Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17221 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta:
emsanya írta:
broduer írta:Ezt a focit nem lehet nézni. Egyszerűen 0. Amíg Sarri az edző nem fogok meccset nézni.
Sokan vannak ezzel így. A labdarúgás minden élvezeti értékét elvesztette a csapat Sarrival. Én még nézem mert szeretem a klubbot, de nagyon nagy időpazarlás, senkinek nem ajánlom.


Mourinho 2006 os szezona óta követem a csapatot. Megnéztem azóta a meccsek 90%-át. Villás Boas, Scolari és még Mourinho 10.helyes fociját is néztem mindig. De ezt nem bírom. Sosem irritált még semmi ennyire
Számbol vetted ki a szót. Voltak itt nálunk nagyot bukó edzők, de ez a jelenlegi játékunk a legnézhetetlenebb és teljesen eredménytelen. Scolari se volt ekkora nulla és ez nagy szo.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17222 Hozzászólás Szerző: kazomester »

/sóhaj

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17223 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

:lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#17224 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
emsanya írta:
broduer írta:Ezt a focit nem lehet nézni. Egyszerűen 0. Amíg Sarri az edző nem fogok meccset nézni.
Sokan vannak ezzel így. A labdarúgás minden élvezeti értékét elvesztette a csapat Sarrival. Én még nézem mert szeretem a klubbot, de nagyon nagy időpazarlás, senkinek nem ajánlom.


Mourinho 2006 os szezona óta követem a csapatot. Megnéztem azóta a meccsek 90%-át. Villás Boas, Scolari és még Mourinho 10.helyes fociját is néztem mindig. De ezt nem bírom. Sosem irritált még semmi ennyire
Még ma szeretném azt olvasni hogy kirúgták.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#17225 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta:
broduer írta:Ezt a focit nem lehet nézni. Egyszerűen 0. Amíg Sarri az edző nem fogok meccset nézni.
Sokan vannak ezzel így. A labdarúgás minden élvezeti értékét elvesztette a csapat Sarrival. Én még nézem mert szeretem a klubbot, de nagyon nagy időpazarlás, senkinek nem ajánlom.


Mourinho 2006 os szezona óta követem a csapatot. Megnéztem azóta a meccsek 90%-át. Villás Boas, Scolari és még Mourinho 10.helyes fociját is néztem mindig. De ezt nem bírom. Sosem irritált még semmi ennyire

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17226 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

kecske01 írta:Valahogy huzzuk be ezt a szart.
Szerintem ne. Ha behúzzuk, az újabb haladékot ad mind Sarrinak, mind ennek a naplopó zsoldos bandának.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#17227 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kíváncsi vagyok, mit mond Sarri most a félidőben nekik. Ezzel a kezdővel amit felküldött a legjobb edzők se tudnának sok mindent kezdeni, persze emiatt Sarri a felelős. A fent lévők játékosok közül egyik se "kreatív" típusú, egyik se tud húzni egy váratlant vagy akár elmenni egy védő mellett. (és ez nem ma derült ki, azokról akik fent vannak)

Az egyetlen játszható út ezzel a kezdővel, kb. annyi lenne, hogy előre küldjük a magasakat és ívelgessünk a fejükre.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#17228 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

ez vár ránk vajon jövőre?
Hazard Kante out és nézhetjük a vak Willian Pedro párost?
CHO miért nem kezdhet egy ilyen meccsen?
Alonso-ból akkor csinálnak hülyét amikor akarnak.
Sarri-nak nincs maradása ennél a csapatnál.
A kölcsönből vissza kell hozni sok játékost és kipróbálni mert Jorginho Kovacic Barkley középpályás sornál nem hiszem hogy gyengébbek lennének.
nincs semmi elképzelés a játékban ötelettelen szar focit játszanak 0 támadójátékkal.
Higuain is egy nagy bukta felesleges igazolás volt esküszöm ugyanaz a szint mint Morata.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17229 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

73% labdabirtoklás, 0 kaput eltaláló lövés.

Sarri felelőssège nem elvitatható, de a játékosokè sem. Világbajnok, BL-győztes stb. jàtékosokról beszélünk, ez így nagy 0 tőlük.

RLC, Hazard meg Callum lenne a 3 ember akit hoznèk, egy kis kraft kell.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17230 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta:Ezt a focit nem lehet nézni. Egyszerűen 0. Amíg Sarri az edző nem fogok meccset nézni.
Sokan vannak ezzel így. A labdarúgás minden élvezeti értékét elvesztette a csapat Sarrival. Én még nézem mert szeretem a klubbot, de nagyon nagy időpazarlás, senkinek nem ajánlom.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17231 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Valahogy huzzuk be ezt a szart.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17232 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nagyon rossz ezt most leirni, de a pályán lévők közül senkit nem kedvelek :( így nehéz meccset nézni...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#17233 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ezt a focit nem lehet nézni. Egyszerűen 0. Amíg Sarri az edző nem fogok meccset nézni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17234 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak egy kis szösszenet a chelsea fc hivatalos facebook oldaláról a komment szekciójából, a következő Cardiff meccs vonatkozásában:
First half:
Chelsea 0 Cardiff 0
Possession: 70% - 30%
Total shots: 10 - 0
On target: 6 - 0
Second half:
Chelsea 0 Cardiff 1
Possession: 72% -28%
Total shots: 20 - 2
On target: 15 - 1
Post match conference:
"We stop playing after 50th mins and I don't know why" - Sarri

A komment 2 óra alatt 1000 likeot gyűjtött.
Örülök neki, hogy nem csak mi látjuk az igazságot itt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17235 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: Tehát mindenki lószar a klubnál, csak Sarri a helikopter? Kötve hiszem, hogy ez a keret arra képes, hogy az elmúlt 5!!! idegenbeli PL meccsből 1-et tudjon megnyerni és mindössze azon az 1-en!!! tudjon egyáltalán gólt rúgni. De igazad van fogjunk mindent a keretre :D Lényeg, hogy számtalan gyengébb csapat leiskolázott minket nálunk jóval gyengébb kerettel is.
Nem én akarok mindent valaki nyakába varrni, inkább Te szoktál Sarrira halmozni minden szarságot.

Én látom Sarri hibáit is, ahogy Conte hibáit is láttam, és ha rajtam múlna még ma is Conte lenne az edző.

Fordítsd meg a dolgokat egy kicsit, keress más szöget ahonnan más perspektívából láthatsz rá a dolgokra, hogy pro és kontra tudj véleményt alkotni, mert egyértelműen nem csak Sarri a hibás, de nem is hibátlan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#17236 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Hawaii írta:
Pityee írta: és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Csak próbáld ki, hogy mi fog történni, ha nyíltan kritizálod a főnöködet, vagy akár a céget, ahol dolgozol. :) Teljesen mindegy, mennyire volt igaza (egyébként teljes mértékben), viszont ennek akkor sem ez volt a megfelelő módja.
Nem állítottam én sehol, hogy ez volt a megfelelő módja ennek. De ő volt az aki meglátta, hogy fejétől bűzlik a hal és ha a dolgok mögé nézünk akkor tökös húzás volt beleállni a vezetőségbe. Nyilván kirúgták igen, de szerintem ő sem szeretett volna maradni. Így nem volt neki teljesen mindegy? Már pedig ha én valahol nem akarok maradni, akkor simán el kezdem akár nyíltan is kritizálni a főnökömet. Gondolom te is :)
Nézd, ha el akarok menni egy cégtől, akkor egész egyszerűen felmondok, és kész. Nem hisztizek, nem megyek szembe a céggel, a főnökkel, stb. Esetleg face-to-face kifejthetem a főnökömnek, hogy mi volt a problémám, viszont nyíltan semmiképp se kritizálnám, mert úgyis én húznám a rövidebbet. Egyébként állásinterjúk során gyakran bevett szokás, hogy felhívják az előző céget, és megkérdik, hogy mi volt a felmondás oka, és ha pl nyíltan kritizáltad a főnöködet, akkor nyilván nem fognak felvenni. Conte után se nagyon kapkodnak ezek után a top csapatok...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#17237 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:
Hawaii írta:
emsanya írta:A türelemről volt szó, nálam Conte sokkal inkább megkapta volna mint bárki más, mert letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. És igen folyton előkerül mert ráadásul ugyanugy olasz is, nem lehet mit tenni, sajnálom hogy zavar még sokszor elő fog kerülni ez.

Amúgy meg Conte legalább a boardnak neki ment, ami miatt itt sokan panaszkodnak, jogosan, hogy szarok Marináék meg Sarri emiatt se lehet sikeres.
Conte nálam emberileg borzasztóan leépítette magát. Eleinte egy igen szenvedélyes és szimpatikus edző benyomását keltette, majd eljött a 2. szezonja Luiz rejtélyes 8 hónapos sérülésével és Costa sms-ben való elküldésével. Nekem ezek nem férnek bele, mert nem volt korrekt egyik esetben sem. Az pedig szintén nem túl profi hozzáállás, hogy a vezetőségnek a sajtón keresztül üzengetett. Ez a fajta viselkedés a klub egyik fő képviselőjétől semelyik csapatnál sem férne bele (még megye2-ben sem). Ha pedig nem tudta a vezetőséggel a közös hangot megtalálni, akkor nyugodtan le is mondhatott volna, csakhogy neki túlságosan kellett az a végkielégítés, amit amúgy azóta sem kapott meg többszöri szerződésszegés miatt. Aki ezek után visszasírja, annak egészségére...
Costanal mindenki elfelejti hogy szezon közben kínába akart menni. Az mennyire etikus? És nem a hatodik helyért mentünk mint most hanem a bajnoki címért. Luiz ugyszintén nem volt akkora veszteség mert durcizott a cimbije miatt, legalább Christensen elkezdett beépülni, aki azota szépen ki is épül.

De mások vagyunk mind, engem nem érdekelnek ezek a blikkes sztorik meg szerződés végkielégitések. Akkor jó volt meccset nézni, első szezonban a gólözönös rekordgyőzelmes bajnok időszakban, de még a másodikban is voltak élvezetes BL meccsek. Sarri jóban van a vezetőséggel ha ez a fontos, viszont nézhetetlen a játékunk és leépiti az egyetlen világsztárunkat.
Én úgy emlékszek, hogy épp amiatt ment a balhé, mert el akarták adni Kínába (akarata ellenére), de ő többször is kifejtette, hogy számára csak egyetlen másik klub létezik a Chelsean kívül, vagyis az Atletico Madrid. Sosem mondta, hogy el akar igazolni, csupán azt, hogy egyetlen klub ajánlatán gondolkozna el, amennyiben arra kerülne a sor.

Az sms-es kirúgásról pedig Costa egy interjúban beszélt, szóval nem nevezném "blikkes sztori"-nak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17238 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:
Pityee írta:
Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Csak próbáld ki, hogy mi fog történni, ha nyíltan kritizálod a főnöködet, vagy akár a céget, ahol dolgozol. :) Teljesen mindegy, mennyire volt igaza (egyébként teljes mértékben), viszont ennek akkor sem ez volt a megfelelő módja.
Nem állítottam én sehol, hogy ez volt a megfelelő módja ennek. De ő volt az aki meglátta, hogy fejétől bűzlik a hal és ha a dolgok mögé nézünk akkor tökös húzás volt beleállni a vezetőségbe. Az végképp szimpatikus húzás volt, hogy kiakarta rakni a lókötőket. Igen nyilván kirúgták őt, de szerintem ő sem szeretett volna maradni. Így nem volt neki teljesen mindegy? Már pedig ha én valahol nem akarok maradni, akkor simán el kezdem akár nyíltan is kritizálni a főnökömet. Gondolom te is :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. március 19., kedd 12:56-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#17239 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Csak próbáld ki, hogy mi fog történni, ha nyíltan kritizálod a főnöködet, vagy akár a céget, ahol dolgozol. :) Teljesen mindegy, mennyire volt igaza (egyébként teljes mértékben), viszont ennek akkor sem ez volt a megfelelő módja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17240 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta: Nem tudok másnak nézni egy olyan embert, akinek ilyen profi szinten csak egyetlen egy taktika található a repertoárjában. Azt ugye vágod, hogy egyetlen egyszer sem tudtunk hátrányból felállni egy normálisabb csapat ellen? Szerinted miért? Még is hol és miben hasznosítja azt a rengeteg összegyűjtött tapasztalatot? Mert egyenlőre annyit ért el ennél a klubnál, hogy leépítette a világ legjobb védekezőközéppályását és az abszolút közönségkedvencet. Behozott egy olyan regista posztot angliába amit keresztbe lenyelnek az ellenfelek és megutáltatta a szurkolókkal Jorginhot. Ja meg, hogy az összes meccsen megnyerjük a labdabirtoklást. Más pozitívumot tudsz vele kapcsolatban mondani? Vágom én, hogy mindenkinek elege van az edzőkeringőből és tényleg jó lenne már valakinek bizalmat és időt adni. Na de ha ezzel a kóklerral szeretnék ezt elkezdeni, akkor annak csúnya vége lesz.

Ez a keret alkalmatlan Mourinho busz taktikájához, Ancellotti karácsonyfájához, Conte 3 védős rendszeréhez, Guardiola és klopp letámadásos rendszeréhez pont úgy, mint a Sarriballhoz.

Gyenge a keret, alkalmatlan mindenre, ezért nem tudjuk Sarri mire képes. A vezetőség azért hozta ide őt, hogy megtanuljuk a Sarriballt amihez idő, pénz és keretfrissítés kell.

Conte előző éve amikor durcás fejjel állt tanácstalanul az oldalvonal mellett és hozta sorba a csatárokat a 80-85. és a 90. percben, az mennyivel volt jobb ennél? Ő se tudott ezzel a rakás szarral mit kezdeni.
Tehát mindenki lószar a klubnál, csak Sarri a helikopter? Kötve hiszem, hogy ez a keret arra képes, hogy az elmúlt 5!!! idegenbeli PL meccsből 1-et tudjon megnyerni és mindössze azon az 1-en!!! tudjon egyáltalán gólt rúgni. De igazad van fogjunk mindent a keretre :D Lényeg, hogy számtalan gyengébb csapat leiskolázott minket nálunk jóval gyengébb kerettel is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése