Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12381 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. március 8., hétfő 20:36 Nagyon kellett ez a gol, hiszen brutalisan betolta a buszt az everton :mrgreen:
A szervezett játék mostmár busz?! :D

Havertz elég szépen éledezik, viszont Werner még mindig nagyon pontatlan. Eleinte vicces volt, ahogy próbálták a fejére ívelni a hosszú labdákat, aztán inkább Havertz húzódott középre. Ha így folytatja, volna fantázia egy CHO - Havertz - Mount támadó trióban.

Chris is szépet mentett, a pool elleni kétes piroslapja jutott eszembe. Ki tudja, ha ott nem szóratja ki magát és veszít önbizalmat, lehet idén végig képes lett volna erre a teljesítményre.

A pletykált középpályás érkező pedig nagyon is indokolt, főleg annak fényében, ha Jorg és Kova összeszerencsétlenkedne vagy 10-15 mezőnygólt egy évben, sokkal könnyebb dolgunk lenne. Most is legalább 3üal mehetnénk, ha tudnának lőni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12382 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertz abszolút hasznos ma, jól mozog, belemegy a fightokba és nem csodálkozik ha nem kap semmit egy tökönrúgásért. Így tovább és lesz néhány álmatlan éjszakája Tuchelnek a felállás miatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12383 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hihetetlen a ket nemet mennyire balszerencses, Timo a par centis leseivel elvett goljai, most a mait is ongolnak adtak vegul... pedig megerdemelte Havertz, jol nyomja ma, sokkal jobb mint Ziyech. Jo lett volna, ha Alonso belovi a ziccert es 2-0 megyunk a pihenore, bar oszinten szolva megint uraljuk a meccset az Evertonban eddig nincs benne a gol. Nagyon kell a 3 pont, felolem maradhat 1-0 is csak legyen meg.

zs198
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12384 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Alonso baszki😡😡😡
Mekkora lett volna
GO BLUES

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12385 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz mintha agilisabb lenne a korabbiakhoz kepest. Nehez játszani most az Everton ellen. Nagyon masszivak.

zs198
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12386 Hozzászólás Szerző: zs198 »

70-30 as labdabirtoklás... ez már meg sem lep👏🏼
Csak legyen meg a 3 pont! 😉
GO BLUES

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12387 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon kellett ez a gol, hiszen brutalisan betolta a buszt az everton :mrgreen:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#12388 Hozzászólás Szerző: Anti »

zs198 írta: 2021. március 5., péntek 0:10 Szép volt fiúk!
Gratula!

Azért az Anfieldről elhozni 3 pontot nem semmi👍🏼
Sokan megtették már előttünk mostanában 😄
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12389 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2021. március 5., péntek 13:02 Puli meg Ziyech is nagyon gyenge volt ebben a tegnapi szerepkorben. Ki kene erre valamit talalni, mert sok jatekos elol nem tudjak kihozni magabol a maxot. Mount meg Wernernek fekszik ez a taktika. Odoi-t meg talan el tudnam kepzelni ebben a szerepkorben a csatar mogott.
Ziyech-el egyetertek. Pulisic alig jatszik, így a második felido alapjan, amikor 15 percet leszamitva csak védekeztünk, nem jogos egy csatárrol velemenyt formálni. Ha Tuchel adna neki is 2-3 meccset kezdőként, akkor jobban lehetne latni mennyire illik bele ebbe a rendszerbe.

Nagy kár lenne szerintem őt is elpazarolni és elengedni a Bayern-be, mert Salah 2 lenne a srac velemenyem szerint. De igy, hogy alig kap lehetoseget szerintem le fog lépni és meg is lehet erteni. Én benne látom az egyik legtöbb fantáziát a jelenlegi keretből.

James szerintem gyenge volt tegnap, én Azpi helyén kiprobalnam, bar most valószínű Tuchel nem akarja megbontani a működő védősort.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12390 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2021. március 5., péntek 13:09
kecske01 írta: 2021. március 5., péntek 13:02 Puli meg Ziyech is nagyon gyenge volt ebben a tegnapi szerepkorben. Ki kene erre valamit talalni, mert sok jatekos elol nem tudjak kihozni magabol a maxot. Mount meg Wernernek fekszik ez a taktika. Odoi-t meg talan el tudnam kepzelni ebben a szerepkorben a csatar mogott.
Szerintem is CHO-t kellene inkább erőltetni elől, James kezd belejönni ebbe a wing-back pozícióba, jó lesz ő oda. Na meg Havertz-et kellene nyomni, jó lenne azért ha a szezon végére valamennyire elkapná a fonalat.
Mindenkepp kiprobalnam ugyanabban a szerepkorben, ahol Ziyech jatszott tegnap es a MU ellen is, Werner mogott-mellett szerintem az fekudne neki, remelem csak azert nem jatszik meg, mert nem teljesen kerult olyan allapotba a serulese utan. Ziyech nalam kijatszotta magat a kezdobol az utobbi ket meccsen, johet Havertz. (Vagy igazabol barki)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12391 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jorgi tegnap: (illetve adott egy gólpasszt Wernernek)

Jorginho's game by numbers for Chelsea vs. Liverpool:
100% aerials won
87% passing accuracy
81 touches
5 tackles (most)
3 interceptions (most)
2 ball recoveries
2 fouls won
1 clearance
1 block
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12392 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. március 5., péntek 13:02 Puli meg Ziyech is nagyon gyenge volt ebben a tegnapi szerepkorben. Ki kene erre valamit talalni, mert sok jatekos elol nem tudjak kihozni magabol a maxot. Mount meg Wernernek fekszik ez a taktika. Odoi-t meg talan el tudnam kepzelni ebben a szerepkorben a csatar mogott.
Szerintem is CHO-t kellene inkább erőltetni elől, James kezd belejönni ebbe a wing-back pozícióba, jó lesz ő oda. Na meg Havertz-et kellene nyomni, jó lenne azért ha a szezon végére valamennyire elkapná a fonalat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12393 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Puli meg Ziyech is nagyon gyenge volt ebben a tegnapi szerepkorben. Ki kene erre valamit talalni, mert sok jatekos elol nem tudjak kihozni magabol a maxot. Mount meg Wernernek fekszik ez a taktika. Odoi-t meg talan el tudnam kepzelni ebben a szerepkorben a csatar mogott.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12394 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. március 5., péntek 9:34
Bandi írta: 2021. március 5., péntek 8:42 Conte alatt is voltak erős periódusai Christensen-nek amikor ugyanezen a poszton játszott, de valóban le a kalappal előtte, nem egyszerű egy Silva helyére beugrani és ilyen szinten játszani, főleg ilyen csapatok ellen akikkel mostanában játszunk. Kíváncsi leszek hogy mi lesz ha Silva visszatér, nem lesz egyszerű kirakni a kezdőből viszont a brazil is elég magas szinten játszik idén. Azt továbbra sem tartom opciónak hogy Chris-t kirakjuk a szélre, szerintem oda továbbra sem elég jó, ráadásul Azpi és Rüdiger is elég jó formában vannak. Esetleg lehetne felváltva játszatni őket, akkor Silva-t is kímélnénk és Christensen is játékban maradna. Nem tudom hogy ez mennyire életképes ötlet, majd Tuchel kitalálja...
Azért Azpit továbbra is sokszor lefutják, valamint Rüdiger is adogatja el a labdákat szép szerrel (tegnap a 31. percben adta oda talán Manénak). Ha Chris meg tudja tartani a formáját, simán rotálhatna a 2 veteránunk, hogy Rüdiger is formában maradjon, de fontosabb meccseken az Azpi-Chris-Silva is simán mehetne. Persze mindez azt feltételezi, hogy a dánunk nem egy pünkösdi királyságot produkál.

Jó arról beszélni, hogy melyik formában levő arcot hagyjuk ki ahelyett, hogy ki az egyetlen használható hátvédünk 😂
Ha Azpi-t sokszor lefutják, akkor mi lenne Silva-val a szélen? Nem lehet mindent jó helyezkedéssel megoldani, Silva középen képes még klasszis szintet hozni, máshol már nem hiszem. Szóval szerintem olyan hármas nem működne, ahol Chris és Silva is a kezdőben van. Ha továbbmegyünk a BL-ben akkor elég sokáig fogunk még heti 2 meccset játszani, szóval kettejük rotálása szerintem megoldás lehet. De ezt Tuchel dolga lesz majd eldönteni...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12395 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. március 5., péntek 9:38
Szerintem Rüdiger tegnap emberfelettit nyújtott. Anno volt egy időszaka nálunk, a sérülése előtt amikor pazarul játszott, tegnap ezt idézte. Külön szót érdemel a sebessége, párszor lefutotta Manét...

Az a baj, hogy ez a 3 játékos csak a 3 védős rendszerben tudja ezt hozni. Tök jó, hogy pl. egy sérüléshullám esetén át tudunk erre állni és eredményesek vagyunk, de hosszútávon át fogunk állni 4 védőre mert túl sok a támadónk.
Az tuti. Sokszor már sajnáltam csóri Manét, mert egyszerűen képtelen volt elmenni Rüdi mellett :D Esetleg ha sikerült, akkor meg lefutotta őt és kirakta pályán kívülre :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12396 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2021. március 5., péntek 9:34
Bandi írta: 2021. március 5., péntek 8:42 Conte alatt is voltak erős periódusai Christensen-nek amikor ugyanezen a poszton játszott, de valóban le a kalappal előtte, nem egyszerű egy Silva helyére beugrani és ilyen szinten játszani, főleg ilyen csapatok ellen akikkel mostanában játszunk. Kíváncsi leszek hogy mi lesz ha Silva visszatér, nem lesz egyszerű kirakni a kezdőből viszont a brazil is elég magas szinten játszik idén. Azt továbbra sem tartom opciónak hogy Chris-t kirakjuk a szélre, szerintem oda továbbra sem elég jó, ráadásul Azpi és Rüdiger is elég jó formában vannak. Esetleg lehetne felváltva játszatni őket, akkor Silva-t is kímélnénk és Christensen is játékban maradna. Nem tudom hogy ez mennyire életképes ötlet, majd Tuchel kitalálja...
Azért Azpit továbbra is sokszor lefutják, valamint Rüdiger is adogatja el a labdákat szép szerrel (tegnap a 31. percben adta oda talán Manénak). Ha Chris meg tudja tartani a formáját, simán rotálhatna a 2 veteránunk, hogy Rüdiger is formában maradjon, de fontosabb meccseken az Azpi-Chris-Silva is simán mehetne. Persze mindez azt feltételezi, hogy a dánunk nem egy pünkösdi királyságot produkál.

Jó arról beszélni, hogy melyik formában levő arcot hagyjuk ki ahelyett, hogy ki az egyetlen használható hátvédünk 😂
Szerintem Rüdiger tegnap emberfelettit nyújtott. Anno volt egy időszaka nálunk, a sérülése előtt amikor pazarul játszott, tegnap ezt idézte. Külön szót érdemel a sebessége, párszor lefutotta Manét...

Az a baj, hogy ez a 3 játékos csak a 3 védős rendszerben tudja ezt hozni. Tök jó, hogy pl. egy sérüléshullám esetén át tudunk erre állni és eredményesek vagyunk, de hosszútávon át fogunk állni 4 védőre mert túl sok a támadónk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12397 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2021. március 5., péntek 8:42 Conte alatt is voltak erős periódusai Christensen-nek amikor ugyanezen a poszton játszott, de valóban le a kalappal előtte, nem egyszerű egy Silva helyére beugrani és ilyen szinten játszani, főleg ilyen csapatok ellen akikkel mostanában játszunk. Kíváncsi leszek hogy mi lesz ha Silva visszatér, nem lesz egyszerű kirakni a kezdőből viszont a brazil is elég magas szinten játszik idén. Azt továbbra sem tartom opciónak hogy Chris-t kirakjuk a szélre, szerintem oda továbbra sem elég jó, ráadásul Azpi és Rüdiger is elég jó formában vannak. Esetleg lehetne felváltva játszatni őket, akkor Silva-t is kímélnénk és Christensen is játékban maradna. Nem tudom hogy ez mennyire életképes ötlet, majd Tuchel kitalálja...
Azért Azpit továbbra is sokszor lefutják, valamint Rüdiger is adogatja el a labdákat szép szerrel (tegnap a 31. percben adta oda talán Manénak). Ha Chris meg tudja tartani a formáját, simán rotálhatna a 2 veteránunk, hogy Rüdiger is formában maradjon, de fontosabb meccseken az Azpi-Chris-Silva is simán mehetne. Persze mindez azt feltételezi, hogy a dánunk nem egy pünkösdi királyságot produkál.

Jó arról beszélni, hogy melyik formában levő arcot hagyjuk ki ahelyett, hogy ki az egyetlen használható hátvédünk 😂

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12398 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Conte alatt is voltak erős periódusai Christensen-nek amikor ugyanezen a poszton játszott, de valóban le a kalappal előtte, nem egyszerű egy Silva helyére beugrani és ilyen szinten játszani, főleg ilyen csapatok ellen akikkel mostanában játszunk. Kíváncsi leszek hogy mi lesz ha Silva visszatér, nem lesz egyszerű kirakni a kezdőből viszont a brazil is elég magas szinten játszik idén. Azt továbbra sem tartom opciónak hogy Chris-t kirakjuk a szélre, szerintem oda továbbra sem elég jó, ráadásul Azpi és Rüdiger is elég jó formában vannak. Esetleg lehetne felváltva játszatni őket, akkor Silva-t is kímélnénk és Christensen is játékban maradna. Nem tudom hogy ez mennyire életképes ötlet, majd Tuchel kitalálja...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12399 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Christensen amiota Tuchel jatszatja oriasit megy. En szidtam itt a forumon szerintem a legtobbet a multban, de most elismerem, hogy nagyon erett jatekot mutat be meccsek ota. Megmondom oszinten, nem gondoltam volna, hogy ez benne van. Miota a felnottek kozott van, ebben a periodusban jatszik a legjobban.

Csak tartson ki, nem hiszem, hogy valamit szamit neki vagy akarkinek, de ha igy folytatja meg en is megkedvelem. Csak igy tovabb, dan fiu! :wink:

Ui.: Le a kalappal az egesz csapat elott, van elkepzeles, van jatek, es van vedelem. Mostmar legyen meg a top4!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#12400 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Oriasi teljesitmenyt hozott le a csapat, de 2 jatekosnak meg igy is sikerult szamomra kimagasodnia a mezonybol:

Mount tovabbra is hihetetlen, komolyan az az erzesem vele kapcsolatban, hogy meccsrol-meccsre fejlodik.

Ezt pedig mindenkepp itt kell hagynom, mert a multban kifejezetten ruhelltem a danunkat: Christensentol meccsek ota nem emlekszem komoly hibara, ma konkretan a prime Carvalho-t idezte a jateka. A korabbi gyomoridegenek nyomat sem lattam, joparszor sikerult a Liverpool letamadasa ellenere is atomhiggadtan kihoznia a labdat. Ugy tunik, hogy Tuchel futballistat faragott belole. Nalam jelenleg az elso kozepso vedo opcio Silva tavolleteben.
211! NEW RECORD!

Válasz küldése