Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#12201 Hozzászólás Szerző: White »

Erre meg lapot ad James-nek ez a idióta
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12202 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez az ökör fernandinho már másodszor csúszik olyan durván Mountra, hogy nagy szerencse h mèg nem történt komolyabb baj.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12203 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Werner megjátszhatatlan, MINDIG lesen várja a labdát. Most lehoznám a 25. Percben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12204 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. április 14., szerda 11:38 Ma tiszta fejjel azt mondom, hogy örülök, hogy ez a játékstílus is a repertoárunkban van, a döntőben a PSG vagy a City ellen (talán) átgondolandó, hogy hasonló felfogással lépjünk pályára, viszont a Realnak én nekimennék úgy mint az Atletinek. A spanyolokat nincsenek felkészülve arra a pressingre amit tudunk produkálni.
A döntőben ha a City lesz az egyik elképzelést lehet élesben tesztelni a bajnokságban, aztán ha nem válik be, akkor a másikkal nekik menni a döntőben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12205 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez egy kb 10 éves vita itt a fórumon, vagy több. Eredmény vagy látvány. Én azt gondolom, hogy vannak esetek, amikor nincs más lehetőséged, mint hogy ölöd a focit, kivársz és próbálod addig kapott gól nélkül kihúzni, de ezt NEM A PORTO ellen. Ha kiverte a juvét, ha nem, számomra borzalmas volt látni, hogy oda-vissza végig domináltak, játszották a játékukat, nem voltak beszarva. Ha ők állnak be azt abszolút megértettem volna. Képtelenek voltunk a játékunkat játszani, de ez hagyján, mert a porto kb a mi filozófiánkkal szorított sarokba. Én is éreztem, hogy nincs benne a játékukban a győzelem, stabilan védekeztünk. Összesen 3 komoly hibát vétettünk, abból egy gól lett. Nem kellett izgulnunk - már ha ezt pozitívumként lehet említeni, mert én szeretek izgulni a meccsek alatt. Tegnap nagyon sajnáltam, hogy nem a Bayern - PSGt néztem.

Ma tiszta fejjel azt mondom, hogy örülök, hogy ez a játékstílus is a repertoárunkban van, a döntőben a PSG vagy a City ellen (talán) átgondolandó, hogy hasonló felfogással lépjünk pályára, viszont a Realnak én nekimennék úgy mint az Atletinek. A spanyolokat nincsenek felkészülve arra a pressingre amit tudunk produkálni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#12206 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Tény, hogy a tegnapi meccs csak nyomokban tartalmazott focira emlékeztető jeleneteket, de ha kikaptunk volna, akkor az lenne a baj, hogy "mé' nem lehet kibekkelni"...
Ez a Porto nagyon veszélyes, folyamatosan letámadtak, futottak, mint az őrültek, durván játszottak. Az esélytelenek nyugalmával léptek pályára, nekik nem volt veszteni valójuk és ez a leg veszélyesebb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12207 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Arra próbáltam kilyukadni, hogy a kontrázó "kontingenst" is lehetett vola frissíteni és akkor a friss emberek állak szemben a sárga nélküli védőkkel. Ettől még egyetértek azzal, hogy az 5 csere a sárgagyűjtőknek kedvezőbb, csak úgy látom nem tettünk az ellen, hogy ezt az előnyt semlegesítsük.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#12208 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2021. április 14., szerda 8:48
Crap írta: 2021. április 14., szerda 8:41 Még annyit hozzá tennék és szerintem erre kevesen gondoltak de ez az 5 csere lehetőség elég rendesen megöli a kontra focit és nem ez az első meccs ahol ezt észre veszem, csak ez most pont nálunk volt.
Tegnap a portonok emiatt lazán bele fért kb.10 lerántás. A bíró ezekből abszolút reálisan kiosztott kb. 5 sárgát, ez más meccsen is +/- 1 lett volna max. de egyszerűen így hogy közbe lehozod a fél csapatot már nincs olyan súlya és könnyen ki kerülhető úgy ahogy azt tegnap a Porto csinálta.
Ez oké, de semmi sem tartott vissza minket sem az 5 cserétől, erre még a 3 sem volt meg.
Nem értem ennek mi köze van ahhoz, amit írtam. Ha most cserélünk, akkor nem rángatja vissza következmények nélkül az összes kontránkat a Porto?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12209 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2021. április 14., szerda 8:41 Még annyit hozzá tennék és szerintem erre kevesen gondoltak de ez az 5 csere lehetőség elég rendesen megöli a kontra focit és nem ez az első meccs ahol ezt észre veszem, csak ez most pont nálunk volt.
Tegnap a portonok emiatt lazán bele fért kb.10 lerántás. A bíró ezekből abszolút reálisan kiosztott kb. 5 sárgát, ez más meccsen is +/- 1 lett volna max. de egyszerűen így hogy közbe lehozod a fél csapatot már nincs olyan súlya és könnyen ki kerülhető úgy ahogy azt tegnap a Porto csinálta.
Ez oké, de semmi sem tartott vissza minket sem az 5 cserétől, erre még a 3 sem volt meg.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#12210 Hozzászólás Szerző: Crap »

Még annyit hozzá tennék és szerintem erre kevesen gondoltak de ez az 5 csere lehetőség elég rendesen megöli a kontra focit és nem ez az első meccs ahol ezt észre veszem, csak ez most pont nálunk volt.
Tegnap a portonok emiatt lazán bele fért kb.10 lerántás. A bíró ezekből abszolút reálisan kiosztott kb. 5 sárgát, ez más meccsen is +/- 1 lett volna max. de egyszerűen így hogy közbe lehozod a fél csapatot már nincs olyan súlya és könnyen ki kerülhető úgy ahogy azt tegnap a Porto csinálta.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12211 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nekem az volt az érzésem végig (már az első meccsen is) hogy annyit adnak ki magukból a játékosok, amennyi pont elég a továbbjutáshoz, végig kontroll alatt tartottuk a meccset. Nyilván a Real/Liverpool ellen több fog kelleni, de biztos vagyok benne hogy ott nem ilyen játékkal fogunk előrukkolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12212 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crap írta: 2021. április 14., szerda 7:20 Kövezzetek meg, de szerintem jól toltuk. Tényleg végig mi voltunk a buttom csapat, de ami fontos, hogy egy percig se éreztem a portoba a veszélyt. Konkrétan egy helyzetet se tudtak kidolgozni egész meccsen, mi meg néha úgy mentünk el a kapuig, hogy csak 2-3 ember futott fel.
Igy van. Kb ugyanugy nem lőttek kapura mint mi, hiába uralták a meccset. Egy extra golt rugtak ollozásbol és ennyi. Konkrétan megöltük őket a két meccsen, egy percig se álltak továbbjutásra.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#12213 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kövezzetek meg, de szerintem jól toltuk. Tényleg végig mi voltunk a buttom csapat, de ami fontos, hogy egy percig se éreztem a portoba a veszélyt. Konkrétan egy helyzetet se tudtak kidolgozni egész meccsen, mi meg néha úgy mentünk el a kapuig, hogy csak 2-3 ember futott fel.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12214 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. április 13., kedd 23:07
Azért ezek nem kutyaütő csapatok. Ez a Porto nem véletlenül verte ki a Juvét. Ezen a szinten már közhely, de minden csapat erős. És igen, szerintem a fociban elsősorban az eredmény számít. A Bayern úgy esett ki, hogy szarrá lőtte a PSG kapuját. Tuchel pár hónapja van itt, egy szétesett csapathoz jött, bohóc védekezéssel és bohóc védőkkel. Egyelőre muszáj feláldozni a szépséget a stabilitásra. Ennek néha ez az eredménye. Aki meg azt várja, hogy mi valaha is úgy fogunk játszani, mint a Bayern vagy a Barca, az csalódni fog. Ez nagyon távol áll a klubfilozófiánktól.
Nagyon nem értünk egyet. Ez és a többi sport sem létezne nézők nélkül, akiket ez a mai nem szórakoztatott. Egyébként egyértelmű, hogy filozófiaváltáson esik át a klub az előző és a következő években. Mi is ahogy sokan követjük az új hullámot ami mint tudjuk, igen csak közel áll Tuchelhez.

Igen, a Bayern kiesett, de egy PSG ellen esett ki akiknek lőttek 50et kapura. Mi talán egy kaput eltaláló lövést produkáltunk ma a PORTO ellen? Szomorú.

Az a baj, hogy beállunk buszozni úgy, hogy már nem Terry, Carvalho és Ashley Cole a hátsó alakzatunk, hanem egy jóval szerényebb felhozatal. Most ez oké volt, de ha a Real ellen nem azt fogjuk játszani amiben jók vagyunk, abból nem lesz döntő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#12215 Hozzászólás Szerző: DrAd »

broduer írta: 2021. április 13., kedd 23:07
DrAd írta: 2021. április 13., kedd 23:01 Örülök, hogy továbbjutottunk, és a kínszenvedés ellenére is ezt a meccset néztem, és az Atleti ellen is rámcáfolt a csapat, de valaki írta, és egyet értek vele, ha elhiszed magadról, hogy kiscsapat vagy, akkor azzá válsz, és amikor a Porto ellen egész meccsen védekezned kell, hát döntse el mindenki, hogy mire hivatott a csapat, és értem, hogy csak a trófea számít, és mindegy, hogy hogyan. Csak annyit mondok, ha a Bayern 2-0-ra veri a Portót az első meccsen, akkor a visszavágón lő nekik négyet...
Azért ezek nem kutyaütő csapatok. Ez a Porto nem véletlenül verte ki a Juvét. Ezen a szinten már közhely, de minden csapat erős. És igen, szerintem a fociban elsősorban az eredmény számít. A Bayern úgy esett ki, hogy szarrá lőtte a PSG kapuját. Tuchel pár hónapja van itt, egy szétesett csapathoz jött, bohóc védekezéssel és bohóc védőkkel. Egyelőre muszáj feláldozni a szépséget a stabilitásra. Ennek néha ez az eredménye. Aki meg azt várja, hogy mi valaha is úgy fogunk játszani, mint a Bayern vagy a Barca, az csalódni fog. Ez nagyon távol áll a klubfilozófiánktól.
Nem véletlenül verte a Juvét, és az eredmény számít, de ha Pl top csapatnak valljuk magunkat, már pedig én szeretném, akkor elvárom, hogy egy Porto ellen dominánsan lépjünk fel. Lehet azt védekezve is, soha nem vártam tiki-takanaccsós Barca bohóckodást, de ez a meccs fájt. Tuchel pedig nem tegnap jött, az irányvonal jó, de szurkoló vagyok, és többet várok :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12216 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Csak úgy megjegyezném, hogy utoljára a 2013/2014es szezonban voltunk ott a BL elődöntőben! Szóval akinek csalódás, hogy csupán az egyik meccsen sikerült nyerni a csapatnak, de meglett a továbbjutás, az remélhetőleg hama túleszi magát rajta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12217 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szép volt fiúk ( no nem a mai játék)!!!
Bejutottunk ennyi👍🏼👍🏼👍🏼
Idén erről álmodni sem mertem!
A Real-Pool ellen több kell majd😉
GO BLUES

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12218 Hozzászólás Szerző: broduer »

DrAd írta: 2021. április 13., kedd 23:01 Örülök, hogy továbbjutottunk, és a kínszenvedés ellenére is ezt a meccset néztem, és az Atleti ellen is rámcáfolt a csapat, de valaki írta, és egyet értek vele, ha elhiszed magadról, hogy kiscsapat vagy, akkor azzá válsz, és amikor a Porto ellen egész meccsen védekezned kell, hát döntse el mindenki, hogy mire hivatott a csapat, és értem, hogy csak a trófea számít, és mindegy, hogy hogyan. Csak annyit mondok, ha a Bayern 2-0-ra veri a Portót az első meccsen, akkor a visszavágón lő nekik négyet...
Azért ezek nem kutyaütő csapatok. Ez a Porto nem véletlenül verte ki a Juvét. Ezen a szinten már közhely, de minden csapat erős. És igen, szerintem a fociban elsősorban az eredmény számít. A Bayern úgy esett ki, hogy szarrá lőtte a PSG kapuját. Tuchel pár hónapja van itt, egy szétesett csapathoz jött, bohóc védekezéssel és bohóc védőkkel. Egyelőre muszáj feláldozni a szépséget a stabilitásra. Ennek néha ez az eredménye. Aki meg azt várja, hogy mi valaha is úgy fogunk játszani, mint a Bayern vagy a Barca, az csalódni fog. Ez nagyon távol áll a klubfilozófiánktól.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#12219 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hazudnek, ha nem azt mondanam, hogy reg lattam ennyire borzalmas meccset, de garantalom, hogy amikor a csapat palyara lep az elodontoben ez mar az egvilagon senkit nem fog erdekelni. Lehet nezni a negativumokat meg a vereseget, de en inkabb elvezem a tovabbjutas tenyet ennyi ido utan, probaljatok ki, csak ajanlani tudom! :D
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12220 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A juventus kiesett ellenuk. Tanultunk belole es gyakorlatilag izgalom nelkul tovabbjutottunk.

Még mindig hihetetlem hogy elodontot jatszunk iden! Koszonet a csapatnak!

No gyere real, gyere pool, egy lepes a donto!!!

Válasz küldése