Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9601 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Lyanco gyereket a mai meccs alapján leigazolnám. Transfermarkt szerint 24 éves és ez a 2. meccse a szezonban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9602 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kepa belejött a védésbe, remélem kitart a tizikre is

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9603 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért Tuchel sem egy egyszerű elme. James belső védő, CHO wingback, majd a Chilwell balhátvédként jobb wingback.

Ahelyett, hogy CB lenne CB és James mehetne a támadással, kiszolgálásban és befejezésben is jobb mint néhány támadónk. Alonso pedig - ha már mindenképp a pályán kell lennie - sokkal hasznosabb lenne a támadósorban, vagy kötetlen pozícióban.

Havertz pontatlan játéka pedig 3-4 gólhelyzetettől már biztosan megfosztotta a csapatot.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#9604 Hozzászólás Szerző: Anti »

Zijech helyett beraknám Silvát, James menne CHO helyére, CHO meg menne bal támadónak.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#9605 Hozzászólás Szerző: david368 »

Köszönöm szépen Bubi

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9606 Hozzászólás Szerző: Bubi »

david368 írta: 2021. október 26., kedd 21:35 Jol van kis kèk hobbitok, ne adjatok akkor linket :(
Havertz nàjsz
Utoljára ezt kaptam amikor kértem:

https://www.totalsportek.com/football/u ... lmo-match/

Ez a malmö meccshez volt, itt keresgélj.

Sajna telórol vagyok, itt nincs elmentve semmi. Vissza kellett keresnem amit utoljára kaptam.

Gondolom azért nem dobál senki linkekkel, mert szinte mindenki digis és nem néznek streamet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#9607 Hozzászólás Szerző: david368 »

Jol van kis kèk hobbitok, ne adjatok akkor linket :(
Havertz nàjsz

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9608 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zijes, alonso és barkley egyelőre nagyon gyenge.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#9609 Hozzászólás Szerző: david368 »

Sziasztok!
Valaki dobjon egy stream linket a mai meccshez kèrlek.
Privàtban is jò lenne, koszonom elore is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#9610 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 19:00
emsanya írta: 2021. október 25., hétfő 15:08 Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.
Nincsenek előttünk, csak ha lebontva nézed, mert amennyivel hatékonyabban támadnak, annyival gyengébben védekeznek mint mi. Én ezt a 3 és a 4 védős rendszer közti különbségnek tudom be. Persze a Poolnál ott van Salah, a Citynél meg De Bruyne akik különbséget jelentenek a meccsek zömében, de egyelőre az, hogy tőlünk hiányzik egy ilyen játékos, az pontokban nem mutatkozik. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet, hogy Salah 40 gólt lő idén és csak 3.ak lesznek...

Abban viszont egyetértek, hogy a Malmö és a Norwich nagyon szinten alul játszanak, viszont a 7 gól az mutat valami nagyon pozitívat, mert ez nem egy elvárható eredmény még egy 4. Ligás csapat ellen sem.
Szerintem a nehezen feltorheto csapatoknal fog ez majd kijonni. Felallastol fuggetlenul kombinativabb a tamadojatekuk, tobbszor tömik ki a csapatokat + poolnal ott van Salah aki a PL es jelenleg a vilag legjobb jatekosa.

Ettol fuggetlenul en imadom a teljesitmenyunk es a taktikank de inkabb tovabbra is kupacsapatkent tudunk jol teljesiteni es menetelni mint sorra hozni a meccseket a PL-ben a pool es a city mellet es megnyerni a bajnoksagot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9611 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2021. október 25., hétfő 15:08 Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.
Nincsenek előttünk, csak ha lebontva nézed, mert amennyivel hatékonyabban támadnak, annyival gyengébben védekeznek mint mi. Én ezt a 3 és a 4 védős rendszer közti különbségnek tudom be. Persze a Poolnál ott van Salah, a Citynél meg De Bruyne akik különbséget jelentenek a meccsek zömében, de egyelőre az, hogy tőlünk hiányzik egy ilyen játékos, az pontokban nem mutatkozik. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet, hogy Salah 40 gólt lő idén és csak 3.ak lesznek...

Abban viszont egyetértek, hogy a Malmö és a Norwich nagyon szinten alul játszanak, viszont a 7 gól az mutat valami nagyon pozitívat, mert ez nem egy elvárható eredmény még egy 4. Ligás csapat ellen sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#9612 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#9613 Hozzászólás Szerző: almos »

Fúúúú, de jó meccs volt ez nekünk!
Kellett már egy ilyen a fiúknak, mert nehéz mérkőzéseken vagyunk túl.
Ebből lehet tovább építkezni.
LAMPARD#8

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#9614 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. október 23., szombat 16:49 Ha a Malmö nem BL szintű csapat, akkor a Norwich milyen kategóriába tartozik a PL-ben? :D Katasztrófa színvonalúak voltak.
Championship kategóriába :D jó kis meccs volt, régen volt már ilyen meccsünk a PL-ben, anno Ancelotti alatt volt több ilyen 6-7 gólos meccsünk, azóta nem emlékszem hogy mikor nyertünk utoljára minimum 6 góllal. Jót tett a gólkülönbségünknek az biztos 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9615 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha a Malmö nem BL szintű csapat, akkor a Norwich milyen kategóriába tartozik a PL-ben? :D Katasztrófa színvonalúak voltak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9616 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kovacic ezzel pillanatnyilag vezeti gólpassz listát.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#9617 Hozzászólás Szerző: Anti »

Gála lett bazmeeeg. 😄😄😄
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9618 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gondoltam, hogy kitömjük őket, de azt nem, hogy ennyire....

Csak pozitívumokat tudok írni. Nagy erő és kedv, gyors játék, szép gólok... Kellett Mountnak egy ilyen sok gólos meccs, remélem ez beizzítja.

Nem szabad elfelejteni, hogy ez a Norwich nagyon kevés, biztos kiesők, de azért nem jellemző, hogy egy 2. vonalas (szintű) csapat 7 gólt kapjon a top5 kluboktól. Simán kell nyerni egy ilyen klub ellen, de még egy 4. osztályú csapat ellen sem realitás a 7-0ás győzelem, főleg nem ilyen statisztikákkal...

Tökéletes meccs volt ez így szombatra, nagyon jól szórakoztam :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9619 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nagyon jót tett a gólkülönbségünknek ez a meccs. :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9620 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát ennél rég volt szebb.

Válasz küldése