Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#13181 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ez a mindenki álljon a boxba taktika volt?
A szöglet zászlónal is le kettoztek és a kipattanó labdára se volt egy emberünk se. Borzasztó amatőr volt az egész.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13182 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lőtt nekünk. Szokásos mák gól, de ezzel a kp amúgy is várhatjuk, hogy a lecsorgókat a Leicester mindig össze fogja szedni.

Sok idő van még, de a három pont ma annyira valószínű, mint mondjuk a Bayern ellen lenne.

Az furcsa, hogy Ziyech padon ül, így a jó formában lévő CHO a nagyon gyenge Pulisic miatt a rossz oldalon van.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13183 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Csak ellenunk lovi meg mindenki elete goljat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13184 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez gyors volt. Lőtt már gólt egyébként valaha? :lol: :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13185 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. január 17., vasárnap 11:40
edeskeves írta: 2021. január 16., szombat 22:35 Siralmas meccs volt megint, 45 perc emberelony es epphogy 1-0 behuztuk. Mai pozitivum egyedul a 3 pont, otlettelen semmi jatek, nem tudom mire tudna ezt fogni Lampard, de ilyen teljesitmenyek utan, szamon fogjak kerni es elgondolkozni 1-2 dolgon, gondolom egyeterthetunk, hogy nem alaptalanul..

En az ezt megelozo idoszakban sokat szidtam CHO-t es megkerdojeleztem azt az oriasi tehetseget amit emlegettek sokan es talan volt is benne valami, de az utobbi idoben sokat fejlodott tobb mindenben is es ez miatt megvaltozott a velemenyem vele kapcsolatban, sikerult meggyoznie, hogy tenyleg van benne potencial, viszont azt nem tudom, hogy Pulisic mivel tud jelenleg elotte allni a sorban, egyertelmu, hogy kinek kellene kezdeni a ketto kozul, kiveve az edzonk szamara.

Werner sikerult leepiteni amihez szinten csak gratulalni tudok, 150milla kidobva az ablakon, ha ideveszem Havertzet is es azt, hogy a poszton kivuli jatszatasuk mit eredmenyez idaig.
Vicc, hogy mennyire nulla lett a befejezesek teren Timo, de sokszor a mezonymunkaja is kritikan aluli, olyan passzok es labdaerintesek hogy hagyjuk is.
Nem tudom ebbol hogy lesz valami, innen hogy fogjak visszahozni, gyanitom sok csapatnal tudtak volna hasznalni es bevalt volna..

Sajnos nem a negativitas beszel belolem, hanem el vagyok keseredve, hogy ilyen emberekkel milyen jo es eredmenyes focit lehetne jatszani es ehhez kepest mit latok es ha jol belegondolunk a kupameccsen sem sziporkazott jatekban a csapat, ki is derult a mai meccsen, hogy kb semmi onbizalmat nem sikerult belole nyerni, akik jol jatszottak azok bealltak ma 20 percre vagy padon maradtak.

Mountot azert megemlitenem, rajta kivul kinek vannak meg normalis lovesei?
Ja es megegy, koveteltem korabban, hogy Lampard rotalja Jamest es Azpit, mostmar azt mondom hogy meg veletlenul se..


M
Szerintem negatív vagy. Mélyről kezdjük az új évet, meg kell látni a pozitív változásokat a játékunkban amik ugyan nem radikálisak, de nem is lehet elvárni, hogy egy csapásra minden visszarázódjon. Az év eleji formánk is fokozatosan ért el a csúcsára és fokozatosan épült le nullára, majd most fokozatosan fogunk visszatalálni oda.
A kupameccsen 4 góllal nyertünk egy felforgatott csapattal, nyugodtan lehet ennek is örülni és bizakodni. A tegnapi meccs első félidejéig volt 3 olyan ziccerünk aminek be kellett volna mennie, sajnos jó pillanatokat kapott el a kapusuk. Nem csak a szokásos beívelések mentek, voltak szép kombinációk, lehetett látni, hogy valami ismét kezd kibontakozni. Persze ha az a kérdés, hogy mire mentünk volna tegnap a Pool ellen, akkor egyértelmű, hogy csak a Poolon múlt volna hogy 3 vagy 6 gólt lő.


Más:

Mount egy hatalmas sikersztori, kecskén kívül még nem hallottam vagy olvastam róla negatív vagy semleges véleményt, mindenki nagyon nagyra tartja. James és ő biztosan a jövő vezéregyéniségei lesznek, ha el nem viszi őket valamelyik top-top csapat. Abraham még kérdőjel számomra. Nagyon tehetséges, de sokat kell még javúlnia a helyzetkihasználásának és a fejjátékának, mert nevetséges, hogy ezzel a magassággal 50 elfejelt labdából tud kb 1 gólt szerezni. Kéne még rá egy kis izom.
Odoi játéka sokat fejlődött, minden téren. Jobb a labdakezelése, jobb lett az 1 v 1 szitukban és pontosak a beadásai. Gólokat, gólpasszokat szerez. Van még hova fejlődnie, nem tartom perpillanat top tehetségnek, de ez rövidesen változhat.
Nagyjából egyetértek, nem lehetett várni, hogy leiskolázzuk a Fulhamet, de továbbra is fent tartom, hogy elfogyott a kifogások ideje Lampard kapcsán. Kellenek a győzelmek és kell a 4. hely. A Leicestert verni kellene, nem állapot az, hogy csak az alsó 10 csapatai ellen sikerül idén győzni. Az utána következő Burnley/Wolves meccseken pedig szintén kötelező a három pont.
A fiatal angoljainkkal én is nagyon elégedett vagyok. Odoi hihetetlen érett lett (ellentétbe Pulisiccel), szerintem egyértelműen a kezdőben a helye.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13186 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2021. január 16., szombat 22:35 Siralmas meccs volt megint, 45 perc emberelony es epphogy 1-0 behuztuk. Mai pozitivum egyedul a 3 pont, otlettelen semmi jatek, nem tudom mire tudna ezt fogni Lampard, de ilyen teljesitmenyek utan, szamon fogjak kerni es elgondolkozni 1-2 dolgon, gondolom egyeterthetunk, hogy nem alaptalanul..

En az ezt megelozo idoszakban sokat szidtam CHO-t es megkerdojeleztem azt az oriasi tehetseget amit emlegettek sokan es talan volt is benne valami, de az utobbi idoben sokat fejlodott tobb mindenben is es ez miatt megvaltozott a velemenyem vele kapcsolatban, sikerult meggyoznie, hogy tenyleg van benne potencial, viszont azt nem tudom, hogy Pulisic mivel tud jelenleg elotte allni a sorban, egyertelmu, hogy kinek kellene kezdeni a ketto kozul, kiveve az edzonk szamara.

Werner sikerult leepiteni amihez szinten csak gratulalni tudok, 150milla kidobva az ablakon, ha ideveszem Havertzet is es azt, hogy a poszton kivuli jatszatasuk mit eredmenyez idaig.
Vicc, hogy mennyire nulla lett a befejezesek teren Timo, de sokszor a mezonymunkaja is kritikan aluli, olyan passzok es labdaerintesek hogy hagyjuk is.
Nem tudom ebbol hogy lesz valami, innen hogy fogjak visszahozni, gyanitom sok csapatnal tudtak volna hasznalni es bevalt volna..

Sajnos nem a negativitas beszel belolem, hanem el vagyok keseredve, hogy ilyen emberekkel milyen jo es eredmenyes focit lehetne jatszani es ehhez kepest mit latok es ha jol belegondolunk a kupameccsen sem sziporkazott jatekban a csapat, ki is derult a mai meccsen, hogy kb semmi onbizalmat nem sikerult belole nyerni, akik jol jatszottak azok bealltak ma 20 percre vagy padon maradtak.

Mountot azert megemlitenem, rajta kivul kinek vannak meg normalis lovesei?
Ja es megegy, koveteltem korabban, hogy Lampard rotalja Jamest es Azpit, mostmar azt mondom hogy meg veletlenul se..


M
Szerintem negatív vagy. Mélyről kezdjük az új évet, meg kell látni a pozitív változásokat a játékunkban amik ugyan nem radikálisak, de nem is lehet elvárni, hogy egy csapásra minden visszarázódjon. Az év eleji formánk is fokozatosan ért el a csúcsára és fokozatosan épült le nullára, majd most fokozatosan fogunk visszatalálni oda.
A kupameccsen 4 góllal nyertünk egy felforgatott csapattal, nyugodtan lehet ennek is örülni és bizakodni. A tegnapi meccs első félidejéig volt 3 olyan ziccerünk aminek be kellett volna mennie, sajnos jó pillanatokat kapott el a kapusuk. Nem csak a szokásos beívelések mentek, voltak szép kombinációk, lehetett látni, hogy valami ismét kezd kibontakozni. Persze ha az a kérdés, hogy mire mentünk volna tegnap a Pool ellen, akkor egyértelmű, hogy csak a Poolon múlt volna hogy 3 vagy 6 gólt lő.


Más:

Mount egy hatalmas sikersztori, kecskén kívül még nem hallottam vagy olvastam róla negatív vagy semleges véleményt, mindenki nagyon nagyra tartja. James és ő biztosan a jövő vezéregyéniségei lesznek, ha el nem viszi őket valamelyik top-top csapat. Abraham még kérdőjel számomra. Nagyon tehetséges, de sokat kell még javúlnia a helyzetkihasználásának és a fejjátékának, mert nevetséges, hogy ezzel a magassággal 50 elfejelt labdából tud kb 1 gólt szerezni. Kéne még rá egy kis izom.
Odoi játéka sokat fejlődött, minden téren. Jobb a labdakezelése, jobb lett az 1 v 1 szitukban és pontosak a beadásai. Gólokat, gólpasszokat szerez. Van még hova fejlődnie, nem tartom perpillanat top tehetségnek, de ez rövidesen változhat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13187 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép

Egy kép ami többet mond minden szónál... reméljük beindul a srác, szar így látni őt. Németekre amúgy sem jellemző a feladom mentalitás.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13188 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

White írta: 2021. január 16., szombat 22:28 Most nem szeretnék a meccsről beszélni de Mount megér pár mondatot. Csak én érzem vele kapcsolatban mintha a 2005-6-s Chelseaből kaptunk volna valakit? Ugyanaz a mentalitás , alázat , sebesség es minden ami miatt ezt a csapatot megszerettem , nagyon penge a csávó ... big like
Mount engem egy az egyben a fiatal Lampardra emlékeztet, kivéve, hogy a nagy előd ennyi idősen nem volt ilyen jó. A mezőnymunkája, rugótechnikája, játékintelligenciája és a hozzáállása alapján biztos vagyok benne, hogy a jövő egyik nagy Chelsea ikonjának korai (bár annál hatásosabb) szárnypróbálgatásainak lehetünk hétről-hétre szemtanúja. :)
211! NEW RECORD!

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13189 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

White írta: 2021. január 16., szombat 22:28 Most nem szeretnék a meccsről beszélni de Mount megér pár mondatot. Csak én érzem vele kapcsolatban mintha a 2005-6-s Chelseaből kaptunk volna valakit? Ugyanaz a mentális , alázat , sebesség es minden ami miatt ezt a csapatot megszerettem , nagyon penge a csávó ... big like

pont azt néztem én is, hogy kegyetlen mezőnymunkát végez továbbra is, úgy, hogy már az előző szezont is végigmelózta, és nem látszik fáradni..

ezen felül meccsenként 2 körüli szerelést és 1 körüli interceptiont átlagol, a meccsenkénti kulcspassz átlaga pedig 2,6 ami Grealish, DeBruyne és Bruno után a 4 legjobb az egész ligában, 11. a top 5 bajnokságban.


a futómennyiség és futásintenzitás pedig ugye nem publikusan elérhető adatok, de a nyakamat rá, hogy ebben is top 10 európában

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13190 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Siralmas meccs volt megint, 45 perc emberelony es epphogy 1-0 behuztuk. Mai pozitivum egyedul a 3 pont, otlettelen semmi jatek, nem tudom mire tudna ezt fogni Lampard, de ilyen teljesitmenyek utan, szamon fogjak kerni es elgondolkozni 1-2 dolgon, gondolom egyeterthetunk, hogy nem alaptalanul..

En az ezt megelozo idoszakban sokat szidtam CHO-t es megkerdojeleztem azt az oriasi tehetseget amit emlegettek sokan es talan volt is benne valami, de az utobbi idoben sokat fejlodott tobb mindenben is es ez miatt megvaltozott a velemenyem vele kapcsolatban, sikerult meggyoznie, hogy tenyleg van benne potencial, viszont azt nem tudom, hogy Pulisic mivel tud jelenleg elotte allni a sorban, egyertelmu, hogy kinek kellene kezdeni a ketto kozul, kiveve az edzonk szamara.

Werner sikerult leepiteni amihez szinten csak gratulalni tudok, 150milla kidobva az ablakon, ha ideveszem Havertzet is es azt, hogy a poszton kivuli jatszatasuk mit eredmenyez idaig.
Vicc, hogy mennyire nulla lett a befejezesek teren Timo, de sokszor a mezonymunkaja is kritikan aluli, olyan passzok es labdaerintesek hogy hagyjuk is.
Nem tudom ebbol hogy lesz valami, innen hogy fogjak visszahozni, gyanitom sok csapatnal tudtak volna hasznalni es bevalt volna..

Sajnos nem a negativitas beszel belolem, hanem el vagyok keseredve, hogy ilyen emberekkel milyen jo es eredmenyes focit lehetne jatszani es ehhez kepest mit latok es ha jol belegondolunk a kupameccsen sem sziporkazott jatekban a csapat, ki is derult a mai meccsen, hogy kb semmi onbizalmat nem sikerult belole nyerni, akik jol jatszottak azok bealltak ma 20 percre vagy padon maradtak.

Mountot azert megemlitenem, rajta kivul kinek vannak meg normalis lovesei?
Ja es megegy, koveteltem korabban, hogy Lampard rotalja Jamest es Azpit, mostmar azt mondom hogy meg veletlenul se..


M

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#13191 Hozzászólás Szerző: White »

Most nem szeretnék a meccsről beszélni de Mount megér pár mondatot. Csak én érzem vele kapcsolatban mintha a 2005-6-s Chelseaből kaptunk volna valakit? Ugyanaz a mentalitás , alázat , sebesség es minden ami miatt ezt a csapatot megszerettem , nagyon penge a csávó ... big like
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára White 2021. január 16., szombat 22:42-kor.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13192 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Pityee írta: 2021. január 16., szombat 21:45
Drogbert írta: 2021. január 16., szombat 21:34
Pityee írta: 2021. január 16., szombat 21:24 Werner öcsém...
Teljesen 0 az onbizalma.... ember egy normalisat nem tud rugni a labdaba es nem kis penzbe kerult...nem tudom hogy lesz ennek jo vege, de hiaba savazzuk Lampsot ha werner a tiszta helyzetet melleje rugja 3 meterrel, meg csak nem is kapura :!:
Na de mikor és mitől sikerült ennyire leépülnie mentálisan?
A sok golnelkuli merkozes betett neki...meg a media.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13193 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Wernert nagyon sajnálom mert megint baromi jol megcsinálta a helyzetet csak nem tudja egyelőre kihasználni. Giroud-Abraham ilyen helyzetbe se kerül azért az tegyük hozzá (nagy tolás és lefutás).

Lényeg a 3 pont talán most voltak még helyzetecskéink is. Felállás továbbra sem nyerő de legalább nyertünk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13194 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2021. január 16., szombat 21:46 Tényleg, Odoi... Sokadik meccse ahol kezdőként vagy csereként egyaránt hozzátesz a játékhoz. Elnézve a tűpontos passzait abszolút hihető, hogy Zijes hatást gyakorol rá. Nemrég sokan eladtátok volna, leírtátok, tehetségtelennek neveztétek. Szerintem most mindenki a kezdőbe várja őt.
Nem tehetség terén, hanem fejben volt nála óriási probléma. A nagy mellény és az értékes szerződés mellé legtöbbször minősíthetetlen teljesítmény társult azt gondolva, hogy ő szarta a spanyolviaszt.
Sajnos most Pulisicel kapcsolatban kezdem el ezt érezni, remélem, hogy nála is csak átmeneti.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13195 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tényleg, Odoi... Sokadik meccse ahol kezdőként vagy csereként egyaránt hozzátesz a játékhoz. Elnézve a tűpontos passzait abszolút hihető, hogy Zijes hatást gyakorol rá. Nemrég sokan eladtátok volna, leírtátok, tehetségtelennek neveztétek. Szerintem most mindenki a kezdőbe várja őt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13196 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Drogbert írta: 2021. január 16., szombat 21:34
Pityee írta: 2021. január 16., szombat 21:24 Werner öcsém...
Teljesen 0 az onbizalma.... ember egy normalisat nem tud rugni a labdaba es nem kis penzbe kerult...nem tudom hogy lesz ennek jo vege, de hiaba savazzuk Lampsot ha werner a tiszta helyzetet melleje rugja 3 meterrel, meg csak nem is kapura :!:
Na de mikor és mitől sikerült ennyire leépülnie mentálisan?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13197 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. január 16., szombat 20:54 Az már régen gond, ha azt pozitívumként kell feljegyezni, hogy a kiesőjelölt fulham ellen mezőnyfölényben vagyunk közèpen, akik ráadásul félidötől emberhátrányba vannak.
Igen, régen gond, tudom, szarok vagyunk. Értettük. Nem erről van szó, hanem arról, hogy ha csak a szart keresed, akkor csak azt is fogod megtalálni.

Óriási mák, hogy ezt a meccset behúztuk és szerintem a balfaszkodás most abszolút nem Lampard számlájára írható. Annyi egyéni hiba volt, hogy rossz volt nézni. Jorginho, Azpi, Puli, Timo... jóisten.
Viszont tetszett a 4-4-2, szerintem továbbra is büszkék lehetünk Mountra és CHO-ra, és bár sajnos még mindig sokszor az ész nélküli ívelgetés dominál, végre volt középről távoli lövés, kiugratás. Remélhetőleg ez valami nagyon szexi dolognak a kezdetét jelzi. Ha nem lett volna ennyi egyéni hiba, most egészen más lenne az alaphangulat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13198 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nehéz volt, könnyebb meccset vártam, de meg van a 3 pont. Tudjuk milyen mélyről próbálunk felmászni, nyilván nem robbanásszerű lesz a változás.

Wernert borzasztóan sajnálom, annyira szorítottam hogy beverje a ziccert, tökéletes labdát adott neki CHO, erre mellé rúgja, nem is kicsit... Anno Torres óriási támogatást kapott a szurkolóktól, nagyon hosszú ideig kitartottak mellette, énekelték a nevét... Remélem ő is megkapja ezt a bizalmat és türelmet.

Egyébként a Fulham jól védekezett, szervezettek voltak. Rendszerint megtörténik, hogy a gyenge formát mutató csapatok megszorongatják a torkunkat. Ennek nyilván az az oka egyrészt, hogy gyengék vagyunk, másfelől valahogy mindegyik a mi megverésünkkel akar kimászni a gödörből.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13199 Hozzászólás Szerző: Apinho »

dacultras írta: 2021. január 16., szombat 21:26 Siralmas tovabbra is :?
Az! És vannak bajok rendesen! James még sérült? Azpi nagyon jó volt régen, de volt! Kova és Puli honnan gondolják, hogy 30 métert és kb. 5 játékost kicselezve eljutnak a gólvonalig? 20-22 méterről miért nem lehet lőni, most már tudom, mert 7-ről sem megy. Ahelyett, hogy megpróbálnák, mindig a passzt válasszák, ami persze esélytelen, amikor 8-an ott állnak. És sajnos nem érzem azt, hogy de fasza, nyertünk.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13200 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Pityee írta: 2021. január 16., szombat 21:24 Werner öcsém...
Teljesen 0 az onbizalma.... ember egy normalisat nem tud rugni a labdaba es nem kis penzbe kerult...nem tudom hogy lesz ennek jo vege, de hiaba savazzuk Lampsot ha werner a tiszta helyzetet melleje rugja 3 meterrel, meg csak nem is kapura :!:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Válasz küldése