Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#11741 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nem gondoltam volna hogy megérem, hogy Kepa vigasztal valakit balfaszkodásért. Respect a brolasz játékmesternek.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#11742 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Sírjunk vagy nevessünk?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#11743 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. május 12., szerda 21:28 Na de ilyenek a BL döntőben nem férnek majd bele..
Jorginho nem fér bele a kezdőbe majd remélem..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11744 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na de ilyenek a BL döntőben nem férnek majd bele..
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#11745 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Anti írta: 2021. május 12., szerda 21:27 Baszki, Werner 2.0???
nyugiii... rúg min 2t :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11746 Hozzászólás Szerző: Anti »

Baszki, Werner 2.0???
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11747 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha nincs Chris, Azpit én főleg a két döntőre pihentetném.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11748 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. május 9., vasárnap 13:00 Baromi jó érzés volt, hogy bebizonyosodott, hogy a futball márpedig büntet és végre mi voltunk az eszközei. A city előtt is ott voltak a lehetőségek, nem is beszélve Aguero elpofátlankodott büntetőjéről. A két visszafújt gólunk is felébreszthette volna őket. Ráadásul nem csak náluk, de nálunk is voltak pihenő alapjátékosok.
Nem érzem úgy, hogy ez a meccs a mérvadó, de bemelegítésnek és harci szellem fokozónak nagyon jó volt ez a comeback. Kíváncsian várom, milyen lesz a BL döntő, mikor mindkét oldalon az A csapat játszik. Bízom benne, hogy Chris is felépül addigra, ha nem, James jobbra, Azpi középre. Zoumát felejtsük el ilyen meccseken, ha a kezdőről van szó.
Egyetértek. Bírom Zoumat meg minden, de őt a BL döntőben nem szabad a pályára engedni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#11749 Hozzászólás Szerző: Dízel »

James rohadt jo volt! Szoval kell o a kezdobe! Silva, rudi alap. Sajnalnam ha chris nem epulne fel, de azpi tudna hozni a a 3 cb kozul az egyik szelsot.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11750 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Baromi jó érzés volt, hogy bebizonyosodott, hogy a futball márpedig büntet és végre mi voltunk az eszközei. A city előtt is ott voltak a lehetőségek, nem is beszélve Aguero elpofátlankodott büntetőjéről. A két visszafújt gólunk is felébreszthette volna őket. Ráadásul nem csak náluk, de nálunk is voltak pihenő alapjátékosok.
Nem érzem úgy, hogy ez a meccs a mérvadó, de bemelegítésnek és harci szellem fokozónak nagyon jó volt ez a comeback. Kíváncsian várom, milyen lesz a BL döntő, mikor mindkét oldalon az A csapat játszik. Bízom benne, hogy Chris is felépül addigra, ha nem, James jobbra, Azpi középre. Zoumát felejtsük el ilyen meccseken, ha a kezdőről van szó.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11751 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pilgrim írta: 2021. május 9., vasárnap 10:54 Buszke vagyok a csapatra, erre a 3 pontra nem szamitottam. A masodik felidoben egesz jol jatszottunk, ellentete volt az elso felidei teljesitmenyunknek. Az Arsenalt el kell picsazni, bosszut kell allni azert a decemberi meccsert.

Christensenrol tud valaki valamit? Azt irjak, hogy vege a szezonjanak, remelem nem igy lesz.
kerestem de semmit se találtam Tuchel nyilatkozatán kívül.. :/
remélem senki se sérül le

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#11752 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pilgrim írta: 2021. május 9., vasárnap 10:54 Buszke vagyok a csapatra, erre a 3 pontra nem szamitottam. A masodik felidoben egesz jol jatszottunk, ellentete volt az elso felidei teljesitmenyunknek. Az Arsenalt el kell picsazni, bosszut kell allni azert a decemberi meccsert.

Christensenrol tud valaki valamit? Azt irjak, hogy vege a szezonjanak, remelem nem igy lesz.
Christensenben is benne van a hiba, de ha off a szezonja az hatalmas gond lenne. Zouma tegnap megint bebizonyította, hogy mennyit ér. Amelyik védelemben ő benne van, az kilószámra nyeli a gólokat sajnos. Ebben az esetben nagyon óvni kell majd a maradék 3 (Azpi, Silva, Rüdi) védő egészségét a BL döntőre.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11753 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Buszke vagyok a csapatra, erre a 3 pontra nem szamitottam. A masodik felidoben egesz jol jatszottunk, ellentete volt az elso felidei teljesitmenyunknek. Az Arsenalt el kell picsazni, bosszut kell allni azert a decemberi meccsert.

Christensenrol tud valaki valamit? Azt irjak, hogy vege a szezonjanak, remelem nem igy lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11754 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. május 8., szombat 23:18
edeskeves írta: 2021. május 8., szombat 21:20 Szerintem tiszta tizi volt a Zoumas eset, hihetetlen hogy a VAR szobakban kik ulhetnek..
Viszont ellenunk is tevedtek mar sokszor ami pontokba kerult, ez most nekunk jott jol. A masodik felido mar sokkal jobb volt, nagyon extra ez a 3 pont. Tenyleg eljutottunk oda, hogy mindenki ellen van eselyunk nagykepuseg nelkul. Ezt nem sokan gondoltuk volna szerintem par honapja..
Tiszta tizi? Wtf akk sztem nem ugyanazt a szituációt néztük. Zouma hozzá sem ért Sterling lábához, gyakorlatilag amint érezte Sterling hogy mögötte van Zouma, kinyomta a valagát és próbált kontaktot keresni. Ahelyett hogy megpróbálta volna befejezni a helyzetet csak az esés járt az agyában, sztem jól döntött a spori, hogy nem kajálta meg a műesését, több ilyen döntés kellene.
Én is inkább azt éreztem hogy Zouma lába hozzá se ért. Ott toporgott a lábaival, Sterling kitolta a seggét és várta hogy összeakadjanak. Lehet volt testtel valami kontakt amit érzett, de hogy Zouma nem kaszálta el, nem koccantotta meg, az szinte biztos.

Amugy is egy paraszt gyökér az a Sterling, Azpi véletlen megütötte, fel akarta segiteni és ott is méltatlankodott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11755 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2021. május 8., szombat 21:20 Szerintem tiszta tizi volt a Zoumas eset, hihetetlen hogy a VAR szobakban kik ulhetnek..
Viszont ellenunk is tevedtek mar sokszor ami pontokba kerult, ez most nekunk jott jol. A masodik felido mar sokkal jobb volt, nagyon extra ez a 3 pont. Tenyleg eljutottunk oda, hogy mindenki ellen van eselyunk nagykepuseg nelkul. Ezt nem sokan gondoltuk volna szerintem par honapja..
Tiszta tizi? Wtf akk sztem nem ugyanazt a szituációt néztük. Zouma hozzá sem ért Sterling lábához, gyakorlatilag amint érezte Sterling hogy mögötte van Zouma, kinyomta a valagát és próbált kontaktot keresni. Ahelyett hogy megpróbálta volna befejezni a helyzetet csak az esés járt az agyában, sztem jól döntött a spori, hogy nem kajálta meg a műesését, több ilyen döntés kellene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11756 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem tiszta tizi volt a Zoumas eset, hihetetlen hogy a VAR szobakban kik ulhetnek..
Viszont ellenunk is tevedtek mar sokszor ami pontokba kerult, ez most nekunk jott jol. A masodik felido mar sokkal jobb volt, nagyon extra ez a 3 pont. Tenyleg eljutottunk oda, hogy mindenki ellen van eselyunk nagykepuseg nelkul. Ezt nem sokan gondoltuk volna szerintem par honapja..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11757 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megadható volt mindkét 11es, de szerintem egynél több ilyet nem szabad befújni. Az elsőnél volt akasztás, Gilmour lába ottmaradt, a másodiknál viszont csak arra játszott sterling hogy 11es legyen.

Összességében elégedettek lehettünk volna a döntetlennel, habár a 2. félidöben sorra alakítottuk ki a helyzeteket, szintekkel jobbak voltunk.

Jorginhora kitérnék: a beállását követően hirtelen könnyedén előre jutottak a labdák, olajozott lett a labdakihozatal. Egy dologban klasszis a srác: amikor kell mindig tisztán megjátszható. Egyre több tőle a jó indítás és jól is védekezik, szóval én kezdem megérteni, hogy mit látnak benne. Örülnék ha maradna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#11758 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Amugy Timo a meccs embere reszemrol :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11759 Hozzászólás Szerző: James Lee »

fst200 írta: 2021. május 8., szombat 20:30 Piros lap miatt egyébként se kellett volna Sterlingnek pályán lennie :).. Szerintem nem volt az, nem rúgta össze a lábát, el se lökte
Szerintem sem. A kitolt seggű csak lefeküdni óhajtott.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11760 Hozzászólás Szerző: fst200 »

James Lee írta: 2021. május 8., szombat 20:27
Dante írta: 2021. május 8., szombat 20:23 Amúgy mi a francnak csere csatár, amikor itt a szélsőként hitvány Alonso...? Semelyik játékosunk nem érkezik így a kapu elé és talán csak Giroud-ban van még az hogy bármelyik testrészével kapura tudja helyezni.

Nem igazán kedvelem a spanyolt, de Jolly Joker támadóként a legevidensebb választás.
Most épp érkezett rá CHO is, aki szvsz jobban meg is érdemelte volna, amilyen szépen elindította a támadást.
De igen, be tud alibizni párat az érkezéseinek köszönhetően.

Más: Zouma tizi szituációról mik a vélemények? Mert hogy erről fog hisztizni a kopasz, az biztos :D
Piros lap miatt egyébként se kellett volna Sterlingnek pályán lennie :).. Szerintem nem volt az, nem rúgta össze a lábát, el se lökte

Válasz küldése