Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6141 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2023. január 6., péntek 17:01 Nincs ezen a meccsen mit nézni. Egy kiscsapat játszott egy nagy csapattal. A nagy csapat focizott 20 percet maxon majd vissza állt védekezni. Mi is ezt csináltuk anno.
Potter meg nem lett hirtelen tökös, soha nem is volt az, csak a kényszer szülte, hogy bekellet vinni a fiatalokat. Cucu teljesen kész volt, már szétfutotta az agyát az első félidőben, Auba meg az első 5 percben sprintelt kettőt és utána ki is pukkadt. Baromira meglepődnék, hogyha a fiatalok akkor is kezdenének vagy be lennének cserélve, ha nem lenne ennyi sérült vagy ha végig tudnának játszani egy teljes meccset a játékosaink. Chalobah is egyből kiszorult, Kulibá felépülése óta, pedig jobban játszott mint ő. Chuky is már régóta a padon van és kiheverte a sérülését. Mégis mióta újraindult a PL, eddig egy percet se játszott, pedig a hülye is látja, hogy többre mennénk márcsak a fizikuma miatt vele, mint mondjuk Pulival, akit a szél is elfúj.

Egyébként meg bármilyen szarul is állunk / sérültek bla bla bla, ennyire a keret nem rossz, de Potternek a támadójátékunkat egy kiesőjelölt csapat szintjére sikerült ezt süllyesztenie. A mentalitása pedig amit folyamatosan a sajtó felé mutat pedig egyenesen pocsék. Hová tűnt, már az hogy mi vagyunk a Chelsea és nálunk csak a győzelem az elfogadható. Lett belőle.: "a srácok helytálltak egy top klubb ellen, grat" , "oké eredmény az 1 pont, ilyen volt a meccs" stb. stb.

[img]https://i.redd.it/9ks7d3a6fbaa1.jpg[/img
Teljesen egyetértek. Mindent összefoglaltál amit kell, 10/10.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#6142 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nincs ezen a meccsen mit nézni. Egy kiscsapat játszott egy nagy csapattal. A nagy csapat focizott 20 percet maxon majd vissza állt védekezni. Mi is ezt csináltuk anno.
Potter meg nem lett hirtelen tökös, soha nem is volt az, csak a kényszer szülte, hogy bekellet vinni a fiatalokat. Cucu teljesen kész volt, már szétfutotta az agyát az első félidőben, Auba meg az első 5 percben sprintelt kettőt és utána ki is pukkadt. Baromira meglepődnék, hogyha a fiatalok akkor is kezdenének vagy be lennének cserélve, ha nem lenne ennyi sérült vagy ha végig tudnának játszani egy teljes meccset a játékosaink. Chalobah is egyből kiszorult, Kulibá felépülése óta, pedig jobban játszott mint ő. Chuky is már régóta a padon van és kiheverte a sérülését. Mégis mióta újraindult a PL, eddig egy percet se játszott, pedig a hülye is látja, hogy többre mennénk márcsak a fizikuma miatt vele, mint mondjuk Pulival, akit a szél is elfúj.

Egyébként meg bármilyen szarul is állunk / sérültek bla bla bla, ennyire a keret nem rossz, de Potternek a támadójátékunkat egy kiesőjelölt csapat szintjére sikerült ezt süllyesztenie. A mentalitása pedig amit folyamatosan a sajtó felé mutat pedig egyenesen pocsék. Hová tűnt, már az hogy mi vagyunk a Chelsea és nálunk csak a győzelem az elfogadható. Lett belőle.: "a srácok helytálltak egy top klubb ellen, grat" , "oké eredmény az 1 pont, ilyen volt a meccs" stb. stb.

Kép

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6143 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. január 6., péntek 13:40 Amúgy a bírót meg sem említi senki. Sorozatban jöttek a rossz döntések. Kezezés a 16on belül, befújatlan szabálytalanságok és szerintem a hosszabbítás is kevés volt mindkét félidőben.
Ez tök általános. Az előző meccseken is voltak végeredményt befolyásoló tévedések, mindig vannak. A tegnapi egy okésabb bíráskodás volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9396
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#6144 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amúgy a bírót meg sem említi senki. Sorozatban jöttek a rossz döntések. Kezezés a 16on belül, befújatlan szabálytalanságok és szerintem a hosszabbítás is kevés volt mindkét félidőben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#6145 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egyebkent tenyleg az latszik, hogy leszarná Auba-t, csak tenyleg folyamatosan serult mindenki es beallitja. Az ujra indulas ota se volt egyszer se kezdő, meg elotte is padozott ket meccsen. Egy edző ennyit tud tenni, ha jonne még egy csataer vagy nem serulne le 20 perc alatt 3 tamado, biztos nem allitja be.

Mondjuk le is cserelte, szoval ezt is mondhatjuk megalázásnak. Nem hiszem hogy ekézni fogja nyilatkozatokban.

A masik hogy vegre kibaszta Jorginho-t is a padra. Szoval ilyen szempontbol nem kivetelezik. Meg batran bekuldte Csukut es a tobbi fiatalt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6146 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2023. január 6., péntek 10:30
Szabi írta: 2023. január 6., péntek 0:55 Gallagher ebben a 20 percben több métert tett meg sprintben, mint Aubameyang augusztus óta valamennyi tétmeccsén összesen. Szánalmas, hogy a sz@rt is becsomagolva kell tálalni. Ilyen nyilatkozat után hülye is lenne többet beleadni, ide ez is bőségesen elég ezek szerint.
Legalább Te lásd át, hogy legkevésbé van most szükség arra, hogy kifelé is a frusztráció és a pánik legyen mutatva. Mivel Potter nem idióta, így nem fog senkibe beleállni nyilvánosan. Remélhetőleg legkésőbb nyáron távozik a gaboni.
Találgatás, de ha nem sérül le Broja, akkor szerintem előrébb lenne a névsorban, mint a wish-es Henry.

Potter hajlandó a fiatalok játszatására és ez nálam elég, hogy türelmes legyek. Lampard-nál is ugyanez volt, legalább annyit adott a klubnak Mount, James, Tomori, Abraham, CHO beépítésével, mint Tuchel a BL győzelemmel. Nyilván nem válhat be mindenki, de nem csak jó üzenetet közvetít, identitást adhat, még anyagilag is előnyös.
Az pedig nem kérdés, hogy Potter nem csak Lampard-nál jobb szakember.
Én abszolút átlátom, és nem várom el, hogy nyilvánosan megalázza Auba-t, de egy minimálisan azért lehetne kritikusabban nyilatkozni. Valóban nem játszott sokat az utóbbi időben (szerencsére), de Zakaria a vb-t leszámítva még annyit sem, még sincsenek pl. erőnléti gondjai a svájcinak, és amikor bemutatkozott, akkor sem voltak, 3 hónapnyi jegelés után bírt 60 percet. Az egy hónapos leállás alatt kapott egy rövidke pihenőt a gaboni, utána pedig Potterrel készülhetett, de már azon a dubaji felkészülési meccsen is rettentően szemet szúrt, hogy kocogva közlekedik a pályán.

A "put in a shift" kifejezéssel Potter is pontosan tudja, hogy orbitális hazugságot mondott ki, és abból szerintem katasztrófa azért nem lenne, ha az egyik interjúban a motiváció kérdését kicsit megpiszkálná. Nem hiszem, hogy egy ilyen zsoldos sz@rházi bárkire is hatással tudna lenni az öltözőben (főleg a fiatalokra, saját nevelésekre), hogy összefogjanak és Potter ellen menjenek. Broja pedig biztosan előtte lenne a sorban, már a vb előtt is többször dobta be előbb az albánt csereként, mint a gabonit. A dubaji meccsen is Broja kezdett. Neki ez óriási sansz lett volna, félek tőle, hogy mire visszatér, már lesznek néhányan előtte a sorban Nkunku és még ki tudja kinek az érkezésével, nem nagyon lesz tere bizonyítani. :(
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6147 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. január 6., péntek 0:55 Gallagher ebben a 20 percben több métert tett meg sprintben, mint Aubameyang augusztus óta valamennyi tétmeccsén összesen. Szánalmas, hogy a sz@rt is becsomagolva kell tálalni. Ilyen nyilatkozat után hülye is lenne többet beleadni, ide ez is bőségesen elég ezek szerint.
Legalább Te lásd át, hogy legkevésbé van most szükség arra, hogy kifelé is a frusztráció és a pánik legyen mutatva. Mivel Potter nem idióta, így nem fog senkibe beleállni nyilvánosan. Remélhetőleg legkésőbb nyáron távozik a gaboni.
Találgatás, de ha nem sérül le Broja, akkor szerintem előrébb lenne a névsorban, mint a wish-es Henry.

Potter hajlandó a fiatalok játszatására és ez nálam elég, hogy türelmes legyek. Lampard-nál is ugyanez volt, legalább annyit adott a klubnak Mount, James, Tomori, Abraham, CHO beépítésével, mint Tuchel a BL győzelemmel. Nyilván nem válhat be mindenki, de nem csak jó üzenetet közvetít, identitást adhat, még anyagilag is előnyös.
Az pedig nem kérdés, hogy Potter nem csak Lampard-nál jobb szakember.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#6148 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fofananak még nincs munkavallalasi engedélye, különben vszinu ki lenne próbálva.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#6149 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta: 2023. január 6., péntek 1:59
Szabi írta: 2023. január 6., péntek 0:55 Gallagher ebben a 20 percben több métert tett meg sprintben, mint Aubameyang augusztus óta valamennyi tétmeccsén összesen. Szánalmas, hogy a sz@rt is becsomagolva kell tálalni. Ilyen nyilatkozat után hülye is lenne többet beleadni, ide ez is bőségesen elég ezek szerint.
De most komolyan, mit kéne mondania a médiának? Egy rakás szar volt és pont ezért kezdett padon? Vagy hogy öreg és lusta? Nyilván elmondja neki a véleményét négyszemközt, nem a médiának fog panaszkodni mint Mourinho akit többek közt ezért basznak ki mindenhonnan...

Nyilvános kritikának szerintem annál nem kell több hogy kényszerből becseréli aztán rá kb 40 percre lecseréli...
Akkor remélem szól a vezetőségnek is,hogy Auba-nak keressenek télen egy másik csapatot,mert itt nem vesszük semmi hasznát.
Azt kilehet próbálni Fofana-t vagy igazolni egyet csatárt pl. Toney.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9396
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#6150 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. január 6., péntek 0:55 Gallagher ebben a 20 percben több métert tett meg sprintben, mint Aubameyang augusztus óta valamennyi tétmeccsén összesen. Szánalmas, hogy a sz@rt is becsomagolva kell tálalni. Ilyen nyilatkozat után hülye is lenne többet beleadni, ide ez is bőségesen elég ezek szerint.
De most komolyan, mit kéne mondania a médiának? Egy rakás szar volt és pont ezért kezdett padon? Vagy hogy öreg és lusta? Nyilván elmondja neki a véleményét négyszemközt, nem a médiának fog panaszkodni mint Mourinho akit többek közt ezért basznak ki mindenhonnan...

Nyilvános kritikának szerintem annál nem kell több hogy kényszerből becseréli aztán rá kb 40 percre lecseréli...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6151 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallagher ebben a 20 percben több métert tett meg sprintben, mint Aubameyang augusztus óta valamennyi tétmeccsén összesen. Szánalmas, hogy a sz@rt is becsomagolva kell tálalni. Ilyen nyilatkozat után hülye is lenne többet beleadni, ide ez is bőségesen elég ezek szerint.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6152 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na Potter mester szerint Auba is hasznos játékot tolt :D Igazi varázsló a mester 8) Csak nehogy kivarázsoljon minket a PLből is :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#6153 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. január 6., péntek 0:40
focimark írta: 2023. január 6., péntek 0:32 Nem nagyon olvastam vissza a kommenteket, de remelem ezt az Auba fost még a telen kibasszak innen. Ekkora nulla semmi jatekos meg nem vette fel a klub mezet miota Chelseas vagyok.
Pont ezt akartam ismételten leírni, de már annyiszor megtettem korábban, hogy gondoltam nem fröcsögök megint. A legvérlázítóbb az az egészben továbbra is, hogy ezért a semmirekellő nyomorultért úgy fizettünk 20 milliót, hogy a Barca fél évvel korábban ingyen kukázta. Volt már itt pár kiöregedett, motiválatlan mihaszna patkány, de ez az arc nálam is all-time top3 sz@rdarab.

Nem is az idegesít fel igazán, hogy súlytalan, haszontalan, nem rúg gólt és nem kerül helyzetbe, hanem az, hogy még megmoccanni is lusta. És még itt lesz másfél évig...
Hát pedig Potter szerint valamiben nagyon elfáradt :lol:

"He came on after one minute and hasn't played for a while. He put in a shift for us. I thought he was fatiguing a bit becaue he used a lot of energy, same as Hakim."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6154 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta: 2023. január 6., péntek 0:32 Nem nagyon olvastam vissza a kommenteket, de remelem ezt az Auba fost még a telen kibasszak innen. Ekkora nulla semmi jatekos meg nem vette fel a klub mezet miota Chelseas vagyok.
Pont ezt akartam ismételten leírni, de már annyiszor megtettem korábban, hogy gondoltam nem fröcsögök megint. A legvérlázítóbb az az egészben továbbra is, hogy ezért a semmirekellő nyomorultért úgy fizettünk 20 milliót, hogy a Barca fél évvel korábban ingyen kukázta. Volt már itt pár kiöregedett, motiválatlan mihaszna patkány, de ez az arc nálam is all-time top3 sz@rdarab.

Nem is az idegesít fel igazán, hogy súlytalan, haszontalan, nem rúg gólt és nem kerül helyzetbe, hanem az, hogy még megmoccanni is lusta. És még itt lesz másfél évig...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#6155 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nem nagyon olvastam vissza a kommenteket, de remelem ezt az Auba fost még a telen kibasszak innen. Ekkora nulla semmi jatekos meg nem vette fel a klub mezet miota Chelseas vagyok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6156 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. január 6., péntek 0:22
kecske01 írta: 2023. január 6., péntek 0:10
Pityee írta: 2023. január 6., péntek 0:04

Nyugodj meg, ha Kepa megfogja azt a labdát akkor is begyötört volna a cityt egy gólt. Stabil 10.helyen vagyunk, ha ez nem középcsapat akkor mi? Néztem az everton elleni meccsüket és pont ugyanolyanok voltunk mint az everton ellenük. Akkor az everton sem középcsapat?
Everton 27%-ot birtokolta a labdát és 2x lőtt kapura a City ellen. Nem kell a hülyeséget belemagyarázni a dolgokba.
Az megvan, hogy ők idegenben voltak mi meg hazai pályán ugye? Majd kövi meccsen meglátod, hogy mi hány százalékban fogjuk birtokolni ellenük idegenben a labdát.
Te mondtad, hogy pont olyanok voltunk, mint az Everton ellenük, közben meg köze nincs a kettőnek egymáshoz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6157 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. január 6., péntek 0:10
Pityee írta: 2023. január 6., péntek 0:04
James Lee írta: 2023. január 5., csütörtök 23:57 Én márpedig büszke vagyok a csapatra. A City is rákapcsolhatott volna jobban, de nálunk tetszett ez a vaddisznó mentalitás és hatottak a cserék is. Sokkal nagyobb zakóra számítottam és nem azért MERTKÖZÉPCSAPATVAGYUNK hanem mert 10 kibaszott sérültünk van az alapemberek közül. Ha Kepa képes az ötösön belül fedezni a területet, ez most egy x.
Nyugodj meg, ha Kepa megfogja azt a labdát akkor is begyötört volna a cityt egy gólt. Stabil 10.helyen vagyunk, ha ez nem középcsapat akkor mi? Néztem az everton elleni meccsüket és pont ugyanolyanok voltunk mint az everton ellenük. Akkor az everton sem középcsapat?
Everton 27%-ot birtokolta a labdát és 2x lőtt kapura a City ellen. Nem kell a hülyeséget belemagyarázni a dolgokba.
Az megvan, hogy ők idegenben voltak mi meg hazai pályán ugye? Majd kövi meccsen meglátod, hogy mi hány százalékban fogjuk birtokolni ellenük idegenben a labdát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#6158 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. január 6., péntek 0:07
broduer írta: 2023. január 5., csütörtök 23:34 Nem akarom tovább hergelni Pityee-t, meg nem is értek egyet azzal, hogy azonnal küldjék el Pottert, de ez a meccs tényleg megint olyan mintha egy közép-kiscsapat lennénk. Megszorongatjuk az oroszlán bajszát, aztán végül megesz minket persze. De még van 15 perc, isteni lenne egy gól...
Most őszintén, többet vártál...? Ezzel a kerettel?

Nem potter csinál belőlünk középcsapatot, ő egy középcsapatot vett át. Nem fog úgy nyilatkozni mintha topcsapat lennénk mert minek? Nagyon lent vagyunk köszönhetően a sok sérültnek és az egyébként is gyenge formának. Nem Tuchel volt a hibás, nem is Potter, a franc se tudja, hogy egy BL győzelem után miért lesznek olyanok a játékosok mintha elfelejtettek volna focizni...

Építkezni nulláról a legjobb. El kell fogadni, hogy mik vagyunk most és apránként építkezni, újra rá kell találniuk önmagukra. Potter is így gondolkodik, ezért nyilatkozik úgy ahogy.

A meccsről annyit, hogy kb erre számítottam. Nagyon nagy a távolság a két csapat közt, de pár dolgot azért megvilágított a mai:

Zakaria fantasztikus volt, asszem 30 milla az opciója, meg kell venni. Persze ő kipihent, majd meglátjuk hosszútávon mit tud.

Hall perpillanat van olyan jó mint cucu, a spanyol ma is nagyon gyenge volt. Én nem írom le Cucurellát, de most jobban örülnék ha Hall játszana, jobban támad.

Carney C. Is pazar volt, 20 millióért nagy fogás, játszania kell.

Havertz mint már írtam valami hamis9es féleség volt és ez az ő posztja, ma is megmutatta.

Zijes szerintem borzasztóan középszerű, télen el kell adni.

Auba lecserélése tökös húzás volt, pont azon filóztam hogy nagyon le kéne szedni de úgyse fogja...
Mega lájk Bubinak, tökéletesen összefoglalta es kiemelte a lenyegeket, én is ugyanezeket láttam.

Tényleg respect a csapatnak, mükodott is a meccsterv jo darabig. Ezekbol tanul Potter is.

Zakaria meg beszaras volt, Ronaldinho üzemmódban tolta. Maradnia kéne a sracnak, egyszer Kante-val megneznem duoban.

Bandi
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#6159 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2023. január 6., péntek 0:04
James Lee írta: 2023. január 5., csütörtök 23:57 Én márpedig büszke vagyok a csapatra. A City is rákapcsolhatott volna jobban, de nálunk tetszett ez a vaddisznó mentalitás és hatottak a cserék is. Sokkal nagyobb zakóra számítottam és nem azért MERTKÖZÉPCSAPATVAGYUNK hanem mert 10 kibaszott sérültünk van az alapemberek közül. Ha Kepa képes az ötösön belül fedezni a területet, ez most egy x.
Nyugodj meg, ha Kepa megfogja azt a labdát akkor is begyötört volna a cityt egy gólt. Stabil 10.helyen vagyunk, ha ez nem középcsapat akkor mi? Néztem az everton elleni meccsüket és pont ugyanolyanok voltunk mint az everton ellenük. Akkor az everton sem középcsapat?
Az Everton már nem középcsapat, hanem kiesőjelölt :D főleg mióta Lampard átvette az irányítást… Következő fordulóban a Fulham idegenben, 3 ponttal ők is előttünk vannak szóval lassan mi is leszaladunk a középmezőnyről.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6160 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. január 6., péntek 0:04
James Lee írta: 2023. január 5., csütörtök 23:57 Én márpedig büszke vagyok a csapatra. A City is rákapcsolhatott volna jobban, de nálunk tetszett ez a vaddisznó mentalitás és hatottak a cserék is. Sokkal nagyobb zakóra számítottam és nem azért MERTKÖZÉPCSAPATVAGYUNK hanem mert 10 kibaszott sérültünk van az alapemberek közül. Ha Kepa képes az ötösön belül fedezni a területet, ez most egy x.
Nyugodj meg, ha Kepa megfogja azt a labdát akkor is begyötört volna a cityt egy gólt. Stabil 10.helyen vagyunk, ha ez nem középcsapat akkor mi? Néztem az everton elleni meccsüket és pont ugyanolyanok voltunk mint az everton ellenük. Akkor az everton sem középcsapat?
Nem tudom, hogy begyötört volna-e, én a végeredményt látom, az pedig 1-0. Az egyetlen gól Kepa és Cucu teljesítményének volt köszönhető. Ebbe a középcsapatos agymenésbe pedig már nem vagyok hajlandó belemenni, milliószor leírtam már a véleményemet ezzel kapcsolatban. Az Everton évek óta egy foshalmaz, úgyhogy a párhuzamot egyáltalán nem értem.

Válasz küldése