Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13621 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2020. december 27., vasárnap 13:21
Pityee írta: 2020. december 27., vasárnap 12:55 Ezzel egy probléma van, mégpedig hogy Conte tökösebb mint Lamps. Ő a kerethez igazította a taktikát, úgy hogy még a legsemmirekellőbb játékosokból is kihozta a max, míg Lamps a toppos játékosokat építi le, mert nem képes olyan taktikát kitalálni ahol mindenki kamatoztatni tudja a tudását.
Imádtam Contet, de hogy ő a kerethez igazította volna a csapatot az nem igaz. Behozta az olaszos 3 vedos taktikáját és azt erőltette orrvérzésig, amire a PL csapatai nem tudtak egy ideig kitalálni semmit. Internel ugyanazt erőlteti és a top formában érkező Eriksen egyszer se tudott a posztján játszani, mostanra meg teljesen le épült és el akarják adni. Nálunk is ki ismerték a csapatok egy idő után.

De igazából nagyon kevés edző van szerintem aki a kerethez / játékosokhoz igazítja a taktikát és azzal lesz sikeres, így azért ezt rohadt nehéz elvárni, viszont baromi könnyű mondogatni.
Inkább az az érdekes, ha Lamps nem tudja használni az újonnan érkezőket, akkor miért ők jöttek vagy miért őket kérte.
Így van, az Internél is azt erőlteti és mivel idén gyengélkedik a juve, úgy néz ki ott is nagy esélye lesz idén behúzni az olasz bajnoki címet. Nem azt mondom, hogy Conte jobb edző mint Lamps, mert emberileg szerintem sokkal nehezebb eset az olasz, de taktikailag szerintem magasan Lamps felett van.

Bubi lehet, hogy lamps olyan embereket igazoltatott aki beleillik a taktikájába, de mit sem érünk ezzel, ha nem tudja belőlük kihozni még a minimum szintet sem. Hiszen az új emberek közül Werner és Havertz gyakorlatilag egy középszintet sem ütik meg, Zijes pedig valszeg többet lesz a kórházban, mint a pályán, mert valszeg porcelánlábú. Világos, hogy van egy koncepció, ami nem 1-2 éven belül érik össze, de mint már említették előttem, az a baj, hogy valahogy a koncepció alapjait sem látni jelenleg. Van egy olyan taktikánk, hogy szélről James vagy Chilwell beívelgeti a labdákat, vagy pedig Puli megindul a labdával kicselez pár védőt aztán megfordul és visszapasszolja és itt meg is állt a tudomány. Az még hagyján, hogy a szurkolók türelme kezd elfogyni, de a kérdés, hogy vajon a klub meddig fogja elnézni azt, hogy elköltött 250 milliót és középmezőnyben van a csapat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. december 27., vasárnap 14:52-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#13622 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2020. december 27., vasárnap 12:55 Ezzel egy probléma van, mégpedig hogy Conte tökösebb mint Lamps. Ő a kerethez igazította a taktikát, úgy hogy még a legsemmirekellőbb játékosokból is kihozta a max, míg Lamps a toppos játékosokat építi le, mert nem képes olyan taktikát kitalálni ahol mindenki kamatoztatni tudja a tudását.
Imádtam Contet, de hogy ő a kerethez igazította volna a csapatot az nem igaz. Behozta az olaszos 3 vedos taktikáját és azt erőltette orrvérzésig, amire a PL csapatai nem tudtak egy ideig kitalálni semmit. Internel ugyanazt erőlteti és a top formában érkező Eriksen egyszer se tudott a posztján játszani, mostanra meg teljesen le épült és el akarják adni. Nálunk is ki ismerték a csapatok egy idő után.

De igazából nagyon kevés edző van szerintem aki a kerethez / játékosokhoz igazítja a taktikát és azzal lesz sikeres, így azért ezt rohadt nehéz elvárni, viszont baromi könnyű mondogatni.
Inkább az az érdekes, ha Lamps nem tudja használni az újonnan érkezőket, akkor miért ők jöttek vagy miért őket kérte.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13623 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2020. december 27., vasárnap 12:55
koni0725 írta: 2020. december 27., vasárnap 12:19 Ami történt, megtörtént, sajnos ezen már nem lehet változtatni.

Amin viszont lehet az a csapat hozzáállása és a felállás. Bármennyire is szeretem Lampardot, jelenleg túl sok játékos játszik idegen poszton, ami nettó pazarlás és egyenes út a formahanyatlás felé. Nagyon remélem, hogy a következő meccsig lehozza a megfelelő következtetést ebből a vereségből.

Kiemelném azonban, hogy innen még abszolút nincs veszve semmi, minden csapat formája nagyon ingadozó idén, szóval még bármi megtörténhet. Bizakodó vagyok, mert ősszel láttuk már, hogy mire is képes ez a keret, illetve Conte tudna arról mesélni, hogy mit lehet kihozni az adott szezonból egy csúfos Arsenal elleni vereség után. :) Ahhoz viszont mindenképp változtatásokra lesz szükség .
Ezzel egy probléma van, mégpedig hogy Conte tökösebb mint Lamps. Ő a kerethez igazította a taktikát, úgy hogy még a legsemmirekellőbb játékosokból is kihozta a max, míg Lamps a toppos játékosokat építi le, mert nem képes olyan taktikát kitalálni ahol mindenki kamatoztatni tudja a tudását.
Ez azért így nem teljesen korrekt. Lampard a saját filozófiájához passzoló játékosokat IGAZOLTATOTT. Papíron stimmelnek is, a gyakorlatban viszont nem hozzák amit tudnak. Itt lehet felhozni Lampard felelősségét, az ő dolga belőlük kihozni a maximumot, de nincs azzal semmi gond, hogy így fél év elteltével még nem sikerült maradéktalanul.

Őt azért hoztuk, hogy megvalósíthassa az elképzeléseit, nem azért hogy szarból várat építsen.

Az, hogy mire képes majd kiderül. Nem biztos hogy idén, lehet hogy még jövőre sem. Az biztos, hogy egy felforgatott kerettel fél szezon után nem ésszerű elvárni tőle, hogy a csapat állandóan jól teljesítmény.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13624 Hozzászólás Szerző: Pityee »

koni0725 írta: 2020. december 27., vasárnap 12:19 Ami történt, megtörtént, sajnos ezen már nem lehet változtatni.

Amin viszont lehet az a csapat hozzáállása és a felállás. Bármennyire is szeretem Lampardot, jelenleg túl sok játékos játszik idegen poszton, ami nettó pazarlás és egyenes út a formahanyatlás felé. Nagyon remélem, hogy a következő meccsig lehozza a megfelelő következtetést ebből a vereségből.

Kiemelném azonban, hogy innen még abszolút nincs veszve semmi, minden csapat formája nagyon ingadozó idén, szóval még bármi megtörténhet. Bizakodó vagyok, mert ősszel láttuk már, hogy mire is képes ez a keret, illetve Conte tudna arról mesélni, hogy mit lehet kihozni az adott szezonból egy csúfos Arsenal elleni vereség után. :) Ahhoz viszont mindenképp változtatásokra lesz szükség .
Ezzel egy probléma van, mégpedig hogy Conte tökösebb mint Lamps. Ő a kerethez igazította a taktikát, úgy hogy még a legsemmirekellőbb játékosokból is kihozta a max, míg Lamps a toppos játékosokat építi le, mert nem képes olyan taktikát kitalálni ahol mindenki kamatoztatni tudja a tudását.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13625 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ami történt, megtörtént, sajnos ezen már nem lehet változtatni.

Amin viszont lehet az a csapat hozzáállása és a felállás. Bármennyire is szeretem Lampardot, jelenleg túl sok játékos játszik idegen poszton, ami nettó pazarlás és egyenes út a formahanyatlás felé. Nagyon remélem, hogy a következő meccsig lehozza a megfelelő következtetést ebből a vereségből.

Kiemelném azonban, hogy innen még abszolút nincs veszve semmi, minden csapat formája nagyon ingadozó idén, szóval még bármi megtörténhet. Bizakodó vagyok, mert ősszel láttuk már, hogy mire is képes ez a keret, illetve Conte tudna arról mesélni, hogy mit lehet kihozni az adott szezonból egy csúfos Arsenal elleni vereség után. :) Ahhoz viszont mindenképp változtatásokra lesz szükség .
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13626 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2020. december 27., vasárnap 9:38
kecske01 írta: 2020. december 27., vasárnap 8:41 Havertz Villa ellen ugyis kezdeni fog szoval ideje lenne megnezni a 4231-et. + Mountot rakja be kante melle cdm-be ha annyira jatszatni akarja mindenaron.
Szerinten nem fog kezdeni, ahogy már Werner sem. Az a vicc ha 1-2 serules vagy eltiltas lenne a vedelemben es kikerulne Chilwell, Silva (Christensen, Emerson pedig be) akkoe gyakorlatilag már a full tavalyi keret jatszana. Ennyit a nagy bevasarlasokrol inkabb leépitések lettek.
D.Rice-t is akarja meg Lamps, bar nem tudom hova gondolta berakni. :D De azert messze nekunk volt a legszarabb sorsolasunk Decemberben. No Ziyech, No party.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13627 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2020. december 27., vasárnap 8:41 Havertz Villa ellen ugyis kezdeni fog szoval ideje lenne megnezni a 4231-et. + Mountot rakja be kante melle cdm-be ha annyira jatszatni akarja mindenaron.
Szerinten nem fog kezdeni, ahogy már Werner sem. Az a vicc ha 1-2 serules vagy eltiltas lenne a vedelemben es kikerulne Chilwell, Silva (Christensen, Emerson pedig be) akkoe gyakorlatilag már a full tavalyi keret jatszana. Ennyit a nagy bevasarlasokrol inkabb leépitések lettek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13628 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz Villa ellen ugyis kezdeni fog szoval ideje lenne megnezni a 4231-et. + Mountot rakja be kante melle cdm-be ha annyira jatszatni akarja mindenaron.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13629 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2020. december 26., szombat 23:46
emsanya írta: 2020. december 26., szombat 23:16
Bubi írta: 2020. december 26., szombat 22:55 Havertz Mount miatt sose fog tudni a posztján szerepelni. Lehet belőle szélső támadó vagy csatár, de középen a csatárok mögött rendszeresen manapság biztos nem fog szerepelni. Ha az ő formába hozásának az az ára, hogy Mount tehetségét egy nem megfelelő posztra pazaroljuk, akkor inkább maradjon a padon.
:D De ki a faszom az a Mason Mount hogy miatta kell mindenkinek alkalmazkodnia mindenhez? Bubi no offense en nagyon szeretem Mountot is de azert lehetne neha rugalmasabb
Csak erre reagálnék: Terry óta a legnagyobb tehetségünk aki kikerült az akadémiáról. Saját nevelésű, fiatal, angol és mindemellett a csapat legjobb játékosa.

És egyébként, CAMból btb középpályás lett, miután játszott a támadószekcióban mindenhol, mert ő ALKALMAZKODIK ÉS RUGALMAS.
Akkor Havertz es Werner is teljesen folosleges igazolas volt. Viszont igy sajnalom hogy rajuk basztunk el sok penzt, mert Mount es Abraham/Giroud mar itt volt es mindig jatszani fognak, rajuk epul a taktika es felallas.

Viszont ha mar itt rohadnak, Mount jatszhatna baloldalon (ugyis rugalmas es mindenhol jo) es akkor Havertz kozepen, Werner centerben! Problema megoldva es mindenki boldog Bubi barat is es en is!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13630 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2020. december 26., szombat 23:16
Bubi írta: 2020. december 26., szombat 22:55 Havertz Mount miatt sose fog tudni a posztján szerepelni. Lehet belőle szélső támadó vagy csatár, de középen a csatárok mögött rendszeresen manapság biztos nem fog szerepelni. Ha az ő formába hozásának az az ára, hogy Mount tehetségét egy nem megfelelő posztra pazaroljuk, akkor inkább maradjon a padon.
:D De ki a faszom az a Mason Mount hogy miatta kell mindenkinek alkalmazkodnia mindenhez? Bubi no offense en nagyon szeretem Mountot is de azert lehetne neha rugalmasabb
Csak erre reagálnék: Terry óta a legnagyobb tehetségünk aki kikerült az akadémiáról. Saját nevelésű, fiatal, angol és mindemellett a csapat legjobb játékosa.

És egyébként, CAMból btb középpályás lett, miután játszott a támadószekcióban mindenhol, mert ő ALKALMAZKODIK ÉS RUGALMAS.

Bandi: Lampard filozófiája nagyon hasonló a Guardiola - Klopp féle játékrendszerhez. A sok mélyről érkező beadás csak egy különlegessége a játékunknak amit a sok remekül beadó játékos idézett elő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13631 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta: 2020. december 26., szombat 23:06 Én azokat nem értem, akik egy rossz meccs vagy egy hullámvölgy után rögtön Lampardot küldenék el.
Faszi pár éve edző csak ráadásul talán a legnehezebb terepen a PL-ben.

Az, hogy a tavalyi kerettel BL helyen zártunk az igenis bravúr volt, de akkor is ment a károgás.
Klopp első idényében 8. lett a Poollal és az első évei minden volt csak nem jó. Én inkább nézem, hogy Lampard megpróbál valamit felépíteni és nem 2 évente új edző meg fél csapat átvariálása, mert jöttek már ide nagy edzők is, de senki nem tudott csodát tenni.

Vannak hibái, de kinek nincsenek bukott már nálunk sok nagyobb edző sokkal nagyobbat. Végre van egy fiatalokra épülő, részben saját nevelésből álló, szép focit játszó csapatunk, adjunk már ennek esélyt meg időt.

Nem vagyunk jelenleg top csapat, talán utoljára a bajnok Conte féle csapat volt az. Jelenleg csak a City és a Pool top csapat a PL-ben a többiek második vonal (értsd: MU, Sp*rs, Arsenal már az sem rég) de szerintem nem úgy leszünk nagy csapat ha két évente idehozunk valami új embert aki a fél keretet felforgatja.
Hagyjuk már ezt a Klopp-os párhuzamot légyszi mert már rosszul vagyok tőle. Igen, vele türelmesek voltak és sikerült végül összeraknia egy világverő csapatot. Ez kb 1000 esetből egyszer jön össze, erre ne alapozzunk. De amúgy Klopp-nál végig megvolt a koncepció, az intenzív letámadás, nagy tempó és sikerült is átadnia a filozófiáját a játékosoknak. Lampard-nál én nem nagyon tudom kitalálni hogy mit szeretne játszatni a csapattal, leginkább abból áll a játékunk hogy James vagy Chilwell adogatja be a labdákat vagy amíg volt Ziyech addig ő varázsolt valamit.
Ilyen játékosokkal ez luxus, ráadásul poszton kívül játszat embereket (Werner a balon, Pulisic ezért átkerült a jobb oldalra pedig láthattuk hogy tavaly a hátán vitte a csapatot a bal szélen, Havertz játszik mindenhol csak a posztján nem), nem csoda hogy fejetlenül rohangál mindenki. Ha látnék valami koncepciót akkor azt mondom oké, adjunk időt, de így nehéz türelmesnek lenni hogy nem látszik hogy merre haladunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13632 Hozzászólás Szerző: Pityee »

paliczandras írta: 2020. december 26., szombat 23:06 Én azokat nem értem, akik egy rossz meccs vagy egy hullámvölgy után rögtön Lampardot küldenék el.
Faszi pár éve edző csak ráadásul talán a legnehezebb terepen a PL-ben.

Az, hogy a tavalyi kerettel BL helyen zártunk az igenis bravúr volt, de akkor is ment a károgás.
Klopp első idényében 8. lett a Poollal és az első évei minden volt csak nem jó. Én inkább nézem, hogy Lampard megpróbál valamit felépíteni és nem 2 évente új edző meg fél csapat átvariálása, mert jöttek már ide nagy edzők is, de senki nem tudott csodát tenni.

Vannak hibái, de kinek nincsenek bukott már nálunk sok nagyobb edző sokkal nagyobbat. Végre van egy fiatalokra épülő, részben saját nevelésből álló, szép focit játszó csapatunk, adjunk már ennek esélyt meg időt.

Nem vagyunk jelenleg top csapat, talán utoljára a bajnok Conte féle csapat volt az. Jelenleg csak a City és a Pool top csapat a PL-ben a többiek második vonal (értsd: MU, Sp*rs, Arsenal már az sem rég) de szerintem nem úgy leszünk nagy csapat ha két évente idehozunk valami új embert aki a fél keretet felforgatja.
Neharagudj de ilyen amatőr hibákat mint Werner szélen való játszatása meg Havertz elpazarlása, hagy lehessen már Lamps szemére hordani. Senki nem vitatja, hogy mekkora klublegenda ő a csapatunknál, de ha ezzel a kerettel erre képes és a középmezőnyben végzünk, akkor el kell gondolkozni, hogy valóban ő a megfelelő edző ide. Sokat elmond, hogy a Villa két meccsel kevesebbet játszott de ígyis előttünk van. Következő két meccs: Villa és City, mit várjunk akkor ezektől? Lassan irány a kiesési zóna, de majd akkor is Frankie mellett kell kötelezően lenni?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13633 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2020. december 26., szombat 22:55 Havertz Mount miatt sose fog tudni a posztján szerepelni. Lehet belőle szélső támadó vagy csatár, de középen a csatárok mögött rendszeresen manapság biztos nem fog szerepelni. Ha az ő formába hozásának az az ára, hogy Mount tehetségét egy nem megfelelő posztra pazaroljuk, akkor inkább maradjon a padon.
De egy europe top talent akiert majdnem 100 milliot fizetunk azt pazaroljuk el :D De ki a faszom az a Mason Mount hogy miatta kell mindenkinek alkalmazkodnia mindenhez? Bubi no offense en nagyon szeretem Mountot is de azert lehetne neha rugalmasabb is a gondolkodas.

Ugyanezt gondolom az Abraham-Giroud vonalrol. Jatszanak ők szélsőt 2 hónapig. Attol hogy volt olyan a lipcseben hogy Werner szelről indult (nem stabil szelso 3 tamados jateknal), ne jatszon mar minden meccsen azt. Vagy akkor mi a fasznak igazoltuk le europa egyik leggyorsabb kozepcsatarat aki rugott 28 golt tavaly. Ha van Giroud meg Abraham. Egy CHO-Werner-Puli triot is szivesen megneztem volna de soha nem lesz ilyen sajna.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13634 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Én azokat nem értem, akik egy rossz meccs vagy egy hullámvölgy után rögtön Lampardot küldenék el.
Faszi pár éve edző csak ráadásul talán a legnehezebb terepen a PL-ben.

Az, hogy a tavalyi kerettel BL helyen zártunk az igenis bravúr volt, de akkor is ment a károgás.
Klopp első idényében 8. lett a Poollal és az első évei minden volt csak nem jó. Én inkább nézem, hogy Lampard megpróbál valamit felépíteni és nem 2 évente új edző meg fél csapat átvariálása, mert jöttek már ide nagy edzők is, de senki nem tudott csodát tenni.

Vannak hibái, de kinek nincsenek bukott már nálunk sok nagyobb edző sokkal nagyobbat. Végre van egy fiatalokra épülő, részben saját nevelésből álló, szép focit játszó csapatunk, adjunk már ennek esélyt meg időt.

Nem vagyunk jelenleg top csapat, talán utoljára a bajnok Conte féle csapat volt az. Jelenleg csak a City és a Pool top csapat a PL-ben a többiek második vonal (értsd: MU, Sp*rs, Arsenal már az sem rég) de szerintem nem úgy leszünk nagy csapat ha két évente idehozunk valami új embert aki a fél keretet felforgatja.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13635 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2020. december 26., szombat 22:20
Bubi írta: 2020. december 26., szombat 21:50
edeskeves írta: 2020. december 26., szombat 21:42 aki ma felhozta hogy James mindenben jobb, mint Azpi az szerintem a meccs vegere visszaszivhatja, nem csak a tizi miatt.

Én "hoztam fel". Tehát ma rossz volt, így ő egy gyenge játékos. Ha a következő meccsen jó lesz, akkor jó játékos? Ne viccelj, ne ítélj meg senkit egy meccs alapján. Azpi az előző meccs első félidejében azt se tudta hogy milyen sportot űz - mondom ezt nagy tisztelettel, mert nem egy könnyen elfelejthető karrier az övé.

Nyugodtan felsorolhatod az egész keretet, egyesével, mert mindenki formán kívül van. És ez nem az az unott, edzőbuktatós játék mint amit néztünk évekig, ez a fizikai és pszichikai fáradtság egyvelege (mert nem csak a lába tud elfáradni egy focistának. Néha sokkal nagyobb gond, amikor a túlterheltség miatt képtelen minden meccsen ugyan olyan tűzzel játszani)
Bubi nem tudom mennyire koveted a hozzaszolasaim vagy emlekszel ra esetleg de meg par honappal ezelott irtam, hogy a tapasztalat es a megvizhatosaga miatt Azpit jatszatnam a nagyobb meccseken. Nem ez volt az elso gyenge meccse Jamesnek es Azpit fullra kitette, igy szepen leepul O is majd, mikozben sokszor felelem nelkul beszallhatna Azpi is es James is tudna pihenni. Persze konyebb panaszkodni, hogy sok a meccs faradtak a jatekosok.
En is voltam 20+ evig jatekos igy tudom jol a faradtsag stb hogy mukodik, de erre szerinted mi lenne a jo megoldas, ha nem a rotacio?
Persze ha kidolne James hetekre es a forman kivuli Azpit kene nezni, akkor o lenne a szar, mert elvaras lenne hogy x meccs utan jo formaban szalljon be.
Nem csak James eseteben van ez, Mount is agyon van jatszatva tobbek kozott, mikor ha ot kivenne par meccsre hogy tudjon pihenni, be lehetne probalni ezeken a meccseken, hogy Havertz mit mutat a sajat posztjan.
Szerintem sokan ezeket hianyoljuk itt, mert boven van variacios lehetoseg ebben a keretben es nem sok edzo tudna igy rotalni, mint Lampard.
Teljesen megertem azt is, hogy sok a meccs, suru a naptar, virus, nem volt felkeszules stb, de ez mar nem fog valtozni, egyedul O az aki tudna ehhez alkalmazkodni es kihozni belole a leheto legjobbat.
Ha szembe állítjuk egymással a jó és rossz meccseit idén egyértelművé válik, hogy miért játszik. Egyébként azért reagáltam a James dologra Szabinál, mert a szöges ellenkezőjét gondolom. James idén az egyik legnagyobb erősségünk. A beadásai eddig is jók voltak, idén viszont sokkal stabilabban is védekezik és penge a labdakihozatalokban. Szerintem azért nincsenek rotálva, mert Azpi egyáltalán nem tud beadni, nem ér fel vagy nem ér vissza időben, ezért nem is segíti olyan aktívan a támadásokat. Sokat számítanak Chilwell és James beadásai, minden oldalváltás után keresztül megy rajtuk a labda.

Azpinak már megkopott a sebessége, nagyon nehezen veszi fel a harcot a villámgyors szélsőkkel. Még mindig jól védekezik és nem is panaszkodnék, ha nem lenne egy Jamesünk, de így szerintem neki nálunk már lefőtt.

Most gondolom Werner azért volt szélső mert nem voltak egészséges szélsőink. Előtte is azt játszatta vele, nem is nagyon értettem. Többet lát Abrahamben azon a poszton és szeretné megtartani Giroudot, gondolom ezért lett Werner szélső. Havertz Mount miatt sose fog tudni a posztján szerepelni. Lehet belőle szélső támadó vagy csatár, de középen a csatárok mögött rendszeresen manapság biztos nem fog szerepelni. Ha az ő formába hozásának az az ára, hogy Mount tehetségét egy nem megfelelő posztra pazaroljuk, akkor inkább maradjon a padon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13636 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként lassan de biztosan ki lehet jelenteni, hogy Morata és Torres után van egy újabb önbizalomhiányos csatárunk. Elvagyunk ilyen téren átkozva. Oké lehet mondani, hogy nem a posztján van játszatva de az akkor sem mentség, hogy már 10 forduló óta nem lőtt golt, miközbe helyzetei voltak, nem is kicsik. Na mindegy, ezvan, hiányzik a jó öreg Drogba-Diego vonal...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13637 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2020. december 26., szombat 21:50
edeskeves írta: 2020. december 26., szombat 21:42 aki ma felhozta hogy James mindenben jobb, mint Azpi az szerintem a meccs vegere visszaszivhatja, nem csak a tizi miatt.

Én "hoztam fel". Tehát ma rossz volt, így ő egy gyenge játékos. Ha a következő meccsen jó lesz, akkor jó játékos? Ne viccelj, ne ítélj meg senkit egy meccs alapján. Azpi az előző meccs első félidejében azt se tudta hogy milyen sportot űz - mondom ezt nagy tisztelettel, mert nem egy könnyen elfelejthető karrier az övé.

Nyugodtan felsorolhatod az egész keretet, egyesével, mert mindenki formán kívül van. És ez nem az az unott, edzőbuktatós játék mint amit néztünk évekig, ez a fizikai és pszichikai fáradtság egyvelege (mert nem csak a lába tud elfáradni egy focistának. Néha sokkal nagyobb gond, amikor a túlterheltség miatt képtelen minden meccsen ugyan olyan tűzzel játszani)
Bubi nem tudom mennyire koveted a hozzaszolasaim vagy emlekszel ra esetleg de meg par honappal ezelott irtam, hogy a tapasztalat es a megvizhatosaga miatt Azpit jatszatnam a nagyobb meccseken. Nem ez volt az elso gyenge meccse Jamesnek es Azpit fullra kitette, igy szepen leepul O is majd, mikozben sokszor felelem nelkul beszallhatna Azpi is es James is tudna pihenni. Persze konyebb panaszkodni, hogy sok a meccs faradtak a jatekosok.
En is voltam 20+ evig jatekos igy tudom jol a faradtsag stb hogy mukodik, de erre szerinted mi lenne a jo megoldas, ha nem a rotacio?
Persze ha kidolne James hetekre es a forman kivuli Azpit kene nezni, akkor o lenne a szar, mert elvaras lenne hogy x meccs utan jo formaban szalljon be.
Nem csak James eseteben van ez, Mount is agyon van jatszatva tobbek kozott, mikor ha ot kivenne par meccsre hogy tudjon pihenni, be lehetne probalni ezeken a meccseken, hogy Havertz mit mutat a sajat posztjan.
Szerintem sokan ezeket hianyoljuk itt, mert boven van variacios lehetoseg ebben a keretben es nem sok edzo tudna igy rotalni, mint Lampard.
Teljesen megertem azt is, hogy sok a meccs, suru a naptar, virus, nem volt felkeszules stb, de ez mar nem fog valtozni, egyedul O az aki tudna ehhez alkalmazkodni es kihozni belole a leheto legjobbat.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#13638 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2020. december 26., szombat 22:17 Mondjuk azt sem értem, hogy 3-1nél miert nem lehet esetleg odaadni egy full önbizalomhiányosnak a tizit, hátha berúgja és erőre kap... mondjuk Havertznek vagy CHOnak vagy mittomén. De ez a vakegér senkinek nem engedi elvégezni ha a pályán van.
Ez a bohóc álolasz még 3-0nál sem engedte oda Abraham-nak valamelyik meccsen.
Ott vettem volna el tőle nem csak a csk karaszalagot de páros lábbal rúgtam volna le.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13639 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mondjuk azt sem értem, hogy 3-1nél miert nem lehet esetleg odaadni egy full önbizalomhiányosnak a tizit, hátha berúgja és erőre kap... mondjuk Havertznek vagy CHOnak vagy mittomén. De ez a vakegér senkinek nem engedi elvégezni ha a pályán van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13640 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2020. december 26., szombat 21:56 Pulisic-Werner-Zijes
Havertz

Az álom négyes amit egesz nyaron vart mindenki. Lassan Zijes is felepul de elobb fog kezdeni Giroud jobbszélen, meg Havertz jobbhatvedben mint ez legyen...

Tavaly tök sokat jatszottunk 4-2-3-1-et, nem ertem miert nem lehet ujra megprobalni. Vagy 5 vedo es 2 csatar, olyat is toltunk. Ez a ragaszkodas erthetetlen. Igazoltunk ket nagy penzes jatekost es nem hasznaljuk őket a helyukon.
Mount az oka. :?

Válasz küldése