Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#13161 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2021. január 31., vasárnap 14:18 Mount nagyon gyengén kezdi a meccset. Jól látom, hogy klasszikus 10es?
Elvileg kettő támadó középpályás lenne, Abraham mögött, csak Alonso, olyan szinten kivonja magát a játékból, hogy Werner folyamatosan pozíción kívül kénytelen játszani, azaz a bal szélen, Alonso helyen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13162 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount nagyon gyengén kezdi a meccset. Jól látom, hogy klasszikus 10es?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13163 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fhuu de lassuak vagyunk.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#13164 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Alonso, Jorginho megint :cry: :cry: :cry:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13165 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. január 31., vasárnap 13:57 Acestream linkek most nincsenek, megint lecsaptak a szerzői jogvédők...

https://soccer.streamsgate.tv/event/che ... h-preview/

Ez pl gyönyörű minőség:
http://www.dubsstreamz.com/live/sports/ ... lsea31jan/
Köszi! Az alsó fasza.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13166 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Acestream linkek most nincsenek, megint lecsaptak a szerzői jogvédők...

https://soccer.streamsgate.tv/event/che ... h-preview/

Ez pl gyönyörű minőség:
http://www.dubsstreamz.com/live/sports/ ... lsea31jan/

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13167 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Valamiért nem találok itt a mai meccshez streameket, pedig mindig szokott lenni. https://livesport365.ws/en

Tudtok másik gyűjtőt?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13168 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Szerintem egyáltalán nem lehet kiindulni a tegnapi kezdőből, pihentetésről is szólt. Werner-be teljesen biztos vagyok, hogy a fő oka annak, hogy nem játszott az volt, hogy pihent. 3 napja, az utolsó percekben már szinte állni se tudott...

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13169 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. január 28., csütörtök 9:38 Egyébként Werner önbizalma, nem hinném hogy attól visszatérne ha végig padozza a meccset. Nem igazán értem, hogy miért nem lett tegnap becserélve. A fáradt Wolves védelemre sokkal okosabb lett volna ráküldeni a gyors Wernert, mint Tammyt.
Egy ilyen betömörült védelem ellen nem sokra mentünk volna Werner sebességével, nem igazán lett volna mozgástere szóval érthető volt hogy miért nem hozta be őt Tuchel. Egyébként szerintem kicsit sokat várt a cserékkel, jóval korábban is frissíthetett volna, akkor talán beszenvedtünk volna egy gólt.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13170 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pontosan erről van szó. A tegnapi kezdő nemhogy nincs kőbe vésve, de pár hét múlva valószínűleg már teljesen mást fogunk látni.
Egyébként egy olyan meccsen, ahol egy nap volt a játékosok gyors megismerésére és a felkészülésre, ennek ellenére megengedhetetlen volt a 0 pont, én sem küldtem volna pályára a jelenleg minősíthetetlen formában levő Wernert, hátha magára talál. Teljesen ésszerű döntés volt a hétvégén mesterhármast lövő Tammyt a pályára küldeni.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13171 Hozzászólás Szerző: Cappy »

En is igy latom, de egy edzes utan az elso meccsen szerintem nem veszi zokon senki ha kimarad a kezdobol. Tuchel most probalgatni fogja az embereket, szerintem mindenki jatszani fog mostanaban Alonsotol kezdve Gilmourig. Ido kell mire latja pontosan kire hol szamithat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13172 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Werner önbizalma, nem hinném hogy attól visszatérne ha végig padozza a meccset. Nem igazán értem, hogy miért nem lett tegnap becserélve. A fáradt Wolves védelemre sokkal okosabb lett volna ráküldeni a gyors Wernert, mint Tammyt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13173 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Az a baj Ziyech-el, hogy vedekezni nem tud, ergo nem tudod Jorginho helyere berakni, szelsonek nem jo, mert lassu mint a bun. Bantoan sz*r volt ma is. Chilwell nagyon pontatlan volt, ha ezt a formaciot valasztja legkozelebb is, lehet visszakapjuk Alonsot a helyere. Aki velemenyem szerint azt a visszaguritott labdat es belotte volna. Kovacic egy allat, de sokszor tok feleslegesen passzolja vissza hatra. Volt egy pillanat amikor 3 ember kozott elhuzogatta, nem volt mar elotte senki, fogta magat es hatra passzolta. Hat mondom ez most igy mi a f*szom volt.. Jorginho semmi latvanyosat nem produkalt, labdat nem nagyon adott el, de keves az ember. A helyen nyugodtan kezdhetne Mount maskor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13174 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2021. január 28., csütörtök 1:21
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:27
Szabi írta: 2021. január 27., szerda 22:19

Idegen poszton játszott ma. És egyébként is a legjobb igazolásunk a tavaly nyári ablakban Silva mellett.

Kevés szó esik róla, de Ziyech is elég nagy lufi. A labdái megvannak, de a sebessége egészen botrányos, az átlövései nem léteznek. Nem tesz annyit hozzá, mint ami elvárható lenne. Mount 10 perc alatt többet csinált, mint a marokkói 80 alatt.
Ziyechtol en is tobbet varnek, ami a legjobban idegesit, hogy bantoan, nagyon bantoan egylabas... de meg rossznak azert igy sem lehet mondani, ma is voltak nagyszeru inditasai, de atlovesek pl nagyon hianyoznak tole, az Ajaxban milyen golokat lott tavolrol...
Nem akarok túlzásokba esni vele kapcsolatban hiszen még bármi lehet belőle, de nekem egyenlőre semmivel sem tűnik jobbnak mint Willian. Ugyanúgy nem mer 1v1be egy cselet sem meghúzni és nem szakad meg a mezőnyben sem. Egy lépéssel sem tesz többet mint amit kell és az a flegma élettelen fej ami társul hozzá, eléggé lehangoló. Egyenlőre annyi a különbség, hogy Vilmos jobbal adogatott be, ő meg ballal.
Teljesen más játékos, mint Willian. A brazil mindig is a sebességéből élt (egy szezont leszmítva, amikor minden átlövése kaput talált) és egy támadó harmadban játszó védőként funkcionált a leghasznosabban. Ziyech egy irányító játékos, klasszikus 10-es, akit az amszterdami örök 4-3-3 miatt kiraktak a jobb szélre és taktikai elemmé váltak a hosszúra átlött beadásai - ezekből láttunk jó párat ebben a szezonban. Nem büdös neki a védekezés, nem rossz a jobb lába, nem bántóan lassú, de nem is kiemelkedő ezekben. Ő játékot tud szervezni és elő tud készíteni.

Amióta lejtmenetben van a csapat azóta neki sem megy annyira, de megint el lett felejtve, hogy rögtön a szezon elején és közben is többször küzdött kisebb sérülésekkel. A 17 meccses veretlenségi sorozat egyik legfontosabb eleme volt, amikor december elején újabb sérülést szenvedett egy az egyben el lett zárva a gólcsap.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:27
Szabi írta: 2021. január 27., szerda 22:19
paliczandras írta: 2021. január 27., szerda 22:14 Egyébként Chillwell amilyen jó volt mikor idejött annyira meg Azpisodott azóta, pedig szezon elején legjobb igazolasunknak tartottam.
Idegen poszton játszott ma. És egyébként is a legjobb igazolásunk a tavaly nyári ablakban Silva mellett.

Kevés szó esik róla, de Ziyech is elég nagy lufi. A labdái megvannak, de a sebessége egészen botrányos, az átlövései nem léteznek. Nem tesz annyit hozzá, mint ami elvárható lenne. Mount 10 perc alatt többet csinált, mint a marokkói 80 alatt.
Ziyechtol en is tobbet varnek, ami a legjobban idegesit, hogy bantoan, nagyon bantoan egylabas... de meg rossznak azert igy sem lehet mondani, ma is voltak nagyszeru inditasai, de atlovesek pl nagyon hianyoznak tole, az Ajaxban milyen golokat lott tavolrol...
Nem akarok túlzásokba esni vele kapcsolatban hiszen még bármi lehet belőle, de nekem egyenlőre semmivel sem tűnik jobbnak mint Willian. Ugyanúgy nem mer 1v1be egy cselet sem meghúzni és nem szakad meg a mezőnyben sem. Egy lépéssel sem tesz többet mint amit kell és az a flegma élettelen fej ami társul hozzá, eléggé lehangoló. Egyenlőre annyi a különbség, hogy Vilmos jobbal adogatott be, ő meg ballal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13176 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2021. január 27., szerda 22:49 Sajnos Kanté kiesésével nincs ütközö emberünk középpályán. De ez már régi probléma. Kova, Jorginho vagy bárki aki középen játszik nem tud ütközni. A wolves ellen meg lehetett ezt húzni mert bunkereztek de hosszutávon nehéz ügy.
Kante sem az, hanem labdaszerző kp. Nincs fizikai jelenléte. Ezért kérte Lamps Rice-t. Az angol biztos nem jön, de ez így öngyilkosság, mert alacsony és gyenge a védelem előtti sor. Ha nem is igazolunk, egy védőnek lenne ott helye Kante mellett. Ha jól megy a foci, megjön az önbizalom, akkor lehet 3-2-4-1-et nyomni gegenpress-szel, meg mindennel amit Tuchel megálmodott.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13177 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. január 27., szerda 22:49 Sajnos Kanté kiesésével nincs ütközö emberünk középpályán. De ez már régi probléma. Kova, Jorginho vagy bárki aki középen játszik nem tud ütközni. A wolves ellen meg lehetett ezt húzni mert bunkereztek de hosszutávon nehéz ügy.
Ne hangoztasd, hogy kéne Rice, mert téged is kirúgnak :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13178 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tuchel szerintem amennyire tudott felklszült az ellenfélből. Érdekesség mikor elöször interjuztatták nálunk pár éve, minden youth játékosnak tudta a nevét és a posztját. Szoval elég alapos a csávó.

Sajnos Kanté kiesésével nincs ütközö emberünk középpályán. De ez már régi probléma. Kova, Jorginho vagy bárki aki középen játszik nem tud ütközni. A wolves ellen meg lehetett ezt húzni mert bunkereztek de hosszutávon nehéz ügy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13179 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pilgrim írta: 2021. január 27., szerda 22:38
Bubi írta: 2021. január 27., szerda 22:29
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25 Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Így van, persze, mondjuk ez a mai kezdő olyan volt mintha soha életében nem látott volna egy chelsea meccset sem. Pár hete már biztos sejtette, hogy az edzőnk lesz, jobban felkészülhetett volna. Nincs idő erre...
Bubi, meseld el milyen pozitivumokat lattal a mai meccsen, mert a Fulham ellenni meccsunk utan nagyon bizakodo voltal. Ahhoz kepest ma klasszis focit jatszottunk es gondolom most meg fenyesebben latod a jovot. En nem vagyok Lampard ellennes, de azert el kene fogadni, hogy a kialakult helyzetert o is felelos.
Azért ne állítsd be úgy mintha a Fulham elleni meccs után én mindent rendben találtam volna... Nem volt egyébként sokkal rosszabb az sem mint a mai, inkább neked kéne arról mesélned, hogy így görcsösség, terror nélkül és végre tudatos taktika birtokában még is miért nem értünk el jobb eredményt mint a fulham ellen...?

Nem tudom miből következtetsz, én ma sem estem hanyatt. Persze Tuchel még nincs képben, majd nyilván jobb lesz a helyzet. Szvsz sokkal jobban játszottunk az FA kupában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13180 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pilgrim írta: 2021. január 27., szerda 22:38
Bubi írta: 2021. január 27., szerda 22:29
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25 Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Így van, persze, mondjuk ez a mai kezdő olyan volt mintha soha életében nem látott volna egy chelsea meccset sem. Pár hete már biztos sejtette, hogy az edzőnk lesz, jobban felkészülhetett volna. Nincs idő erre...
Bubi, meseld el milyen pozitivumokat lattal a mai meccsen, mert a Fulham ellenni meccsunk utan nagyon bizakodo voltal. Ahhoz kepest ma klasszis focit jatszottunk es gondolom most meg fenyesebben latod a jovot. En nem vagyok Lampard ellennes, de azert el kene fogadni, hogy a kialakult helyzetert o is felelos.
Hatha kesobb elismeri, hogy igazabol voltak pozitivumok, mint ahogy korabban 75 perc utan Havertznel is :D

Válasz küldése