Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7601 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tuchel papa a meccs utáni interjúban jól megmondta a magáét, kb. mindent elmondott amit egy felbőszült Chelsea szurkoló is elmondott volna. Valszeg durván el is fogják meszelni őt ezért, a kopasz farokgyűrű taylor meg már gondolom a kövi fordulóban meccset vezet majd, hányinger.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#7602 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Kicsit naivan azt gondoltam, hogy Abra távozása után változni fog a megszokott bíráskodás... Valahogy mindig ezt a kopaszt férgek kapjuk, ha a manu vagy Sp*rs ellen játszunk. És kivétel nélkül mindig ellenünk fúj. Az utóbbi 4 hazai kupadöntő fújásáról nem is beszélve. Ha valaki még mindig azt hiszi, hogy ez csak véletlen, szar bíráskodás az álomvilágban él.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3590
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7603 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:54
BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:39
Ugyanazt néztük? Volt egy vérszegény spuri amit a bíró húzott

De nálunk jorg 0, havertz jól mozgott de megint kihagyott egy kihagyhatatlant, Sterlingnek voltak jó megoldásai de nagyon sokszor eltűnt, Mountnak egy Gallaghert passz után csúnyán mellèlőtt helyzetére emlékszem leginkább...

RLC, James, Kouli, Silva, Kante tolta jól

Cucu okes de első félidőben direkt néztem volt vagy 2-3 tök szarul adott labdája, amiből több is lehetett volna.

Számomra ez a meccs nagyon messze volt a mindenki fantasztikusan játszott jelzotol.

Borzalmasan kellene FDJ a csapatba
Nem értünk egyet. Nagyon szép, különleges labdajáratásaink voltak, őrült tempójú letámadás és sok jó egyéni teljesítmény. Megint kihagytunk pár nagy helyzetet, akció ziccerből pedig kevés volt, de masszívan, sok emberrel védekezett a Sp*rs. Félidőben majdnem 70-30 volt a labdabirtoklás a javunkra és 200al többet passzoltunk. A 2. félidőre felemésztette a játékosokat az első félidő tempója, már nem volt olyan a letámadás, jobban tudott jönni a Sp*rs. Nem voltak benne a meccsben a góljaik, én vártam a 3. gólunkat.
Hát nem tudom. Megint azt éreztem hogy védelem+középpálya védekező része rendben, elől meg kevés helyzet, az is kimarad.

Számomra aggasztóan gyenge a támadójátékunk, lassú labdajaratas, esetleges passzok. Sokat elmond hogy hiba+rögzített helyzetből lettek csak gólok.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#7604 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Anglia szegyene, hogy ilyen megtortenhet VAR-t hasznalva.
Ezt tenyleg lehet csalasnak nevezni, mert vissza lehetett nezni tobb kameraallasbol mindket helyzetet es egyertelmu volt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6931
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7605 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:15 Tuchel mit nyilatkozott?
Jobbak voltunk, megérdemeltük volna a győzelmet és mind2 Sp*rs gól szabálytalan volt.

Tuchel's reply when told he might not be coach against L**ds next weekend after his red card.

"I cannot coach but the referee can whistle the next game?"

A hülye :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#7606 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:13 Tuchel és Conte amúgy megkapta meccs végén a pirosát is, így következő meccsen biztosan nem lesz ott a padon.
A nyilatkozatát látva könnyen lehet hogy nem csak a következőn.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7607 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Tuchel mit nyilatkozott?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7608 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tuchel és Conte amúgy megkapta meccs végén a pirosát is, így következő meccsen biztosan nem lesz ott a padon.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#7609 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:09
Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:08
Combhajlító volt, nem? Úgy láttam.
Olyasmi, tuchel is mondta, hogy elég szarul festett. Gondolom 2 hónap :)
Hát igen, Kante-nál minimum 1 hónap szokott lenni. Tényleg kellene De Jong mert Jorginho-ra nem lehet építeni és Kante mellett Kovacic is gyakran sérült. Kell egy ember aki biztos pont középen mert a mostani keretből senki sem az.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6931
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7610 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:08
kecske01 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:07 Nagyon jól nyomtuk, ha tudjuk ezt tartani akkor nem lesz baj. Kanté miatt nagy kár remélem nem súlyos. Fdj meg csatár nagyon kéne
Combhajlító volt, nem? Úgy láttam.
Olyasmi, tuchel is mondta, hogy elég szarul festett. Gondolom 2 hónap :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7611 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 20:07 Nagyon jól nyomtuk, ha tudjuk ezt tartani akkor nem lesz baj. Kanté miatt nagy kár remélem nem súlyos. Fdj meg csatár nagyon kéne
Combhajlító volt, nem? Úgy láttam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6931
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7612 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nagyon jól nyomtuk, ha tudjuk ezt tartani akkor nem lesz baj. Kanté miatt nagy kár remélem nem súlyos. Fdj meg csatár nagyon kéne

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7613 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hagyjuk már ezt srácok. A meccs hevében összeakadtak egy pillanatra, ennyi, nem több. Mindketten TOP szakemberek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7614 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:48
Pityee írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:40
Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:33

Mintha Tuchel makulátlan lenne...
Nem Tuchel kezdte a provokálódást. Tisztán látszott a visszajátszásokon hogy conte ment oda először arcoskodni.
Egy szóval se állítottam az ellenkezőjét, csak annyit mondtam, hogy Tuchel se különb a deákné vásznánál. Egyébként Conte köztudott, hogy milyen viharos körülmények között távozott innen, miért kéne jófejkednie az exklubjával egy olyan rangadón, ahol minden évben kódolva van a balhé?

Jóideig (még) az utolsó bajnoki címünk az ő nevéhez köthető, nekem ez azért néha eszembe jut, mielőtt olyan szavakkal illetem, mint Te tetted lejjebb.
Azért ne állítsuk már be úgy a dolgot, hogy Conte tett nekünk szívességet azzal, hogy bajnokok lettünk és ez csak neki köszönhető. Volt ott egy 15 fős keret is, alkalomadtán 11 emberrel a pályán aki játszott...meg egy klubb aki megadta neki a lehetőséget. Szóval maradjunk annyiban, az, hogy bajnokk lett az éppen csak annyira köszönhető neki, mint a játékosoknak, meg a klubbnak.
Viszont, ha mindenáron azt akarjuk mondani, hogy csak neki köszönhető, akkor azt is nézzük meg miért és hogyan távozott, meg hogyan kezelt néhány helyzetet.

Azt mondod Tuchel "nem különb deákné vásznánál"...én meg azt mondom, hogy igen...Conte-t mindenhol utálat övezte a végén, ahol dolgozott. Ember nem tűrte meg a stílusa, arroganciája miatt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7615 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:55
Pityee írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:52
Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:48
Egy szóval se állítottam az ellenkezőjét, csak annyit mondtam, hogy Tuchel se különb a deákné vásznánál. Egyébként Conte köztudott, hogy milyen viharos körülmények között távozott innen, miért kéne jófejkednie az exklubjával egy olyan rangadón, ahol minden évben kódolva van a balhé?

Jóideig (még) az utolsó bajnoki címünk az ő nevéhez köthető, nekem ez azért néha eszembe jut, mielőtt olyan szavakkal illetem, mint Te tetted lejjebb.
A mai viselkedése után magasról letojom hogy mit nyert a csapatunkkal. Egy utolso szarrágó az ember, szégyelje magát. Gondolom amíg innen kapta a fizut az jól esett neki. Volt màr itt ellenfèlként egy Ancelotti is, aki sose provokálodott így egy-egy real gólnál.
Te is érzed, hogy ez a hasonlat olyan vérszegény volt, mintha egy Joey Bartont hasonlítottad volna össze vehemenciát tekintve egy Kantéval, igaz?
.

Conténak ilyen a természete. Amíg a mi edzőnk volt, addig az ilyen dolgok "tökösek", amikor ellenünk akkor már egyből "szarrágó." Ízlés kérdése, hogy kinek jön be ez a habitus. Én a Guardiola féle nyugodt, tiszteletteljes vonalat jobban kedvelem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7616 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:55 Te is érzed, hogy ez a hasonlat olyan vérszegény volt, mintha egy Joey Bartont hasonlítottad volna össze vehemenciát tekintve egy Kantéval, igaz?
Vérszegény volt vagy nem. contegeci elmehetne tanulni ancelotti papától egy kis tiszteletet. Röviden ennyi, pont.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2022. augusztus 14., vasárnap 19:59-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7617 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:52
Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:48
Pityee írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:40

Nem Tuchel kezdte a provokálódást. Tisztán látszott a visszajátszásokon hogy conte ment oda először arcoskodni.
Egy szóval se állítottam az ellenkezőjét, csak annyit mondtam, hogy Tuchel se különb a deákné vásznánál. Egyébként Conte köztudott, hogy milyen viharos körülmények között távozott innen, miért kéne jófejkednie az exklubjával egy olyan rangadón, ahol minden évben kódolva van a balhé?

Jóideig (még) az utolsó bajnoki címünk az ő nevéhez köthető, nekem ez azért néha eszembe jut, mielőtt olyan szavakkal illetem, mint Te tetted lejjebb.
A mai viselkedése után magasról letojom hogy mit nyert a csapatunkkal. Egy utolso szarrágó az ember, szégyelje magát. Gondolom amíg innen kapta a fizut az jól esett neki. Volt màr itt ellenfèlként egy Ancelotti is, aki sose provokálodott így egy-egy real gólnál.
Te is érzed, hogy ez a hasonlat olyan vérszegény volt, mintha egy Joey Bartont hasonlítottad volna össze vehemenciát tekintve egy Kantéval, igaz?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#7618 Hozzászólás Szerző: focimark »

Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:52
broduer írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:48
Szabi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 19:40 Havertz megint bizonyította, hogy hiába jó mezőnyben, ha nem rúgja be az ajtó-ablak ziccert, semmit se érünk, hogy elöl erőlködik. Végén még patkánykodott egy sort Romeroval, jól tette, hogy lehozta Tuchel, mert kiállították volna.
Nem bántásból, de tőled még pozitív jelzőt nem hallottam Havertzról. Nemcsak a helyzetkihasználás döntő egy meccsen. Nagyon sokat érünk azzal, ha jó mezőnyben. Az meg hogy keményen beleállt egy rangadón testtel egy szpörszösbe hol patkánykodás, azt végképp nem értem. Valakit a hajánál visszahúzni, na az már patkánykodás...

Egyszerűbb lenne, ha egyszerűen annyit írnál, hogy "utálom Kait, mert egy semmirekellő szerintem."
Nyertünk vagy nem? Nem. Kane befejelte az egyetlen helyzetét Havertz-cel ellentétben úgy, hogy momentuma sem volt egész meccsen? Igen. Ez számít, ezért osztják a pontokat. Köszönöm.
Szepen mellelott azert Kane is egy 100as ziccert.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7619 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Amit láttam a meccsből az tényleg jó volt. Az meg hogy mindkét kapott gól előtti szituáció "kétes" volt... mutassatok olyan csapatot aki ezt megnyerte volna ilyen ítéletek mellett.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7620 Hozzászólás Szerző: Bubi »

[quote=BlueBlood1993 post_id=428115 time=1660498778 user_id=1715]

Ugyanazt néztük? Volt egy vérszegény spuri amit a bíró húzott

De nálunk jorg 0, havertz jól mozgott de megint kihagyott egy kihagyhatatlant, Sterlingnek voltak jó megoldásai de nagyon sokszor eltűnt, Mountnak egy Gallaghert passz után csúnyán mellèlőtt helyzetére emlékszem leginkább...

RLC, James, Kouli, Silva, Kante tolta jól

Cucu okes de első félidőben direkt néztem volt vagy 2-3 tök szarul adott labdája, amiből több is lehetett volna.

Számomra ez a meccs nagyon messze volt a mindenki fantasztikusan játszott jelzotol.

Borzalmasan kellene FDJ a csapatba
[/quote]

Nem értünk egyet. Nagyon szép, különleges labdajáratásaink voltak, őrült tempójú letámadás és sok jó egyéni teljesítmény. Megint kihagytunk pár nagy helyzetet, akció ziccerből pedig kevés volt, de masszívan, sok emberrel védekezett a Sp*rs. Félidőben majdnem 70-30 volt a labdabirtoklás a javunkra és 200al többet passzoltunk. A 2. félidőre felemésztette a játékosokat az első félidő tempója, már nem volt olyan a letámadás, jobban tudott jönni a Sp*rs. Nem voltak benne a meccsben a góljaik, én vártam a 3. gólunkat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2022. augusztus 14., vasárnap 19:54-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése