Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14121 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Egyébként direkt figyeltem Reguilon játékát. Nem szarozik az tény, de nekem az az érzésem, hogy hosszútávon ugyanúgy jártunk volna vele, mint Alonsoval.
Újabb pont Chilwell mellett, a lehető legjobb választás volt az alternatívák közül.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14122 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:
Dante írta:... Mount gyakorlatilag tét nélkül játszik, ha jó, ha rossz, nincs következménye.
Valamit el kéne követnie, hibákat kéne vétenie ahhoz, hogy következményekről beszélhessünk. Amíg úgy robotol és fejlődik mint most, addig nem lesz bántva. Sanyának meg igaza van, sokkal többet fog pihenni ha Zijes felépül.
Ne hibázzon, játsszon faszán! :D
Tavaly 51 meccsen játszott, idén - statok szerint - az összeset végignyomta. Ő van a rangsor tetején. Biztos lesz kihagyott meccse, de ami számít azon kezdeni fog. A "hónapokig nem kezd" pedig elég valószínűtlen jóslat.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14123 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:
Mesti írta:Szerintem Zouma labdakihozatalnál borzasztó volt.
Ilyen szinten ennyi labdát kivágni luxus, tegnapi meccsen mutatott teljesítménye abszolút nem mai modern védőre hajaz. (Nem hiába nem kellett Sarrinak.)

Sztem. a modern foci ott kezdődik, hogy elől kezdjük a védekezést és hátul a támadásépítést. (Ehhez persze kellenek/kellenének olyan emberek is, gondolok a vedelemre.)
Ahhoz képest, az idei évben talán Zouma hozza a legkiegyenlítettebb védői teljesítményt. Tegnap is volt egy-két utolsó emberes fontos mentése. Ráadásul ő legalább fizikailag is felveszi a támadókkal a versenyt, fejjátékáról nem is beszélve. Nálam jelenleg ő és Silva kezdenének.
Zouma abszolút nem intelligens játékos, vagy csak egyszerűen tisztában van a saját képességeivel és inkább kibassza a labdát a lelátóra. Nekem viszont ez azért nem szúrja a szememet, mert a sepregetést szvsz marha jól csinálja. Ehhez ért, pont.
Kell mellé egy olyan védő, aki képes hátulról eldítani a támadást. Tavaly szerintem egyértelmű volt, hogy a Tomori-Zouma páros a legstabilabb, legalábbis én úgy láttam, sokkal kevesebb okom volt azokon a meccseken a szívrohamra, amikor ők álltak párban, bármilyen más párosítással szemben. Ezért nem is értettem Tomori jegelését azzal indokolva (és a mai napig nem értem), hogy tapasztaltabb ember kell helyette középre. A probléma ott kezdődött tegnap, amikor a két hulla fáradt (egy rutintalan és egy sepregető) belső védő kapott a nyakába egy Kane-t :D na az aztán hiányzott, mint szar a zsebből. Én abban a pillanatban nem szaroztam volna, feldobtam volna Jamest jobbra, Azpi pedig mehetett volna középre harmadiknak.
Mount pihenjen. CHO tanuljon meg végre csapatban játszani és fogadja el, hogy nem az egyéni faszméregetés számít. Lehet önbizalmat meríteni egy assistból vagy egy jó beadásból is, nem csak egy beimádkozott gólból, amit rengeteg elpuskázott lehetőség előz meg.

Nem szoktam beleállni Lampardba, de tegnap szerintem nem jól cserélt. Komolyan baszki, lehozza Kovacicot, az egyetlen embert, aki képes lett volna kihozni a labdát a saját térfélről. Helyette Jorginho játszik csuklós buszt továbbra is, Kanté pedig megint testidegen pozícióban van. Mi olyan utcalány bonyolult ezen? :D Kanté szűr, Kovacic kihoz. Rosseb egye már meg.
Chilwellt valószínűleg pihentetni akarta és féltette, de ezzel el lett cseszve egy cserelehetőség, amit jobban is fel lehetett volna használni. Például egy Mount-Barkley/Havertz csere. Sőt, egyáltalán miért nem Barkley kezd ilyen meccseken? Zsirunak nem ez volt élete meccse, Tammy felfrissülést hozott, de ezt a cserét sem gondoltam feltétlenül szükségesnek.
Lampard nem rossz edző, ahhoz képest, milyen tapasztalatlan, a tavalyi szezon egyenlő a csodával és soha nem félt bátran belenyúlni a meccsbe. Viszont marha makacs és elfogult Mount felé és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez változni fog, ha Puli és Ziyech visszatér. Nagyon káros, hogy gyakorlatilag tét nélkül játszik a srác.

Mendy: nekem ő nagyon kellemes meglepetés volt. Kepa egyet sem szedett volna ki a lövésekből és szerintem ezzel nem túlzok. Már egyetlen kirohanással is előrébb voltunk a sok közül, a kamikaze baromságot pedig remélhetőleg elfelejti. Nem dobom hanyatt magam tőle pláne egy meccs után egy Sp*rs b ellen, ugyanakkor felüdülés volt a 80 misis madárijesztő után.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14124 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Mountot sokan szidják hogy minek játszik ennyit, ha visszatér Pulisic és Zyiech lehet honapokig nem lesz kezdő.
Esély nincs rá, hogy hónapokig ne legyen kezdő... Minimális esély sincs rá. Le kéne hozzá sérülnie, vagy olyan mentális vagy fizikai hanyattlásnak indulnia ami lássuk be, nem valószínű.

Ő Lampard elsőszámú embere. Ha visszatér Puli és Zijes valszeg többet fog pihenni, ő is rotálva lesz, de van egy fogadásom, hogy még így is neki lesz a legtöbb meccse szezon végén.

Dante írta:... Mount gyakorlatilag tét nélkül játszik, ha jó, ha rossz, nincs következménye.
Valamit el kéne követnie, hibákat kéne vétenie ahhoz, hogy következményekről beszélhessünk. Amíg úgy robotol és fejlődik mint most, addig nem lesz bántva. Sanyának meg igaza van, sokkal többet fog pihenni ha Zijes felépül.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14125 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy pár észrevétel a tegnapi meccsről, hosszú lesz, bocsi :)

- Mendy nekem tetszett, végre nyugodt voltam a beíveléseknél meg a szögleteknél. A kirúgásai is a középpályán is embert találtak. Már a szívroham kerülgetett, amikor Kepa hátul toszolygatott a zseni védőinkkel. A hibáit a második félidőben követte el, downgrade-elt védősornál, erre kitérek alább.
- Ahogy Mesti is írta, luxus, hogy Zouma mennyi labdát kivágott tegnap. Nálam eddig a Tomori - Silva duó a kh favorit, úgy gondolom az angol a legalkalmasabb arra, hogy tanuljon a vén rókától. Persze a realitás talaján maradva a pihentetett Chris - Silva duó fog kezdeni a Palace ellen. Az sem olyan szörnyű, remélem fél éven belül a Chris - Tomori duó lesz a legjobb hátvéd párosunk.
- Hihetetlen, hogy Chilwellt leszámítva, mennyire utolsó, szutyok, balhétvédnek csúfolt nyomorékjaink vannak. Én úgy láttam, hogy Emerson behozatalával borult fel teljesen a pálya. Taktikailag a második félidőben addig is úgy tűnt, kontrákra építünk(ami nem feltétlenül hiba, ha stabil a hátsó alakzat), de Emerson behozatalával sorra mentek át rajtunk és alakítottak ki veszélyesebbnél veszélyesebb helyzeteket. És természetesen a gólnál is ő b*szott visszaérni az emberére, Lamelára. Még mindig meglep, hogy egy fél lábú Chilwell is mekkora előrelépés ezekhez képest, és hogy éveken át ezzel a két focihoz nem értő falábúval kellett érvényesülnünk. Egyértelmű, hogy Sp*rs szintű ellenfelek ellen 3 szélsővédő, Azpi, James és Chilwell közül kell válogatni. Amíg Chilwell felépül addig a James - Azpi, teljesen egészségesen az Azpi - Chilwell a legstabilabb. Gyengébb ellenfelek ellen csereként meg lehet próbálni azt a holland csókát is, tavaly azon a pár meccsen egész ígéretesnek tűnt.
- Gondolom Kanté behozatala is annak a kényszernek volt köszönhető, hogy Emersonnak hála átjártak rajtunk és középpályáról próbálta kiegyensúlyozni Lamps a csapatot. Viszont Kova az az ember, aki képes rendesen kihozni a labdát a hátvédsortól egész a tamadó kp-ig. Az ő lecserélését és a haszontalan Jorginho pályán hagyását csak az indokolhatja nálam, ha a hétvégén Kanté - Kova pivotunk lesz és ezért egyikőjüket sem lehetett fullba kifárasztani. Ellenben, ha más pivot lesz, akkor ez egy rossz döntés, 10-ből 10-szer a brolaszt kellett volna lehozni.
- Mount túljátszatása: Ma nálam is Barkley kezdett volna. Gondolom a mester meg akarta nézni a kedvencét 10-esben és végre nem szélsőként vagy hátrébb vonva. Az alapvető taktikai elemeket szerintem még mindig ő hozza le a legjobban, nyomást gyakorol az ellenfélre, labdát szerez az ő térfelükön, stb. de már nagyon látványos hibákat vét (elemi passzok nem mennek, a múltkor tisztára játszott kapuralövés, meg ez a tizi) ezt a túlterheltségnek tudom be. Remélhetőleg a hétvégén már bevethető lesz Puli vagy valamelyik szélsőnk és Mount pihenhet, bár a hibái fényében még az sem lenne elvetemült, ha Werner és Havertz lenne a két szélső és Barkley a csatár mögött. Nem a leghatékonyabb, de szükségünk van egy friss Mountra.
- Kontrák: Ez a rész érezhetően nem megy ennek a csapatnak. Rengeteg olyan szituáció volt már tavaly is és idén is, hogy a rossz megoldást választjuk egy kontránál vagy az egész lendületét elbénázzuk egy túlgondolt mozdulattal. Valahogy olyan érzésem van, hogy egy Mourinho csapat jóval több gólt szerzett volna azokból a szitukból, amiket elherdáltunk (ezen a meccsen is). Itt két ok lehet, taktikai és/vagy mentális. Ha taktikai részen van a hiba (meglepne, mert Lamps játszott nem egy kontrára építő edző kezei alatt), akkor kell a kispadra egy ehhez konyító szakember. Ha pedig mentális, akkor ideje helyretenni a fiataljainkat, illetve be lehet fizetni egy pszichomókusra, mert nem normális, hogy heti 100-200000 fontokat ki tudnak bőgni maguknak, de egy értelmes döntést egy éles helyzetben nem képesek meghozni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14126 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mesti írta:Szerintem Zouma labdakihozatalnál borzasztó volt.
Ilyen szinten ennyi labdát kivágni luxus, tegnapi meccsen mutatott teljesítménye abszolút nem mai modern védőre hajaz. (Nem hiába nem kellett Sarrinak.)

Sztem. a modern foci ott kezdődik, hogy elől kezdjük a védekezést és hátul a támadásépítést. (Ehhez persze kellenek/kellenének olyan emberek is, gondolok a vedelemre.)
Ahhoz képest, az idei évben talán Zouma hozza a legkiegyenlítettebb védői teljesítményt. Tegnap is volt egy-két utolsó emberes fontos mentése. Ráadásul ő legalább fizikailag is felveszi a támadókkal a versenyt, fejjátékáról nem is beszélve. Nálam jelenleg ő és Silva kezdenének.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14127 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mesti írta:Szerintem Zouma labdakihozatalnál borzasztó volt.
Ilyen szinten ennyi labdát kivágni luxus, tegnapi meccsen mutatott teljesítménye abszolút nem mai modern védőre hajaz. (Nem hiába nem kellett Sarrinak.)

Sztem. a modern foci ott kezdődik, hogy elől kezdjük a védekezést és hátul a támadásépítést. (Ehhez persze kellenek/kellenének olyan emberek is, gondolok a vedelemre.)
Igen, Zoumaból sajnos borzasztóan hiányzik az elegancia. A legkisebb nyomás hatására is a legegyszerűbb megoldást választja, vagyis elrúgja a francba a labdát. Ezzel nem is lenne baj mondjuk 1-0-s vezetésnél a 94. percben, csakhogy az ő esetében ez meccsenként 8-10 ilyen alkalmat jelent, amelynek a jelentős része rendkívül felesleges, valamint olyan is előfordult már, hogy ezzel a saját kontránk lehetőségét akadályozta meg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14128 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta: Werner egyebként játszott szélsőt a németeknél vagy csak csatár posztott?
Játszott a lipcsében szélen, árnyékéket, befejező csatárt. Ugyanugy mint Haverzt. Ő még 10-est is.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14129 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Szerintem Zouma labdakihozatalnál borzasztó volt.
Ilyen szinten ennyi labdát kivágni luxus, tegnapi meccsen mutatott teljesítménye abszolút nem mai modern védőre hajaz. (Nem hiába nem kellett Sarrinak.)

Sztem. a modern foci ott kezdődik, hogy elől kezdjük a védekezést és hátul a támadásépítést. (Ehhez persze kellenek/kellenének olyan emberek is, gondolok a vedelemre.)

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14130 Hozzászólás Szerző: fst200 »

sajnálom a tegnapi elveszített meccset , de sajnos várható volt a gól, második félidőnél nagyon magunkra húztuk őket..
Zouma és Tomori a gólt leszámítva nagyon jól játszott, Zoumanak voltak nagyon jó megmozdulásai, Mendy néha hibázott ,de összeségében nem volt rossz, nyílván amikor mondták hogy összesen egy db tizit fogott ki a karrierje során akkor már tudtam hogy bb liga kupa :D
a bekapott gólnál Emerson volt rossz helyen, nem tudom ez mennyire egyéni hiba, vagy azzal van gond hogy nincsenek jól felkészítve a védőink ,nem tudom ha Chillwell annál a szitunál ott lett volna akkor is megtörténik -e .
Mount ra ráfér a pihi, jó lesz ha már visszatér a két sérült szélsőnk mivel CHO bal oldalon játszik jól
Werner egyebként játszott szélsőt a németeknél vagy csak csatár posztott?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14131 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mendynél végre lehetett érezni hogy kijön és öklöz, ütközik. Nekem nagyon tetszett végre nem fostam minden beívelésnél. És voltak szép védései is. Most hogy egyszer kiesett a kezéből, huha, Kepa volt hogy beesett a kapuba, volt hogy elnyomták a faszba, volt hogy pofán baszta a kapufárol a labda és beesett stb. És köszönöm nekem bőven elég amit Mendy tud lábbal, minden visszapassznál magabiztos volt.

Mountot sokan szidják hogy minek játszik ennyit, ha visszatér Pulisic és Zyiech lehet honapokig nem lesz kezdő.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14132 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Értem én, hogy a ligakupa általában a top csapatoknál a legutolsó sorozat a sorban. De Lamps arcán azért látszott a csalódás, mikor lejött a pályáról. Egy részről Spuri ellen minden meccs presztízs kérdés, másik részről biztos jól esett volna neki ha egy olyan nagynevű edzőnek mint Mourinho, odatud pörkölni egyet. Egész biztos vagyok benne, hogy idegeli őt az, hogy ha nem ilyen buta megoldásokat hoznak a fiatal játékosaink elől egy-egy kontránál, akkor már bőven el lehetett volna dönteni ezt a meccset. Az egyetlen pozitívum, hogy Mendy és Chilwell valszeg illeni fognak a csapatba. Bár egyetértek az előttem szólóval, hogy Mendy egyenlőre annyiban volt upgrade Kepához képest, hogy nem nyelte be az első kapura tartó lövést. De némelyik kijövetelénél fogtam a fejemet, kiejtette a labdát, nekiesett a védőknek, kamikaze volt egy-kétszer...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14133 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kellett volna rendes kh-t igazolni. Bar itt nem feltetlen a vedok minosegevel van csak a gond. Kozeppalyas vedekezesunk abszolut nincs.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14134 Hozzászólás Szerző: Dante »

broduer írta:De persze önzőzzük el, mert nem a csapatérdek áll mindenekfelett, mert gól kell rúgni...
Mount keresztlabdája más helyzet. Ott egyszerűen csak rossz volt a kivitelezés.
Egyetértek abban, hogy Mount-ban legalább a szándék megvolt, van olyan hogy nem jön össze egy szituáció. Az megint más kérdés, hogy most az egész meccs "nem jött össze". Szerintem ma kár volt küzdenie. Már csak azért is, mert mások, pl CHO a bizalom hiánya és a bizonyítási vágy miatt látják csak azt jónak, ha gólt lőnek. CHO fiatal, tapasztalatlan, nem csak az ő felelőssége egy-egy ilyen döntés - persze tudom hogy Lampard nem lőheti be helyette, de a stáb felelőssége is a játékosok mentális felkészítése.
Amit ezzel mondani szeretnék, hogy Mount gyakorlatilag tét nélkül játszik, ha jó, ha rossz, nincs következménye. Míg CHO-ra, Tammy-re, vagy tavaly Pulisic-re, Kovacic-ra pont az ellenkezője volt érvényes, teljesen érthetetlen módon kerültek ki a kezdőből.
A mai meccsen Werner-t és Mount-ot teljesen felesleges volt játszatni, így is minden meccset végigrobotolnak. Ráadásul Giroud miatt sem a német, sem Callum nem a helyén játszott. Elég emberünk van előre, bőven megkaphatnák az eddig kevés percet focizók a ligakupát, azért egy Barkley nem lett volna olyan nagy lutri Mason helyett.

Nem tudom Lampard mennyire nyitott a játékosokkal a kommunikációt illetően, de nekem úgy tűnik, hogy többen tanácstalanok. Werner testbeszédéből egész meccsen azt lehetett kiolvasni, hogy - bár szó nélkül visszazár, és szerintem remekül játszott - nem tetszik neki a balszélső poszt.

Nekem az is furcsa, hogy Mount és Havertz ennyire látványosan mindenki felett áll, nem jó az ilyen egy csapaton belül.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14135 Hozzászólás Szerző: broduer »

Meglepődtem, hogy Mount és nem Werner lövi az utolsó tizit. Én sem értem a srác indokolatlan túljátszatását. Viszont az elpuskázott átadása megmutatta, hogy mi a különbség közte és CHO között. Utóbbi ha lepasszolja a mellette teljes ziccerben álló Tammynak 2-0 és vége a meccsnek. De persze önzőzzük el, mert nem a csapatérdek áll mindenekfelett, mert gól kell rúgni...
Mount keresztlabdája más helyzet. Ott egyszerűen csak rossz volt a kivitelezés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14136 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kicsit én is inkább Dante véleményét osztom Mendy-vel kapcsolatban, bár felüdülés volt látni, hogy van egy kapusunk, aki végre kimozdul és lehúz egy szögletet vagy beadást, de javarészt elég bizonytalanul és kamikaze módon, minden mindegy alapon rongyolt ki, ebből azért még lehet probléma a jövőben - mert nem csak abból lehet gólt kapni, hogy állunk a vonalon (Kepa), hanem abból is, ha kiejtünk egy labdát vagy alászaladunk (Mendy). Persze ha kijön és kockáztat, benne van a hiba, de meg kell majd találnia a balanszot, hogy mikor tanácsos és mikor nem az elhagyni a vonalat. Mindenesetre a tizenegyespárbajt leszámítva én pozitívan értékelem a bemutatkozását, volt egy-két szép védése.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14137 Hozzászólás Szerző: Dante »

koni0725 írta:
Dante írta:
mikel12 írta:Latszik, hogy Mendy upgrade lesz Kepahoz es Caballerohoz kepest, de hogy buntetokben nem fogunk tudni ra szamitani, az is biztos. Palira vettek nagyon szegenyt.
Szerintem semmi nem látszódott. Magas, ennek ellenére így is volt bizonytalankodás a 16-oson belül. Egyszer nekiszaladt az ellenfélnek, egyszer alig tudta elöklözni, egyszer pedig ki is ejtette. Védései ugyanúgy voltak, mint a másik kettőnek. Mendy önbizalma még nem lett a földbe döngölve. A védelem ugyanolyan rendezetlen, mint eddig, idővel Mendy is elő lesz véve a bekapott gólokért, főleg, ha ilyen Emerson, Alonso, Jorginho féle csodák szaladgálnak előtte.

A tizenegyesekre készülnek a kapusok, videóznak, statisztikákat tanulnak. Kétlem, hogy erre volt ideje Mendy-nek. Olyan ez, mintha a puskázás lenne a standard, a szenegálinak pedig se felkészülése, se puskája nem volt, így nagyon nehéz.
A tizenegyesek miatt nem venném elő Mendy-t, ahogy fordított esetben Kepa-t sem. Az első 4 labda tűpontosan ment a kapufa mellé, onnan ilyen erejű labdákat nem reális kiszedni, de Kane büntetője is jó volt.
Nem vettem, épp ellenkezőleg. Tizit fogni bravúr, nem pedig az alap elvárás. Neki nem ment a hárítás, ez a körülményeket figyelembe véve nem meglepetés, vagy hiba. Ha lett volna még csere, akkor Kepa-t szívesen láttam volna a büntetőkre, neki volt ideje felkészülni a PL játékosokból.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14138 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dante írta:
mikel12 írta:Latszik, hogy Mendy upgrade lesz Kepahoz es Caballerohoz kepest, de hogy buntetokben nem fogunk tudni ra szamitani, az is biztos. Palira vettek nagyon szegenyt.
Szerintem semmi nem látszódott. Magas, ennek ellenére így is volt bizonytalankodás a 16-oson belül. Egyszer nekiszaladt az ellenfélnek, egyszer alig tudta elöklözni, egyszer pedig ki is ejtette. Védései ugyanúgy voltak, mint a másik kettőnek. Mendy önbizalma még nem lett a földbe döngölve. A védelem ugyanolyan rendezetlen, mint eddig, idővel Mendy is elő lesz véve a bekapott gólokért, főleg, ha ilyen Emerson, Alonso, Jorginho féle csodák szaladgálnak előtte.

A tizenegyesekre készülnek a kapusok, videóznak, statisztikákat tanulnak. Kétlem, hogy erre volt ideje Mendy-nek. Olyan ez, mintha a puskázás lenne a standard, a szenegálinak pedig se felkészülése, se puskája nem volt, így nagyon nehéz.
A tizenegyesek miatt nem venném elő Mendy-t, ahogy fordított esetben Kepa-t sem. Az első 4 labda tűpontosan ment a kapufa mellé, onnan ilyen erejű labdákat nem reális kiszedni, de Kane büntetője is jó volt.

Azt viszont imádtam, ahogy Azpi állt oda, szerintem ha kell akkor kereszrül lőtte volna Lloris-on is. :D

A Carabao Cup miatt pedig ne búslakodjunk, idén teljesen jelentéktelen ilyen menetrend mellett. Az kicsit ugyan csìpi az egóm, hogy a Tottenham B csapattal jutott ellenünk tovább, de pár év múlva erre a kutya sem fog emlékezni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14139 Hozzászólás Szerző: Dante »

mikel12 írta:Latszik, hogy Mendy upgrade lesz Kepahoz es Caballerohoz kepest, de hogy buntetokben nem fogunk tudni ra szamitani, az is biztos. Palira vettek nagyon szegenyt.
Szerintem semmi nem látszódott. Magas, ennek ellenére így is volt bizonytalankodás a 16-oson belül. Egyszer nekiszaladt az ellenfélnek, egyszer alig tudta elöklözni, egyszer pedig ki is ejtette. Védései ugyanúgy voltak, mint a másik kettőnek. Mendy önbizalma még nem lett a földbe döngölve. A védelem ugyanolyan rendezetlen, mint eddig, idővel Mendy is elő lesz véve a bekapott gólokért, főleg, ha ilyen Emerson, Alonso, Jorginho féle csodák szaladgálnak előtte.

A tizenegyesekre készülnek a kapusok, videóznak, statisztikákat tanulnak. Kétlem, hogy erre volt ideje Mendy-nek. Olyan ez, mintha a puskázás lenne a standard, a szenegálinak pedig se felkészülése, se puskája nem volt, így nagyon nehéz.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14140 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Amugy miert kezeli ugy Lampard Mountot mintha CR vagy Messi lenne? Felreertes ne essek, en imadom a sracot, egyik kedvencem, de agyonra van jatszatva, oda adjuk neki az utolso buntetot, amikor ahogy setalt oda mar fogtam a fejemet, lehetett tudni, hogy mi fog tortenni. Ugy kezeli Lampard, mintha valami vilagsztar lenne, akit nem szabad lecserelni akarmilyen szar, es jatszatni kell mindenaron. Sajat nevelesek kozott az egyik legtehetsegesebb, de amikor ennyire nem megy neki, akkor legalabb csereljuk mar le..Rajta ment el a legjobban. Hiaba Ligakupa, azok koze tartozom, akiknek fontos volt ez a sorozat, bajnoksagot aligha fogjuk megnyerni es a BL-t sem, itt volt a legnagyobb eselyunk nyerni valamit.

Latszik, hogy Mendy upgrade lesz Kepahoz es Caballerohoz kepest, de hogy buntetokben nem fogunk tudni ra szamitani, az is biztos. Palira vettek nagyon szegenyt.

Sajat magunknak koszonhetjuk az egeszet.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése