondolhatod nem maguktól találják ki. Edzésen nyilván neki megy a legjobban. Gondolhatod akkor a többinek hogy megy a szabi lövés
Hazard a keret legjobbjaként szinte mindig másokra hagyta, pedig azért ebben a műfajban se volt annyira rossz, válogatottban vagy előtte a Lille-ben azért termelt szabikból is. Nem hinném, hogy azért állt oda mindig Willian, mert más ne találta volna el a kaput edzésen.

Valószínűleg Enzo van kijelölve (bár ha bevethető lenne James, talán nem így lenne), de amikor felkészüléssel együtt 10 meccsen egy olyan kísérlete sincs, amitől a szurkoló pulzusa emelkedne, akkor ideje lenne kicsit félreállni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése