Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#9841 Hozzászólás Szerző: White »

Drogbert írta: 2021. december 16., csütörtök 23:58 Ezen a merkozesen is latszott hogy jorginho 😂 mekkora alibi jatekos .... hatra passz oldalra passz oszt ennyi... ruben meg percekig tartsa a labdat, azt hiszi az ember hogy iniesta. Csatarunk hetek ota nincs. 100 millaba kerult, de a legnagyobb baj szerintem chilly. Amikor kiesett 360 fokot fordult a jatekunk. Eletveszelyes a spanyolnak adni a labdat. Lassu es egybol 2 ember tamadja le. Sokszor ott megy el a merkozes.
360 fokot ? Akkor sok minden nem változott :D
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#9842 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. december 16., csütörtök 23:58 Én még mindig nem temetem a bajnokságot. Pont fordítva érzem. Talán most visszatér pár fontosabb játékosunk akik a tudásukkal és a frissességükkel vissza fognak rázni remélhetőleg. 5 pont a hátrányunk, még nagyon sok lehetőségünk lesz ezt lefaragni.


Egyébként jól kezdtük a meccset, mentünk mint a barom, nincs baj a hozzáállással. A baj az, hogy nincs csatárunk és Kova +Kanté hiányában nincs megfelelő labdaszerző középpályásunk. Ruben szerintem jó, de nem szerel hatékonyan és gyengén passzol. Kova és Kanté sem egy Xavi vagy Fabregas, de legalább sok labdát szereznek és oroszlánrészt vállalnak a pressingben.
Már ne haragudj, nem kötekedésből: de akkor mitől jó? Egy középpályásnak pont ebben a két dologban kéne jónak lennie. :D Szerintem van pár finom mozdulata, látványos testcsele, de összességében még mindig messze nem Chelsea szint az ember.

Amúgy sokat elmond a csapatról, hogy már rég nem Jorginho a legnagyobb probléma a csapatban...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9406
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9843 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én még mindig nem temetem a bajnokságot. Pont fordítva érzem. Talán most visszatér pár fontosabb játékosunk akik a tudásukkal és a frissességükkel vissza fognak rázni remélhetőleg. 5 pont a hátrányunk, még nagyon sok lehetőségünk lesz ezt lefaragni.


Egyébként jól kezdtük a meccset, mentünk mint a barom, nincs baj a hozzáállással. A baj az, hogy nincs csatárunk és Kova +Kanté hiányában nincs megfelelő labdaszerző középpályásunk. Ruben szerintem jó, de nem szerel hatékonyan és gyengén passzol. Kova és Kanté sem egy Xavi vagy Fabregas, de legalább sok labdát szereznek és oroszlánrészt vállalnak a pressingben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#9844 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ezen a merkozesen is latszott hogy jorginho 😂 mekkora alibi jatekos .... hatra passz oldalra passz oszt ennyi... ruben meg percekig tartsa a labdat, azt hiszi az ember hogy iniesta. Csatarunk hetek ota nincs. 100 millaba kerult, de a legnagyobb baj szerintem chilly. Amikor kiesett 360 fokot fordult a jatekunk. Eletveszelyes a spanyolnak adni a labdat. Lassu es egybol 2 ember tamadja le. Sokszor ott megy el a merkozes.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6998
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9845 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchel meccs elején mondta, hogy lehetett volna haladztást kérni, de nem akart. Hát most remélem a Wolves ellen fog. Utd meg más nem játszik amíg mindenki vissza nem tér mi meg erőltetjük.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9846 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Remelem felfuggesztik a PL-t, kulonben nem elem tul a honapot. :mrgreen:

5000 touches in opponent box es 1 meccset se tudunk megnyerni. :(

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4840
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9847 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. december 16., csütörtök 23:44 Na jó, de tudjuk, hogy ölni a focit szar játékosokkal is lehet.
Foci ölés lett volna, ha ez lenne az első botlásunk, viszont jóideje nem megy a góllövés, cserébe legalább sok gólt kapunk. Ne fogjuk Lukakura/hiányára az egészet, mert amíg ő volt elől, addig sem szántottuk fel a pályát. Az utóbbi meccseken, de lassan szerintem beszélhetünk hónapokról, esélyesként buktunk el meccseket. Ráadásul sokat szerencsével/tizivel/pirossal sikerült bemákolni.

Cappy
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#9848 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Kihagytunk egy rakas helyzetet. Nem jatszottunk szarul, nem egy ember (Saul) hibaja, hogy 1-1 lett. Be kellene loni az adodo helyzeteket es lezarni a meccset. Ebbem vagyunk jelenleg gyengek. Nekunk 30 kapura lovesbol van 1 golunk, a city meg a liverpool ezalatt 4-5 golt lo.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6998
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9849 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2021. december 16., csütörtök 23:46
Drogbert írta: 2021. december 16., csütörtök 23:45 A német repül a szezon végén 🙂 ( Tuchel )
Érdemes volt ezért a kommentért klaviatúrát ragadni.
Reméljük csak viccnek szánta a költő. Kloppot hányszor rúghatták már volna ki? Világ egyik, ha nem a legjobb edzőjét kirúgni..

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#9850 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

broduer írta: 2021. december 16., csütörtök 23:46
Drogbert írta: 2021. december 16., csütörtök 23:45 A német repül a szezon végén 🙂 ( Tuchel )
Érdemes volt ezért a kommentért klaviatúrát ragadni.
Igen.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9851 Hozzászólás Szerző: Apinho »

broduer írta: 2021. december 16., csütörtök 23:45
Apinho írta: 2021. december 16., csütörtök 23:40
Anti írta: 2021. december 16., csütörtök 23:33 Én most engedtem el a PL-t. Őrizzük meg a dobogót, és összpontosítunk a BL-re.
Majd a BL biztos könnyebb lesz... hmmm
Igen, szerintem is ez a csapat erős ellenfelek ellen, nagy meccsekre sokkal jobb lehet. Nekünk a kiscsapatok ellen nem megy soha.
Legyen így!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#9852 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Poolbol ha kiesne Salah, Mané, Jota, Firminho covid miatt kiváncsi lennék mire mennének.

Illetve láttuk tavaly amikor a védelmük kidőlt. Szart se értek.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#9853 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Chris22 írta: 2021. december 16., csütörtök 23:42
vigh92 írta: 2021. december 16., csütörtök 23:40 Szar covidos baromság....sok a sérült így is, konkrétan nem volt értékelhető cserénk.
Remélem viccelsz. Láttad az Everton cseréit vagy akár a kezdőjét?😂
Hetek óta ezek a játékosok játszanak, fáradtak, fásultak. Az Everton az esélytelenek nyugalmával állt ki.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#9854 Hozzászólás Szerző: broduer »

Drogbert írta: 2021. december 16., csütörtök 23:45 A német repül a szezon végén 🙂 ( Tuchel )
Érdemes volt ezért a kommentért klaviatúrát ragadni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#9855 Hozzászólás Szerző: broduer »

Apinho írta: 2021. december 16., csütörtök 23:40
Anti írta: 2021. december 16., csütörtök 23:33 Én most engedtem el a PL-t. Őrizzük meg a dobogót, és összpontosítunk a BL-re.
Majd a BL biztos könnyebb lesz... hmmm
Igen, szerintem is ez a csapat erős ellenfelek ellen, nagy meccsekre sokkal jobb lehet. Nekünk a kiscsapatok ellen nem megy soha.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#9856 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

A német repül a szezon végén 🙂 ( Tuchel )
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#9857 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sault és Barkleyt tudtuk behozni. Saul sok esetben legelöl volt...

Itt lett értelmetlen ez az egesz. Remélem minnél több meccs elmarad a faszba és szétesik az egesz. Komolytalan fos...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9406
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9858 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chris22 írta: 2021. december 16., csütörtök 23:42
vigh92 írta: 2021. december 16., csütörtök 23:40 Szar covidos baromság....sok a sérült így is, konkrétan nem volt értékelhető cserénk.
Remélem viccelsz. Láttad az Everton cseréit vagy akár a kezdőjét?😂
Na jó, de tudjuk, hogy ölni a focit szar játékosokkal is lehet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9859 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2021. december 16., csütörtök 23:38 Vicc. EvertonC csapatat nem tudjuk megverni, felesleges bajnoki cimrol beszelni.
Jó azért nekünk is hiányzott pár játékosunk…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#9860 Hozzászólás Szerző: Crap »

Az hogy a csapat ennyi sérülttel ilyen rosszul játszik egy dolog.
De ez bizony igenis Tuchel hibája, hogy egy ennyire fogalmatlan Sault beküld a pályára.
Még else indult ellőni a beadast az Evertonos, Saul már egyedül befutott 5m re a kapu elé és haza vágta a teljes les taktikát. Egyszerűen szavak nincsenek rá mennyire fogalmatanul gyenge. Minden megmozdulása hátráltatta a csapatot méghozzá nagyon. Magyar NB1 szintjét nem üti meg jelenleg.

Mint ahogy az is Tuchel hibája hogy Chaloba és Rudiger játszik a szélén és James meg Alonso várja középen a labdát. Ez itt így hogy ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2021. december 16., csütörtök 23:46-kor.

Válasz küldése