Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8721 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem Havertz sérülése nem súlyos, durva hogy fejberúgta Lloris-t, szerencsére mindketten tudják folytatni.

Nekem ez amúgy a szokásos őt védő, Ziyech-sel jobb oldalon. Semmilyen formációváltás nem volt.

Ráadásul két csatárral és két sorban a három kp-val.

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 21:49
kazomester írta: 2022. január 5., szerda 21:46 Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.
A címer csókolás sanszos, csak ki ne buggyanjon a mez alól a Pirellis melegítő :roll: :lol:
Már egy ideje sInter a szponzoruk. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#8722 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 21:49
kazomester írta: 2022. január 5., szerda 21:46 Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.
A címer csókolás sanszos, csak ki ne buggyanjon a mez alól a Pirellis melegítő :roll: :lol:
Na ez eddig 4-2-3-1 és jól indul :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#8723 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2022. január 5., szerda 21:46 Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.
A címer csókolás sanszos, csak ki ne buggyanjon a mez alól a Pirellis melegítő :roll: :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#8724 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tippek arra, hogy mit csinál majd Lukaku ha gólt lő? Címer csókolás, netán összetett kéz a megbánás jeléül? Izgatottan várom.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8725 Hozzászólás Szerző: Dante »

A Sp*rs nem tartalékol, a legerősebb kezdőt küldi fel Conte. Nagyon hiányzójuk sincs. Örülnék, ha otthon nem kapnánk ki.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8726 Hozzászólás Szerző: Cappy »

BlueBlood1993 írta: 2022. január 3., hétfő 1:08
Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..

Kante es Kovacic kiemelkedoen jo volt. Salah golja utan Alonso es Rudiger vedekezese is feljavult. Megjegyzem ott nem Alonso hibázott, hanem Rudiger. Raadasul szepen vegignezte kocogva az egesz akciot es golt..

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

Mount teljesen szurke volt ismet. Ott vissza kellene tenni kozeppalyara, 3-5-2-ben, vagy akar wingbacknek is ki lehetne probalni. Ott Pulisic nem a legjobb megoldas. Mount harcosabb, erosebb mint az amerikai. Jobban vedekezik.

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.

Chalobahra egy kis pihenes raferne, rengeteg hibaval jatszott megint. Silva tanar meg mindig, Rudiger pedig a masodik golt leszamitva, ahol o hibazott, hozta a szokasosat.
Rüdi: igen írtam is, hogy amúgy hol volt? És azon felül is az átlagosnál is gyakrabban választott favágó megoldást (kibaszott izomból a labdát) ilyen telibeszarom módra. Sztem ő az, aki tényleg már rég Madridban van, nem értek egyet azzal, hogy jó volt. Semmi tűz nincs a szemében már.

Havertz: igen, talán valamivel jobb a csapatjáték, mint a zsoldossal, de egyénileg nulla sajnos. Hozzáteszem nem csatár hanem támadó középpályás, Puli is abszolút semmi volt centerben...

Puli: ...szèlen sokkal jobb volt, és nekem az emberrel nincs gondom, de ő ennyit tud. Jota majdnem gólpasszt adott róla a második félidő elején úgy szerencsétlenkedett, egy ajtó ablakot kihagyott és amúgy is sajnos tényleg nem elég intelligens a játékhoz.

Angliában alázat (hogy elviseld hogy ritkábban vagy játékban mint kb bárhol máshol) ösztön ès harcosság kell a center pozícióhoz. Havertzben van alázat, a zsoldosban ösztön, mondanám hogy össze kéne gyúrni őket, de harcosság Costa óta sehol...a belgában lenne, testalkata is megvan hozzá, de láthatólag gyenge jellem és az elso nehezsegnèl inkább picsog és el akar menni. Kár, pedig valóban megoldaná/megoldotta volna a gondokat...

Mount ma valóban halvány volt, de kb ő húzta hátán a csapatot most meccsekig, ennyi belefér.

Nekem fájdalmam, hogy Zijes sehol, pedig összekapta magát fejben, és bár ő (is) sok rossz megoldást képes választani (amugy ez valami szélső betegség most? Cho-Puli), de neki van esze a játékhoz és van mellé meccsenként 2-3 forintos labdája. Nem tudom mi van vele, de számomra az egyetlen, amit fel tudnèk róni a mesternek, hogy őt vajon miért jegeli.

Szerk: többivel egyetértek.
Ziyech szerintem tegnap azert nem kapott lehetoseget, mert nagyon durvan lassu az ember. A pool ellen nincs idő nézegetni meg gondolkodni, hogy hova passzoljon. Tul sokat tokol neha.

Amug szerintem ha Chalobaht nem kellett volna lecserelni, akkor kapott volna lehetoseget.

Abban egyetertek, hogy Havertz es Pulisic sem a helyen játszik altalaban. De a kenyszer es a formacio szuli ezeket a dolgokat. 4-2-3-1-ben meg lehetne talalni nekik az ideális poziciot, de akkor meg a vedelem lesz megint nagyon gyenge.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8727 Hozzászólás Szerző: Cappy »

broduer írta: 2022. január 2., vasárnap 23:13
Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..
...

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

...

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.
Éppen az volt a pechünk, hogy Pulisicre jött ki a legtöbb helyzet. Ha az alatt, hogy "legveszélyesebb" azt érted, hogy 10-ből 9-et elront támadóként, akkor valóban ő volt. De az eladott labdájából vezettek két életveszélyes kontrát, emellett már meccsek óta (sőt az egész idényben) konstans elbotlik a labdába, túlcselezi magát, és potenciális támadások tömegét rontja el. Szerintem totál nulla az ember, közel nem Chelsea szint. A gólja szép volt, de attól még ez nem változtat a dolgokon.

Egyrészt egyetértek, hogy Havertzel dinamikusabb a támadófocink. Másrészt meg egyet értek az őt kritizálókkal is. Súlytalan és kedvtelen, nem látszik benne az a világklasszis, akinek elmondták. Nem rossz játékos, de ez szerintem eddig ár/érték arányban édes kevés.

A kommented többi részével egyetértettem, ezért töröltem.
Ez nem kezilabda, hogy ra jon ki egy akcio. Arra jon ki az akció es a helyzet, aki ugy helyezkedik, hogy neki lehessen passzolni. Volt 3 nagy helyzete, abbol az egyik gol lett. Vagy volt meg mas a csapatbol akinek tobb lehetosege volt? Mert szerintem nem. Ergo tegnap o volt a legveszelyesebb jatekosunk. Tudom, hogy te utalod az amerikait, de attol ez meg igy van.

Volt egy liverpool helyzet ahol Mane kenyszeritozesekbol lott majdnem golt. Nalunk ilyen nincsen. A szelsonk altalaban megkapja a labdat, es kezdjen vele valamit. Alonso, Mount, James Azpi es Cho rendszerint visszapasszolgat akar a vedelemig vagy beiveli a senkinek. 1-1-ben ritkan indulnak meg. Pulisic pedig tamadni akar, ezert cselezget. Amibol egyértelműen kovetkezik, hogy sok labdat veszit el emiatt.

Ki lehet valakit pecezni es szemellenzosen nezni minden mozdulatat, csak hulyeseg. Szerintem. Salah hasonloan szerencsétlen volt nalunk, mert egyszeruen a jatekstilusahoz nem passzol ez a jatek.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8728 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..

Kante es Kovacic kiemelkedoen jo volt. Salah golja utan Alonso es Rudiger vedekezese is feljavult. Megjegyzem ott nem Alonso hibázott, hanem Rudiger. Raadasul szepen vegignezte kocogva az egesz akciot es golt..

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

Mount teljesen szurke volt ismet. Ott vissza kellene tenni kozeppalyara, 3-5-2-ben, vagy akar wingbacknek is ki lehetne probalni. Ott Pulisic nem a legjobb megoldas. Mount harcosabb, erosebb mint az amerikai. Jobban vedekezik.

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.

Chalobahra egy kis pihenes raferne, rengeteg hibaval jatszott megint. Silva tanar meg mindig, Rudiger pedig a masodik golt leszamitva, ahol o hibazott, hozta a szokasosat.
Rüdi: igen írtam is, hogy amúgy hol volt? És azon felül is az átlagosnál is gyakrabban választott favágó megoldást (kibaszott izomból a labdát) ilyen telibeszarom módra. Sztem ő az, aki tényleg már rég Madridban van, nem értek egyet azzal, hogy jó volt. Semmi tűz nincs a szemében már.

Havertz: igen, talán valamivel jobb a csapatjáték, mint a zsoldossal, de egyénileg nulla sajnos. Hozzáteszem nem csatár hanem támadó középpályás, Puli is abszolút semmi volt centerben...

Puli: ...szèlen sokkal jobb volt, és nekem az emberrel nincs gondom, de ő ennyit tud. Jota majdnem gólpasszt adott róla a második félidő elején úgy szerencsétlenkedett, egy ajtó ablakot kihagyott és amúgy is sajnos tényleg nem elég intelligens a játékhoz.

Angliában alázat (hogy elviseld hogy ritkábban vagy játékban mint kb bárhol máshol) ösztön ès harcosság kell a center pozícióhoz. Havertzben van alázat, a zsoldosban ösztön, mondanám hogy össze kéne gyúrni őket, de harcosság Costa óta sehol...a belgában lenne, testalkata is megvan hozzá, de láthatólag gyenge jellem és az elso nehezsegnèl inkább picsog és el akar menni. Kár, pedig valóban megoldaná/megoldotta volna a gondokat...

Mount ma valóban halvány volt, de kb ő húzta hátán a csapatot most meccsekig, ennyi belefér.

Nekem fájdalmam, hogy Zijes sehol, pedig összekapta magát fejben, és bár ő (is) sok rossz megoldást képes választani (amugy ez valami szélső betegség most? Cho-Puli), de neki van esze a játékhoz és van mellé meccsenként 2-3 forintos labdája. Nem tudom mi van vele, de számomra az egyetlen, amit fel tudnèk róni a mesternek, hogy őt vajon miért jegeli.

Szerk: többivel egyetértek.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8729 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cappy írta: 2022. január 2., vasárnap 22:29 Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..
...

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

...

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.
Éppen az volt a pechünk, hogy Pulisicre jött ki a legtöbb helyzet. Ha az alatt, hogy "legveszélyesebb" azt érted, hogy 10-ből 9-et elront támadóként, akkor valóban ő volt. De az eladott labdájából vezettek két életveszélyes kontrát, emellett már meccsek óta (sőt az egész idényben) konstans elbotlik a labdába, túlcselezi magát, és potenciális támadások tömegét rontja el. Szerintem totál nulla az ember, közel nem Chelsea szint. A gólja szép volt, de attól még ez nem változtat a dolgokon.

Egyrészt egyetértek, hogy Havertzel dinamikusabb a támadófocink. Másrészt meg egyet értek az őt kritizálókkal is. Súlytalan és kedvtelen, nem látszik benne az a világklasszis, akinek elmondták. Nem rossz játékos, de ez szerintem eddig ár/érték arányban édes kevés.

A kommented többi részével egyetértettem, ezért töröltem.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8730 Hozzászólás Szerző: Cappy »

En nem vartam tole az elso evben, hogy hasonlo szamokat hoz golok tekinteteben, mint pl. Diego Costa. Ő volt az utolsó értelmezhető befejező csatárunk, emiatt említem meg őt.

Valamint a jatekunk sem egy vagy két emberre van kihegyezve, hogy gólokat szerezzenek, hanem 5-6-ra. Ha nalunk is egy vagy ket jatekos szerezne a golok jelentos részét, ahol az egyik mondjuk Havertz lenne, akkor az számokban is megmutatkozik, mert konnyen kerul helyzetbe a jo helyezkedese miatt.

Plusz eleg sokat volt o is covidos vagy serult. Ha lejatszana 20 meccset folyamatosan, a jateka is fejlodne. Igy mindig 0-rol indul, es játékba kell jönnie.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8731 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én Havertzet nem a mai alapján kritizálom, világos, hogy Covidból jön vissza és kényszerből kellett egyből bedobni. Szimplán általánosságban, hogy ahhoz képest, hogy "generációs tehetségnek" van/volt kikiáltva, ebből semmit nem látunk. Néha megvillan, lőtt történelmi gólt, de nincs meg az a hűha élmény sem a játékát, sem az eredményességét nézve, mint amit mindenki remélt, mikor idejött... Attól nem fogok hátast dobni, hogy jól helyezkedik, jól támad le és elviszi az embereket... Nem ezért hoztuk ide.
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8732 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Elegge felhuztam magam azon ami itt a forumon ment a meccs kozben, mikozben a legveszelyesebb emberunket ocsaroltak itt joparan, egy-egy rossz megoldasa utan. Na mindegy..

Kante es Kovacic kiemelkedoen jo volt. Salah golja utan Alonso es Rudiger vedekezese is feljavult. Megjegyzem ott nem Alonso hibázott, hanem Rudiger. Raadasul szepen vegignezte kocogva az egesz akciot es golt..

Pulisic szerintem jol jatszott, a legveszelyesebb emberunk volt, persze ezt sokan nem igy latjak itt.

Mount teljesen szurke volt ismet. Ott vissza kellene tenni kozeppalyara, 3-5-2-ben, vagy akar wingbacknek is ki lehetne probalni. Ott Pulisic nem a legjobb megoldas. Mount harcosabb, erosebb mint az amerikai. Jobban vedekezik.

Latom a tobbseg Havertzet is megtalalta, pedig teljesen mas a jatekunk, jo iranyba, mintha a nagydarab, lassu, nagykepu, zsoldosunk lett volna elol. Jol helyezkedett es vitte el az embereket. A csapat egeszet nézve sokkal hasznosabb mint a nagydarab agyatlan, hiaba lo kevesebb golt.

Chalobahra egy kis pihenes raferne, rengeteg hibaval jatszott megint. Silva tanar meg mindig, Rudiger pedig a masodik golt leszamitva, ahol o hibazott, hozta a szokasosat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8733 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. január 2., vasárnap 21:12
BlueBlood1993 írta: 2022. január 2., vasárnap 20:04 Amúgy Havertz mintha pályan se lenne ma.
Mindig ilyen súlytalan, csak néha begereblyézik a gólyalábaival egy-két labdát a kapuba. Amúgy egy hatalmas nagy nulla, bárcsak ő nyilatkozná már le egyszer, hogy hiányzik neki Németország és elvágyódik...
Mentségére szóljon, hogy covidos szünetből esett be, ki tudja mennyi edzéssel a háta mögött. Más nagyon nem is jöhetett ma szóba, a bója szerepet jól hozta ma szerintem, néha elvitte a védőjét is.

Szomorú hogy a csapat ennyi költekezés után sem tud a támadók góljaira támaszkodni. A poolnál ma Salah és Mane lőttek a gólokat, akik konstans meg is teszik ezt, nálunk pedig teljesen kiszámíthatatlan - valamilyen szinten csodaszámba is megy, hogy relatíve gólerősek vagyunk, pedig tök random, hogy ki eredményes. Rövid távon ez erősség is lehetne, de ennyi év után ideje volna egy stabil támadósort létrehozni. Az az érzésem, hogy a játékrendszerünk nagyon limitálja a támadókat, biztos hogy Mount, Ziyech, CHO, Havertz, Pulisic számára is lehetne testhezállóbb szerepkört találni. (Leginkább az első sorsa érdekel .)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8734 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon büszke vagyok a csapatra mindenki hajtott mint állat és iszonyat nagy tempoban játszottunk. Még a fél védelmünk nélkül is szinte végig nyomtuk őket.

Jöjjön két kupameccs, erős rotálás és várni ki épül fel vagy esetleg ki érkezik.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#8735 Hozzászólás Szerző: Bandi »

White írta: 2022. január 2., vasárnap 20:59 Kovacic Kante középpálya azért már picit másképp nézki…remelem Kante nem sérül le és legalább a fontos meccseken jatszhat majd mert plusz egy ember. Igazából ma mindenki küzdött és talán ez a legjobb hír. Tuchel érezheti a támogatást a srácoktól, bekell erni a top4be … BL-ben meg ilyen játékkal ugyanúgy meglephetünk bárkit tavalyi mintára !
Reméljük Tuchel tanul a hibájából és nem játszatja Kante-t hétközben a Ligakupában. Eddig szinte mindig megsérült amikor 3 naponta játszott meccset, el kell fogadni hogy ő max heti 1 meccset bír és akkor van esély rá hogy egészséges marad.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8736 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: 2022. január 2., vasárnap 20:04 Amúgy Havertz mintha pályan se lenne ma.
Mindig ilyen súlytalan, csak néha begereblyézik a gólyalábaival egy-két labdát a kapuba. Amúgy egy hatalmas nagy nulla, bárcsak ő nyilatkozná már le egyszer, hogy hiányzik neki Németország és elvágyódik...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#8737 Hozzászólás Szerző: White »

Kovacic Kante középpálya azért már picit másképp nézki…remelem Kante nem sérül le és legalább a fontos meccseken jatszhat majd mert plusz egy ember. Igazából ma mindenki küzdött és talán ez a legjobb hír. Tuchel érezheti a támogatást a srácoktól, bekell erni a top4be … BL-ben meg ilyen játékkal ugyanúgy meglephetünk bárkit tavalyi mintára !
#OnceABlueAlwaysABlue

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8738 Hozzászólás Szerző: fst200 »

szép küzdés volt 2-0 után a csapattól ebben a szituban, ha picit hosszabb az első félidő még vezetünk is

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8739 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Le a kalappal a csapat előtt, abszolut tényleg! Küzdés, akarat volt bennük és felàlltak a padloról. Lukaku meg kapja be jo mélyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8740 Hozzászólás Szerző: Crap »

BlueBlood1993 írta: 2022. január 2., vasárnap 20:41
Crap írta: 2022. január 2., vasárnap 20:36
Bubi írta: 2022. január 2., vasárnap 20:32

3 naponta meccselünk, lóg a belük és így is nyomtunk egy olyan iramú első félidőt, hogy ilyen utoljára 3 éve láttam azon az ominózus 5-4es végeredményű pool-city meccsen, brutális volt. Mind a két csapat elfáradt a 2. félidőre, teljesen korrekt a 2-2es végeredmény.

Fontos lett volna ma a 3 pont, de nagyon erős ennek a Poolnak a támadójátéka, Salah és Mané foghatatlan. Én büszke vagyok a srácokra, nagyot játszottunk, nagyon élveztem a meccset
Maximalisan adom a véleményed.

Ezen kívül hozzá tenném , hogy Nagyot mentünk és rohadt bosszantó volt ahogy kb. a meccs végére már egy-ket játékos kivételével mindenki levolt szarozva, ostobazva és stb. ezen a fórumon.
Itt ez nem szurkolás volt , hanem trogerkedes felső fokon
Ez gondolom nekem is szólt, de aki szerint ma Havertz a pályán volt, az írja már le nekem, hogy mit tett hozzá. Rengetegszer lesen maradt, lassan hozott döntéseket, de a meccs nagy részében megjátszhatatlan volt. Ha a belga kapja az ívet ez utóbbiért, a német most hatványozottan láthatatlan volt, pedig ez a pudli védelem ma minden volt, csak nem beton.
Ha ma Lukaku játszik a pályán akkor meg a 90 percre levetitett 6 perces letamadassal töltött ideje miatt, nem tudtuk volna beszoritani a Poolt. De még a futós CHO val se sikerült mert ennyivel rosszabbul támadott le, mozgott üresen, és stb. Egyetlen magas játékosként elől o mindig fixen fogva volt.
Arról nem is beszélve ha puli belövi a helyzetét, mekkora isten lett volna mert azt megint Havertz harcolta ki.

Válasz küldése