Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12381 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. február 11., csütörtök 22:30 Király, Christ a múltkori 80 éves Sharp után mostmár a másodvonalas támadók is elnyomják :lol: :lol:
Ezért írtam múltkor is hogy őt csak 3 védős rendszer közepén lehet használni, ott talán a legkevesebb a fizikai kontakt. Nem is értem hogy miért Zouma játszik ma ott...

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12382 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kar hogy nincs VAR mar vezethetnenk, Tammy ellen tiszta bunteto lett volna.
Amugy Kepa nagy bravurt hozott az elejen, sokkal nehezebb dolgunk lenne 1-0-nal.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12383 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Király, Christ a múltkori 80 éves Sharp után mostmár a másodvonalas támadók is elnyomják :lol: :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12384 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. február 11., csütörtök 22:16 Eddig játékunk az nincs sajnos.
Azért nem árt, ha óvják magukat ezen a talajon. Találjunk egy kocagólt és menjünk tovább, a többi most lényegtelen, elég mellékes ez az egész kupasorozat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12385 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Eddig játékunk az nincs sajnos.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12386 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Imádkozzunk hogy senki ne sérüljön meg ezen a talajon :|

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12387 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »


Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#12388 Hozzászólás Szerző: White »

srácok valaki dobna egy linket?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12389 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crap írta: 2021. február 8., hétfő 10:40
emsanya írta: 2021. február 8., hétfő 10:19 Werner sebessége hozta a 3 pontot.

Profin lehozott 3 pont volt, jelenleg ez a Sheffield is barmire kepes. Egyelőre mas nem szamit csak az eredmeny.

Nagy gratula az egesz csapatnak! Ha nincs az öngol akkor ujabb clean sheet es meneteles tovabb!
Én még hozzátenném a 3 ponthoz Mendy teljesítményét is. A végén a lehúzott labdái + az a klasszis védés nagyon kellet tőle. Arról nem is beszélve, ahogy egész meccsen többször nehéz helyzetbe hozták a védők. Túl sokszor lett neki lepasszolva a labda, úgy hogy már a kapu vonalában állt, mert annyira bevoltunk húzódva, tőle meg csak 2-3 méterre állt a védő. Sajnos ez is a védőink minőségei miatt van. Amint egy ember letámadja őket, egyből hátra a kapusnak, a többit meg oldja meg ő. Chilwell, Silva és néha Azpi az aki képes a hátsó sorban arra, hogy egy kis üres területet csináljon, elpasszolja a védő mellet stb. stb.
Jó teljesítmény meg nulla gólok ide vagy oda, azért remélem, Rudit meg Christ már csak idén kell néznünk, mert ez a teljesítmény meg játék ezek ellen a csapatok ellen belefér, de egy Pool, City vagy Atleti jövőre is megfogja ezt bosszulni(sőt még egy Sheffield is ahogy láthattuk) és nincs az a taktika, amivel ezeket a dolgokat kilehetne javítani.
A 94. percben is, ahogy egyik a másik után a seggére esett a középpályán, hát agyvérzést kaptam majdnem, aztán még ha nincs Mendy, majdnem kapunk egy gólt a 95. perces bedobásból.
Egyetértek Mendynek is voltak fontos vedesei. Meg olyan megnyugtato mikor ivelik be az ilyen csapatok a nagy állatoknak a labdákat es a mi 197 centis kapusunk lehuzza a labdát. Kepa-nal minden ilyen gyomorgörcs volt.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#12390 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta: 2021. február 8., hétfő 10:19 Werner sebessége hozta a 3 pontot.

Profin lehozott 3 pont volt, jelenleg ez a Sheffield is barmire kepes. Egyelőre mas nem szamit csak az eredmeny.

Nagy gratula az egesz csapatnak! Ha nincs az öngol akkor ujabb clean sheet es meneteles tovabb!
Én még hozzátenném a 3 ponthoz Mendy teljesítményét is. A végén a lehúzott labdái + az a klasszis védés nagyon kellet tőle. Arról nem is beszélve, ahogy egész meccsen többször nehéz helyzetbe hozták a védők. Túl sokszor lett neki lepasszolva a labda, úgy hogy már a kapu vonalában állt, mert annyira bevoltunk húzódva, tőle meg csak 2-3 méterre állt a védő. Sajnos ez is a védőink minőségei miatt van. Amint egy ember letámadja őket, egyből hátra a kapusnak, a többit meg oldja meg ő. Chilwell, Silva és néha Azpi az aki képes a hátsó sorban arra, hogy egy kis üres területet csináljon, elpasszolja a védő mellet stb. stb.
Jó teljesítmény meg nulla gólok ide vagy oda, azért remélem, Rudit meg Christ már csak idén kell néznünk, mert ez a teljesítmény meg játék ezek ellen a csapatok ellen belefér, de egy Pool, City vagy Atleti jövőre is megfogja ezt bosszulni(sőt még egy Sheffield is ahogy láthattuk) és nincs az a taktika, amivel ezeket a dolgokat kilehetne javítani.
A 94. percben is, ahogy egyik a másik után a seggére esett a középpályán, hát agyvérzést kaptam majdnem, aztán még ha nincs Mendy, majdnem kapunk egy gólt a 95. perces bedobásból.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12391 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Werner sebessége hozta a 3 pontot.

Profin lehozott 3 pont volt, jelenleg ez a Sheffield is barmire kepes. Egyelőre mas nem szamit csak az eredmeny.

Nagy gratula az egesz csapatnak! Ha nincs az öngol akkor ujabb clean sheet es meneteles tovabb!

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12392 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. február 8., hétfő 0:02
kecske01 írta: 2021. február 8., hétfő 0:01 Kép
Én mondtam, egyértelmű piros és örüljünk, hogy Kova nem esett ki hosszabb időre. De az vérlázító, hogy vissza sem nézték és még csak lapot sem kapott ezért. Mondjuk cech szerint ez teljesen szabálytalan becsúszás volt, ami felettébb érdekes...

Továbbra is tartom.
egy képkocka semmit nem mutat, nagyon jól láttam ezt élőben is.
nem jött 6 km-ről, nem úgy érkezett mint a gyorsvonat, ergo a túlzott erőbevitel nem játszik.
Láthatóan a labdát célozta és tisztán el is találta, ergo nem minden mind1 alapon repült be.
az hogy Kova pont oda tette a lábát és így a bokáját is eltalálta, az már tisztán balszerencse, ugyan kemény belépő, de a szabálykönyv szerint ez itt tuti nem piroslapos.


összehasonlítva pl Zouma még StEtienneben kapott pirosával:

ott is labda volt, de ott Zouma utcalány nagy lendülettel, vagy 6 méterről repült be, és úgy, hogy tuti ollóba kerüljön az ellen és ne tudjon tovább menni. na annak lábtörés volt a vége, de piros csak azért, mert Zouma láthatóan úgy érkezett, hogy inkább az ember volt a cél.


szóval nem azeretek ilyet látni, de a szabálykönyv és a videó szerint ez nem piros.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12393 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. február 8., hétfő 0:01 Kép
Én mondtam, egyértelmű piros és örüljünk, hogy Kova nem esett ki hosszabb időre. De az vérlázító, hogy vissza sem nézték és még csak lapot sem kapott ezért. Mondjuk cech szerint ez teljesen szabálytalan becsúszás volt, ami felettébb érdekes...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12394 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kép

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12395 Hozzászólás Szerző: Bandi »

koni0725 írta: 2021. február 7., vasárnap 23:53
Bandi írta: 2021. február 7., vasárnap 23:30
Christensen három védős rendszerben csak középen használható, itt érvényesük valamennyire a labdabiztossága, kitenni az egyik szélre öngyilkosság lenne, oda a puhánysága (nem akarom bántani mert ma tényleg nem volt rossz, de nem tudok most szebb szót rá :mrgreen: ) miatt nem való.
Ja eszem ágában sem volt szélen játszatni, középre gondoltam! :D
Én meg úgy gondoltam hogy egyedül ebben a 3 védős felállásban használható középen :D A mai felállásban Azpi vagy Rüdiger helyén sem használható, két védős felállásban pedig végképp nem, túl puhány ezekhez a posztokhoz, ezt nem fogja kinőni (hacsak nem pakol magára 10 kg izmot). Kapott már elég sok esélyt, egyedül akkor tudott hosszabb távon jól játszani amikor Conte középen játszotta a 3 védős felállásban.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#12396 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bandi írta: 2021. február 7., vasárnap 23:30
koni0725 írta: 2021. február 7., vasárnap 23:26 Nem gondoltam, hogy ezt valaha le fogom írni, de Silva állandó párjaként ha Azpi a magassága miatt nem lenne elég, akkor én jelenleg Christ játszatnám.

A labdaügyetlen Zoumánál és a teljesen megbízhatatlan Rüdigernél szerintem jelenleg jobb opció. A mai meccsen kifejezetten tetszett, hátha kinőtte már a korábbi hibáit. Egy esélyt mindenesetre megérdemelne.
Christensen három védős rendszerben csak középen használható, itt érvényesük valamennyire a labdabiztossága, kitenni az egyik szélre öngyilkosság lenne, oda a puhánysága (nem akarom bántani mert ma tényleg nem volt rossz, de nem tudok most szebb szót rá :mrgreen: ) miatt nem való.
Ja eszem ágában sem volt szélen játszatni, középre gondoltam! :D
211! NEW RECORD!

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12397 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. február 7., vasárnap 23:30
AwayRoller írta: 2021. február 7., vasárnap 23:15 Nagyon jó ez a Chelsea nevű időgép. Ugyanazok a repedések díszelegnek a falon, csak valamiért félrefordulunk tőlük, amikor egy edzőnk a 4. meccsénél jár a kinevezése óta és hirtelen elővesszük, amikor ugyanennyi van hátra a kirúgásáig. Szokásos lemez: hatástalan 5 védős rendszer, meccseket nem tudunk lezárni, Jorgi lassú alibi, Rüdiger béna, Chris súlytalan, Azpi kikopott, Marcos nem tud védekezni és rosszabb napjain még el is szórja a labdákat.

De lényeg a 3 pont! Sebaj, pár hónap múlva, amikor a kezdeti lendület elveszik majd le lehet cserélni az edzőt, újra esélyt lehet adni ezeknek a játékosoknak és csapatni a lemezt előlről 8)
Teljesen egyetértek. Nem is feltétlen a mai meccs a gond, hanem hogy tavaly láttuk, hogy a Conte, Sarri féle csapatok emberei mire képesek a BL-ben. Tök jól mutat a négyes veretlenségi sorozat, közeledünk a dobogóhoz is, de ez semmit sem fog érni az Atletico ellen, amikor Rüdiger-ek, Alonso-k, Jorginho-k, Giroud-k játszanak.

Nincs kétségem affelöl, hogy Tuchel a legprofibb edzőnk az elmúlt 10 évből, de abban is biztos vagyok, hogy a selejt visszahozásával a jó eredmények ellenére is hátrafelé lépdelünk.
Azért várjunk egy kicsit, Tuchel egyelőre tüzet olt, nyilván ő sem Giroud-ra meg Alonso-ra akarja építeni a jövő csapatát, majd ha kicsit felkaparja a padlóról a csapatot akkor simán változtathat, de egyelőre az eredmények őt igazolják... A BL-től pedig szerintem nem vár senki túl sokat, ez az Atletico nagyon egyben van, a végső győzelemre is esélyesek lehetnek, itt most a top 4 a prioritás. Amúgy meg végre van egy kis pozitív hangulat a fórumon, nem kell egyből vészmadárkodni, főleg nem egy győzelem után...

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12398 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Chris szerintem ma jo volt. Rudi az öngólt leszamitva jo volt. Azpit en gyengenek erzem a jobb oldalon. Jorginho szokasos, megbizhato, de tamadasban nagyon gyenge. Kovacic ket embert tesz ki. Mount es Werner is jok voltak ma. Chilwell gyenge, nekem James se tetszett annyira ma. Giroud nulla volt. Cserek kozul Cho-t emlitenem csak meg..nem akarom bantani, mert sokat fejlodott, foleg hozzaallasban. De komolyan mar bele sem megy egy az egy ellenibe? Mintha teljesen elfelejtett volna cselezni az ember.

De a lenyeg, hogy a hárompont zsebben.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#12399 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Christensen ma pozitív meglepetés volt,
Mount ma is hozta a szokásos extrát, mindkét gólt neki (és Wernernek) köszönhetjük, ha nem helyezi nyomás alá a labdás embert, nem adja ilyen gyatrán haza és nem csípi el Timo.

Még mindig úgy gondolom, ma mehetett volna egy négyvédős felállás, így Chilwell is játszhatott volna a saját helyén.

Összességében 4 meccs, 10 pont, 5. hely egy pontra a Liverpooltól, tudatosabban játszunk Tuchel érkezése óta. Eddig minden oké. 8)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12400 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: 2021. február 7., vasárnap 23:26 Nem gondoltam, hogy ezt valaha le fogom írni, de Silva állandó párjaként ha Azpi a magassága miatt nem lenne elég, akkor én jelenleg Christ játszatnám.

A labdaügyetlen Zoumánál és a teljesen megbízhatatlan Rüdigernél szerintem jelenleg jobb opció. A mai meccsen kifejezetten tetszett, hátha kinőtte már a korábbi hibáit. Egy esélyt mindenesetre megérdemelne.
Nekem csak annyi maradt meg, hogy a 80 éves Sharp elnyomta és zsebre tette :|

Válasz küldése