Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#18021 Hozzászólás Szerző: Traxver »

vajon Luiz mit mondhatott Kepának?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18022 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lényegtelen, ha az ellenfél játékosa lesérül és te kirúgod a labdát, akkor is visszaadják. Ha lecserélnek, lemész azt kussolsz, majd sírsz meccs után az edzőnek. Ezek íratlan szabályok.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#18023 Hozzászólás Szerző: Traxver »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... as-2685937" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18024 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:Azt egyébként ne felejtsük el, hogy itt semmiféle tábla nem lett felmutatva. Készültek rá, de nem lett felmutatva. Kepa nem a bírónak mondott ellent, mert azt egyébként sem tehetné meg. Lappal díjaznák, hogyha a bíró felszólítása ellenére nem hagyja el a játékteret, de nem történt meg. Természetesen nem volt helyes, amit Kepa csinált, ellenben Sarri saját magából csinált idiótát. Hogyha eldöntötte, hogy cserél, akkor vigye véghez a cserét, ne táncikáljon a kispadnál, majd rohanjon majdnem ki, hogy aztán megint visszajöjjön táncikálni.

Látványosan Sarrinak sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar csinálni. És nyilván egy játékos játszani akar, de ha egyértelműen azt mondják neki, hogy gyere le, fent a tábla, csere van, akkor lemegy. Ez, bárki bármit mond, rohadtul nem történt meg.
Miről beszélsz? Az utasítás ki lett adva, Sarri visszaült a helyére, eközben a táblás ember ott állt a pálya szélén Caballero-val. Igaz vmiért a számok még nem voltak rajta a táblán, de ez már lehet a táblás öntörvényességéből adódott, mert látta ahogy Kepa kapálózik. Moss is odament, közben Sarri kiáltott a padról, hogy "sub off", aztán ment vissza a vonalhoz. Mit gondolsz, mikor kitalálta a cserét, akkor mit mondott a 4. játékvezetőnek "figy le kéne cserélni, de áhh nem tudom, tudod mit döntsd el ahogy jónak látod én megyek vissza"? Agyam eldobom...

Na tessék ott a kép is, akkor a videón már azért van leengedve a tábla, mert túl voltak felmutatáson.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18025 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Norbertoo írta:Azt egyébként ne felejtsük el, hogy itt semmiféle tábla nem lett felmutatva. Készültek rá, de nem lett felmutatva. Kepa nem a bírónak mondott ellent, mert azt egyébként sem tehetné meg. Lappal díjaznák, hogyha a bíró felszólítása ellenére nem hagyja el a játékteret, de nem történt meg. Természetesen nem volt helyes, amit Kepa csinált, ellenben Sarri saját magából csinált idiótát. Hogyha eldöntötte, hogy cserél, akkor vigye véghez a cserét, ne táncikáljon a kispadnál, majd rohanjon majdnem ki, hogy aztán megint visszajöjjön táncikálni.

Látványosan Sarrinak sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar csinálni. És nyilván egy játékos játszani akar, de ha egyértelműen azt mondják neki, hogy gyere le, fent a tábla, csere van, akkor lemegy. Ez, bárki bármit mond, rohadtul nem történt meg.
Fölmutatták a táblát.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... eo-2685915" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18026 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ez az év vicce volt..Nem láttam még ilyet..Kiabált neki Sarri..nem jött le..kiabált neki Zola,akkor sem jött le...mint egy megye 2-es csapat.. :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18027 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Azt egyébként ne felejtsük el, hogy itt semmiféle tábla nem lett felmutatva. Készültek rá, de nem lett felmutatva. Kepa nem a bírónak mondott ellent, mert azt egyébként sem tehetné meg. Lappal díjaznák, hogyha a bíró felszólítása ellenére nem hagyja el a játékteret, de nem történt meg. Természetesen nem volt helyes, amit Kepa csinált, ellenben Sarri saját magából csinált idiótát. Hogyha eldöntötte, hogy cserél, akkor vigye véghez a cserét, ne táncikáljon a kispadnál, majd rohanjon majdnem ki, hogy aztán megint visszajöjjön táncikálni.

Látványosan Sarrinak sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar csinálni. És nyilván egy játékos játszani akar, de ha egyértelműen azt mondják neki, hogy gyere le, fent a tábla, csere van, akkor lemegy. Ez, bárki bármit mond, rohadtul nem történt meg.

edeskeves
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18028 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Az a baj ha igaz amit Sarri mond, hogy csak a sérülés miatt volt félreértés, lényegtelen az egész. És félek hogy ez tul jo ötlet lett volna, a Caballero csere, nem Sarrira vall :D
Headsetet hasznalnak ma mar az orvosok kb minden profi klubnal, ahol kiszolnak mi van. Szerintem csak szepiteni akar, masreszt az orvos a Stamfordrol jott vissza? Mert nem fel perc alatt zajlott le a tortenet, Caballero is hol fent volt, hol visszament, latni lehetett rajta is, hogy mi a helyzet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18029 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az a baj ha igaz amit Sarri mond, hogy csak a sérülés miatt volt félreértés, lényegtelen az egész. És félek hogy ez tul jo ötlet lett volna, a Caballero csere, nem Sarrira vall :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18030 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sírba visz ez a klub...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18031 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gereb írta:
Szabi írta:Kepa azért okos fiú, tudja, hogy a vén bagós már nem sokáig lesz itt, szóval nagyon nem kell féltenie a helyét. 70 milliós kapust amúgy se engednék, hogy duzzogósból a padra rakjon, pláne úgy nem, hogy az egyik legjobbunk. Persze, tiszteletlen dolog volt a részéről, nem teszi ki a falra, de olyat se láttam még, hogy ilyen esetekben a kapusnak nincsen szava, aki jelzi, hogy minden rendben, ennek ellenére Sarri meg akarja mutatni, hogy mekkora a töke és már csak azért is lehozza, mindenféle kommunikációt mellőzve. Pedagógiából nulla az ember, én annyira nem sajnálom, hogy ennyire semmibe nézték. Azzal a dühöngéssel meg végképp bohócot csinált magából, jó, hogy nem az öltözőig szaladt őrjöngeni.
Szabi, a körülmények ebben az esetben nem számítanak, ahogy Sarri személye sem. Egy játékos nem az edző személyét kell tisztelje hanem a pozíciót. Ilyet soha nem tehet meg, ezzel semmibe veszi a feladatát. A feladata pedig nem az hogy kivédje a tiziket pl. hanem az hogy utolsó betűig megpróbálja a legjobb tudása szerint csinálni amit a mindenkori menedzsere rá bíz. Ha csatárként akarja játszatni akkor kimegy és csatárt játszik, itt nincsen olyan hogy nem.

Mégis hogy dönthet egy játékos 150-es pulzussal, 24 évesen hogy ő hoz döntést a menedzsere helyett?

Méghogy okos fiú? :D Elhiheted hogy ezzel javíthatatlan kárt tett a saját karrierjén. A mostani időkben amikor egy-egy igazolás előtt még a gyerekkori barátjait is megkérdik egy kiszemeltnek, jellemzések készülnek róla szakemberek által, szerinted milyen súlya van annak, hogy ő visszautasította az edzője utasítását?

Az meg ahogy Sarri reagált az teljes mértékben jogos. Ez egy olyan alapköve minden játékos-edző kapcsolatnak amit ha kiveszel összedől az egész amit erre építettél.
Én se mentem fel, az okos is idézőjelben értendő, de a minimum az, hogy Sarri is hibás a dologban, nincs miért sajnálni. Egyébként pár éve Messi is megcsinált egy ilyet, hogy felmutatták a táblát és nem volt hajlandó lejönni (nyilván más kategória, de a szitu ugyanaz), arról se beszél már senki, ezt is el fogják felejteni idővel.
emsanya írta:Én sokat ekézem Sarrit, örülnék ha elhuzna de ma kap egy piros pontot, mert bevállalta hogy visszaállunk és meglátjuk mi lesz. Ugyanugy alig volt helyzetünk, de legalább kibunkóztuk büntetökig a city ellen, ez nagy dolog. Szoval változtatott és ez haladás.

A Kepa ügy. Egyértelmű hogy Caballero nagy tizi ölő, már nálunk is bizonyította ráadásul a cityben védett. Sztem ez szintén egy nagy ötlet lett volna hogy erre behozzuk, Kepa miatt mérges voltam hogy ezt nem vállalta be, hogy lemegy. Szó se volt itt már a sérülésről, ez tiszta sor. Én nem érzem hogy ezt előre kéne közölni, meg lehet beszélni biztos, de egy edző "meccselhet", meccs közben dönthet bármiröl ha eszébe jut. Ennyi erővel minden cserét le kéne beszélni, de nem, joga van ahhoz hogy meccs közben döntsön.

Maga az hogy nem ment le Sarri és Kepa szégyene is. Az edző dönt, nem a játékos. Ez ujabb jel, itt játékosuralom van és ez elég gáz.
Meccselhet az edző, szíve joga, de szerintem azt te is elismered, hogy ha ilyet tervez, akkor azt legkésőbb a hosszabbítás szünetében azért bejelenti, ha a héten a felkészülés során nem szeretné vagy eszébe sem jut még akkor egy ilyen eshetőség. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18032 Hozzászólás Szerző: Gereb »

emsanya írta:
Ha ez így volt nem értem a felháborodást.
De ez nem változtat a dolgokon :D Ha isteni megvilágosodása is volt teljesen mindegy, ha azt mondja az edző gyere le akkor nincsen nem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18033 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha ez így volt nem értem a felháborodást.

edeskeves
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18034 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Erdemes megnezni pl kepa instajat amit kap a szurkoloktol. De kivancsi vagyok a klub allaspontjara.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18035 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Azt mondta amit mondania kellett.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18036 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://keresztlabda.hu/2019/02/24/sarr ... bCMhNS1xPY" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18037 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Gaba írta:Kompany a meccs után:

A döntő után így nyilatkozott:
“Tisztában vagyok vele, hogy Willy Caballero mennyire jól védi a büntetőket, legutóbb ő nyerte meg nekünk, szóval nem akartam, hogy most becseréljék! És végül nem is történt meg. Természetesen nem láttam még ilyen jeleneteket, bárcsak én is ezt csinálhatnám, amikor le akarnak cserélni.”
Azért ehhez hozzátenném, hogy függetlenül attól, hogy Guardiola a világ egyik, ha nem a legjobb edzője, tudtommal ő is beállt anno Messi csicskásai közé. Ibra erről tudna mesélni,az ő Barcás karrierje kb erre ment rá...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18038 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én sokat ekézem Sarrit, örülnék ha elhuzna de ma kap egy piros pontot, mert bevállalta hogy visszaállunk és meglátjuk mi lesz. Ugyanugy alig volt helyzetünk, de legalább kibunkóztuk büntetökig a city ellen, ez nagy dolog. Szoval változtatott és ez haladás.

A Kepa ügy. Egyértelmű hogy Caballero nagy tizi ölő, már nálunk is bizonyította ráadásul a cityben védett. Sztem ez szintén egy nagy ötlet lett volna hogy erre behozzuk, Kepa miatt mérges voltam hogy ezt nem vállalta be, hogy lemegy. Szó se volt itt már a sérülésről, ez tiszta sor. Én nem érzem hogy ezt előre kéne közölni, meg lehet beszélni biztos, de egy edző "meccselhet", meccs közben dönthet bármiröl ha eszébe jut. Ennyi erővel minden cserét le kéne beszélni, de nem, joga van ahhoz hogy meccs közben döntsön.

Maga az hogy nem ment le Sarri és Kepa szégyene is. Az edző dönt, nem a játékos. Ez ujabb jel, itt játékosuralom van és ez elég gáz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18039 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: Elore honnan tudna, hogy tizik lesznek? Honnan tudnak, hogy marad meg lehetoseg egy ilyen cserere? Miert kene megosztani vagy hogy, a meccs kozben felmerult taktikai dolgokat? Szemely szerint nagyon sajnaltam Sarrit ezutan, mint embert elsosorban, mert nagyon meg lett alazva nyilvanosan.
Sokkal tokosebb lepes volt egy ilyen cseret meghuzni, mint hogy kepa nem jott le.
Egyebkent azon sem csodalkoznek, ha magatol felmondana Sarri ezekutan, megertenem. Tudom sokan orulnenek neki, de nem ilyen modon kellene, hogy edzocsere legyen.
Kupadöntőről beszélünk, az edző fejében ott van, hogy tizik is lehetnek akár, gondolom készül rá. Azért a kapusposzt az egy speciális dolog, ott ha döntő van és a cserekapus múltja, tapasztalata, stb. miatt elgondolkodik egy ilyenen az edző, normális helyeken szokás előre megbeszélni. A mezőnyjátékosokkal nyilván nem kell semmit lefixálni, az meccs közben úgyis adja magát. Megalázták, de tett érte rendesen, ismét kijött a makacssága, ami eddig is a vesztét jelentette.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18040 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Szabi írta:Kepa azért okos fiú, tudja, hogy a vén bagós már nem sokáig lesz itt, szóval nagyon nem kell féltenie a helyét. 70 milliós kapust amúgy se engednék, hogy duzzogósból a padra rakjon, pláne úgy nem, hogy az egyik legjobbunk. Persze, tiszteletlen dolog volt a részéről, nem teszi ki a falra, de olyat se láttam még, hogy ilyen esetekben a kapusnak nincsen szava, aki jelzi, hogy minden rendben, ennek ellenére Sarri meg akarja mutatni, hogy mekkora a töke és már csak azért is lehozza, mindenféle kommunikációt mellőzve. Pedagógiából nulla az ember, én annyira nem sajnálom, hogy ennyire semmibe nézték. Azzal a dühöngéssel meg végképp bohócot csinált magából, jó, hogy nem az öltözőig szaladt őrjöngeni.
Szabi, a körülmények ebben az esetben nem számítanak, ahogy Sarri személye sem. Egy játékos nem az edző személyét kell tisztelje hanem a pozíciót. Ilyet soha nem tehet meg, ezzel semmibe veszi a feladatát. A feladata pedig nem az hogy kivédje a tiziket pl. hanem az hogy utolsó betűig megpróbálja a legjobb tudása szerint csinálni amit a mindenkori menedzsere rá bíz. Ha csatárként akarja játszatni akkor kimegy és csatárt játszik, itt nincsen olyan hogy nem.

Mégis hogy dönthet egy játékos 150-es pulzussal, 24 évesen hogy ő hoz döntést a menedzsere helyett?

Méghogy okos fiú? :D Elhiheted hogy ezzel javíthatatlan kárt tett a saját karrierjén. A mostani időkben amikor egy-egy igazolás előtt még a gyerekkori barátjait is megkérdik egy kiszemeltnek, jellemzések készülnek róla szakemberek által, szerinted milyen súlya van annak, hogy ő visszautasította az edzője utasítását?

Az meg ahogy Sarri reagált az teljes mértékben jogos. Ez egy olyan alapköve minden játékos-edző kapcsolatnak amit ha kiveszel összedől az egész amit erre építettél.

Válasz küldése