Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6601 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Havertz ahogyan ezt megfejelte... Mint aki most tanulja a futball alapjait.
6+8+5+4+1+1+2+1

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#6602 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Jó lenne, ha ez a gaboni jó ember bevágná a helyzeteit végre!
Kell a 2. gól és zárjuk le a meccset!
GO BLUES

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6603 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mekkora helyzet kell a gólhoz...?

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6604 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sheenka írta: 2022. október 23., vasárnap 12:53 Én nem annyira látom, miért olyan kérdéses a Top4, szerintem simán meglesz. Most is megvan, hullámvölggyel, abszurd eredményekkel itt-ott, edzőváltással. A Milan-t bucira vertük kétszer, tegnap a szerkezetváltás után nagyobb részt sikerült dominálni az Unitedet, a kiscsapatokat látszólag meg tudjuk fektetni, a Brentford kivétel volt, de idegenben másnak is az lesz. Jön egy VB, utána talán a sérültek is visszatérnek, Potter keze is jobban látszik majd, nem lesz itt semmi probléma.
A potenciális ellenfelek közül a City kiemelkedik, az Arsenal eddig masszívan felülteljesít, de a többieknél legalább annyi probléma van, mint nálunk.
Fofana-James-Kante sérülése mondatja velem, hogy nagyon izzadós lesz az a 4. hely.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#6605 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én nem annyira látom, miért olyan kérdéses a Top4, szerintem simán meglesz. Most is megvan, hullámvölggyel, abszurd eredményekkel itt-ott, edzőváltással. A Milan-t bucira vertük kétszer, tegnap a szerkezetváltás után nagyobb részt sikerült dominálni az Unitedet, a kiscsapatokat látszólag meg tudjuk fektetni, a Brentford kivétel volt, de idegenben másnak is az lesz. Jön egy VB, utána talán a sérültek is visszatérnek, Potter keze is jobban látszik majd, nem lesz itt semmi probléma.
A potenciális ellenfelek közül a City kiemelkedik, az Arsenal eddig masszívan felülteljesít, de a többieknél legalább annyi probléma van, mint nálunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6606 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cucu szerintem bele fog rázódni, Brightonban minden nagycsapat ellen tanár volt, nem hiszem hogy ez most hirtelen eltűnt csak mert más mezben játszik.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#6607 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Az elso fel ora egyertelmu volt mindenki szamara. Utana Pottertol tokos huzas volt igy belenyulni a meccsbe es lecserelni Cucurellat, es atallni masik rendszerbe. Utana kb azonos teljesitmenyt nyujtott a ket csapat. Az mar mindenkepp pozitiv, hogy ha nem mukodik valami akkor az edzo kepes es mer is teljesen valtoztatni. Alakulni fog ez, turelem kell.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6608 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Ez második vagy mar a harmadik meccs amikor cucu kezd, kb atrohannak rajtunk, majd idő előtti csere es kb visszajovunk

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6609 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. október 23., vasárnap 0:32 És mind közül a legnagyobb baj, hogy alsó hangon 3-4 játékost megint kellene hozni már télen, ami tudjuk hogy teljességgel kizárt...

-kellene egy csere jobbek mert Azpi főleg előre teljesen homály
-egy középhátvéd, mert Silva lassan 40 és néha lesérül, Fofana sérülékeny, Koulibaly okés de csak 32 lesz jövőre ő is, Chalobah ígéretes, de amúgy mennyiségileg sem vagyunk még ha 5 vèdőzni akarunk (ne akarjunk persze, de ettől mèg 1 valaki jó lenne Gvardiol pl idő előtt)
-minimum egy középpályás mindenekelőtt, ezt magyarázni se kell
-egy szèlső, mert Mount-Sterling okés de láthatóan iszonyat hullamzóak, cserejuk meg èrdemben nincs

Őszintén szólva én ezek nélkül nem látom a 4. Helyet, vagy ha igen azt elképesztő szenvedés és szerencse árán.
Szerintem egy kp meg egy James backup fog jönni télen. Alvarez vagy Caicedonak örülnék középre.

Meccs Cucu lecserélése után szerintem vállalható volt, írták utd-s haverok, hogy közünk nem volt meccshez, én ezt nem így látom. Elég súlytalan volt mind2 csapat, volt 2 nagyobb helyzetük amit kepa védett vagy Antony kihagyta.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#6610 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A vb-ig valahogy el kell evickélni lehetőleg minél több pontot szerezve, januárban meg nincs mese, venni kell olyan kreatív embereket akik cselezni vagy passzolni tudnak mert ha marad ez a keret akkor szerintem eret vágok szezon végére ettől a szürke, semmilyen játéktól. Fogalmam sincs ki lesz elérhető meg hogy mennyire lesz mindenki túlárazva de nincs sok választásunk, ebben a keretben 0 kreativitás van.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6611 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

És mind közül a legnagyobb baj, hogy alsó hangon 3-4 játékost megint kellene hozni már télen, ami tudjuk hogy teljességgel kizárt...

-kellene egy csere jobbek mert Azpi főleg előre teljesen homály
-egy középhátvéd, mert Silva lassan 40 és néha lesérül, Fofana sérülékeny, Koulibaly okés de csak 32 lesz jövőre ő is, Chalobah ígéretes, de amúgy mennyiségileg sem vagyunk még ha 5 vèdőzni akarunk (ne akarjunk persze, de ettől mèg 1 valaki jó lenne Gvardiol pl idő előtt)
-minimum egy középpályás mindenekelőtt, ezt magyarázni se kell
-egy szèlső, mert Mount-Sterling okés de láthatóan iszonyat hullamzóak, cserejuk meg èrdemben nincs

Őszintén szólva én ezek nélkül nem látom a 4. Helyet, vagy ha igen azt elképesztő szenvedés és szerencse árán.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6612 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2022. október 22., szombat 23:07 Nagyon nehéz jelenleg meghatározni, hogy milyen erős is ez a jelenlegi keret és hogy mire lehet elég idén. A szezon negyede már lassan lement azért, és pár dolog egyre láthatóbbá válik.

Kepa jelen formájában jobb mint Mendy, elsősorban nem a védései miatt, hanem a lábmunkája miatt. Ha Mendy nem véd a továbbiakban úgy mint amikor idekerült, egyszerűen nem éri már meg őt játszatni.

A védelem ebben az ötvédős formációban stabilnak mondható normál meccsszituációban, de ez a mai nem az első eset, amikor a döntő pillanatokban mentálisan gyengének bizonyulnak.
Silva és James klasszisát nem kell talán magyarázni. Fofana, amíg játszott jónak tűnt, Chalobah az elmúlt időben nagyon feljavult, Chilwell szintén okés és Koulibaly sem teljes bukás. Nem az a szörnyeteg, aki volt Nápolyban, de azért tud hozni egy stabil teljesítményt (leszámítva az előrejátékát, mert abban tragédia Rüdigerhez képest). Cucurella számomra értékelhetetlen, egyszerűen nem ez a szint. Folyamatosan rosszul helyezkedik, a támadásokat nem tudja segíteni, hátul pedig labilis, a megoldásai rendre rosszak, a labdaérintései nyeglék, a passzai sokszor erőtlenek. Kicsit Cuadrado-érzést kelt nekem. Nem látom, hogy lesz ennél sokkal jobb. Ő a nyár flopja, ez egyértelmű.

A legkomolyabb problémák egyértelműen a középpályán vannak. Zakaria 0 perce értelmezhetetlen számomra. Az egyetlen egészséges, korrekt szintet hozni tudó játékos jelenleg Kovacic. Szerintem ő alaposan alul van értékelve itt a fórumon is. Nagyon jól tűri a nyomást, és a labdavezetései az igaz összeköttetés a kp és a támadók között. Ha mellette lenne egy Rice-féle, egyszerre ütköző, de jól passzoló játékos megoldódna a középpályás probléma. Jorginho egy óriási rejtély. Én nem utálom, bizonyos meccseken látom is az erényeit , de hogy a csapathoz hosszútávon nagyobb az elvett értéke, mint a hozzáadott az biztos. Érthetetlen, hogy mit keres ezen a szinten. Loftus Cheek itt sokak kedvence, de szerintem összességében szintén egy hátráltató tényező. Cselezni, és kis helyen fordulni nagyon tud, de rengeteg az ostoba, rossz döntése a meccseken. Elad labdákat, túl sokat vár, nem adja időben a labdákat támadásnál, és úgy összességében a kulcsmomentumoknál rendre a rossz döntést hozza. Csereembernek oké, de egyszerűen nem a legmagasabb szintre való. Gallagher pedig még akár jó is lehet, ha megtanul a ladbával is játszani. Szépen mozog üres területekbe, és jól érkezik a kapu elé, de ő nem való a duplaszűrőbe. Nem véletlenül tolta feljebb Potter az elmúlt meccseken. Összességében a középpályánk továbbra is kiált új arcokért.

A támadók impotenciája valószínűleg részben a középpálya-gondokkal van összefüggésben. Sterling rendesen visszaesett, és az önbizalma is megy el. Mindent át akar venni, de ezzel folyton elszalasztja az igazán nagy ziccereket. Rá is jellemző, hogy túl sokat cipeli a labdát, nem adja időben. Ár-érték arányban még mindig megérte. Mount végre kezd visszatalálni a klasszis formához, Auba pedig eddig korrekt teljesítményt nyújt. A gondok Havertznél kezdődnek, aki irdatlan melót rak bele minden meccsbe, de valahogy nem elég éles támadóként. Ettől függetlenül helye van a csapatban, és én látom benne a jövő klasszisát, bár az óra azért már ketyeg... Pulisic szerintem szót nem érdemel, a futball és az agyi képességeivel is gondok vannak, nem kellene itt lennie. Zyiech pedig teljesen leépült, emellett motiválatlan alak is. Neki sincs maradása, holott ha odatenné magát, szerintem hasznos tagja lehetne a keretnek. Brojában ott a potenciál és kellően motivált is, de kelleni fognak a gólok előbb-utóbb.

Én rossz ötletnek tartottam Tuchel kirúgását, Potter idehozatalát már kevésbé, de az azért látszik, hogy nagyon a szakadék szélén van ez a csapat. Potter mindkét irányba elindulhat, kérdés mit tud ezekből a játékosokból kihozni.
Kovacic nekem az egyik kedvencem a jelenlegi keretből, és pontosan azért lehet alulértékelt játékos, mert a dinamikus labdavezetésein kívül nem igazán csinál látványos dolgokat. Egy technikásabb szürke eminenciás. Nálam fix kezdő lenne egyébként bármilyen felállásban, mert a legjobb formájában minőségre és kvalitásokat tekintve simán benne van a top5-ben a keretünkben. Vele két hatalmas gond van, egyik a sérülékenysége, hogy, amikor már eléri azt a formát, amivel igazán nagy hasznára van a csapatnak, akkor valami pár hetes kényszerszünet rendre formahanyatláshoz vezet és az edző se rögtön integrálja vissza a csapatba, mert mennyiségileg megvagyunk középen és nincs szükség a kapkodásra. Ilyenkor szokott rendre leépülni, és a gyengébb teljesítményekkel se szerzi vissza a helyét a kezdőben azonnal egy-egy kihagyás után, csak szépen fokozatosan. A másik pedig sajnos az, hogy az utolsó passzok, a kulcspillanatban való döntéshozatal finoman szólva nem tartozik az erősségei közé (ahogyan a góllövés sem) és sajnos nem 28-29 évesen fog ebben már fejlődni. Nekem ez az egyetlen szívfájdalmam vele kapcsolatban, egyébként, ha ebben jobb lenne, az egyik legjobb btb középpályás lehetne a világon. Így csak egy nagyon hasznos csapatember.

Brojával kapcsolatban az a baj, hogy 20 percek alatt nem fogja tudni megváltani a világot, kellene adni neki zsinórban 2-3 meccset kezdőként, és akkor jobban kiderülhetne, mennyire lehet vele számolni. Szerintem nem csalódnánk benne, eddig mindent jól csinált, és a játékot is érti.
6+8+5+4+1+1+2+1

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#6613 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Fogalmam sincs itt ki fog gólt rúgni, szerintem ez nagyobb probléma, mint a védelem.
Egyszerűen fotelszurkolóként nem látom, kitől lehetne várni a kulcspasszt, ki adna forintos labdát (akár oldalról), most, hogy James lesérült.

Mountról egy gyengébb periódusa után azt gondoltam, újra a régi lesz, de az utóbbi 2 meccse is inkább csak a birkózásról szólt.


Chalobah ma nagyot nőtt a szemembe, szerintem eddigi legjobb kék mezben letett produktuma.
Ruben is véleményem szerint idén messze a legjobb magához képest a 19-ben történt sérülése óta.

Úgy gondolom a saját nevelések idén (is) odarakják magukat és persze hibák vannak még és mindig lesznek, nem okoznak csalódást.
Százszor inkább ez, mint pl. egy flegma Ziyech.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#6614 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nagyon nehéz jelenleg meghatározni, hogy milyen erős is ez a jelenlegi keret és hogy mire lehet elég idén. A szezon negyede már lassan lement azért, és pár dolog egyre láthatóbbá válik.

Kepa jelen formájában jobb mint Mendy, elsősorban nem a védései miatt, hanem a lábmunkája miatt. Ha Mendy nem véd a továbbiakban úgy mint amikor idekerült, egyszerűen nem éri már meg őt játszatni.

A védelem ebben az ötvédős formációban stabilnak mondható normál meccsszituációban, de ez a mai nem az első eset, amikor a döntő pillanatokban mentálisan gyengének bizonyulnak.
Silva és James klasszisát nem kell talán magyarázni. Fofana, amíg játszott jónak tűnt, Chalobah az elmúlt időben nagyon feljavult, Chilwell szintén okés és Koulibaly sem teljes bukás. Nem az a szörnyeteg, aki volt Nápolyban, de azért tud hozni egy stabil teljesítményt (leszámítva az előrejátékát, mert abban tragédia Rüdigerhez képest). Cucurella számomra értékelhetetlen, egyszerűen nem ez a szint. Folyamatosan rosszul helyezkedik, a támadásokat nem tudja segíteni, hátul pedig labilis, a megoldásai rendre rosszak, a labdaérintései nyeglék, a passzai sokszor erőtlenek. Kicsit Cuadrado-érzést kelt nekem. Nem látom, hogy lesz ennél sokkal jobb. Ő a nyár flopja, ez egyértelmű.

A legkomolyabb problémák egyértelműen a középpályán vannak. Zakaria 0 perce értelmezhetetlen számomra. Az egyetlen egészséges, korrekt szintet hozni tudó játékos jelenleg Kovacic. Szerintem ő alaposan alul van értékelve itt a fórumon is. Nagyon jól tűri a nyomást, és a labdavezetései az igaz összeköttetés a kp és a támadók között. Ha mellette lenne egy Rice-féle, egyszerre ütköző, de jól passzoló játékos megoldódna a középpályás probléma. Jorginho egy óriási rejtély. Én nem utálom, bizonyos meccseken látom is az erényeit , de hogy a csapathoz hosszútávon nagyobb az elvett értéke, mint a hozzáadott az biztos. Érthetetlen, hogy mit keres ezen a szinten. Loftus Cheek itt sokak kedvence, de szerintem összességében szintén egy hátráltató tényező. Cselezni, és kis helyen fordulni nagyon tud, de rengeteg az ostoba, rossz döntése a meccseken. Elad labdákat, túl sokat vár, nem adja időben a labdákat támadásnál, és úgy összességében a kulcsmomentumoknál rendre a rossz döntést hozza. Csereembernek oké, de egyszerűen nem a legmagasabb szintre való. Gallagher pedig még akár jó is lehet, ha megtanul a ladbával is játszani. Szépen mozog üres területekbe, és jól érkezik a kapu elé, de ő nem való a duplaszűrőbe. Nem véletlenül tolta feljebb Potter az elmúlt meccseken. Összességében a középpályánk továbbra is kiált új arcokért.

A támadók impotenciája valószínűleg részben a középpálya-gondokkal van összefüggésben. Sterling rendesen visszaesett, és az önbizalma is megy el. Mindent át akar venni, de ezzel folyton elszalasztja az igazán nagy ziccereket. Rá is jellemző, hogy túl sokat cipeli a labdát, nem adja időben. Ár-érték arányban még mindig megérte. Mount végre kezd visszatalálni a klasszis formához, Auba pedig eddig korrekt teljesítményt nyújt. A gondok Havertznél kezdődnek, aki irdatlan melót rak bele minden meccsbe, de valahogy nem elég éles támadóként. Ettől függetlenül helye van a csapatban, és én látom benne a jövő klasszisát, bár az óra azért már ketyeg... Pulisic szerintem szót nem érdemel, a futball és az agyi képességeivel is gondok vannak, nem kellene itt lennie. Zyiech pedig teljesen leépült, emellett motiválatlan alak is. Neki sincs maradása, holott ha odatenné magát, szerintem hasznos tagja lehetne a keretnek. Brojában ott a potenciál és kellően motivált is, de kelleni fognak a gólok előbb-utóbb.

Én rossz ötletnek tartottam Tuchel kirúgását, Potter idehozatalát már kevésbé, de az azért látszik, hogy nagyon a szakadék szélén van ez a csapat. Potter mindkét irányba elindulhat, kérdés mit tud ezekből a játékosokból kihozni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6615 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Örüljünk ha meglesz a top4. Többre nem jó ez a keret, még mindig nagyon sok a hulladék, most mèg a sérült is.

Igazságos volt az 1-1 sőt ha Anthony beveri a 100%os helyzetet az első félidőben akkor ki is kapunk.

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#6616 Hozzászólás Szerző: david368 »

cech19960320 írta: 2022. október 22., szombat 20:46
david368 írta: 2022. október 22., szombat 20:43
Bandi írta: 2022. október 22., szombat 20:28
A zsoldos szót most ismerted meg és ennyire tetszik vagy miért használod minden hozzászólásban? :lol:

Játékban és fejben is gyenge a csapat és az hogy az utolsó 15 percben Chucki, Broja, Pulisic hármastól kellett várni a gólt sokat elmond a keret minőségéről.
Nezz a csapatra es rajossz
Már megint itt vagy károgni bazdmeg…. Érdekes hogy sose kerülsz elő jó meccs utánXD
Örülok ha megnèzem a rangadòkat, nem függök a tvn. Nem kell elvakultan hozzààllni a csapathoz. Ami szar az szar, ki fogom nyilatkoztatni. Jelenleg a keret nyomában sem léphet annak amikor 2012-ben BL-t nyertünk. Nincs szív, nincs lélek, csak pénz van, s kék mezben rohangáló hànyinger, pénzéhes jàtekosok. Tisztelet a kevés kivételnek.
Arról már nem kezdek el beszélni, hogy ennek tetejeben azt az edzőt rugták ki, aki BL-t nyert ezzel a mihaszna kerettel és olyan játekot jatszatott, amit azóta sem láttam. A legnagyobb szarban volt az életében, ahogyan a klub is és ő vegig kitartott mellettunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6617 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sztörling amugy eddig egyáltalán nem győzött meg, hogy előrelépés lenne a Pulisic-Zijes duó után. Sokkal többet vártam tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#6618 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

david368 írta: 2022. október 22., szombat 20:43
Bandi írta: 2022. október 22., szombat 20:28
david368 írta: 2022. október 22., szombat 20:25

Meg is erdemeljuk, elkuldtuk a vilag top 3-as edzojet, es leigazoltuk a leselejtezett zsoldosokat.
A zsoldos szót most ismerted meg és ennyire tetszik vagy miért használod minden hozzászólásban? :lol:

Játékban és fejben is gyenge a csapat és az hogy az utolsó 15 percben Chucki, Broja, Pulisic hármastól kellett várni a gólt sokat elmond a keret minőségéről.
Nezz a csapatra es rajossz
Már megint itt vagy károgni bazdmeg…. Érdekes hogy sose kerülsz elő jó meccs utánXD

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#6619 Hozzászólás Szerző: david368 »

Bandi írta: 2022. október 22., szombat 20:28
david368 írta: 2022. október 22., szombat 20:25
Dante írta: 2022. október 22., szombat 20:22 Ilyen nincs g.ci. Mire fel a 6 perc? És megint nem bírják ki, mint valami kis csapat, nem tudják kibekkelni, törölni a játékot.
Meg is erdemeljuk, elkuldtuk a vilag top 3-as edzojet, es leigazoltuk a leselejtezett zsoldosokat.
A zsoldos szót most ismerted meg és ennyire tetszik vagy miért használod minden hozzászólásban? :lol:

Játékban és fejben is gyenge a csapat és az hogy az utolsó 15 percben Chucki, Broja, Pulisic hármastól kellett várni a gólt sokat elmond a keret minőségéről.
Nezz a csapatra es rajossz

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6620 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem érdemeltünk győzelmet, főleg egy ilyen semmilyen büntetővel, szerintem az x abszolút jogos. Egy cserénk még maradt, ha nincs is védő a padon, ilyenkor Zakaria miért nem jöhet be időt húzni, darálni, magasságot adni? (Közben rájöttem, megvolt már a három megszakítás részünkről, szóval nem tudtunk már ötödiket cserélni...)

Egy pozitívum, én ugyan sosem tartottam olyan nagyon sokra, de Chalobah nagyon jó az elmúlt meccseken. Ennyit tesz, hogy nem egy meccset játszik havonta, hanem folyamatosan játékban van. Fofana visszatéréséig stabilan maradhat kezdő.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése