Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18361 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez a legjobb. Hoztunk egy edzőt akinek különleges játékosokra van szüksége ahhoz hogy ami taktikát tud játszani tudja. De amugy nem költünk nagyban ilyen játékosokra, szoval nem müködik ez a rendszer. Ja és az edző nagy ívben szarik az átigazolási piacra. Imádom ezt a csapatot :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18362 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem kezdtük rosszul a szezont ezzel a játékrendszerrel, majd ahogy telt az idő a két csatárunk úgy csinált magából bohócot és kényszerült végül sarri ( a sok kihagyott ziccer miatt) Hazardot rakni középre. Azóta egyre rosszabbak vagyunk.

Szerintem itt hibázik a mester, mert még mindig jobbak voltunk Hazarddal a szélen, de értem miért erőlteti középen. Nincsenek variációs lehetőségeink.

Azt meg felejtsétek el, hogy majd így pár hónap után félredobja azt a rendszert amivel sikeres lett és aminek a megvalósításáért igazoltuk le és bejátszik majd egy 4-2-3-1et. Hisz benne, tudja hogy működik és hogy mi kell a működéséhez. Ezért van itt, ezért hoztuk ide, ezt várjuk tőle...

Igazolások kellenek srácok és akkor menni fog a szekér, ráadásul látványos, technikás futballt fogunk kapni, VÉGRE. Csak is a sóher vezetést lehet okolni amiért nincs alapanyaga Sarrinak.

Az meg, hogy nem játszatja CHOt (bár egyre több lehetőséget kap, szal tárgytalan...) az sajnos gáz, de mielött idejött már pontosan lehetett tudni, hogy ő nem fog rotálni. Nem is örültem annyira az érkezésének, de most kellemesen csalódtam. CHO és Ruben több lehetőséget kap mint valaha bármelyik saját nevelt játékosunk Terry óta.

EZ A KERET ENNYIT TUD!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18363 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta:Pont azon gondolkodtam meccs kozben, hogyha Higuain jatszik ugyanugy kikaptunk volna a velemenyem szerint.
Annyiban mindenképpen jobb lesz a helyzet, hogy Hazard visszamehet balra, így visszakapunk egy zsenit...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18364 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pont azon gondolkodtam meccs kozben, hogyha Higuain jatszik ugyanugy kikaptunk volna a velemenyem szerint.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18365 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Megpróbálom én is összegezni a látottakat, megspékelve a személyes észrevételekkel. :D A meccs eleje maga volt a katasztrófa, többször is láttuk már, hogy borzasztóan meg lehet minket zavarni a letámadásokkal és erre Sarrinak és a csapatnak készülnie kellett volna, hiszen még a Pool az Anfielden is az Arsenal első 15 perces emberfeletti letámadásának áldozatául esett, más kérdés, hogy utána lőttek is ötöt. A már-már megalázó nyomásból kilépve pedig minden idők legelkeseredettebb meddő mezőnyfölényét produkáltuk, és az Arsenal ott kontrázott le minket, ahol akart. Egy elfutásban, egy letámadásban több veszély volt a részükről, mint bennünk az egész meccsen. Azt kell mondjam, hogy a szélső hátvédeink a mai napon csillagos egyest produkáltak, rendszerint lemaradtak, Kolasinac, Bellerin is elfuthattak a széleken, amikor pedig mi támadtunk, a beíveléseik Kanté és Hazard fejére, ahogy írtátok, nevetségesek voltak. Jorginho valóban kevés, minden megmozdulásán látszik, hogy szenved, görcsöl, nem ízlik neki az angol foci. Hazard középen szerepeltetésével pedig jól tökönszúrjuk magunkat, mert a világ egyik legjobb szélsőjéből egy tehetetlen csatárt kreálunk, akit felfalnak a kétméteres védők vacsorára. Ez talán Higuain érkezésével megoldódik. Attól viszont szerintem jogosan tartunk, hogy Sarri nem lesz képes megújulni, és bár én hiszek benne, de vannak kétségeim a Sarriball-lal kapcsolatban. Először is az, hogy a Nápolyban működő rendszer mennyire exportálható Angliába és mennyire passzol a keretünkhöz,. mert hát, mint tudjuk, nálunk elképzelhetetlen, hogy egy edző sajáz képére formálhassa a keretét. A msáik bajom, hogyha el is kezd működni a dolog, félő, hogy a Nápolyhoz hasonlóan max szimpatikus vesztesek, egy "látványos" tili-tolit játszó csapat válik belőlünk, akit Guardiola elismer, de komoly trófeát a büdös életben nem nyerünk. Emery, Klopp direkt, letámadós focija ellen megtörik az a bizonyos bicska.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18366 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:Szokásos ötlettelen szar előre játék, lassan hónapok óta. Az arsenal 20 perc focival legyőzött minket. Mikor lesz egy meccs mikor 3-4-5 gólt lövünk??? Kurv@ rég volt már ilyen.

Az is egy kibaszott vicc, hogy állitolag mi kispasszos csapat vagyunk, de csak abból van gólhelyezetünk ha Luiz 70 métert előre bassza a labdát. De azt is imádom továbbra is amikor Alonso vagy Azpi beadja fejre Kanté/Hazard fejére a labdákat (különben is mi a faszért kell Kantéból csatárt csinálni?). Fuck yeah sexy football!!!
3-4-5 gól? :lol: Kaput eltaláló lövésünk sem volt ma, csak úgy jelzem.
Igen elég szánalmas. Gyakorlatilag ha gólt kapunk, akkor szinte biztos a vereség vagy max döntetlen, full impotens foci. Komolyan egy alsóházi csapat ha csak elöre bassza a labdát, több helyzetet alakít ki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18367 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Szokásos ötlettelen szar előre játék, lassan hónapok óta. Az arsenal 20 perc focival legyőzött minket. Mikor lesz egy meccs mikor 3-4-5 gólt lövünk??? Kurv@ rég volt már ilyen.

Az is egy kibaszott vicc, hogy állitolag mi kispasszos csapat vagyunk, de csak abból van gólhelyezetünk ha Luiz 70 métert előre bassza a labdát. De azt is imádom továbbra is amikor Alonso vagy Azpi beadja fejre Kanté/Hazard fejére a labdákat (különben is mi a faszért kell Kantéból csatárt csinálni?). Fuck yeah sexy football!!!
3-4-5 gól? :lol: Kaput eltaláló lövésünk sem volt ma, csak úgy jelzem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18368 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Lacika19 írta:
Zanyád írta:Ennyire botrány szar teljesítményre még Conte vagy Mourinho megbuktatásának idejéből se emlékszek. Sarri meg most írta le magát nálam végleg. Egyszerűen nincs kifogás arra, hogy hétről hétre garantált helye van a csapatban a bűnszar Alonsonak, Jorginhonak, Williannek, miközben CHO-t csak a kibaszott 78. percben küldi pályára?! Takarodjon már a faszba. Egyre biztosabb vagyok abban a jóslatomban, amit még nyáron írtam ide, hogy Sarri se fogja sokáig melegíteni a kispadot. Hazard és CHO helyében eszem ágában se lenne szerződést hosszabbítani.
Akkor emlékeztetlek: hazai pályán 0-3 Bournemouth ellen, majd következő meccsen 4-1 a Watford ellen. Kiscsapatok ellen!! City ellen pedig a saját térfelünket nem léptük at, labda nem volt nálunk. Ez már 3 tavalyról, amit az idő megszépített nálad.
Nem szépítette meg egyáltalán, de nulla, ismétlem, NULLA előrelépés történt azóta. A szezon elején volt egy kis fellángolás az új edző meg az új taktika miatt, aztán szépen kiismerték az egydimenziós, fantázia nélkül taktikánkat, és azóta csak a szenvedés megy.

A védelmünk a szezon elejétől fogva változatlanul fejetlen, szervezetlen, szar, a támadásaink abból állnak, hogy a tizenhatos előtt jobbra-balra megy a tilitoli, aztán vagy valamelyik ütődött megunja és belevezeti a labdát az előtte falat álló védőkbe, vagy a szélről valamelyik falábú bebassza középre, hátha az olyan óriások, mint Kanté tud vele kezdeni valamit, vagy Luiz ad egy 60 méteres passzot előre, hátha van ott valaki. Ez a Sarri-ball?

De Sarri szerint nyilvánvalóan jól van ez így, hisz neki elég egy csatár, akit most megkap (egy újabb kedvenc a régi csapatából), meg kell valaki, aki most Fabregas helyett padozhat. Az évek óta alibiző Willian továbbra is nagyon fontos. A csücske, falábú Alonso kirobbanthatatlan a csapatból. Jorginho akkor se kerül ki a csapatból, ha egy normális passza sincs és minden labdát elad. Hazardot, akivel elméletileg szerződést akarunk hosszabbítatni, a lehető legszarabb pozícióban játszatja, akár mennyire nem megy neki, biztos ami biztos. Kantét is, ahelyett hogy abban a pozícióban játszatná, ahol világklasszis teljesítményeket produkált, inkább előre tolja a kibaszott Jorginhoja miatt. CHO, az egyik legnagyobb tehetségünk, aki mindkét szélsőnknél jobb, a padot melegíti, ahogy Ampadu is, meg még vannak páran, hogy a kölcsönhadsereget meg se említsem.

Nem elég erős ez a keret így, de nem látom, hogy ez Sarrit különösképpen izgatná, hisz nem változtat rajta semmit. Minden meccsen jegyzetel, de mi a faszt? Mert meccsről meccsre ugyan azok a gyengeségeink jönnek elő, csak más képességű csapatok ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zanyád 2019. január 19., szombat 23:15-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18369 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én Ruben-t raknám középre. Megvan hozzá a fizikuma, jól lő, gyors is és támogathatná a szélsőket amolyan hamis 9-esként. Ő is játszott már csatárt.
Nálam Jorginho szerepe hatalmas kérdőjel, nem teljesíti a feladatát, hónapok óta Luiz és Rüdiger irányít, nem szerel, nem passzol jól. Helyére Kanté, két kp pedig a maradék Barkley-Kova kettős.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18370 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Kíváncsi lennék mit változtatnátok, amivel így csatár hiányában fellendülhetnénk...

Pl Hazard vissza szélre, oké, Morata, Giroud középen szenved. Jorginho off, Ruben a helyére, oké.
Ezek javulást hozhatnának, de egészen biztosan NEM ELEGENDŐT, sőt, az se biztos, hogy javúlnánk.

Igazolások kellenek, méghozzá sok és sok pénzért.
Moses csatárba, a Wiganben annak idején még tolta ott, Drinkwater pedig a technikás brazilunk helyére. Rosszabbak így se lennénk a mostaninál, az egészen biztos. :D

Kritizálhatja Sarri a játékosok hozzáállását, jogosan teszi, de azért magában is kereshetné a hibákat. Ő tolja fel zsinórban 46. alkalommal ugyanazt a motiválatlan kezdőt. Nincs nagy merítési lehetőség, de variálgatni (játékosokat, posztokat, szerepköröket, felállást) egészen nyugodtan tudna.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18371 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szokásos ötlettelen szar előre játék, lassan hónapok óta. Az arsenal 20 perc focival legyőzött minket. Mikor lesz egy meccs mikor 3-4-5 gólt lövünk??? Kurv@ rég volt már ilyen.

Az is egy kibaszott vicc, hogy állitolag mi kispasszos csapat vagyunk, de csak abból van gólhelyezetünk ha Luiz 70 métert előre bassza a labdát. De azt is imádom továbbra is amikor Alonso vagy Azpi beadja fejre Kanté/Hazard fejére a labdákat (különben is mi a faszért kell Kantéból csatárt csinálni?). Fuck yeah sexy football!!!

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18372 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Zanyád írta:Ennyire botrány szar teljesítményre még Conte vagy Mourinho megbuktatásának idejéből se emlékszek. Sarri meg most írta le magát nálam végleg. Egyszerűen nincs kifogás arra, hogy hétről hétre garantált helye van a csapatban a bűnszar Alonsonak, Jorginhonak, Williannek, miközben CHO-t csak a kibaszott 78. percben küldi pályára?! Takarodjon már a faszba. Egyre biztosabb vagyok abban a jóslatomban, amit még nyáron írtam ide, hogy Sarri se fogja sokáig melegíteni a kispadot. Hazard és CHO helyében eszem ágában se lenne szerződést hosszabbítani.
Akkor emlékeztetlek: hazai pályán 0-3 Bournemouth ellen, majd következő meccsen 4-1 a Watford ellen. Kiscsapatok ellen!! City ellen pedig a saját térfelünket nem léptük at, labda nem volt nálunk. Ez már 3 tavalyról, amit az idő megszépített nálad.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18373 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Bubi írta:Fú gyerekek. 20 éve szurkolok a csapatnak kb, ebből több mint 10 éve olvasom a fórumot, zömében azt ahogy jön egy edző, nem jönnek az eredmények a szar játékosállomány miatt, majd persze az edző lesz a hibás mert vagy nem cserél eleget, vagy túl sokat cserél. Vagy nem játszatja a fiatalokat vagy keveset igazol a tartalék javára, vagy azért mert nagy a pofája, vagy mert nem jön ki a játékosokkal, de végtére is MINDIG az edző a fasz. Azt hittem ennyi idő után már mindenkinek egyértelmű, hogy időt kell hagyni a szakembereknek és meg kell nekik adni amit kérnek, de NEM, megint itt tartunk.

Sarri takarodj, miért nem játszik az egyik selejt helyett a másik, miért nem motiválja úgy a csapatot hogy a tudásuk 200%-át nyújtsák stbstb.

Sose lessz ennek vége?
Mourinhot szerintem a játékosok buktatták meg, Conte dettó, plusz neki a vezetőséggel is volt baja az átigazolások miatt (ahogy láthatjuk, neki volt igaza), de Sarri saját magát fogja megbuktatni. Meccsről-meccsre pontosan ugyan az a felállás, ugyan azokkal az emberekkel, annak ellenére, hogy Alonso ótvar, Jorginho ótvar, Willian ótvar, biztos helyük van a kezdőben. CHO érthetetlenül továbbra sem kap játékidőt, ahogy Ampadu sem, Hazardot kvázi csatárként játszatja, ami a lehető legrosszabb pozíció számára (saját elmondása szerint se szeret ott játszani), az a nagy híres Sarri-ball még a láthatáron sincs, de a korábbi évekkel ellentétben most már legalább védekezni sem tudunk. Nem tudom, hogy most is mit csináltak az edzésen, de úgy mentek ki a pályára, mint akik valami kínai csapat ellen mennek barátságos meccset játszani.
Nem tudom, hogy milyen pozitívumot tud Sarri felmutatni. Szarból nyilván nem lehet várat építeni, de Sarri annyira fantáziátlannak és változtatásra képtelennek tűnik eddig, főleg hogy a fiatal tehetségeket magasról leszarja, hogy ebből csak még nagyobb szarkupac lesz a vezetése alatt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18374 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem akartam ezt a kifejezést használni, de sajnos megérett a dolog. Amit mi ma csináltunk az úgyhívom: Szariball.

Okádok, hogy Luiznak kanté fejére kell beadnia a labdát mert kanté az aki befut a 16osra. Mi a szart keres ott és miért nem VKP pozicióbal nyomja? Ja! Jorginho miatt.
Egyébként mi a létjogosultsága a regista szerepkörnek? Van egyáltalán értelme? mert ha csak azért van, hogy minden támadás átfusson rajta, akkor igazából lófaszt nem tesz hozzá a játékhoz, csak hivatalosan is az alibi szerepkör az övé.

Giroudot ki kell baszni pároslábbal, egyetlen kapu elötti lövéséből is képes volt luftot lőni, aztan meg röhögni. Sztem be se akarta lőni a volt csapatának.

Alig van magas játékosunk, akkor meg mit ívelgetünk be? hazard, pedro, kanté, jorghi, kovacic.. semmi esély ekkora játékosokra ívelgetni..

Jöjjön az a Higany, talán felszabadultabbak leszünk, ha elöl egy igazi csatár van.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18375 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Bubi írta:Kíváncsi lennék mit változtatnátok, amivel így csatár hiányában fellendülhetnénk...

Pl Hazard vissza szélre, oké, Morata, Giroud középen szenved. Jorginho off, Ruben a helyére, oké.
Ezek javulást hozhatnának, de egészen biztosan NEM ELEGENDŐT, sőt, az se biztos, hogy javúlnánk.

Igazolások kellenek, méghozzá sok és sok pénzért.
Kezdésnek kiraknám Jorginhot és Kanté mehetne a helyére.

Egyébként meg lehetne próbálni egy 4-2-3-1et, ahol a háromnak sokkal több helye lenne alkotni, mert lenne előttük egy csatár és sokkal közelebb is lennének egymáshoz. Arra, hogy helyet csináljanak Morata és Giroud is tökéletesen alkalmas, mind a kettő van olyan jó fejjel, hogy lekössenek 2 CB-t, szélsőhátvédek széthúzzák a csapatot és ott van a hely középen játszani. Labdavesztés esetén ott van Kanté és a párja.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18376 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

A futball szegyene, hogy egy olyan jatekos mint Fabregas tavozni kenyszerult egy vak Jorginho miatt. Emerson es CHO helyeben szinten dobbantanek, akarmilyen teljesitmenyt tehetnek le az asztalra, itt nem lesznek kezdok. Vajon miert Bayernek, Juventusok, Atleticok erdeklodnek a pados jatekosainkert? Majd ugy jarunk ahogy szoktunk..Ha egy hetig jatszunk itt akkor sem lovunk golt. Szerintem is benne van amugy ebbe Sarri nyakig. Egyedul az vigasztal, hogy latszik a koncepcio amit akarunk, keves ido telt meg el, es hogy Guardiola vagy Klopp sem kezdett jobban. Higuain kene mint egy falat kenyer mar a Tottenham ellen.

Ui.: Csak szerintem volt a masodik golnal lesen Koscielny? Hihetetlen, hogy mennyire ellenunk van a fortuna vagy a biroi kar, mas PL-csapatoknak pl. Pool meg minden osszejon es mindenukrol bepattan a labda.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18377 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fú gyerekek. 20 éve szurkolok a csapatnak kb, ebből több mint 10 éve olvasom a fórumot, zömében azt ahogy jön egy edző, nem jönnek az eredmények a szar játékosállomány miatt, majd persze az edző lesz a hibás mert vagy nem cserél eleget, vagy túl sokat cserél. Vagy nem játszatja a fiatalokat vagy keveset igazol a tartalék javára, vagy azért mert nagy a pofája, vagy mert nem jön ki a játékosokkal, de végtére is MINDIG az edző a fasz. Azt hittem ennyi idő után már mindenkinek egyértelmű, hogy időt kell hagyni a szakembereknek és meg kell nekik adni amit kérnek, de NEM, megint itt tartunk.

Sarri takarodj, miért nem játszik az egyik selejt helyett a másik, miért nem motiválja úgy a csapatot hogy a tudásuk 200%-át nyújtsák stbstb.

Sose lessz ennek vége?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18378 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ennyire botrány szar teljesítményre még Conte vagy Mourinho megbuktatásának idejéből se emlékszek. Sarri meg most írta le magát nálam végleg. Egyszerűen nincs kifogás arra, hogy hétről hétre garantált helye van a csapatban a bűnszar Alonsonak, Jorginhonak, Williannek, miközben CHO-t csak a kibaszott 78. percben küldi pályára?! Takarodjon már a faszba. Egyre biztosabb vagyok abban a jóslatomban, amit még nyáron írtam ide, hogy Sarri se fogja sokáig melegíteni a kispadot. Hazard és CHO helyében eszem ágában se lenne szerződést hosszabbítani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4608
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18379 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Kíváncsi lennék mit változtatnátok, amivel így csatár hiányában fellendülhetnénk...

Pl Hazard vissza szélre, oké, Morata, Giroud középen szenved. Jorginho off, Ruben a helyére, oké.
Ezek javulást hozhatnának, de egészen biztosan NEM ELEGENDŐT, sőt, az se biztos, hogy javúlnánk.

Igazolások kellenek, méghozzá sok és sok pénzért.
Alonso helyett Emerson, jobb szélre pedig CHO. Csodát nem várok én sem, de ha meg sem próbáljuk, nem derül ki. :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18380 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kíváncsi lennék mit változtatnátok, amivel így csatár hiányában fellendülhetnénk...

Pl Hazard vissza szélre, oké, Morata, Giroud középen szenved. Jorginho off, Ruben a helyére, oké.
Ezek javulást hozhatnának, de egészen biztosan NEM ELEGENDŐT, sőt, az se biztos, hogy javúlnánk.

Igazolások kellenek, méghozzá sok és sok pénzért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése