Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9121 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta: 2022. január 15., szombat 18:15
Szabi írta: 2022. január 15., szombat 18:07 Bírálta is Tuchel meccs utáni interjújában a belgát.
mit mondott pontosan?
"We lost too many balls too easily. Romelu Lukaku sometimes needs to do the service, he is included in this, he had many ball losses in very promising circumstances, he had a huge chance.

"Of course we want to serve him, but he is part of the team, and the performance up front, we can do much better."

"We didn't have enough chances -- we could have much more if we played with better timing and precision."
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#9122 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szabi írta: 2022. január 15., szombat 18:07 Bírálta is Tuchel meccs utáni interjújában a belgát.
mit mondott pontosan?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9123 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bírálta is Tuchel meccs utáni interjújában a belgát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9124 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2022. január 15., szombat 17:57
kecske01 írta: 2022. január 15., szombat 17:46 Így van, Ziyechnek egyszer kellett volna jól elérakni a labdát és akkor lehet mi nyerünk 0-1 re. Mindenkit elő lehet venni a támadásban nem csak Lukakut.
Ziyech ugyanugy kapja az ivet, mert full nulla az ember tehat nem egyedul o van eloveve csak jogosan elvarnank tole, hogy amilyen helyzetei adodtak ma abbol egyet legalabb beverjen, ha jol emlekszem o sajat magat az elitbe rakta, ebbol eddig mi valosult meg?
A mai kezdo tamadok kozul a masik kettot, Ziyech, Pulisic szo nelkul eladnam akar mar holnap, ennel nagyobb kritika nem kell. Es nem a mai meccs miatt, hanem az eddig itt toltott idejuk miatt.
Igazad van. Sokkal több kéne ennél egy 100 millás csatártól.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9125 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2022. január 15., szombat 17:46 Így van, Ziyechnek egyszer kellett volna jól elérakni a labdát és akkor lehet mi nyerünk 0-1 re. Mindenkit elő lehet venni a támadásban nem csak Lukakut.
Ziyech ugyanugy kapja az ivet, mert full nulla az ember tehat nem egyedul o van eloveve csak jogosan elvarnank tole, hogy amilyen helyzetei adodtak ma abbol egyet legalabb beverjen, ha jol emlekszem o sajat magat az elitbe rakta, ebbol eddig mi valosult meg?
A mai kezdo tamadok kozul a masik kettot, Ziyech, Pulisic szo nelkul eladnam akar mar holnap, ennel nagyobb kritika nem kell. Es nem a mai meccs miatt, hanem az eddig itt toltott idejuk miatt.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#9126 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Alonso a Conte erat leszamitva mindig is lefele logott ki a csapatbol, es szezonrol-szezonra gyengebb lett. Odaig jutott, hogy egyetlen egy PL csapat kezdojebe sem lenne realis eselye bekerulnie. Mindenkepp igazolni kellenne a helyere a kovetkezo napokban, hogy legyen eselyunk a BL-ben.

A bajnoksag elment, igy a BL-re kell koncentralnunk. Eselyesnek itelem a csapatot, ha erkezik egy megfelelo LB es a serulesek elkerulnek bennunket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9127 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Így van, Ziyechnek egyszer kellett volna jól elérakni a labdát és akkor lehet mi nyerünk 0-1 re. Mindenkit elő lehet venni a támadásban nem csak Lukakut.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#9128 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Lukaku-t látszólag frusztrálja, hogy kevés labdaérintése van. Alig kap labdákat és ez javarészt nem az ő hibája. Ez a játékstílus, amit mi játszunk, nem ad nagy területet a csatárnak, magasan, feltoltan védekezünk, kisebb csapatok ellen a tizenhatos elé szorítjuk az ellenfelet. Lukaku gyakorlatilag birkózóember így középen 5 érintéssel félidőnként. Lukaku-t szvsz sokan félreismerik. Az ő igazi erősségei nem a tipikus erőcsatár skill-ek. Nagy területeket szeret befutni, kontrázni, 1 v 1-ben védőre rávezetni stb. Erre egy mienkhez hasonló proaktív csapatban kevésbé van lehetősége, amire csak rátesz egy lapáttal a PL védelmeinek szervezettsége. Angliában nem egyedülálló a fizikai ereje, levegőben sem verhetetlen és gyakran kifejezetten lassúnak érzem a reakciós idejét az angol focihoz.

Abban bíztam, hogy a mai meccsen, amikor kivételesen mi leszünk a kontrázó csapat, Lukaku élni fog. Nem volt jó, de még így is ő nyújtotta a legértékelhetőbb teljesítményt a támadó hármasból. A másik kettő ember, Puli és Ziyech ismét nagy nulla volt. A meccs előtt sem értettem, hogy miért nem Werner és Mount kezdenek, gondoltam, talán Ziyech majd indítja a kirobbanó Puli/Lukaku duót. Ebből nem lett semmi, Ziyech egyszerűen lassú a PL-hez, Pulisic-nál pedig egyre inkább azt érzem, hogy a játékintelligenciája hiányzik az előrelépéshez, nem mellesleg (és lehet, hogy a sérülései miatt) lassult az ő játéka is. Én kettejüket nyáron elengedném, a pénzből pedig kapásból elhoznám Saint-Maximin-t.

Alonso topszinten már nem lehet opció (Emerson sem), ha akarunk ettől az idénytől még valamit, akkor sürgősen valódi erősítésre lenne szükség a bal szárnyvédő posztján.

Sarr előtt viszont részemről is kalapemelés. Mindenkit a saját szintjén próbálok értékelni és tőle konkrétan semmit nem vártam a szezon előtt, mégis hoz egy vállalhatónál is jó pár fokkal magasabb szintet. Mondom ezt úgy, hogy hosszú távon továbbra sem látom a jövőjét nálunk. A pillanat azonban az övé, megérdemli az elismerést.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9129 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2022. január 15., szombat 16:38 Egyébként döbbenetes volt nézni, hogy Lukaku egy db fejpárbajt nem nyert meg, de még csak nem is az, hogy éppen elfejelték előle párharcoknál, hanem konkrétan sansztalan volt...
M1, nyáron Mbappe helyére vigye el a psg, aztán poshadjon meg a patkánylakta párizsban. Már nyáron is inkább láttam volna Havertzet hamis 9ben, ha nem sikerül behúzni Haalandot, mint ezt a többször felsült szerencsétlen tornyot. Remélem nyáron rárepülünk a norvégra, 100 millás csatár a f*szom...

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9130 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2022. január 15., szombat 16:42
Szabi írta: 2022. január 15., szombat 16:38 Egyébként döbbenetes volt nézni, hogy Lukaku egy db fejpárbajt nem nyert meg, de még csak nem is az, hogy éppen elfejelték előle párharcoknál, hanem konkrétan sansztalan volt...
Szerintem lassan teljesen motiválatlan lesz, átkapcsol Maloudába. Azt is rossz volt nézni, hogy próbálta az interes játékát játszani, kiugrani, elfutni, kihasználni az erejét, de meg se próbáltuk indítani. Ma őt kellett volna tömni és nem arra gondolok amikor letámadnak és előre basszuk parából hátha Lukaku lefejeli, hanem arra amikor mutatja magát, megindul...

Ebben a rendszerben nem fog megélni, nem kap elég labdát. Nagy hiba volt elhozni.
A ziccerenel meg volt a lehetosege jatszani az Interes jatekat, of course kihagyta. Az elso felidoben mikor lepasszolta Ziyechnek egyertelmu lesen szinten hozhatta volna az Interes figurat es ralovi 18 meterrol.. nem illik ide, de a lehetosegei megvannak, de Tuchel miatt kihagyja oket. Az Inter szurkolok beszugeraltak ezeket a labdakat a kapuba a nyomorek Chelsea drukkerek meg nem kepesek ra.
Elvileg magas labdakkal lehet tomni, mert 150kg meg 2meter magas, szerintem Werner vagy Pulisic is nyert volna annyi fejparbajt. Egy nulla az ember sajna es a kedves nyilatkozata miatt egyaltalan nem is sajnalom, pedig Torrestol kezdve mindenkit vedtem az utolso percig, de legalabb ok nem sz.rtak a fejemre cserebe. Meg a tiedre sem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9131 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sarr egyébként nem volt rossz, de én is azt érzem, mint kecske01, kicsit túlságosan felmagasztaljátok szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#9132 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2022. január 15., szombat 16:44 Miért dicséritek Sarr-t? Full életveszély a pali, ügyetlen, nem labdabiztos és úgy forgatták Sterlingék, mint annak a rendje. Mini Zouma a pali.
Szerintem hozott egy jobb atlagot. Alonso miatt nehez volt neki, mert sok segitseget a spanyol nem tudott nyujtani.

Ezt mar leirtam parszor, de Lukaku full haszontalan es teljesen megoli a jatekunkat ha o palyan van. Lassu, korulmenyes, vedok lefejelik, letamadni sem tud. Nulla.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9133 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Miért dicséritek Sarr-t? Full életveszély a pali, ügyetlen, nem labdabiztos és úgy forgatták Sterlingék, mint annak a rendje. Mini Zouma a pali.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9134 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2022. január 15., szombat 16:38 Egyébként döbbenetes volt nézni, hogy Lukaku egy db fejpárbajt nem nyert meg, de még csak nem is az, hogy éppen elfejelték előle párharcoknál, hanem konkrétan sansztalan volt...
Szerintem lassan teljesen motiválatlan lesz, átkapcsol Maloudába. Azt is rossz volt nézni, hogy próbálta az interes játékát játszani, kiugrani, elfutni, kihasználni az erejét, de meg se próbáltuk indítani. Ma őt kellett volna tömni és nem arra gondolok amikor letámadnak és előre basszuk parából hátha Lukaku lefejeli, hanem arra amikor mutatja magát, megindul...

Ebben a rendszerben nem fog megélni, nem kap elég labdát. Nagy hiba volt elhozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#9135 Hozzászólás Szerző: Moldván »

edeskeves írta: 2022. január 15., szombat 16:36
Eskuszom szivesebben nezem Wernert elol ahogy kihagyja a helyzeteket, mint ezt a tankot elol, elobbi legalabb segit a letamadasban es elvezhetobb a jatekunk vele.
Akkor már legalább ketten vagyunk ezzel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9136 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként döbbenetes volt nézni, hogy Lukaku egy db fejpárbajt nem nyert meg, de még csak nem is az, hogy éppen elfejelték előle párharcoknál, hanem konkrétan sansztalan volt...
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9137 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Egyre biztosabb, hogy oriasi hiba volt visszahozni Lukakut. Nulla a PL-ben, ma nem tudom hogy 10bol sikerult e 1 fejparbajt megnyernie, ami ezzel a testalkattal eleg szomoru. A helyzetekrol nem is beszelve meg arrol, hogy mennyire nem illik bele a csapat jatekaba. Nem tudom ki eroltette ezt az igazolszt, de ez egy nagy bakloves volt. Amig Tuchel az edzo addig legalabbis mindenkepp.
Sajnos Chilwell meg James hianya nem csak a vedekezesben nagy hatrany, de tamadasban is mivel mindketten golerosek es Alonso ezen a szinten egy oriasi vicc, de Ziyech pl szinten.

Eskuszom szivesebben nezem Wernert elol ahogy kihagyja a helyzeteket, mint ezt a tankot elol, elobbi legalabb segit a letamadasban es elvezhetobb a jatekunk vele.

CHO-t is megemlitenem, szelso letere az igeretes szabadrugast 5 perc keszulodes utan belovi laposan es az elso ember kivagja, ra par masodpercre mikor szinten volt ideje rakeszulni a beadasra kirugta a kapu moge. Ilyen emberekkel lehetetlen megverni egy Cityt lehet akarki az edzo, lehetne egy nagy takaritast vegezni es hozni olyan embereket akik legalabb az alapokat tudjak es nem 5 szinttel lassabbak a TOP szinttol.

Sarr pozitiv csalodas meccsek ota, vannak hibai persze, de lehet belole valami.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9138 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megérdemelt City győzelem. Szépen játszottak, nagyon magas szintrn űzik a pressing művészetét, talán csak a kombinatív játék és a befejezések terén kéne fejlődniük. Szegény Foden fullba nyomja a kretént...:)

Nem vagyok csalódott mert rosszabbra számítottam. Tuchel rátett még egy lapát földet a sírunkra azzal hogy teljesen elbaszta a kezdő csapatot. Miután Odoi és Werner beálltak jobb lett a játékunk. Jorginhonak kezdenie kellett volna, hogy többet tudjuk tartani a labdát.

Gondolom az volt a terv, hogy majd Zijes tömi hosszú indításokkal Lukakut akit Puli a mozgékonyságával és gyorsaságával tud elől segíteni ebben, ehhez képest cipeltük a labdákat, Lukaku folyamatosan mutatta magát de szinte sose indítottuk.

Alonso ZS kategória, mindig az volt, de mostanra még saját magát is képes alulmúlni. Ha tényleg Kenedyvel akarjuk pótolni Chilwellt, úgy meg is érdemeljük a sorsunkat.

Pozitívum számomra Sarr játéka, jól játszott, megérdemli a lehetőséget a továbbiakban is
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9139 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Hagyjuk, ez siralmas volt. Menteni kell a menthetőt. És próbálni nyeregetni. Korábban akartam írni, hogy most már beállok a Ziyesh mehet amerre lát táborba. Puli-t is hagyjuk. Viszont aki rendkívül figyelemre méltó: Sarr!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9140 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem ezt ma Tuchel baszta el. Ez a felállás egy City ellen Alonso és Zijes féle Ikarus gyorsaságú játékosokkal öngyilkosság. Nem értem, mi volt itt az alapvető elképzelés, de ha valaki igen, elmagyarázhatná.

Aki viszont óriási pozitívum számomra, az Sarr. A kezdő láttán meg voltam róla győződve, hogy rajta megy majd el a meccs. Ehhez képest erősen rám cáfolt.

Válasz küldése