Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18481 Hozzászólás Szerző: becus3 »

kazomester írta:
becus3 írta:
kazomester írta:Ilyenkor hátrány, hogy Kanté ennyire tiszta játékos. :)
Ezt, hogy érted?
Bertrand erősen húzta a mezét a 16oson belül, ha elesik simán 11est kaphattunk volna.
Értem. Sajna elment a netem a gól előtt.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18482 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Kantét ma nem érzem valami pengének. Valahogy nem tudja úgy szétosztogatni a megszerzett labdáit, mint azt ahogy megszoktuk tőle.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18483 Hozzászólás Szerző: kazomester »

becus3 írta:
kazomester írta:Ilyenkor hátrány, hogy Kanté ennyire tiszta játékos. :)
Ezt, hogy érted?
Bertrand erősen húzta a mezét a 16oson belül, ha elesik simán 11est kaphattunk volna.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18484 Hozzászólás Szerző: becus3 »

kazomester írta:Ilyenkor hátrány, hogy Kanté ennyire tiszta játékos. :)
Ezt, hogy érted?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18485 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ilyenkor hátrány, hogy Kanté ennyire tiszta játékos. :)

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18486 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Pedig már pont le akartam Barkley-t hozatni. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18487 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na, Barkley, ez igen..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18488 Hozzászólás Szerző: Dante »

A tizenegyes megint elmaradt, de ez korrekt kárpótlás. Remélhetőleg nálunk nem lesz ilyen kihagyás, Ings helyzete hasonló hiba volt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18489 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Emerson a Vidi kapuja előtt valóban penge volt, támadásokba jól lépett be, technikás, de azért a védekezés részét tekintve botrányos volt. A Vidi nagyjából összes helyzete az ő oldaláról érkezett és ezt ne írjuk annak a számlájára, hogy egyébként az ő oldalán játszó Nego a fehérváriak legjobb játékosa. Fegyelmezetlen volt - ami persze, ahogy tegnap is írtam, talán betudható annak, hogy nem vették komolyan a Vidit -, jobb csapatok ezt kihasználták volna.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18490 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Pedig ez a Barkley gyerek szerintem teljesen haszontalan. Egy dolgot tudok tőle kiemelni, azt hogy pontosan lő kapura, de csak akkor ha tisztán lőhet egyébként meg se próbálja.
Nem csak szerinted :) Az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban, hogy ő pontosan annyit ér amennyiért vettük.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18491 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pedig ez a Barkley gyerek szerintem teljesen haszontalan. Egy dolgot tudok tőle kiemelni, azt hogy pontosan lő kapura, de csak akkor ha tisztán lőhet egyébként meg se próbálja.

Kovacicra visszatérve: Azt se felejtem el, hogy összesen 6-7 chelsea meccs van a lábában, ahhoz képest tényleg üde szinfolt, sokat fejlődhet még idén, akárcsak Jorginho.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18492 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Ruben fog még kapni bőven lehetőséget.Sarri szerintem kimondottan kedveli,le is nyilatkozta nem olyan rég hogy ő is a Chelsea jövőjét jelenti,és sokat fejlődött amióta újra itt van.Most az kell hogy ne sérüljön meg,és továbbra is tegye oda magát. Nekem a másik akinek nagyon tetszett a játéka az Emerson. Penge volt,villám gyorsan felért a támadásoknál,hamar vissza is zárt amikor kellett. Technikás is,megmeri csinálni hogy ha kell. Nem lesz problémánk hogy ha valami történik Alonsoval.
Barkley-t sokkal jobban kedveli (hogy miért az rejtély), szóval hacsak nem sérül le (ami meglepően elkerüli mostanság), akkor nagyon limitált számú lehetősége lesz januárig. Emerson nekem is tetszett, más játékstílust képvisel, mint Alonso, nem bánnám ha legalább a padon ott lenne meccsenként. Csalódást keltő meccs volt, több tekintetben is... :(

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18493 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ruben fog még kapni bőven lehetőséget.Sarri szerintem kimondottan kedveli,le is nyilatkozta nem olyan rég hogy ő is a Chelsea jövőjét jelenti,és sokat fejlődött amióta újra itt van.Most az kell hogy ne sérüljön meg,és továbbra is tegye oda magát. Nekem a másik akinek nagyon tetszett a játéka az Emerson. Penge volt,villám gyorsan felért a támadásoknál,hamar vissza is zárt amikor kellett. Technikás is,megmeri csinálni hogy ha kell. Nem lesz problémánk hogy ha valami történik Alonsoval.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18494 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
Hawaii írta:
Bubi írta:Elég neked egy félidő Ruben fiam, irány zuhanyozni. Megkaptad amit akartál, menjél meséld el a barátaidnak, szívd magadba az emlékét mert legközelebb jövőre lépsz pályára.
Bubi írta:Szvsz a hiányosságai ellenére is Ruben illik a legjobban ebbe a rendszerbe a Kovacic, Barkley, Kanté négyesből. Ő az egyedüli aki képes helyzetet kialakítani és valami kreativitást belevinni a játékunkba. Sokkal több lehetőséget érdemelne. Remélem elhúz ebből a süllyesztőből és csatlakozik a Salah, DeBruyne, Lukaku szinvonalhoz.
Nem ellentmondásos ez egy kicsit? :)
Sarrit kommentáltam és volt benne rendesen cinizmus csak nem ment át. :)

Nem értettem a Barkley - RLC cserét.
Azért Kovacic erősen kilóg Barkley és Kanté mellől ilyen szempontból, nagyon is képes helyzeteket kialakítani és váratlant húzni, pont a hétvégén tette meg a Liverpool ellen Hazard gólja előtt. Nem azt mondom, hogy ne lehetne hozni a posztra egy nálánál még jobb opciót, mert igenis lehetne, de az azért az eddigi két hónapból leszűrhető, hogy a horváttal nem csak többen lettünk. Mondom ezt úgy, hogy én korábban (Inter, Real) annyira nem voltam tőle hanyatt esve, de eddig kellemes meglepetés számomra. Az ő lábában megvan az a fajta finomság, amely elkél a kombinatív játékunkhoz a középpályára.
RLC-nek első körben Barkley elé kéne küzdenie magát a hierarchiában és akkor lényegesen többet láthatnánk belőle.
6+8+5+4+1+1+2+1

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18495 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Bubi írta:Nem értettem a Barkley - RLC cserét.
Gondolom a sérülése után eddig bírta.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18496 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta:
Bubi írta:Elég neked egy félidő Ruben fiam, irány zuhanyozni. Megkaptad amit akartál, menjél meséld el a barátaidnak, szívd magadba az emlékét mert legközelebb jövőre lépsz pályára.
Bubi írta:Szvsz a hiányosságai ellenére is Ruben illik a legjobban ebbe a rendszerbe a Kovacic, Barkley, Kanté négyesből. Ő az egyedüli aki képes helyzetet kialakítani és valami kreativitást belevinni a játékunkba. Sokkal több lehetőséget érdemelne. Remélem elhúz ebből a süllyesztőből és csatlakozik a Salah, DeBruyne, Lukaku szinvonalhoz.
Nem ellentmondásos ez egy kicsit? :)
Sarrit kommentáltam és volt benne rendesen cinizmus csak nem ment át. :)

Nem értettem a Barkley - RLC cserét.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18497 Hozzászólás Szerző: Szabi »

1-0-nál, a 91. percben a Vidi tizenhatosa környékén szaladgált Zappacosta és Emerson mikor hátul passzolgattak Cahillék, nagyjából ennyire szarták csak telibe a meccset taktikailag és fegyelmezettségben, pont nem érdekelte volna őket, ha egyenlít a Vidi.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18498 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Sheenka írta:Szörnyen kínos volt.

Egyszer lenne esély megverni a fideszt valahol jó alaposan, ráadásul nem is a DK-nak kell szurkolni, hanme kedvenc csapatunknak és erre ezt kapjuk.
Hát ja. És ezt is győzelemnek fogják előadni. Az ideg ölt volna meg, ha kiegyenlítenek. Ha egy kicsit tudnának focizni, halott lennék

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#18499 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Elég neked egy félidő Ruben fiam, irány zuhanyozni. Megkaptad amit akartál, menjél meséld el a barátaidnak, szívd magadba az emlékét mert legközelebb jövőre lépsz pályára.
Bubi írta:Szvsz a hiányosságai ellenére is Ruben illik a legjobban ebbe a rendszerbe a Kovacic, Barkley, Kanté négyesből. Ő az egyedüli aki képes helyzetet kialakítani és valami kreativitást belevinni a játékunkba. Sokkal több lehetőséget érdemelne. Remélem elhúz ebből a süllyesztőből és csatlakozik a Salah, DeBruyne, Lukaku szinvonalhoz.
Nem ellentmondásos ez egy kicsit? :)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18500 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Szörnyen kínos volt.

Egyszer lenne esély megverni a fideszt valahol jó alaposan, ráadásul nem is a DK-nak kell szurkolni, hanme kedvenc csapatunknak és erre ezt kapjuk.

Válasz küldése