Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9081 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez a Tanga gyerek biztos nem a mi játékosunk? :lol:

Lám-lám nem olyan ördögtől való ez a 4 védős felállás, megfelelő csapatmunkával ez is elég stabil. Nem tudom tűnt-e fel, de az ellenfél csapatában van egy Kane meg egy Son. Nekem nem, csak ezért kérdem :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9082 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Anti írta: 2022. január 5., szerda 22:21
dacultras írta: 2022. január 5., szerda 22:13 Alonsot miért fütyülik? Mert nem térdel? :roll:
Nem is figyeltem. Tényleg nem térdel? Nagyot nőtt a szememben.
Már jó ideje a respect feliratra mutat helyette

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#9083 Hozzászólás Szerző: Anti »

dacultras írta: 2022. január 5., szerda 22:13 Alonsot miért fütyülik? Mert nem térdel? :roll:
Nem is figyeltem. Tényleg nem térdel? Nagyot nőtt a szememben.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9084 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Szerencsétlen csórik :(

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9085 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. január 5., szerda 22:09 Kíváncsi vagyok Lukaku-nak hányszor fognak passzolni, eddig egyszer választották, szinte minden passz a szélre megy.
Úgy mondjuk passzolni is nehéz hogy fixen 2 védő van Lukakun

Ziyech ebben a hamis Wingback fasztudja mi poziban zseniális eddig
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2022. január 5., szerda 22:20-kor.

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9086 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Alonsot miért fütyülik? Mert nem térdel? :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9087 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kíváncsi vagyok Lukaku-nak hányszor fognak passzolni, eddig egyszer választották, szinte minden passz a szélre megy.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#9088 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Lukakun kivul egyenlore ugy tunik mindenkinek bejon ez a felallas. Havertz, Mount es Ziyech is aktiv es Saul is jo.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9089 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mount-nak amúgy egyértelműen ez a támadó 8-as a posztja, sokkal természetesebb itt a játéka. Jól passzol, van területe, őrizetlenül tud mozogni, érkezni a második hullámban és sokkal hasznosabb itt a munkabírása.

Szerk.: Támadásnál valóban 4 védő.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9090 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Saul egyre jobb kezd lenni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9091 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta: 2022. január 5., szerda 21:51 Na ez eddig 4-2-3-1 és jól indul :D
Érdekes, bár sokszor inkább tűnik 4-2-2-2nek Kai-al és Lukakuval elől, így Zijesnek van területe befelé. Lamps alatt épp azért nem működött a 4-2-3-1, mert Havertz középen és a marokkói baloldalt kioltották egymás erősségeit.
Dante írta: 2022. január 5., szerda 21:55 Már egy ideje sInter a szponzoruk. :D
Rom akkora fan, hogy csak a retro szerelést hajlandó hordani :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2022. január 5., szerda 22:00-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9092 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem Havertz sérülése nem súlyos, durva hogy fejberúgta Lloris-t, szerencsére mindketten tudják folytatni.

Nekem ez amúgy a szokásos őt védő, Ziyech-sel jobb oldalon. Semmilyen formációváltás nem volt.

Ráadásul két csatárral és két sorban a három kp-val.

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 21:49
kazomester írta: 2022. január 5., szerda 21:46 Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.
A címer csókolás sanszos, csak ki ne buggyanjon a mez alól a Pirellis melegítő :roll: :lol:
Már egy ideje sInter a szponzoruk. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9093 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 21:49
kazomester írta: 2022. január 5., szerda 21:46 Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.
A címer csókolás sanszos, csak ki ne buggyanjon a mez alól a Pirellis melegítő :roll: :lol:
Na ez eddig 4-2-3-1 és jól indul :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9094 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2022. január 5., szerda 21:46 Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.
A címer csókolás sanszos, csak ki ne buggyanjon a mez alól a Pirellis melegítő :roll: :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#9095 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9096 Hozzászólás Szerző: Dante »

A Sp*rs nem tartalékol, a legerősebb kezdőt küldi fel Conte. Nagyon hiányzójuk sincs. Örülnék, ha otthon nem kapnánk ki.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#9097 Hozzászólás Szerző: Cappy »

BlueBlood1993 írta: 2022. január 3., hétfő 1:08
Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..

Kante es Kovacic kiemelkedoen jo volt. Salah golja utan Alonso es Rudiger vedekezese is feljavult. Megjegyzem ott nem Alonso hibázott, hanem Rudiger. Raadasul szepen vegignezte kocogva az egesz akciot es golt..

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

Mount teljesen szurke volt ismet. Ott vissza kellene tenni kozeppalyara, 3-5-2-ben, vagy akar wingbacknek is ki lehetne probalni. Ott Pulisic nem a legjobb megoldas. Mount harcosabb, erosebb mint az amerikai. Jobban vedekezik.

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.

Chalobahra egy kis pihenes raferne, rengeteg hibaval jatszott megint. Silva tanar meg mindig, Rudiger pedig a masodik golt leszamitva, ahol o hibazott, hozta a szokasosat.
Rüdi: igen írtam is, hogy amúgy hol volt? És azon felül is az átlagosnál is gyakrabban választott favágó megoldást (kibaszott izomból a labdát) ilyen telibeszarom módra. Sztem ő az, aki tényleg már rég Madridban van, nem értek egyet azzal, hogy jó volt. Semmi tűz nincs a szemében már.

Havertz: igen, talán valamivel jobb a csapatjáték, mint a zsoldossal, de egyénileg nulla sajnos. Hozzáteszem nem csatár hanem támadó középpályás, Puli is abszolút semmi volt centerben...

Puli: ...szèlen sokkal jobb volt, és nekem az emberrel nincs gondom, de ő ennyit tud. Jota majdnem gólpasszt adott róla a második félidő elején úgy szerencsétlenkedett, egy ajtó ablakot kihagyott és amúgy is sajnos tényleg nem elég intelligens a játékhoz.

Angliában alázat (hogy elviseld hogy ritkábban vagy játékban mint kb bárhol máshol) ösztön ès harcosság kell a center pozícióhoz. Havertzben van alázat, a zsoldosban ösztön, mondanám hogy össze kéne gyúrni őket, de harcosság Costa óta sehol...a belgában lenne, testalkata is megvan hozzá, de láthatólag gyenge jellem és az elso nehezsegnèl inkább picsog és el akar menni. Kár, pedig valóban megoldaná/megoldotta volna a gondokat...

Mount ma valóban halvány volt, de kb ő húzta hátán a csapatot most meccsekig, ennyi belefér.

Nekem fájdalmam, hogy Zijes sehol, pedig összekapta magát fejben, és bár ő (is) sok rossz megoldást képes választani (amugy ez valami szélső betegség most? Cho-Puli), de neki van esze a játékhoz és van mellé meccsenként 2-3 forintos labdája. Nem tudom mi van vele, de számomra az egyetlen, amit fel tudnèk róni a mesternek, hogy őt vajon miért jegeli.

Szerk: többivel egyetértek.
Ziyech szerintem tegnap azert nem kapott lehetoseget, mert nagyon durvan lassu az ember. A pool ellen nincs idő nézegetni meg gondolkodni, hogy hova passzoljon. Tul sokat tokol neha.

Amug szerintem ha Chalobaht nem kellett volna lecserelni, akkor kapott volna lehetoseget.

Abban egyetertek, hogy Havertz es Pulisic sem a helyen játszik altalaban. De a kenyszer es a formacio szuli ezeket a dolgokat. 4-2-3-1-ben meg lehetne talalni nekik az ideális poziciot, de akkor meg a vedelem lesz megint nagyon gyenge.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#9098 Hozzászólás Szerző: Cappy »

broduer írta: 2022. január 2., vasárnap 23:13
Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..
...

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

...

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.
Éppen az volt a pechünk, hogy Pulisicre jött ki a legtöbb helyzet. Ha az alatt, hogy "legveszélyesebb" azt érted, hogy 10-ből 9-et elront támadóként, akkor valóban ő volt. De az eladott labdájából vezettek két életveszélyes kontrát, emellett már meccsek óta (sőt az egész idényben) konstans elbotlik a labdába, túlcselezi magát, és potenciális támadások tömegét rontja el. Szerintem totál nulla az ember, közel nem Chelsea szint. A gólja szép volt, de attól még ez nem változtat a dolgokon.

Egyrészt egyetértek, hogy Havertzel dinamikusabb a támadófocink. Másrészt meg egyet értek az őt kritizálókkal is. Súlytalan és kedvtelen, nem látszik benne az a világklasszis, akinek elmondták. Nem rossz játékos, de ez szerintem eddig ár/érték arányban édes kevés.

A kommented többi részével egyetértettem, ezért töröltem.
Ez nem kezilabda, hogy ra jon ki egy akcio. Arra jon ki az akció es a helyzet, aki ugy helyezkedik, hogy neki lehessen passzolni. Volt 3 nagy helyzete, abbol az egyik gol lett. Vagy volt meg mas a csapatbol akinek tobb lehetosege volt? Mert szerintem nem. Ergo tegnap o volt a legveszelyesebb jatekosunk. Tudom, hogy te utalod az amerikait, de attol ez meg igy van.

Volt egy liverpool helyzet ahol Mane kenyszeritozesekbol lott majdnem golt. Nalunk ilyen nincsen. A szelsonk altalaban megkapja a labdat, es kezdjen vele valamit. Alonso, Mount, James Azpi es Cho rendszerint visszapasszolgat akar a vedelemig vagy beiveli a senkinek. 1-1-ben ritkan indulnak meg. Pulisic pedig tamadni akar, ezert cselezget. Amibol egyértelműen kovetkezik, hogy sok labdat veszit el emiatt.

Ki lehet valakit pecezni es szemellenzosen nezni minden mozdulatat, csak hulyeseg. Szerintem. Salah hasonloan szerencsétlen volt nalunk, mert egyszeruen a jatekstilusahoz nem passzol ez a jatek.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9099 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..

Kante es Kovacic kiemelkedoen jo volt. Salah golja utan Alonso es Rudiger vedekezese is feljavult. Megjegyzem ott nem Alonso hibázott, hanem Rudiger. Raadasul szepen vegignezte kocogva az egesz akciot es golt..

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

Mount teljesen szurke volt ismet. Ott vissza kellene tenni kozeppalyara, 3-5-2-ben, vagy akar wingbacknek is ki lehetne probalni. Ott Pulisic nem a legjobb megoldas. Mount harcosabb, erosebb mint az amerikai. Jobban vedekezik.

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.

Chalobahra egy kis pihenes raferne, rengeteg hibaval jatszott megint. Silva tanar meg mindig, Rudiger pedig a masodik golt leszamitva, ahol o hibazott, hozta a szokasosat.
Rüdi: igen írtam is, hogy amúgy hol volt? És azon felül is az átlagosnál is gyakrabban választott favágó megoldást (kibaszott izomból a labdát) ilyen telibeszarom módra. Sztem ő az, aki tényleg már rég Madridban van, nem értek egyet azzal, hogy jó volt. Semmi tűz nincs a szemében már.

Havertz: igen, talán valamivel jobb a csapatjáték, mint a zsoldossal, de egyénileg nulla sajnos. Hozzáteszem nem csatár hanem támadó középpályás, Puli is abszolút semmi volt centerben...

Puli: ...szèlen sokkal jobb volt, és nekem az emberrel nincs gondom, de ő ennyit tud. Jota majdnem gólpasszt adott róla a második félidő elején úgy szerencsétlenkedett, egy ajtó ablakot kihagyott és amúgy is sajnos tényleg nem elég intelligens a játékhoz.

Angliában alázat (hogy elviseld hogy ritkábban vagy játékban mint kb bárhol máshol) ösztön ès harcosság kell a center pozícióhoz. Havertzben van alázat, a zsoldosban ösztön, mondanám hogy össze kéne gyúrni őket, de harcosság Costa óta sehol...a belgában lenne, testalkata is megvan hozzá, de láthatólag gyenge jellem és az elso nehezsegnèl inkább picsog és el akar menni. Kár, pedig valóban megoldaná/megoldotta volna a gondokat...

Mount ma valóban halvány volt, de kb ő húzta hátán a csapatot most meccsekig, ennyi belefér.

Nekem fájdalmam, hogy Zijes sehol, pedig összekapta magát fejben, és bár ő (is) sok rossz megoldást képes választani (amugy ez valami szélső betegség most? Cho-Puli), de neki van esze a játékhoz és van mellé meccsenként 2-3 forintos labdája. Nem tudom mi van vele, de számomra az egyetlen, amit fel tudnèk róni a mesternek, hogy őt vajon miért jegeli.

Szerk: többivel egyetértek.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#9100 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..
...

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

...

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.
Éppen az volt a pechünk, hogy Pulisicre jött ki a legtöbb helyzet. Ha az alatt, hogy "legveszélyesebb" azt érted, hogy 10-ből 9-et elront támadóként, akkor valóban ő volt. De az eladott labdájából vezettek két életveszélyes kontrát, emellett már meccsek óta (sőt az egész idényben) konstans elbotlik a labdába, túlcselezi magát, és potenciális támadások tömegét rontja el. Szerintem totál nulla az ember, közel nem Chelsea szint. A gólja szép volt, de attól még ez nem változtat a dolgokon.

Egyrészt egyetértek, hogy Havertzel dinamikusabb a támadófocink. Másrészt meg egyet értek az őt kritizálókkal is. Súlytalan és kedvtelen, nem látszik benne az a világklasszis, akinek elmondták. Nem rossz játékos, de ez szerintem eddig ár/érték arányban édes kevés.

A kommented többi részével egyetértettem, ezért töröltem.

Válasz küldése