Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18161 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez gázos volt sajnos, de tegyük hozzá, hogy nagyon jó volt a leicehster. Kőkeményen védekeztek és jó kontrákat csináltak. Ndidi egy kiemelkedő képességű középpályás, leigazolnám, akárcsak Maddisont, az a gyerek is nagyon penge.

Persze nyerni illett volna, de nyugodtan gratulálhatunk a Leichesternek mert faszán játszottak.

U.I.: Alonso nem kezdő szint, szerintem így a 3-4-3 végével ez már mindenkinek egyértelmű.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18162 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Elég egyértelmű hogy mik azok a posztok amiken erősíteni kell és milyen típusú játékosok kellenek.

Sarri rendszere nagyjából működik, de a keze alá kell dolgozni mert Hazard nem csatár.. A top4 sima liba lehet így is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18163 Hozzászólás Szerző: Dante »

Boldog karácsonyt a Leicesternek.

Megvoltak a helyzeteket, de ez a meccs nem nekünk lett szánva, elég hamar feladták a játékosaink...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18164 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:
Dante írta:Jorginho a leghaszontalanabb játékosunk, Sarri kapcsolhatna...
Pedro se semmi már másodszor veszít labdát a félpályánál.
Sok a semmire kellő játékosunk akikkel eszméletlen nehéz lesz a top4.
De nem baj majd minden semmire kellő kap új szerződést jön majd valami olyan edző aki nem volt hátha.
Ez a meccs már elment már nincs meg a hatékonyság és már megy az idegeskedés is.
Mourinho visszatér! :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18165 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megcsúsztunk fejben a 2. félidőre :(

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18166 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Semmi játékunk nincsen. Nem tudunk dominálni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18167 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Jorginho a leghaszontalanabb játékosunk, Sarri kapcsolhatna...
Pedro se semmi már másodszor veszít labdát a félpályánál.
Sok a semmire kellő játékosunk akikkel eszméletlen nehéz lesz a top4.
De nem baj majd minden semmire kellő kap új szerződést jön majd valami olyan edző aki nem volt hátha.
Ez a meccs már elment már nincs meg a hatékonyság és már megy az idegeskedés is.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#18168 Hozzászólás Szerző: Ricco »

És majdnem bekapjuk a másodikat. :D ez az gyerekek, így kell zárkózni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18169 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Willian - Kova le, Giroud - Ruben be, aztán hadd szóljon... Sőt lehet inkább Kanté-t kellene lehozni, kell nagyon a győzelem.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18170 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Azért Alonsoban is bírom hogy jön a támadás az ő oldalán,és fentről kocog vissza.... :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18171 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho a leghaszontalanabb játékosunk, Sarri kapcsolhatna...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18172 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:Kepa oktat. 8) Ki az a kürtős.. :D
Baromi nagy védés volt..

Amúgy jól jàtszunk, be fogjuk húzni szerintem. RLC kéne Kova helyett.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18173 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kepa oktat. 8) Ki az a kürtős.. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18174 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Barkley-nak volt 2 jó hete, azon kívül egy fos.
Ezt egyébként sajnos adom, októberben parádés formában játszott, jelölték is a hónap játékosa díjra, utána volt egy kisebb sérülése és azóta totál haszontalan. Ezeket a távoli lövéseket meg hanyagolhatná egy kis ideig, mert meccsről meccsre egyre rosszabbak, csoda, hogy ma nem lőtte ki a Bridge-ről. A Vidi ellen volt szerencsém annál a kapunál helyet foglalni, amelyiknél a srácok melegítettek, hát ott is csak a védőháló mentette meg attól, hogy kétszer-háromszor ne rúgja fel a huszadik sorba a labdát.

Éreztem, hogy nem lesz egyszerű meccs, a Bournemouth nagyon jól játszott az első 20 percet leszámítva, simán rászolgáltak volna az x-re szerintem. Wilson kvalitásai rendben vannak, összjátékba szépen bevonható, mivel hasonló típusú center kéne nekünk is, korrekt áron egy próbát szerintem is megérne.
Ruben ma is átlag felettit játszott, a hozzáállása és az önbizalma helyén van, érezhetően fejlődik taktikailag, védekezésben is, úgyhogy nem véletlen, hogy egyre jobban elnyeri Sarri bizalmát. Kovacic-tól is a ma látott formát várnám el hosszútávon, nála inkább a kiegyensúlyozottsággal volt eddig probléma.

A Sp*rs következik, jobb lett volna félgőzzel, B sorral a Burton ellen lazulni, de így legalább két meccsen vághatunk vissza a súlyos bajnoki vereségért.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18175 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:
edeskeves írta:Barkley szerintem full nem jo ma, hacsak az alatt a 6-7 perc alatt nem csinalt valami hu de extrat, ami kimaradt nekem. Kapasbol cserelnem is le.
Kova viszont nagyon jo nagyon szurkolok neki, hogy vegre osszejojjon a gol. Jo osszjatekban, lenduletes vannak extra megmozdulasai is pl a kenyszeritonel Rubennel.
Jorginho helyett viszont Fabregas szerintem sokkal jobb valasztas lenne, szervezes cimszo alatt azt lehet erteni amit o csinal.
Szerintem Barkley összességében jobb azon a poszton, mint Kovacic és ugyanez igaz a horvátra Kanté-val szemben a mai meccsen játszott posztjával kapcsolatban. Viszont sem Cesc, sem az olaszbrazil nem jobb Kante-nál cdm-ben. Igaz, hogy a francia nem regista (bár a Fabre sem) de szűrőként a világ legjobbja, kellemetlen nem kihasználni azt a stabilitást amit ott adhat a csapatnak. A cm-ek meg elvégzik Jorginho dolgát és még gólt is lőnek, védekeznek.
Abbol indulok ki, hogy Kante nem fog azon a poszton szerepelni Sarrinal, mas tipusu jatekost kepzel oda. Igy marad Cesc es Jorginho akik ott jatszanak. A ketto kozul szamomra nem kerdes, hogy ki lenne a jobb valasztas.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18176 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az én stream-em még csak most ért 81. percbe, de azért jó tudni, hogy a "jövőben" gólt szerzünk. :)

Hát a meccs legjobb része az, hogy sikerrel le lett tudva. Ruben-nek és Kova-nak jár az elismerés, nagyon jók voltak. A csapatban maradt 1-2 gól, remélhetőleg hétvégére tartották meg. (főleg Giroud)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18177 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Barkley-nak volt 2 jó hete, azon kívül egy fos. Ha Sarri elég tökös, behozza CHO-t Giroud helyett.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18178 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Barkley szerintem full nem jo ma, hacsak az alatt a 6-7 perc alatt nem csinalt valami hu de extrat, ami kimaradt nekem. Kapasbol cserelnem is le.
Kova viszont nagyon jo nagyon szurkolok neki, hogy vegre osszejojjon a gol. Jo osszjatekban, lenduletes vannak extra megmozdulasai is pl a kenyszeritonel Rubennel.
Jorginho helyett viszont Fabregas szerintem sokkal jobb valasztas lenne, szervezes cimszo alatt azt lehet erteni amit o csinal.
Szerintem Barkley összességében jobb azon a poszton, mint Kovacic és ugyanez igaz a horvátra Kanté-val szemben a mai meccsen játszott posztjával kapcsolatban. Viszont sem Cesc, sem az olaszbrazil nem jobb Kante-nál cdm-ben. Igaz, hogy a francia nem regista (bár a Fabre sem) de szűrőként a világ legjobbja, kellemetlen nem kihasználni azt a stabilitást amit ott adhat a csapatnak. A cm-ek meg elvégzik Jorginho dolgát és még gólt is lőnek, védekeznek.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18179 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Bárcsak a mai - Barkley + Kovacic - páros lenne a kezdő középpályás sor, Kanté-val kiegészítve hátrébb. Elég kreatív ez a két ember (Jorginho eddigi teljesítményét biztosan felülmúlják, még ha más stílusban is) és Ruben-nel, Hazard-ral a széleken a támadójátékunk sem lenne annyira szürke, mint az ősz beköszönttével tapasztalt.
Barkley szerintem full nem jo ma, hacsak az alatt a 6-7 perc alatt nem csinalt valami hu de extrat, ami kimaradt nekem. Kapasbol cserelnem is le.
Kova viszont nagyon jo nagyon szurkolok neki, hogy vegre osszejojjon a gol. Jo osszjatekban, lenduletes vannak extra megmozdulasai is pl a kenyszeritonel Rubennel.
Jorginho helyett viszont Fabregas szerintem sokkal jobb valasztas lenne, szervezes cimszo alatt azt lehet erteni amit o csinal.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18180 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bárcsak a mai - Barkley + Kovacic - páros lenne a kezdő középpályás sor, Kanté-val kiegészítve hátrébb. Elég kreatív ez a két ember (Jorginho eddigi teljesítményét biztosan felülmúlják, még ha más stílusban is) és Ruben-nel, Hazard-ral a széleken a támadójátékunk sem lenne annyira szürke, mint az ősz beköszönttével tapasztalt.

Válasz küldése