Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8601 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nemtom mért a hótlassú Zijes játszik a döglassú Alonso oldalán, Pulival helyet kellene cserélniük.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#8602 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Alonso katasztrofa, meg a szertaros is elmenne mellette.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8603 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. január 15., szombat 14:45 Csöves marokkói már két ziccert b@szott el negyed óra alatt.
Tudom hogy utálod a marokkóit (én meg mondjuk az amerikait) de azért ennél lehetnénk korrektebbek. Az elsőt Lukaku cseszte el, nem kicsit...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8604 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igen, de ha már passzolt neki Lukaku, ügyelhetett volna rá, hogy ne méteres lesen legyen...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8605 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sterling másfél méteren egy métert ver Alonsora. Óriási a sebesség különbség a két játékos közt, ezen a szinten ez elfogadhatatlan.

Csípkedhetné magát a vezetőség a megoldással.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8606 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az egyik les volt, nem kellett volna Lukaku-nak passzolni, mert ő volt a legjobb pozícióban. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8607 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Csöves marokkói már két ziccert b@szott el negyed óra alatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8608 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2022. január 13., csütörtök 10:55Mount játéka továbbra sem tetszik. Lassabban gondolkodik mint tavaly, hiányoznak azok a látványos "lendület cselei", nincsenek kreatív megoldásai. Nem igazán vállalkozik, beszürkült.
Persze mindog hoz egy stabil 7es teljesítményt, de nekem ez tőle nem elég.

Szerintem sok van benne, remélem hogy nem ragad le ezen a szinten.
Egyetértek a kritikával, de idén ő a legeredményesebb játékosunk a bajnokságban a 7 góljával és 5 asszisztjával, ami így féltávnál szerintem még Lampard mércével nézve is tisztességes. Más kérdés, hogy többet szoktunk meg, sokkal többet volt nála a labda és sokkal többet szervezte a játékot. A visszaesés oka szerintem három tényezőből ered. Az egyik, hogy Tuchel nem poszton, hanem feladatkörben játszatja, kb mindenes lett erre a szezonra, olyan mint egy támadó-harmadbeli szűrő. A második és a harmadik összefügg, nagyon sokat játszott - az elmúlt 5 évben 216 meccse volt, úgy, hogy most töltötte a 23-at.
A tegnapi meccsen sem nagyon volt emlékezetes megmozdulása (mondjuk a West Ham ellen szerintem meglőtte a szezon chelsea-s gólját) de ő adta a gólpasszt a szögletből. Rajta szerintem nagyon sokat segítene egy 4-3-3, amiben ő a legtámadóbb középpályás.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2022. január 13., csütörtök 16:43
Bubi írta: 2022. január 13., csütörtök 10:55 Gyakorlatilag tét nélkül játszottunk és utcalány nagy mákunk is volt.
Kepa és Rüdiger esete is lehetett volna 11es - hozzáteszem jó döntés volt, köszönjük meg a VARnak. Kane gólja is csak azért lett elvéve, mert a VAR ki tudta vonalazni azt a 10 centit...

Persze megérdemelt a továbbjutás, jöhet a döntő.

Mount játéka továbbra sem tetszik. Lassabban gondolkodik mint tavaly, hiányoznak azok a látványos "lendület cselei", nincsenek kreatív megoldásai. Nem igazán vállalkozik, beszürkült.
Persze mindog hoz egy stabil 7es teljesítményt, de nekem ez tőle nem elég.

Szerintem sok van benne, remélem hogy nem ragad le ezen a szinten.
Kepa esete hogy a tokombe lehetett volna tizi? :D :D
Mikor befujta az a barom nem tudtam hirtelen mi tortenhetett, de a kommentatorok se nagyon ertettek.

Rudiger esete is egyertelmuen kint volt es a les is tiszta. Az egyeduli szerencsenk az volt, hogy legalabb a var szobaban levo birok nem voltak olyan vakon, mint aki a meccset vezette.
Én nem azt vitattam, hogy jogosak voltak-e vagy sem, hanem arról a tényről beszélek, hogy befújtak ellenünk két büntetőt és megadtak egy gólt, amit utólag a VAR segítségével visszavontak.

Pár éve ez a meccs 3-1 lett volna nekik. VAR ide vagy oda, manapság is bőven születnek helytelen döntések mert vagy nem nézik vissza vagy addig addig vonalazzák....

Tehát tegnap mákunk volt a VARral.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8610 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2022. január 13., csütörtök 10:55 Gyakorlatilag tét nélkül játszottunk és utcalány nagy mákunk is volt.
Kepa és Rüdiger esete is lehetett volna 11es - hozzáteszem jó döntés volt, köszönjük meg a VARnak. Kane gólja is csak azért lett elvéve, mert a VAR ki tudta vonalazni azt a 10 centit...

Persze megérdemelt a továbbjutás, jöhet a döntő.

Mount játéka továbbra sem tetszik. Lassabban gondolkodik mint tavaly, hiányoznak azok a látványos "lendület cselei", nincsenek kreatív megoldásai. Nem igazán vállalkozik, beszürkült.
Persze mindog hoz egy stabil 7es teljesítményt, de nekem ez tőle nem elég.

Szerintem sok van benne, remélem hogy nem ragad le ezen a szinten.
Kepa esete hogy a tokombe lehetett volna tizi? :D :D
Mikor befujta az a barom nem tudtam hirtelen mi tortenhetett, de a kommentatorok se nagyon ertettek.

Rudiger esete is egyertelmuen kint volt es a les is tiszta. Az egyeduli szerencsenk az volt, hogy legalabb a var szobaban levo birok nem voltak olyan vakon, mint aki a meccset vezette.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#8611 Hozzászólás Szerző: Anti »

broduer írta: 2022. január 13., csütörtök 11:27
Pityee írta: 2022. január 13., csütörtök 11:12 Most nézem, hogy 2014-15-ben nyertük meg utoljára ezt a mikiegérnek csúfolt kupát, úgyh épp itt az ideje, hogy behúzzuk :mrgreen:
Sosem értettem, hogy sokan miért becsülnek le bármilyen trófeát. Ezért nézünk focit, ezért van ez a játék, hogy kupákat nyerjünk.
És ha ez valakinek nem lesz elég motiváció, akkor gondoljon arra, hogy van miért revansot venni az Arsenalon az elmúlt évekből. Ha meg a Pool jut a döntőbe, annál jobb lenne letörölni Klopp bárgyú vigyorát.
+1 mégha néha én is így szoktam hívni. Az elején a nagycsapatok nem veszik olyan komolyan, de a negyed/elődőntőktől már azért jobban hajtanak.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8612 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2022. január 13., csütörtök 11:12 Most nézem, hogy 2014-15-ben nyertük meg utoljára ezt a mikiegérnek csúfolt kupát, úgyh épp itt az ideje, hogy behúzzuk :mrgreen:
Sosem értettem, hogy sokan miért becsülnek le bármilyen trófeát. Ezért nézünk focit, ezért van ez a játék, hogy kupákat nyerjünk.
És ha ez valakinek nem lesz elég motiváció, akkor gondoljon arra, hogy van miért revansot venni az Arsenalon az elmúlt évekből. Ha meg a Pool jut a döntőbe, annál jobb lenne letörölni Klopp bárgyú vigyorát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8613 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Most nézem, hogy 2014-15-ben nyertük meg utoljára ezt a mikiegérnek csúfolt kupát, úgyh épp itt az ideje, hogy behúzzuk :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8614 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gyakorlatilag tét nélkül játszottunk és utcalány nagy mákunk is volt.
Kepa és Rüdiger esete is lehetett volna 11es - hozzáteszem jó döntés volt, köszönjük meg a VARnak. Kane gólja is csak azért lett elvéve, mert a VAR ki tudta vonalazni azt a 10 centit...

Persze megérdemelt a továbbjutás, jöhet a döntő.

Mount játéka továbbra sem tetszik. Lassabban gondolkodik mint tavaly, hiányoznak azok a látványos "lendület cselei", nincsenek kreatív megoldásai. Nem igazán vállalkozik, beszürkült.
Persze mindog hoz egy stabil 7es teljesítményt, de nekem ez tőle nem elég.

Szerintem sok van benne, remélem hogy nem ragad le ezen a szinten.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#8615 Hozzászólás Szerző: Anti »

kecske01 írta: 2022. január 13., csütörtök 8:29 Vicces, hogy úgymond ilyen-olyan szarok voltunk mostanában, de amúgy a West ham elleni vereség óta nem kaptunk ki és előtte is csak a Juvetol meg Citytol Szeptemberben.
Annyi hogy szerintem a bajnokság ezeken elment, szombaton lesz az utolsó lehetőségünk visszajönni. De ha behúzzuk a klub vb-t, ligakupát, FA kupát, és jól menetelünk a BL-ben, egy dobogós PL hellyel elégedett leszek a szezon végén.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#8616 Hozzászólás Szerző: Anti »

Úgy látszik Tuchel rendbe rakta a srácokat fejbe. Mert ok hogy Covid meg sérülések decemberben, de azért a visszatért csatáraink még adósok a gólokkal. Ismét a védelem lett rendezve. Meg a középső kp.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8617 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Vicces, hogy úgymond ilyen-olyan szarok voltunk mostanában, de amúgy a West ham elleni vereség óta nem kaptunk ki és előtte is csak a Juvetol meg Citytol Szeptemberben.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#8618 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Óóó b+, tényleg! Ünneprontók vagytok :evil: :mrgreen:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8619 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2022. január 13., csütörtök 0:12
Anti írta: 2022. január 13., csütörtök 0:11 Ugorjon szintet, nyerje is meg az összest 😉
Végülis, amikor döntőbe jutottunk vele, mindig meglett a kupa is :roll:
Nem lett meg, a Leicester tavaly a szabálytalan góljával nyert az FA kupa döntőben.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8620 Hozzászólás Szerző: fst200 »

AwayRoller írta: 2022. január 13., csütörtök 0:12
Anti írta: 2022. január 13., csütörtök 0:11 Ugorjon szintet, nyerje is meg az összest 😉
Végülis, amikor döntőbe jutottunk vele, mindig meglett a kupa is :roll:
Fa

Válasz küldése