Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16861 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nagyon rossz ezt most leirni, de a pályán lévők közül senkit nem kedvelek :( így nehéz meccset nézni...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16862 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ezt a focit nem lehet nézni. Egyszerűen 0. Amíg Sarri az edző nem fogok meccset nézni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16863 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak egy kis szösszenet a chelsea fc hivatalos facebook oldaláról a komment szekciójából, a következő Cardiff meccs vonatkozásában:
First half:
Chelsea 0 Cardiff 0
Possession: 70% - 30%
Total shots: 10 - 0
On target: 6 - 0
Second half:
Chelsea 0 Cardiff 1
Possession: 72% -28%
Total shots: 20 - 2
On target: 15 - 1
Post match conference:
"We stop playing after 50th mins and I don't know why" - Sarri

A komment 2 óra alatt 1000 likeot gyűjtött.
Örülök neki, hogy nem csak mi látjuk az igazságot itt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16864 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: Tehát mindenki lószar a klubnál, csak Sarri a helikopter? Kötve hiszem, hogy ez a keret arra képes, hogy az elmúlt 5!!! idegenbeli PL meccsből 1-et tudjon megnyerni és mindössze azon az 1-en!!! tudjon egyáltalán gólt rúgni. De igazad van fogjunk mindent a keretre :D Lényeg, hogy számtalan gyengébb csapat leiskolázott minket nálunk jóval gyengébb kerettel is.
Nem én akarok mindent valaki nyakába varrni, inkább Te szoktál Sarrira halmozni minden szarságot.

Én látom Sarri hibáit is, ahogy Conte hibáit is láttam, és ha rajtam múlna még ma is Conte lenne az edző.

Fordítsd meg a dolgokat egy kicsit, keress más szöget ahonnan más perspektívából láthatsz rá a dolgokra, hogy pro és kontra tudj véleményt alkotni, mert egyértelműen nem csak Sarri a hibás, de nem is hibátlan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#16865 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Hawaii írta:
Pityee írta: és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Csak próbáld ki, hogy mi fog történni, ha nyíltan kritizálod a főnöködet, vagy akár a céget, ahol dolgozol. :) Teljesen mindegy, mennyire volt igaza (egyébként teljes mértékben), viszont ennek akkor sem ez volt a megfelelő módja.
Nem állítottam én sehol, hogy ez volt a megfelelő módja ennek. De ő volt az aki meglátta, hogy fejétől bűzlik a hal és ha a dolgok mögé nézünk akkor tökös húzás volt beleállni a vezetőségbe. Nyilván kirúgták igen, de szerintem ő sem szeretett volna maradni. Így nem volt neki teljesen mindegy? Már pedig ha én valahol nem akarok maradni, akkor simán el kezdem akár nyíltan is kritizálni a főnökömet. Gondolom te is :)
Nézd, ha el akarok menni egy cégtől, akkor egész egyszerűen felmondok, és kész. Nem hisztizek, nem megyek szembe a céggel, a főnökkel, stb. Esetleg face-to-face kifejthetem a főnökömnek, hogy mi volt a problémám, viszont nyíltan semmiképp se kritizálnám, mert úgyis én húznám a rövidebbet. Egyébként állásinterjúk során gyakran bevett szokás, hogy felhívják az előző céget, és megkérdik, hogy mi volt a felmondás oka, és ha pl nyíltan kritizáltad a főnöködet, akkor nyilván nem fognak felvenni. Conte után se nagyon kapkodnak ezek után a top csapatok...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#16866 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:
Hawaii írta:
emsanya írta:A türelemről volt szó, nálam Conte sokkal inkább megkapta volna mint bárki más, mert letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. És igen folyton előkerül mert ráadásul ugyanugy olasz is, nem lehet mit tenni, sajnálom hogy zavar még sokszor elő fog kerülni ez.

Amúgy meg Conte legalább a boardnak neki ment, ami miatt itt sokan panaszkodnak, jogosan, hogy szarok Marináék meg Sarri emiatt se lehet sikeres.
Conte nálam emberileg borzasztóan leépítette magát. Eleinte egy igen szenvedélyes és szimpatikus edző benyomását keltette, majd eljött a 2. szezonja Luiz rejtélyes 8 hónapos sérülésével és Costa sms-ben való elküldésével. Nekem ezek nem férnek bele, mert nem volt korrekt egyik esetben sem. Az pedig szintén nem túl profi hozzáállás, hogy a vezetőségnek a sajtón keresztül üzengetett. Ez a fajta viselkedés a klub egyik fő képviselőjétől semelyik csapatnál sem férne bele (még megye2-ben sem). Ha pedig nem tudta a vezetőséggel a közös hangot megtalálni, akkor nyugodtan le is mondhatott volna, csakhogy neki túlságosan kellett az a végkielégítés, amit amúgy azóta sem kapott meg többszöri szerződésszegés miatt. Aki ezek után visszasírja, annak egészségére...
Costanal mindenki elfelejti hogy szezon közben kínába akart menni. Az mennyire etikus? És nem a hatodik helyért mentünk mint most hanem a bajnoki címért. Luiz ugyszintén nem volt akkora veszteség mert durcizott a cimbije miatt, legalább Christensen elkezdett beépülni, aki azota szépen ki is épül.

De mások vagyunk mind, engem nem érdekelnek ezek a blikkes sztorik meg szerződés végkielégitések. Akkor jó volt meccset nézni, első szezonban a gólözönös rekordgyőzelmes bajnok időszakban, de még a másodikban is voltak élvezetes BL meccsek. Sarri jóban van a vezetőséggel ha ez a fontos, viszont nézhetetlen a játékunk és leépiti az egyetlen világsztárunkat.
Én úgy emlékszek, hogy épp amiatt ment a balhé, mert el akarták adni Kínába (akarata ellenére), de ő többször is kifejtette, hogy számára csak egyetlen másik klub létezik a Chelsean kívül, vagyis az Atletico Madrid. Sosem mondta, hogy el akar igazolni, csupán azt, hogy egyetlen klub ajánlatán gondolkozna el, amennyiben arra kerülne a sor.

Az sms-es kirúgásról pedig Costa egy interjúban beszélt, szóval nem nevezném "blikkes sztori"-nak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16867 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:
Pityee írta:
Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Csak próbáld ki, hogy mi fog történni, ha nyíltan kritizálod a főnöködet, vagy akár a céget, ahol dolgozol. :) Teljesen mindegy, mennyire volt igaza (egyébként teljes mértékben), viszont ennek akkor sem ez volt a megfelelő módja.
Nem állítottam én sehol, hogy ez volt a megfelelő módja ennek. De ő volt az aki meglátta, hogy fejétől bűzlik a hal és ha a dolgok mögé nézünk akkor tökös húzás volt beleállni a vezetőségbe. Az végképp szimpatikus húzás volt, hogy kiakarta rakni a lókötőket. Igen nyilván kirúgták őt, de szerintem ő sem szeretett volna maradni. Így nem volt neki teljesen mindegy? Már pedig ha én valahol nem akarok maradni, akkor simán el kezdem akár nyíltan is kritizálni a főnökömet. Gondolom te is :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. március 19., kedd 12:56-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#16868 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Csak próbáld ki, hogy mi fog történni, ha nyíltan kritizálod a főnöködet, vagy akár a céget, ahol dolgozol. :) Teljesen mindegy, mennyire volt igaza (egyébként teljes mértékben), viszont ennek akkor sem ez volt a megfelelő módja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16869 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta: Nem tudok másnak nézni egy olyan embert, akinek ilyen profi szinten csak egyetlen egy taktika található a repertoárjában. Azt ugye vágod, hogy egyetlen egyszer sem tudtunk hátrányból felállni egy normálisabb csapat ellen? Szerinted miért? Még is hol és miben hasznosítja azt a rengeteg összegyűjtött tapasztalatot? Mert egyenlőre annyit ért el ennél a klubnál, hogy leépítette a világ legjobb védekezőközéppályását és az abszolút közönségkedvencet. Behozott egy olyan regista posztot angliába amit keresztbe lenyelnek az ellenfelek és megutáltatta a szurkolókkal Jorginhot. Ja meg, hogy az összes meccsen megnyerjük a labdabirtoklást. Más pozitívumot tudsz vele kapcsolatban mondani? Vágom én, hogy mindenkinek elege van az edzőkeringőből és tényleg jó lenne már valakinek bizalmat és időt adni. Na de ha ezzel a kóklerral szeretnék ezt elkezdeni, akkor annak csúnya vége lesz.

Ez a keret alkalmatlan Mourinho busz taktikájához, Ancellotti karácsonyfájához, Conte 3 védős rendszeréhez, Guardiola és klopp letámadásos rendszeréhez pont úgy, mint a Sarriballhoz.

Gyenge a keret, alkalmatlan mindenre, ezért nem tudjuk Sarri mire képes. A vezetőség azért hozta ide őt, hogy megtanuljuk a Sarriballt amihez idő, pénz és keretfrissítés kell.

Conte előző éve amikor durcás fejjel állt tanácstalanul az oldalvonal mellett és hozta sorba a csatárokat a 80-85. és a 90. percben, az mennyivel volt jobb ennél? Ő se tudott ezzel a rakás szarral mit kezdeni.
Tehát mindenki lószar a klubnál, csak Sarri a helikopter? Kötve hiszem, hogy ez a keret arra képes, hogy az elmúlt 5!!! idegenbeli PL meccsből 1-et tudjon megnyerni és mindössze azon az 1-en!!! tudjon egyáltalán gólt rúgni. De igazad van fogjunk mindent a keretre :D Lényeg, hogy számtalan gyengébb csapat leiskolázott minket nálunk jóval gyengébb kerettel is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16870 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: Nem tudok másnak nézni egy olyan embert, akinek ilyen profi szinten csak egyetlen egy taktika található a repertoárjában. Azt ugye vágod, hogy egyetlen egyszer sem tudtunk hátrányból felállni egy normálisabb csapat ellen? Szerinted miért? Még is hol és miben hasznosítja azt a rengeteg összegyűjtött tapasztalatot? Mert egyenlőre annyit ért el ennél a klubnál, hogy leépítette a világ legjobb védekezőközéppályását és az abszolút közönségkedvencet. Behozott egy olyan regista posztot angliába amit keresztbe lenyelnek az ellenfelek és megutáltatta a szurkolókkal Jorginhot. Ja meg, hogy az összes meccsen megnyerjük a labdabirtoklást. Más pozitívumot tudsz vele kapcsolatban mondani? Vágom én, hogy mindenkinek elege van az edzőkeringőből és tényleg jó lenne már valakinek bizalmat és időt adni. Na de ha ezzel a kóklerral szeretnék ezt elkezdeni, akkor annak csúnya vége lesz.

Ez a keret alkalmatlan Mourinho busz taktikájához, Ancellotti karácsonyfájához, Conte 3 védős rendszeréhez, Guardiola és klopp letámadásos rendszeréhez pont úgy, mint a Sarriballhoz.

Gyenge a keret, alkalmatlan mindenre, ezért nem tudjuk Sarri mire képes. A vezetőség azért hozta ide őt, hogy megtanuljuk a Sarriballt amihez idő, pénz és keretfrissítés kell.

Conte előző éve amikor durcás fejjel állt tanácstalanul az oldalvonal mellett és hozta sorba a csatárokat a 80-85. és a 90. percben, az mennyivel volt jobb ennél? Ő se tudott ezzel a rakás szarral mit kezdeni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16871 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Télen többször lenyilatkozta, hogy tárt karokkal várja az érkezőket.

Azért ne nézzünk már ennyire hülyének egy ilyen szintű szakembert. Ő végigjárta a szamérlétrát, nem ugrott bele a jóba. Több tapasztalata van mint bármelyik eddigi edzőnknek.

Az meg, hogy nem kezdi el a médiának fikázni a vezetőséget, nem tudom hogy rossz dolog-e.
Nem tudok másnak nézni egy olyan embert, akinek ilyen profi szinten csak egyetlen egy taktika található a repertoárjában. Azt ugye vágod, hogy egyetlen egyszer sem tudtunk hátrányból felállni egy normálisabb csapat ellen? Szerinted miért? Még is hol és miben hasznosítja azt a rengeteg összegyűjtött tapasztalatot? Mert egyenlőre annyit ért el ennél a klubnál, hogy leépítette a világ legjobb védekezőközéppályását és az abszolút közönségkedvencet. Behozott egy olyan regista posztot angliába amit keresztbe lenyelnek az ellenfelek és megutáltatta a szurkolókkal Jorginhot. Ja meg, hogy az összes meccsen megnyerjük a labdabirtoklást. Más pozitívumot tudsz vele kapcsolatban mondani? Vágom én, hogy mindenkinek elege van az edzőkeringőből és tényleg jó lenne már valakinek bizalmat és időt adni. Na de ha ezzel a kóklerral szeretnék ezt elkezdeni, akkor annak csúnya vége lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16872 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
Télen többször lenyilatkozta, hogy tárt karokkal várja az érkezőket.

Azért ne nézzünk már ennyire hülyének egy ilyen szintű szakembert. Ő végigjárta a szamérlétrát, nem ugrott bele a jóba. Több tapasztalata van mint bármelyik eddigi edzőnknek.

Az meg, hogy nem kezdi el a médiának fikázni a vezetőséget, nem tudom hogy rossz dolog-e.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16873 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
és ki volt az az edző, aki ezt megmondta és egyúttal be is kóstolta a vezetőséget nem egyszer? :) Conte megmondta a frankót, míg Sarri beállt a bólogató macskajános szerepébe. De jobban belegondolva Sarrinak nagyon nem is lenne miért beszólogatni a vezetőségnek, neki nem ilyen foshalmaz játékosokat igazoltak és szerintem ő is tudja magáról, hogy összeteheti a két kezét hogy ekkora klubnál dolgozhat. Még egyszer nem fog.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16874 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Felesleges arról vitatkozni, hogy Conte vagy Sarri a jobbik edző.

Egyikkel sincs komoly baj, hülyeségei meg mind a kettőnek vannak/voltak. Nem tudjuk mire képesek, gyakorlatilag ugyan azzal a kerettel dolgoznak amibe már Mourinho is belebukott.

Borzasztó emberekkel lett a keret feltöltve. Alonso, Drinkwater, emerson, zappacosta, Morata, giroud stbstb.

Mit vártok tőlük? Egy ilyen full középszerű emberekkel feltöltött keretnek a 10-5. hely a realitás.

Szerintem egy dologban egyetértünk; a problémák forrása magasabban keresendő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16875 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fejezzétek már be Jézus 2. eljövetelének a pocskondiázását :evil:

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#16876 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Pityee írta:Conte legalább egy szezonon keresztül cumiztatta a PL mezőnyt, de Sarri már az első szezonban sem tud semmi kiemelkedőt mutatni.
Az a szezon a PL egyik leggyengébb szezonja volt, ezt azért tegyük hozzá.

Jobb szakember Conte mint Sarri, egyértelmű, de ő is kiszámíthatatlan, hosszabb távon egyáltalán nem Chelsea kompatibilis. Csak akkor ki az? Szvsz amíg ez a board van, meg ezek a zsoldos sztárok képzik a csapat gerincét, addig senki. Akárki jön ide, az első kisebb gödörnél belefog törni a csapat. Az meg felejtős, hogy valaki majd egy teljesen más focit fog megtanítani ezeknek. A szomorú csak az, hogy eddig legalább volt egy tűrhető/jó évünk az adott edzővel, Sarrival ennyi sem adatik meg. Eközben meg amilyen megmagyarázhatatlan fasságokat kell eltűrni minden meccsen (Kanté pl). Érthetetlen. Régen ki kellett volna rúgni. Ő felmondani nem fog, tudja, h ilyen szintű csapatnál nem fogják alkalmazni soha, jól jön az a plusz pénz, amint majd végkielégítésnél kap.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#16877 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Conte karrierje a Juventus-nál is ugyan ez volt. Balhék, veszekedések, megromlott viszony Agnelliékkel, ezek eredményeként leromló teljesítmény. Nem egy egyszerű faszi. Pedig tényleg lenyűgöző ahogy ezer fokon ég és tényleg nagyon jó húzásai vannak, de talán ezért nem kapkodnak érte. Nyáron szóbahozták a Real-lal, ők Solarit választották, a Milan maradt Gattuso-nál, később az MU is kében volt.. Persze lehet hogy ő nem akar dolgozni, nem tudom, de ahhoz képest hogy milyen momentumai voltak jól el van tűnve.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16878 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Neharagudjatok én ilyen sms sztoriknak meg újságoknak nem nagyon akarok hinni, ki tudja ezekből mennyi az igazság. Costárol mindenki tudja mekkora iq betyár és mennyire kezelhetetlen. Ráadásul minden második héten azt hangoztatta hogy mennyire visszavágyódik az atletibe. Nem csodálom hogy ezekután Conte is ugy állt hozzá ahogy. Contenak mindig is olyan emberek de inkább harcosok kellettek akik tűzbe mennek érte és a csapatért. Igaza volt, ha valaki nem támogatta teljes mellszélességgel a csapatot, akkor az nem kell ide.Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy Contenak volt töke kirakni a csapatból a félkegyelmű Williant. Lehet már itt sem lenne azóta, ha ő itt marad. De kérdezem én, melyik játékos hiányozna annyira, akit Conte mellőzött? Costa, Willian, DL? Egyik se. DL helyett is már régesrég más középhátvédet kellett volna igazolni. Ő is csak romlik évről évre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16879 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Szerintem nem ugy lett idehozva, hogy beigertek neki 500milliot, hogy annyibol erosithet, nyilvan volt megbeszeles ahol felvazoltak neki a lehetosegeket. Valamint nem o volt az akinek az elso eredmenyes szezonja utan valtoztattak a szerzodesen jo iranyban? Ezutan a sajtoban kopkodte a klubot, a cserei, ha Sarrira azt mondjak, hogy bamban all a pad mellett o sertodotten beleszrt egy jo par meccsen keresztul, sms-ben taho modon eluldozte az utobbi evek legjobb csatarat, elveszitette az oltozot is ez miatt, az elso szezonban valtoztatott a taktikan, de a masodikban semmi, ugyanugy 75-80 perc utan gondolta, hogy lehet cserelni stb.
Mivel az elso szezonjaban egy “ismeretlen” taktikat huzott meg aratott is, de miutan kiismertek azt mi ujat tudott huzni? Ha akkora nagy edzogeniusz, miert nem vitte mar el valaki? Meg ha egy kisebb csapat is. Na mindegy nem akarom megbantani sem emsanyat senkit, csak mar szurta a szemem, hogy allandoan Conte miatt megy a siras.
Ugyanúgy kétdimenziósan látod a dolgokat, mint sok más téma esetében. Ahogy írtam, mi annyit tudunk, hogy Conte beszopta a szezon végére, de azt hogy ki kezdte nem fog kiderülni.

Conte amúgy sokkal jobb szakember, mint Sarri, de ez már egy másik téma.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16880 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
emsanya írta:A türelemről volt szó, nálam Conte sokkal inkább megkapta volna mint bárki más, mert letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. És igen folyton előkerül mert ráadásul ugyanugy olasz is, nem lehet mit tenni, sajnálom hogy zavar még sokszor elő fog kerülni ez.

Amúgy meg Conte legalább a boardnak neki ment, ami miatt itt sokan panaszkodnak, jogosan, hogy szarok Marináék meg Sarri emiatt se lehet sikeres.
Conte nálam emberileg borzasztóan leépítette magát. Eleinte egy igen szenvedélyes és szimpatikus edző benyomását keltette, majd eljött a 2. szezonja Luiz rejtélyes 8 hónapos sérülésével és Costa sms-ben való elküldésével. Nekem ezek nem férnek bele, mert nem volt korrekt egyik esetben sem. Az pedig szintén nem túl profi hozzáállás, hogy a vezetőségnek a sajtón keresztül üzengetett. Ez a fajta viselkedés a klub egyik fő képviselőjétől semelyik csapatnál sem férne bele (még megye2-ben sem). Ha pedig nem tudta a vezetőséggel a közös hangot megtalálni, akkor nyugodtan le is mondhatott volna, csakhogy neki túlságosan kellett az a végkielégítés, amit amúgy azóta sem kapott meg többszöri szerződésszegés miatt. Aki ezek után visszasírja, annak egészségére...
Costanal mindenki elfelejti hogy szezon közben kínába akart menni. Az mennyire etikus? És nem a hatodik helyért mentünk mint most hanem a bajnoki címért. Luiz ugyszintén nem volt akkora veszteség mert durcizott a cimbije miatt, legalább Christensen elkezdett beépülni, aki azota szépen ki is épül.

De mások vagyunk mind, engem nem érdekelnek ezek a blikkes sztorik meg szerződés végkielégitések. Akkor jó volt meccset nézni, első szezonban a gólözönös rekordgyőzelmes bajnok időszakban, de még a másodikban is voltak élvezetes BL meccsek. Sarri jóban van a vezetőséggel ha ez a fontos, viszont nézhetetlen a játékunk és leépiti az egyetlen világsztárunkat.

Válasz küldése