Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12661 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kante alakul :P Uraljuk a meccset, ha nehezen is de meg kell hogy legyen a 3 pont.

zs198
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12662 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Az az Alonso balos jobban is elsülhetett volna :(
GO BLUES

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12663 Hozzászólás Szerző: broduer »

Jézus... Zouma a center középsővédő.... Lesz itt baj. :shock:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12664 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bede Feri szerint a tegnapi Abraham eset oktatófilmbe illő felelőtlenség, és egyértelmű tizenegyes + sárgalap. Ja és persze a Werner eset is az volt.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12665 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

koni0725 írta: 2021. február 16., kedd 0:40 Te jó ég, amit ma is Kova letett az asztalra azt tanítani kéne, kb az volt az erzésem, amikor nála volt a labda, mintha 12 évesen játszana 8 évesek ellen. De könyörgöm, valaki tanítsa már meg lőni, a világ egyik legjobbja lehetne!
Brutal lenne, ha a kipattanoknal vagy amikor odaer a kapu ele nem valtozna at hirtelen 8 evesse es lone vagy ki a stadionbol vagy eltorne/hazaadna a kapusnak. Nagyon kedvelem es tenyleg bomba jatekos amikor jo formaban van, tavaly a Bayern ellen is kb egyedul O utotte meg azt a szintet. Remelem igy folytatja, az Atleti ellen is nagyon kell majd.
TOP4!!!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#12666 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Te jó ég, amit ma is Kova letett az asztalra azt tanítani kéne, kb az volt az erzésem, amikor nála volt a labda, mintha 12 évesen játszana 8 évesek ellen. De könyörgöm, valaki tanítsa már meg lőni, a világ egyik legjobbja lehetne!
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12667 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Giaccherini is közel 30-szor pályára lépett az olasz válogatottban, Juve-ban is azért kapott szerepet bőséggel, mégis mindenki tudta, hogy egy rohadt szar játékos. Most 30-as évei elejétől már a SerieB-ben kergeti a labdát.

Jorginho is hasonlóan mákos ember, tipikus példája a jókor jó helyen lévő embernek. Veronában ha jól rémlik még támadó középpályást játszott, Napoliban is sokáig a padon rohadt, míg Sarri meg nem találta neki ezt a posztot.

Én továbbra is tartom, ha egy Genoa-ban játszana és xy lenne az edzője, a kutya se figyelne fel rá.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12668 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta: 2021. február 15., hétfő 23:45 Lascelles evans-i magasságokban játszik ma. Két megúszott 11-es, egy sérülés és ki tudja mennyi alattomos szabálytalanság. Legalább a féreg játékstílusban jók Bruce-szal az élen.
broduer írta: 2021. február 15., hétfő 23:36
Dante írta: 2021. február 15., hétfő 23:11 Jorginho 1.5 perc alatt 3-szor adta el a labdát a saját térfelünkön. Remek, hogy visszakerült a kezdőbe...
Nem akarom védeni, mert én sem kedvelem az olaszt, de az elmúlt meccsek alapján egyáltalán nem lóg ki. Mindenki ad el labdákat, nem érdemes szerintem most ráhúzni a vizes lepedőt. Ettől még én is reménykedem benne, hogy a nyáron Sarri talál magának egy csapatot. :D
Biztosan elszoktál már a hasznos középpályásoktól. Vannak akik sokkal kevesebb esélyt kaptak itt, míg Jorginho-nál annak kell örülni, hogy nem lóg ki.
Igazából én nem tudom őt hova tenni. Mindenki rühelli, mégis szinte minden edző bízik benne többé-kevésbé (az olasz válogatottban is alapember). Valamit lehet tudnak/látnak, amit mi nem. Ha egy tippem lenne, akkor talán a vezéralkata a középpályán. Kanté vagy Kova sosem fog magyarázni, irányítani. Lehet ez jól jön a pályán, ezért bíznak annyira benne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12669 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kova MOTM!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12670 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. február 15., hétfő 23:11 Jorginho 1.5 perc alatt 3-szor adta el a labdát a saját térfelünkön. Remek, hogy visszakerült a kezdőbe...
Sztem az elmúlt meccseken elég korrekt teljesítményt nyújt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12671 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lascelles evans-i magasságokban játszik ma. Két megúszott 11-es, egy sérülés és ki tudja mennyi alattomos szabálytalanság. Legalább a féreg játékstílusban jók Bruce-szal az élen.
broduer írta: 2021. február 15., hétfő 23:36
Dante írta: 2021. február 15., hétfő 23:11 Jorginho 1.5 perc alatt 3-szor adta el a labdát a saját térfelünkön. Remek, hogy visszakerült a kezdőbe...
Nem akarom védeni, mert én sem kedvelem az olaszt, de az elmúlt meccsek alapján egyáltalán nem lóg ki. Mindenki ad el labdákat, nem érdemes szerintem most ráhúzni a vizes lepedőt. Ettől még én is reménykedem benne, hogy a nyáron Sarri talál magának egy csapatot. :D
Biztosan elszoktál már a hasznos középpályásoktól. Vannak akik sokkal kevesebb esélyt kaptak itt, míg Jorginho-nál annak kell örülni, hogy nem lóg ki.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12672 Hozzászólás Szerző: broduer »

paliczandras írta: 2021. február 15., hétfő 23:34 Vicc, mi a fasznak van a VAR
A lényeg, hogy 1 mm-es leseket kivonalazgatnak, amiből aztán az égvilágon semmi előnye nem származik a támadó játékosnak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12673 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta: 2021. február 15., hétfő 23:11 Jorginho 1.5 perc alatt 3-szor adta el a labdát a saját térfelünkön. Remek, hogy visszakerült a kezdőbe...
Nem akarom védeni, mert én sem kedvelem az olaszt, de az elmúlt meccsek alapján egyáltalán nem lóg ki. Mindenki ad el labdákat, nem érdemes szerintem most ráhúzni a vizes lepedőt. Ettől még én is reménykedem benne, hogy a nyáron Sarri talál magának egy csapatot. :D

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#12674 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Vicc, mi a fasznak van a VAR

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12675 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Kovacic zsenialisan jatszik

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#12676 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Nem tudom ki ez a spori, eddig nem láttam Pl-ben de kritikán aluli.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12677 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho 1.5 perc alatt 3-szor adta el a labdát a saját térfelünkön. Remek, hogy visszakerült a kezdőbe...

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12678 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bubi írta: 2021. február 15., hétfő 22:51
Pilgrim írta: 2021. február 15., hétfő 22:44 Mondhat barki barmit, szerintem Tuchel nagy fogas volt. Meccsrol-meccsre egyre biztatobb jeleket latok, a jatek meg mindig nem annyira latvanyos, de ha ezt a munkat tovabb folytatjuk, akkor a kovi szezonban harcban leszunk a PL aranyeremert.


Vagy kirúgjuk féltávnál...

Egyébként jók vagyunk, valóban fejlődik a játékunk, Odoi és Kovacic játéka külön öröm, Mount viszont nem annyira jó mint Lampard alatt volt.
Szerintem Mount teljesitmenyere sem lehet panasz, hiszen mas a feladata. Mount es Alonso elsodleges dolga, hogy teruletet nyissanak a 2 szelsonknek, ami remekul mukodik. Alonso is Mount befele fut a tamadasoknak, igy vedet visznek el Odio es Werner elol, ezert van elottuk ekkora terulet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12679 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kova és CHO nagyon jok, de főleg a horvát. Elképesztő milyen megoldásai vannak.

Timo gyorsasága megint szállitja nekünk a győzelmet (első golnál ahogy elhuzott turbo uzemmod és beadás) + gól is jött.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12680 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pilgrim írta: 2021. február 15., hétfő 22:44 Mondhat barki barmit, szerintem Tuchel nagy fogas volt. Meccsrol-meccsre egyre biztatobb jeleket latok, a jatek meg mindig nem annyira latvanyos, de ha ezt a munkat tovabb folytatjuk, akkor a kovi szezonban harcban leszunk a PL aranyeremert.


Vagy kirúgjuk féltávnál...

Egyébként jók vagyunk, valóban fejlődik a játékunk, Odoi és Kovacic játéka külön öröm, Mount viszont nem annyira jó mint Lampard alatt volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése