Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12661 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Eddig nem rossz az elkepzelese ezzel az uj felallassal.. :)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12662 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kantén és Abrahamen én sem lepődnék meg. Kanté típusú játékos nem nagyon volt eddig tuchel taktikáiban. Abraham meg eddig nem volt meggyőző a kiscsapatokat leszámítva.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12663 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. január 25., hétfő 22:27
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 21:15
En a hozzallasra, taktikara es felallasra gondoltam ezalatt. Mert pl. a letamadas fogalmat nem ismerte a csapat iden es olvastam, hogy a Luton ellen megmozdult valami hozzaallasban is. De csak igy "bucsuztattak" Lampardot.
Így igaz. Az hogy letámadod-e a labdás játékost vagy sem, az döntés kérdése, nem érdekes ki az ellenfél.

Nyilván tudták már hogy jön Tuchel.
Nem láttam a meccset, csak összefoglalót, szóval lehet hogy tényleg kicsit jobban odatették magukat, de egy gyenge másodosztályú ellenfél ellen nem vonnék le nagy következtetéseket. Ha jól emlékszem az összefoglalóból, akkor 2-1-es vezetésnél volt egy nagy helyzete is a Luton-nak, szóval a második félidő közepén akár egyenlíthettek is volna, tehát nem volt ez azért olyan nagy teljesítmény tőlünk. Meg nyilván az ellenfél minőségén is múlik hogy mennyire hagyják játszani az ellenfelet, mivel a Luton ahogy olvastam nem mutatott komoly ellenállást, a mi játékosaink is bátrabban tudtak játszani, letámadni is. De mindegy, ez már a múlt, meglátjuk hogy a PL-ben mire leszünk képesek Lampard után.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12664 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 21:15
Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 15:08
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 13:37 Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.
Pont hogy nem független a mutatott játék az ellenféltől, ha megnézed mostanában a 2 FA kupa meccset sikerült megnyerni alsóbb osztályú klub ellen, plusz a Fulham elleni meccset, akik az egyik leggyengébb csapat a PL-ben és egy félidőt emberelőnyben is voltunk... Komolyabb csapat ellen nem sok esélyünk volt mostanában.
En a hozzallasra, taktikara es felallasra gondoltam ezalatt. Mert pl. a letamadas fogalmat nem ismerte a csapat iden es olvastam, hogy a Luton ellen megmozdult valami hozzaallasban is. De csak igy "bucsuztattak" Lampardot.
Így igaz. Az hogy letámadod-e a labdás játékost vagy sem, az döntés kérdése, nem érdekes ki az ellenfél.

Nyilván tudták már hogy jön Tuchel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12665 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 15:08
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 13:37 Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.
Pont hogy nem független a mutatott játék az ellenféltől, ha megnézed mostanában a 2 FA kupa meccset sikerült megnyerni alsóbb osztályú klub ellen, plusz a Fulham elleni meccset, akik az egyik leggyengébb csapat a PL-ben és egy félidőt emberelőnyben is voltunk... Komolyabb csapat ellen nem sok esélyünk volt mostanában.
En a hozzallasra, taktikara es felallasra gondoltam ezalatt. Mert pl. a letamadas fogalmat nem ismerte a csapat iden es olvastam, hogy a Luton ellen megmozdult valami hozzaallasban is. De csak igy "bucsuztattak" Lampardot.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12666 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 13:37 Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.
Pont hogy nem független a mutatott játék az ellenféltől, ha megnézed mostanában a 2 FA kupa meccset sikerült megnyerni alsóbb osztályú klub ellen, plusz a Fulham elleni meccset, akik az egyik leggyengébb csapat a PL-ben és egy félidőt emberelőnyben is voltunk... Komolyabb csapat ellen nem sok esélyünk volt mostanában.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12667 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2021. január 25., hétfő 11:57
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 9:25 Sajnos nem tudtam nézni a meccset. Milyen felallasban jatszottunk? Valahol azt irtak 4-4-2 valahol 4-3-3-at.

Volt valami fejlődés a jatekunkban?
4-2-3-1 volt a felállás, viszont Werner kötetlenül mozgott.

Sok helyzetet alakítottunk ki, erős volt a letámadásunk és láttunk nagyon szép kombinációkat a támadóinktól. Nagyon gyenge volt a Luton. Az első 10 perc kiegyenlített volt majd a második halfban volt még egy jó 10 percük, ezt leszámítva nem nagyon találkoztak a labdával.

Szal az ellenfél gyenge volt, de végre olyan dolgokat láttunk amiket eddig nem, egyértelműen jobbak voltunk mint eddig.

Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12668 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 9:25 Sajnos nem tudtam nézni a meccset. Milyen felallasban jatszottunk? Valahol azt irtak 4-4-2 valahol 4-3-3-at.

Volt valami fejlődés a jatekunkban?
4-2-3-1 volt a felállás, viszont Werner kötetlenül mozgott.

Sok helyzetet alakítottunk ki, erős volt a letámadásunk és láttunk nagyon szép kombinációkat a támadóinktól. Nagyon gyenge volt a Luton. Az első 10 perc kiegyenlített volt majd a második halfban volt még egy jó 10 percük, ezt leszámítva nem nagyon találkoztak a labdával.

Szal az ellenfél gyenge volt, de végre olyan dolgokat láttunk amiket eddig nem, egyértelműen jobbak voltunk mint eddig.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12669 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Sajnos nem tudtam nézni a meccset. Milyen felallasban jatszottunk? Valahol azt irtak 4-4-2 valahol 4-3-3-at.

Volt valami fejlődés a jatekunkban?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12670 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Timot sajnálom, már a nehezét megcsinálta erre felrugják. Elképesztő sebessége van a palinak. A meccs végére kidöglik de ugy gyorsit hogy nem csodálom.

Örülök a továbbjutásnak, jo lenne végre valamit látni PL meccseken is ebből. Jöjjön a wolves azt lássuk mi lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12671 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 24., vasárnap 16:10
Pityee írta: 2021. január 24., vasárnap 16:08 Egyébként Gilmour lazán lerakta azt a teljesítményt amit Jorginho mesterünk szokott.
Akkor most elismered vagy kritizálod?:)
Őt és Odoit is többet kéne játszatni ez egyértelmű.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#12672 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pityee írta: 2021. január 24., vasárnap 16:00 Torres mentalitáson van jelenleg, azthittem kettétépi magán a mezet mikor kihagyta...viszont Tammy ezzel a mesterhármassal hátha erőre kap.
Nem jó felfogása van. Pont mint Torres vagy Morata. Nagyképpűbbnek kell lenni. Egy egysejtű Diego Costa vagy egy egoista Ibra egy ilyen helyzetben szarna rá és nem is gondolna rá. Mindenesetre remélem hogy el tudja felejteni, a mai nap nagyon jól játszott, remélem kövi meccsén betalál, megérdemelné.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12673 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. január 24., vasárnap 16:06 Jók voltunk. Két tizit nem adtak meg és sokat kihagytunk, de kaphattunk is volna kettőt -hármat. A letámadás meghozta a helyzeteket, nagyon hiányzott ez a játékunkból.
Ma egyetertek veled, vegre tenyleg szemmel lathato volt a javulas es mentek elore szepen. Ez a mai felallast kellene inkabb eroltetni Tammy/Giroud mellett/mogott Werner kotetlenul.
Viszont amit tovabbra sem vagyok kepes benyelni, hogy Pulisic jelenleg hogyan lehet Callum elott a sorban, ma is bizonyitotta CHO hogy inkabb neki kene annyi bizalmat szavazni, amennyit az utobbi idoben Pulisic kapott. Remelem a mai utan rajon erre Lampard es a kovetkezo meccsen mar CHO kezd helyette.
Wernernek itt szerintem meg nagyobb tores jon a kapu elott, de barcsak ne igy lenne...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12674 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 24., vasárnap 16:08 Egyébként Gilmour lazán lerakta azt a teljesítményt amit Jorginho mesterünk szokott.
Akkor most elismered vagy kritizálod?:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12675 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Gilmour lazán lerakta azt a teljesítményt amit Jorginho mesterünk szokott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12676 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jók voltunk. Két tizit nem adtak meg és sokat kihagytunk, de kaphattunk is volna kettőt -hármat. A letámadás meghozta a helyzeteket, nagyon hiányzott ez a játékunkból.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12677 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Torres mentalitáson van jelenleg, azthittem kettétépi magán a mezet mikor kihagyta...viszont Tammy ezzel a mesterhármassal hátha erőre kap.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#12678 Hozzászólás Szerző: almos »

Werner = egy gyengébb napjaira emlékeztető Torres.
LAMPARD#8

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12679 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Már amikor a kapura tört látszódott hogy 0 önbizalom, ha formában van akkor ebből akció gól lett volna, de bízom benne, hogy összekapja magát

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12680 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Könyörögtem a jóistennek hogy beverje a tizit...
Nagyon rosszul helyezte, de lehetett látni rajta, hogy kihagyja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése