Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7121 Hozzászólás Szerző: broduer »

A mai meccs nagyon kemény lesz. Benne van a megégés. Szerintem ha nem kapunk ki, már nem lehetünk elégedetlenek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7122 Hozzászólás Szerző: Bubi »

fst200 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:28
Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:25 Balcsin vagyok és nincs spiler, tud valaki a mai meccshez egy jó streamgyűjtőt?
https://redi1.soccerstreams.net/
Itt lehet válogatni.
Köszi
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7123 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:25 Balcsin vagyok és nincs spiler, tud valaki a mai meccshez egy jó streamgyűjtőt?
https://redi1.soccerstreams.net/
Itt lehet válogatni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7124 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Balcsin vagyok és nincs spiler, tud valaki a mai meccshez egy jó streamgyűjtőt?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7125 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 17:35
Szabi írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 16:14 Nem vág túlzottan a témába, de az a frissen feljutó Fulham, aki ellen a Liverpool szenvedett, nem lennék meglepne, ha komolyabb játékerőt képviselne majd idén, mint ez a hullagyenge Everton.
A meccset nézve az volt az első gondolatom, hogy szenvedünk az idei év Burnley-vel. Stabil kiesőjelöltek.

A Techel témához; szerintem tavaly ősszel mi voltunk a világ legjobb formájában játszó csapata. Chilwell sérüléséig minőségi, szórakoztató foci ment. Az utóbbi 10 évből a Juve elleni meccs az egyik kedvencem, ami nem döntő. Ez alapján meg sem fordul a fejemben, hogy Tuchel-t le kell cserélni, viszont az nyilvánvaló, hogy változtatnia kell, mert a játékosok nincsenek jó formában, az erőnlét egyértelműen átlag alatti a formáció nem nyújtja az elvártakat.
Mindezek tükrében remek eredmény a tegnapi, de hosszútávon aggasztó az irány, Tuchel teljhatalma eddig inkább negatív, mint pozitív.
Nekem is pont az a meccs jutott eszembe. Utána volt még olyan 40 meccs az idényben, és ezek többségén sírt a labda (na meg én is... ). Nem utálom Tuchel t, csak az esetek többségében a győzelmek esetén is úgy állok fel a tv elől, hogy nem szórakoztam jól. Nem beszélve a sok irritáló játékosrol akiket hétről hétre kell nézni. Szerencsére ezen fronton legalább fejlődünk. Minden amit írok a Tuchel éra egészére vonatkozik, nem 1 szaros meccsre (már az sértő, hogy ezt ki kell emelni).

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#7126 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Hát igen a riválisok is Tuchelibannak szokták hívni, a focit amit játszat pedig "haram ball"-nak. Valljuk be van benne némi igazság. :D Tavalyi szezonra rálehetett fogni, hogy lukaku meg szankciók, de mostmár ideje lenne valamit mutatni. Nézhetetlenségben már lassan az avb-s időket is alulmúlja.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7127 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 16:14 Nem vág túlzottan a témába, de az a frissen feljutó Fulham, aki ellen a Liverpool szenvedett, nem lennék meglepne, ha komolyabb játékerőt képviselne majd idén, mint ez a hullagyenge Everton.
A meccset nézve az volt az első gondolatom, hogy szenvedünk az idei év Burnley-vel. Stabil kiesőjelöltek.

A Techel témához; szerintem tavaly ősszel mi voltunk a világ legjobb formájában játszó csapata. Chilwell sérüléséig minőségi, szórakoztató foci ment. Az utóbbi 10 évből a Juve elleni meccs az egyik kedvencem, ami nem döntő. Ez alapján meg sem fordul a fejemben, hogy Tuchel-t le kell cserélni, viszont az nyilvánvaló, hogy változtatnia kell, mert a játékosok nincsenek jó formában, az erőnlét egyértelműen átlag alatti a formáció nem nyújtja az elvártakat.
Mindezek tükrében remek eredmény a tegnapi, de hosszútávon aggasztó az irány, Tuchel teljhatalma eddig inkább negatív, mint pozitív.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7128 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem vág túlzottan a témába, de az a frissen feljutó Fulham, aki ellen a Liverpool szenvedett, nem lennék meglepne, ha komolyabb játékerőt képviselne majd idén, mint ez a hullagyenge Everton. Ha ezt valaki nem látja be, hogy minőségileg az elmúlt 15-20 év leggyengébb Evertonja jelen állás szerint az idei, akkor nincs miről beszélni. Annak kéne tapsolni, hogy egy mákos büntetővel megvertük őket? Azt a McNeil-t várják megváltónak, aki tavaly nem rúgott gólt a PL-ben...

Én nem vagyok egy nagy Tuchel fan, ezt tudja mindenki, aki olvassa a fórumot, de én azt a kijelentését se érzem helyénvalónak az ő részéről, ami mögé próbál bebújni, hogy nem állunk készen. Az igazolások nincsenek rendben, ez tiszta sor, ez nem az ő sara. Tegnap viszont egy ember kivételével a tavalyi csapat volt a pályán, akik ismerik egymást és az edzőt is. El lehet kezdeni hamarabb a felkészülést egy szezonra, lehet játszani több felkészülési meccset, ez az idei pre-season egy gyalázat volt. A gyenge csapatok ellen, langyos tempóban nyomtuk ezt az 5 védős felállást, az egyetlen, tényleg éles mérkőzésen meg 4 védővel 20 perc alatt beleszaladtunk a késbe. Tegnap a második félidőben nem bírtak futni a játékosaink, Koulibaly hatszor kapott görcsöt, Silva is szenvedett, a fizikai felkészítés hiánya kinek a sara, ha nem az övé és a stábjáé? Orrba-szájba nyomta azt a Kenedy-t, aki amúgy hozzátett a meccsekhez, utána meg mezszámot sem kapott. Ennek így mi értelme? Akkor minek játszott? Broja úgy tűnik itt marad, de még azon az egy meccsen, amin pályára lépett és legveszélyesebb volt a 22 pályán lévőből, ott is leszedte 45 perc után az Udinese ellen.

Sok a semmirekellő a csapatban, de az nagy igazság, hogyha senkiből nem tudja még csak a közepeset sem kihozni, akkor ott nem biztos, hogy csak a játékosokban keresendő a hiba.

A nagy „Tuchel mágia", amit egyesek nagy pofával hangoztatnak itt néhány jól sikerült 90 perc után, az az lenne, hogy emberemlékezet óta nem álltam fel úgy a tévé elől, hogy „igen, ezt most jól esett megnézni"? Tavaly is hány meccset döntöttek el az egyének a hajrában, amihez TT-nek köze nem volt? Szerintem a két kezem kéne hozzá, hogy megszámoljam. Még a legtrágyább csapatok ellen is ezt a szenvedős, nézhetetlen fost kell nézni, állandó jelleggel. A sorsolásunk se vészes, ezzel se lehet majd takarózni, ha esetleg két hónap után nem ott fogunk állni a tabellán, ahol szeretnénk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#7129 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 14:07 Tuchel elmondta, hogy nem lesz kesz a csapat a rajtra, semmi meglepo nincs, hogy nem vomt sziporkazo a jatek, barcsak ilyen “rossz” lenne mindig es jonnenek a 3 pontok.

Masreszt azt is elmondta, hogy sokan tavozni akarnak es ebben is igaza volt, Azpi vegul maradt mert a szivere hallgatott talan, de Alonso, Werner, Kepa, CHO, Ziyeche etc meg mindig itt vannak.
A tavalyi csapat elvileg kész volt, nem akart senki távozni, a játék képében mégsincs változás. Szóval ez a kifogás max az Everton elleni meccset magyarázza, az előtte levő 1 évet nem.
edeskeves írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 14:07 Pulisic meg Ziyech reszre reagalva, pont ezt a ket semmirekellot emelitek ki? Hany jo meccsuk volt eddig a Chelseaben? Szerintem ha lenne egy szavazas a szurkolok nagyresze mindkettot nyugodtan elengedne, egyik se valo ide..
Nem ezt a két semmirekellőt emeltem ki, hanem kb. az összes támadónkat. Lukakut, Tammy, a fritzek... Nem arról van szó, hogy ennek a két embernek nem volt huzamosabb jó teljesítménye, hanem, hogy a támadószekciónkból nem lehet egy alakot kiemelni, akinek egyáltalán volt. Ennyi balf*sz támadót ha akar sem tud az ember összevásárolni többszázmilliós tételben, szóval TALÁN a kacsával is baj van és nem csak a víz a hülye.

Még Lampard, Conte vagy akár a bagós Sarri is képes volt egyes arcokat annyira összerámolni, hogy az ő munkásságának lehessen tulajdonítani azt a teljesítményt, Tuchelre max Rüdit tudom ráfogni, ő pedig sokminden csak nem támadó.
edeskeves írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 14:07 Ha jol tudom eddig a klubnak 2 BL gyozelme van az egyik pont Tuchelnek koszonheto, hogy egy eselytelen csapattal behuzta, szerintem kicsit tobb tiszteletet es turelmet erdemelne..

Ha meg lesz erkezo akiket o ker es telen sehol nem leszunk akkor talan el lehet gondolkodni, de azert ez egy kicsit meresz egy meccs utan (Liverpool pl egy kalap sz.r volt tegnap egy frissen feljuto csapat ellen)
A másik pedig RdM egy még esélytelenebb csapattal, szóval nem igazán értem ezt a tisztelet-türelem dumát. Nem egy meccs alapján vannak ezek a következtetések levonva, hanem az egész itteni munkássága során - a BL győztes félévében sem létezett a támadójátékunk, 1 lőtt gól körül átlagoltuk azt a félévet. Szerintem senki nem kívánja a távozását, egyszerűen csak nem leszünk megdöbbenve, ha menesztik végül, ugyanis az eddigi edzőkirúgásoknak az összes előszelét mutatja. Fejetlenség van és érthetetlen koncepciók, amikhez makacsul ragaszkodik és nem hajlandó változtatni... eleinte még kinyögődnek az eredmények, a későbbiekben már az is elmarad... onnantól már csak idő kérdése. JM, Conte, Sarri, Lamps, mindnél így kezdődött.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7130 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igen, kettőtök közt van az igazság. Elő lehet venni Tuchelt, de nem lehet mindent rákenni. Részemről foggal - körömmel ragaszkodnék Tuchelhez.

Eleinte tetszett, hogy minden meccsre más taktikával készült. Ebből annyi maradt, hogy posztokon belül cserélget, meg össze vissza rakosgatja a játékosokat mint aki életében először játszik a fifával. Erőlteti ezt a 3 védős szart, és nem azt mondom hogy felejtsük el, legyen ez is a repertoár része, de álljunk fel időnként 4 védővel is, 433 vagy 442 stb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7131 Hozzászólás Szerző: Moldván »

edeskeves írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 14:07 Tuchel elmondta, hogy nem lesz kesz a csapat a rajtra, semmi meglepo nincs, hogy nem vomt sziporkazo a jatek, barcsak ilyen “rossz” lenne mindig es jonnenek a 3 pontok.

Masreszt azt is elmondta, hogy sokan tavozni akarnak es ebben is igaza volt, Azpi vegul maradt mert a szivere hallgatott talan, de Alonso, Werner, Kepa, CHO, Ziyeche etc meg mindig itt vannak.

Pulisic meg Ziyech reszre reagalva, pont ezt a ket semmirekellot emelitek ki? Hany jo meccsuk volt eddig a Chelseaben? Szerintem ha lenne egy szavazas a szurkolok nagyresze mindkettot nyugodtan elengedne, egyik se valo ide..

Az meg hogy Tuchel Havertz meg Werner miatt lett idehozva ezt honnan szeditek? Ha angol edzo jon az meg majd Mount meg James miatt lesz?

Ha jol tudom eddig a klubnak 2 BL gyozelme van az egyik pont Tuchelnek koszonheto, hogy egy eselytelen csapattal behuzta, szerintem kicsit tobb tiszteletet es turelmet erdemelne..

Ha meg lesz erkezo akiket o ker es telen sehol nem leszunk akkor talan el lehet gondolkodni, de azert ez egy kicsit meresz egy meccs utan (Liverpool pl egy kalap sz.r volt tegnap egy frissen feljuto csapat ellen)
Valahol félúton lesz az igazság. Igaz, hogy szezonkezdet, kellenek még játékosok, itt a sok "selejt" aki menne, de a kezdőben egy sem volt, sőt akiket felsoroltál egy percet sem játszottak tegnap, a játék viszont ugyanúgy ment, mint májusban, áprilisban, márciusban és folytathatjuk a sort. Nem változott semmi.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#7132 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Tuchel elmondta, hogy nem lesz kesz a csapat a rajtra, semmi meglepo nincs, hogy nem vomt sziporkazo a jatek, barcsak ilyen “rossz” lenne mindig es jonnenek a 3 pontok.

Masreszt azt is elmondta, hogy sokan tavozni akarnak es ebben is igaza volt, Azpi vegul maradt mert a szivere hallgatott talan, de Alonso, Werner, Kepa, CHO, Ziyeche etc meg mindig itt vannak.

Pulisic meg Ziyech reszre reagalva, pont ezt a ket semmirekellot emelitek ki? Hany jo meccsuk volt eddig a Chelseaben? Szerintem ha lenne egy szavazas a szurkolok nagyresze mindkettot nyugodtan elengedne, egyik se valo ide..

Az meg hogy Tuchel Havertz meg Werner miatt lett idehozva ezt honnan szeditek? Ha angol edzo jon az meg majd Mount meg James miatt lesz?

Ha jol tudom eddig a klubnak 2 BL gyozelme van az egyik pont Tuchelnek koszonheto, hogy egy eselytelen csapattal behuzta, szerintem kicsit tobb tiszteletet es turelmet erdemelne..

Ha meg lesz erkezo akiket o ker es telen sehol nem leszunk akkor talan el lehet gondolkodni, de azert ez egy kicsit meresz egy meccs utan (Liverpool pl egy kalap sz.r volt tegnap egy frissen feljuto csapat ellen)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7133 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tökéletes megfogalmazás, köszi.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#7134 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 12:58 Tehát megnyertük a szezonnyitó meccset, cleansheetel, ráadásul 2017óta először nyertünk az Everton ellen idegenben. Hogyan és honnan jutottunk Tuchel kirúgásáig? :D
2017 óta a leggyengébb Evertonról van szó, valószínűleg ki is esnek, de ez csak a zárójeles rész. Amiért felmerül TT leváltása, az valószínűleg a kilátástalanság, a nem létező támadójátékunk, a nézhetetlen trágyahalom, amit 90 percig művelünk, meg hogy az utóbbi 1 évben ilyen penaltykra meg mákos gólokra(többnyire valamelyik szélsővédőtől) van szükségünk, hogy egy meccset behúzzunk. Középpályánk nem létező, pedig oda mennyiségben és minőségben is megvolnánk. Ami ugyanúgy igaz a támadosorunkra is, több 100 millányi garnitúrából nem volt képes egy olyan alakot felépíteni, akire azt mondhatnánk, hogy "Na ez a csóka fix kezdő támadó, mert fossa a gólokat/gólpasszokat". Nem azzal van a baj, hogy a 100 milliós Lukaku nem vált be, de itt a germán duó, akik s*ggének kinyalására lett elvileg idehozva, hogy majd ő beindítja a dózert, aztán még fingabbak, mint előtte. Tammy valamiért nem kellett neki, pedig legrosszabb esetben egy cseretámadónak simán elmegy. Zijes és Puli haszontalan a kezei alatt, pedig korábban már mindkettő villantott néha, szóval impakt cserének jók kéne legyenek, de nem azok. Még Mountra sem lehet azt mondani, hogy fixen lehet számítani rá, pedig a BL győztes évben küszöbön volt a klasszissá váláshoz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 10:54
Dante írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 10:43
kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 0:36De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...
Az, hogy senki sem tud stabilan védekezni a kp-n és egyből a védelemre ront az ellenfél. Tök jó lenne FdJ, de ő Angliában sosem lesz hatékony szűrő és nem is az az ideális posztja. Azt tudja amit Kovacic, csak jobban.
Én nem látom, hogy ezekkel a játékosokkal sikeresen az tudunk állni 4 védőre, minden lepattanó, lecsorgó labda az ellenfélé. Ráadásul Tuchel sem fogja belátni, hogy nem ideális a támadókkal védekezni és a védőkkel támadni.
Persze, mert a jorginho felé 1 dimenziós (ál)focistákat el kellene takarítani a vérbe, Kantenak meg kitorolni az elmúlt pár évet az emlekezetebol és meghagyni neki a védekező szerepkort. Vagy venni egy komoly vkpt, vagy lecserelni Tuchel -t, már az sem érdekel.
Tehát megnyertük a szezonnyitó meccset, cleansheetel, ráadásul 2017óta először nyertünk az Everton ellen idegenben. Hogyan és honnan jutottunk Tuchel kirúgásáig? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7136 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 10:43
kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 0:36De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...
Az, hogy senki sem tud stabilan védekezni a kp-n és egyből a védelemre ront az ellenfél. Tök jó lenne FdJ, de ő Angliában sosem lesz hatékony szűrő és nem is az az ideális posztja. Azt tudja amit Kovacic, csak jobban.
Én nem látom, hogy ezekkel a játékosokkal sikeresen az tudunk állni 4 védőre, minden lepattanó, lecsorgó labda az ellenfélé. Ráadásul Tuchel sem fogja belátni, hogy nem ideális a támadókkal védekezni és a védőkkel támadni.
Persze, mert a jorginho felé 1 dimenziós (ál)focistákat el kellene takarítani a vérbe, Kantenak meg kitorolni az elmúlt pár évet az emlekezetebol és meghagyni neki a védekező szerepkort. Vagy venni egy komoly vkpt, vagy lecserelni Tuchel -t, már az sem érdekel.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7137 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 10:43
kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 0:36De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...
Az, hogy senki sem tud stabilan védekezni a kp-n és egyből a védelemre ront az ellenfél. Tök jó lenne FdJ, de ő Angliában sosem lesz hatékony szűrő és nem is az az ideális posztja. Azt tudja amit Kovacic, csak jobban.
Én nem látom, hogy ezekkel a játékosokkal sikeresen az tudunk állni 4 védőre, minden lepattanó, lecsorgó labda az ellenfélé. Ráadásul Tuchel sem fogja belátni, hogy nem ideális a támadókkal védekezni és a védőkkel támadni.
Igen, de egyel több kpnk lenne, sokkal jobban szűrne a középpálya. Ha Kanté visszakerülhetne oda ahol klasszist tud hozni az egyből plusz két középpályással érne fel.

Jobban működne a letámadás és a kontra játék is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7138 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 0:36De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...
Az, hogy senki sem tud stabilan védekezni a kp-n és egyből a védelemre ront az ellenfél. Tök jó lenne FdJ, de ő Angliában sosem lesz hatékony szűrő és nem is az az ideális posztja. Azt tudja amit Kovacic, csak jobban.
Én nem látom, hogy ezekkel a játékosokkal sikeresen az tudunk állni 4 védőre, minden lepattanó, lecsorgó labda az ellenfélé. Ráadásul Tuchel sem fogja belátni, hogy nem ideális a támadókkal védekezni és a védőkkel támadni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7139 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 7:26 Tuchel nem meri es nem bizik a 4 vedos rendszerbe. Tavaly probalgatta, de borzalom volt, sorra kaptuk a golokat.
Ha jonne fofana akkor viszont minosegben meglennenk cb posztra. Kuli Es fofana vagy silva nyomna kozepen, szeleken meg van boven lehetoseg. Chilwell james egeszseges nem ugy mint tavaly. Chilinek van valtotarsa cucu. Jamesnek mondjuk nincs, mert azpi oda mar keves.
Nagyon erzekeny a 4 vedos taktika. Egy valaki kilog a sorbol mar osszedol a kartyavar. Muszaj lesz a kprol 2 embernek, pl kante es de jong besegiteni a vedekezesben cdm poszton.
Csak igy mukodhet, mert kulonben megint szopni fogjuk a golokat.
De én azt nem értem miért ilyen érzékeny? Hogy tud a Pool, City, Real, Bayern, Barca bajnokságot és blt nyerni 4 védős rendszerben és csak mi nem? Ezek szerint vagy az edző, vagy a játékosok szarok, mert muszáj nekik ezt az ultra biztonsági felállást erőltetni ami kb nézhetetlen. Úgy védjük ezt a szar felállást mint a hímes tojást, közben meg a világon egy komoly csapat sem használja. Baromira unom már.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7140 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dízel írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 9:25 Igen, kimondhatjuk hogy cucu es sterling upgradeek lettek, csak remelem ok huzzak felfele a csapatot, nem a csapat fogja elvenni az onbizalmukat es hozzaallassukat, mint azt mar ezerszer lathattuk nalunk.
Ha szerencsés módon jól osszeall a keret és úgymond mindenkinek marad riválisa, akkor van rá esély hogy mindenki beast módban tolja, hogy ha játszik akkor ő maradjon a kezdő, ha meg nem kezdő akkor az legyen, nyilván ehhez az is kell, hogy Tuchel ne játszassa túl azt akinek x rossz meccse van egymás után.

Válasz küldése