Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#7381 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

kazomester írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 20:16 Mike Dean has admitted he made a mistake by not asking Anthony Taylor to review Cristian Romero’s hair pull on Marc Cucurella!

Ha más nem, legalább nyoma van most már, hogy elloptak tőlünk 2 pontot.
Ebben az a kemény, hogy ezt nem közleményben tette, hanem egy DAILY MAIL cikkben. Magyarra lefordítva elcsalta a meccset, amiről írt egy a cikket, ezért pedig EXTRA FIZETÉST kapott az újságtól. Ez az angol foci.

Az indoklásáról nem is beszélve, hogy ő ezt nem ítélte szabálytalannak. Egy 5 éves kisgyerek is megtudja mondani, hogy ilyet nem lehet. Színtiszta csalás és korrupció.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7382 Hozzászólás Szerző: broduer »

kazomester írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 20:16 Mike Dean has admitted he made a mistake by not asking Anthony Taylor to review Cristian Romero’s hair pull on Marc Cucurella!

Ha más nem, legalább nyoma van most már, hogy elloptak tőlünk 2 pontot.
Azt mondja Dean, hogy ki kellett volna hívnia Taylort a hajhúzás miatt. De hát az a nagyon kemény, hogy Taylor konkrétan 2 lépésre állt az esettől, és oda is nézett. Nincs az az isten, hogy ezt élőben nem látta. Vagy ha így volt, tényleg ne legyen bíró.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7383 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mike Dean has admitted he made a mistake by not asking Anthony Taylor to review Cristian Romero’s hair pull on Marc Cucurella!

Ha más nem, legalább nyoma van most már, hogy elloptak tőlünk 2 pontot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7384 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 13:37
kikó írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 12:58
Dante írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 12:39
Megnéztem az ex-digi-s "szakértők" elemzését
Én is néztem az összefoglalót , az első gólra azt mondták les miatt el kellett volna venni. Amin nagyon meglepődtem , hogy a hajhúzás szóba se került , röhej.
Monoki egy showmen, sportszakmailag nulla műsorvezető. Bánki Dodi olyan mintha a 75 éves Honvéd-Liverpool szurkoló dédapám ülne ott, valószínűleg még mindig a teletextből meg a nemzeti sportból "tájékozódik". Juhár az egyetlen akinek vannak értékes meglátásai.
+azt a Monokit néha szájbavágni kevés volna. Olyan stílus párosul a hozzá nemértéshez, hogy nettó két taslit érdemelne :D Bekérdez valami totál nem oda illő baromságot, amin Bánki hahotázik egyet és erről szól a műsör. Dehogy kezdenek ezek meccsen megtörtént szituációkat elemezni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7385 Hozzászólás Szerző: broduer »

kikó írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 12:58
Dante írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 12:39
James Lee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 10:57 Nagyon objektív értékelés a hétvégi meccsről 21:54-től:
https://www.youtube.com/watch?v=QVNRgJf ... rsz%C3%A1g

Mindenesetre Szoboszlai, Mbappé és a tehenek kapcsán is érdekes gondolatok hangzanak el, érdemes végignézni.
Megnéztem az ex-digi-s "szakértők" elemzését
Én is néztem az összefoglalót , az első gólra azt mondták les miatt el kellett volna venni. Amin nagyon meglepődtem , hogy a hajhúzás szóba se került , röhej.
Monoki egy showmen, sportszakmailag nulla műsorvezető. Bánki Dodi olyan mintha a 75 éves Honvéd-Liverpool szurkoló dédapám ülne ott, valószínűleg még mindig a teletextből meg a nemzeti sportból "tájékozódik". Juhár az egyetlen akinek vannak értékes meglátásai.

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Aktuális meccsek

#7386 Hozzászólás Szerző: kikó »

Dante írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 12:39
James Lee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 10:57 Nagyon objektív értékelés a hétvégi meccsről 21:54-től:
https://www.youtube.com/watch?v=QVNRgJf ... rsz%C3%A1g

Mindenesetre Szoboszlai, Mbappé és a tehenek kapcsán is érdekes gondolatok hangzanak el, érdemes végignézni.
Megnéztem az ex-digi-s "szakértők" elemzését
Én is néztem az összefoglalót , az első gólra azt mondták les miatt el kellett volna venni. Amin nagyon meglepődtem , hogy a hajhúzás szóba se került , röhej.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7387 Hozzászólás Szerző: Dante »

James Lee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 10:57 Nagyon objektív értékelés a hétvégi meccsről 21:54-től:
https://www.youtube.com/watch?v=QVNRgJf ... rsz%C3%A1g

Mindenesetre Szoboszlai, Mbappé és a tehenek kapcsán is érdekes gondolatok hangzanak el, érdemes végignézni.
Megnéztem az ex-digi-s "szakértők" elemzését, illetve a Sky-ét és gyakorlatilag nem is beszéltek a szabálytalanságokról, a lesről az első gólnál, helyette a kakaskodás volt a fontos, ami csak a tévedések miatt volt. Ebből látszik, hogy a média asszisztál ehhez a sz.rhoz - gondolok itt elsősorban a Sky-ra - és ez is csak meccs alatt számít bármit is, rögtön a sípszó után senkit sem érdekel rajtunk kívül.
Cucurella is nevetve nyilatkozik az esetről és hogy semmi harag Romero felé. Nyilván ez a jó hozzáállás, csak játék és az agresszió nem vezet sehová, de ezt miért mindig csak a mi játékosaink követik? Romero miért csinálhat ilyet..? Konzekvencia nélkül, ellenünk mindig lehet ilyen eset.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7388 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 10:57 Nagyon objektív értékelés a hétvégi meccsről 21:54-től:
https://www.youtube.com/watch?v=QVNRgJf ... rsz%C3%A1g

Mindenesetre Szoboszlai, Mbappé és a tehenek kapcsán is érdekes gondolatok hangzanak el, érdemes végignézni.
Szabó Christophe a legértelmesebb figura a jelenlegi felhozatalban, értékes és sajátos gondolatokkal és meglátásokkal.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7389 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nagyon objektív értékelés a hétvégi meccsről 21:54-től:
https://www.youtube.com/watch?v=QVNRgJf ... rsz%C3%A1g

Mindenesetre Szoboszlai, Mbappé és a tehenek kapcsán is érdekes gondolatok hangzanak el, érdemes végignézni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7390 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tuchel papa a meccs utáni interjúban jól megmondta a magáét, kb. mindent elmondott amit egy felbőszült Chelsea szurkoló is elmondott volna. Valszeg durván el is fogják meszelni őt ezért, a kopasz farokgyűrű taylor meg már gondolom a kövi fordulóban meccset vezet majd, hányinger.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#7391 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Kicsit naivan azt gondoltam, hogy Abra távozása után változni fog a megszokott bíráskodás... Valahogy mindig ezt a kopaszt férgek kapjuk, ha a manu vagy Sp*rs ellen játszunk. És kivétel nélkül mindig ellenünk fúj. Az utóbbi 4 hazai kupadöntő fújásáról nem is beszélve. Ha valaki még mindig azt hiszi, hogy ez csak véletlen, szar bíráskodás az álomvilágban él.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7392 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:54
BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:39
Ugyanazt néztük? Volt egy vérszegény spuri amit a bíró húzott

De nálunk jorg 0, havertz jól mozgott de megint kihagyott egy kihagyhatatlant, Sterlingnek voltak jó megoldásai de nagyon sokszor eltűnt, Mountnak egy Gallaghert passz után csúnyán mellèlőtt helyzetére emlékszem leginkább...

RLC, James, Kouli, Silva, Kante tolta jól

Cucu okes de első félidőben direkt néztem volt vagy 2-3 tök szarul adott labdája, amiből több is lehetett volna.

Számomra ez a meccs nagyon messze volt a mindenki fantasztikusan játszott jelzotol.

Borzalmasan kellene FDJ a csapatba
Nem értünk egyet. Nagyon szép, különleges labdajáratásaink voltak, őrült tempójú letámadás és sok jó egyéni teljesítmény. Megint kihagytunk pár nagy helyzetet, akció ziccerből pedig kevés volt, de masszívan, sok emberrel védekezett a Sp*rs. Félidőben majdnem 70-30 volt a labdabirtoklás a javunkra és 200al többet passzoltunk. A 2. félidőre felemésztette a játékosokat az első félidő tempója, már nem volt olyan a letámadás, jobban tudott jönni a Sp*rs. Nem voltak benne a meccsben a góljaik, én vártam a 3. gólunkat.
Hát nem tudom. Megint azt éreztem hogy védelem+középpálya védekező része rendben, elől meg kevés helyzet, az is kimarad.

Számomra aggasztóan gyenge a támadójátékunk, lassú labdajaratas, esetleges passzok. Sokat elmond hogy hiba+rögzített helyzetből lettek csak gólok.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#7393 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Anglia szegyene, hogy ilyen megtortenhet VAR-t hasznalva.
Ezt tenyleg lehet csalasnak nevezni, mert vissza lehetett nezni tobb kameraallasbol mindket helyzetet es egyertelmu volt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7394 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:15 Tuchel mit nyilatkozott?
Jobbak voltunk, megérdemeltük volna a győzelmet és mind2 Sp*rs gól szabálytalan volt.

Tuchel's reply when told he might not be coach against L**ds next weekend after his red card.

"I cannot coach but the referee can whistle the next game?"

A hülye :D

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#7395 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:13 Tuchel és Conte amúgy megkapta meccs végén a pirosát is, így következő meccsen biztosan nem lesz ott a padon.
A nyilatkozatát látva könnyen lehet hogy nem csak a következőn.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7396 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Tuchel mit nyilatkozott?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7397 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tuchel és Conte amúgy megkapta meccs végén a pirosát is, így következő meccsen biztosan nem lesz ott a padon.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#7398 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:09
Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:08
Combhajlító volt, nem? Úgy láttam.
Olyasmi, tuchel is mondta, hogy elég szarul festett. Gondolom 2 hónap :)
Hát igen, Kante-nál minimum 1 hónap szokott lenni. Tényleg kellene De Jong mert Jorginho-ra nem lehet építeni és Kante mellett Kovacic is gyakran sérült. Kell egy ember aki biztos pont középen mert a mostani keretből senki sem az.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7399 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:08
kecske01 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:07 Nagyon jól nyomtuk, ha tudjuk ezt tartani akkor nem lesz baj. Kanté miatt nagy kár remélem nem súlyos. Fdj meg csatár nagyon kéne
Combhajlító volt, nem? Úgy láttam.
Olyasmi, tuchel is mondta, hogy elég szarul festett. Gondolom 2 hónap :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7400 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:07 Nagyon jól nyomtuk, ha tudjuk ezt tartani akkor nem lesz baj. Kanté miatt nagy kár remélem nem súlyos. Fdj meg csatár nagyon kéne
Combhajlító volt, nem? Úgy láttam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése