Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18921 Hozzászólás Szerző: béla »

Dízel írta:
Bubi írta:Kitartás CHO, lassan jön a Vidi a Stamfordra, na majd ott lesz 5-10 perced, de aztán akkor bizonyíccsál!
Most komolyan te beraknád erősítés gyanánt a pool ellen? egy hazardnak nincs 2 egyenes passza. nem hiszem hogy ez a megfelelő alkalom. Majd ha esetleg tovább megyünk és kapunk egy könnyebb ellenfelet.
Ha esetleg nem megyünk tovább, akkor pedig a világ egyik legígéretesebb szélsője rohadjon meg ott,ahol van :) A lelátón.

Nem feltétlenül most kell berakni, simán be lehetett volna cserélni akár a PAOK ellen is. Érted, még a fiatalok teljesen képenszaró Conte is becserélte a PL-ben (nem is játszott rosszul). Mi meg fosunk betenni a Carabaoban, miközben a Watford épp fiatalokkal szopatja a Spurst.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2018. szeptember 26., szerda 22:25-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18922 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:Kitartás CHO, lassan jön a Vidi a Stamfordra, na majd ott lesz 5-10 perced, de aztán akkor bizonyíccsál!
Most komolyan te beraknád erősítés gyanánt a pool ellen? egy hazardnak nincs 2 egyenes passza. nem hiszem hogy ez a megfelelő alkalom. Majd ha esetleg tovább megyünk és kapunk egy könnyebb ellenfelet.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18923 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Ezek után azt érzem, hogy 14 ember fogja lehozni a szezont, mert hogy rotálni nem fog Sarri az tuti.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18924 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kitartás CHO, lassan jön a Vidi a Stamfordra, na majd ott lesz 5-10 perced, de aztán akkor bizonyíccsál!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18925 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chris lesérült az utolsó interception-énél.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18926 Hozzászólás Szerző: béla »

Najó, hát ez már a vicc kategória :DDDDDD

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18927 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:cry:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18928 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:Sztem nem túl jó a poszton fabregas.... oké, vannak nagyon szép labdái. DE a registának az a dolga, hogy hátul összeszedje, GYORSAN szétossza, folyamatosan öresbe mozogjon, és azonnal döntsön. Na ezekben rohadt lassú...
De hát a harmadik mondatomban ezt írom le. Remekül passzol (értsd: hozza helyzetbe a kiugró, üres játékosokat a hosszú labdáival) de köze sincs a csapat játéka ahhoz, amit Jorginho-val játszunk.


Ettől függetlenül én gyengébb teljesítményre számítottam tőle, a sérülése és a lassúsága miatt.

Chris takarít a legtöbbet, kb minden labdát ő tisztáz. A védők mögé beívelt labdákat is nagyon jól futja be. A két hibája jelentős volt, de ma már majdnem mindenki összehozott egy olyat.

Miért ne ollózna gólt a volt játékosunk..?
Azt nem értem, hogy Barkley miért nem jött meg le.
nem konkrétan neked szántam, beszálltam a témába :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18929 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
cech19960320 írta:Sztem nem túl jó a poszton fabregas.... oké, vannak nagyon szép labdái. DE a registának az a dolga, hogy hátul összeszedje, GYORSAN szétossza, folyamatosan öresbe mozogjon, és azonnal döntsön. Na ezekben rohadt lassú...
De hát a harmadik mondatomban ezt írom le. Remekül passzol (értsd: hozza helyzetbe a kiugró, üres játékosokat a hosszú labdáival) de köze sincs a csapat játéka ahhoz, amit Jorginho-val játszunk.


Ettől függetlenül én gyengébb teljesítményre számítottam tőle, a sérülése és a lassúsága miatt.

Chris takarít a legtöbbet, kb minden labdát ő tisztáz. A védők mögé beívelt labdákat is nagyon jól futja be. A két hibája jelentős volt, de ma már majdnem mindenki összehozott egy olyat.

Miért ne ollózna gólt a volt játékosunk..?
Azt nem értem, hogy Barkley miért nem jött meg le.
Mert nemsokára tölti a 25-öt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18930 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:Sztem nem túl jó a poszton fabregas.... oké, vannak nagyon szép labdái. DE a registának az a dolga, hogy hátul összeszedje, GYORSAN szétossza, folyamatosan öresbe mozogjon, és azonnal döntsön. Na ezekben rohadt lassú...
De hát a harmadik mondatomban ezt írom le. Remekül passzol (értsd: hozza helyzetbe a kiugró, üres játékosokat a hosszú labdáival) de köze sincs a csapat játéka ahhoz, amit Jorginho-val játszunk.


Ettől függetlenül én gyengébb teljesítményre számítottam tőle, a sérülése és a lassúsága miatt.

Chris takarít a legtöbbet, kb minden labdát ő tisztáz. A védők mögé beívelt labdákat is nagyon jól futja be. A két hibája jelentős volt, de ma már majdnem mindenki összehozott egy olyat.

Miért ne ollózna gólt a volt játékosunk..?
Azt nem értem, hogy Barkley miért nem jött meg le.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18931 Hozzászólás Szerző: Dízel »

És honnan veszed, hogy fabregasnak ma a regista feladatát kell ellátnia? Ez egy felforgatott kezdő.

Christensen hónapok óta nem játszott egy percet sem, most meg első meccse egy pool ellen van. Nem tartom egy jó ötletnek.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18932 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
Bubi írta:Fabregas jobban játsza ezt a posztot mint vártam, szvsz jobban mint Jorginho. Minden labdával támadást próbál szervezni.
Szerintem is meglepően jó Cesc, mocsok jól passzol ha van ideje. Talán a pihenés is jót tett neki, elég frissnek tűnik, kreatív. Viszont felesleges Jorginho-hoz hasonlítani, azt amit Sarri akár játszatni csak a brazilolasz tudja megszervezni, ma is látszik, hogy nem tudják ugyanazt a sok passzol focit játszani, mint amit Jorginho-hoz.
Kár, hogy Fabregas előtt nem játszik egy igazi csatár. Ezzel rá is térek Morata-ra, aki vérlázítóan gyenge teljesítményt hoz ma is. Nagy gond, hogy fizikálisan gyenge, de még nagyobb baj, hogy fejben ennél is gyengébb. Elvesztette a sebességet, nem tudja lekezelni a labdát, a passzai rendre a társ mögé mennek és az összes támadást belassítja.

Rajta kívül szerintem Barkley és Azpi lóg ki, Moses nem vészes, de sajnos nincs haszna támadásnál. Emerson teljesen okés, alig látszik a meccshiány, ahogy Kova teljesítménye is rendben van. Az első félidőben nekem Christensen játéka tetszett a legjobban, a két hibáját leszámítva - miközben írom majdnem rúgatott egy gólt Studge-dzsal - kifejezetten jó volt. Remélem nem jinxelem el és tartja a jó játékát, pont az összeszedettségét akartam méltatni.

Caballero tart eddig meccsben minket - most már egyértelműen.
Sztem nem túl jó a poszton fabregas.... oké, vannak nagyon szép labdái. DE a registának az a dolga, hogy hátul összeszedje, GYORSAN szétossza, folyamatosan öresbe mozogjon, és azonnal döntsön. Na ezekben rohadt lassú...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18933 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Fabregas jobban játsza ezt a posztot mint vártam, szvsz jobban mint Jorginho. Minden labdával támadást próbál szervezni.
Szerintem is meglepően jó Cesc, mocsok jól passzol ha van ideje. Talán a pihenés is jót tett neki, elég frissnek tűnik, kreatív. Viszont felesleges Jorginho-hoz hasonlítani, azt amit Sarri akár játszatni csak a brazilolasz tudja megszervezni, ma is látszik, hogy nem tudják ugyanazt a sok passzol focit játszani, mint amit Jorginho-hoz.
Kár, hogy Fabregas előtt nem játszik egy igazi csatár. Ezzel rá is térek Morata-ra, aki vérlázítóan gyenge teljesítményt hoz ma is. Nagy gond, hogy fizikálisan gyenge, de még nagyobb baj, hogy fejben ennél is gyengébb. Elvesztette a sebességet, nem tudja lekezelni a labdát, a passzai rendre a társ mögé mennek és az összes támadást belassítja.

Rajta kívül szerintem Barkley és Azpi lóg ki, Moses nem vészes, de sajnos nincs haszna támadásnál. Emerson teljesen okés, alig látszik a meccshiány, ahogy Kova teljesítménye is rendben van. Az első félidőben nekem Christensen játéka tetszett a legjobban, a két hibáját leszámítva - miközben írom majdnem rúgatott egy gólt Studge-dzsal - kifejezetten jó volt. Remélem nem jinxelem el és tartja a jó játékát, pont az összeszedettségét akartam méltatni.

Caballero tart eddig meccsben minket - most már egyértelműen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18934 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Christensen egyre gyengébb:(
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18935 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fabregas jobban játsza ezt a posztot mint vártam, szvsz jobban mint Jorginho. Minden labdával támadást próbál szervezni.

A szélső védelmünk a félidő végére átjáróház lett, volt egy szitu amikor Morata spritelt vissza a bekk helyére, moses és Barkley sem voltak képben.
Emerson is elég gyenge vésekezésben, rendre lemarad Shaqiriről, viszont elől elég ügyes.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18936 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Moses meglepően jó, legutóbb a West Ham-ben láttam jól játszani szélsőkènt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18937 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Fabregas ezt nemtudta volna pontosabban Morata elé tenni, persze hogy kihagyja. 2 perccel késöbb is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18938 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jorginho-t semmiképpen sem fogja kiszedni onnan Sarri, cech jól megfogalmazta, hogy miért. Azonban az olasz-braziltól ennél több kell (védekezésben a 60 kilóját megpróbálni jobban használni, támadásban a kockázatosabb és hosszú labdákat pontosan megjátszani), mert jelenleg szerintem effektíve annál kevesebbet ad hozzá a játékunkhoz, mint amennyit az új szerepkör Kanté kvalitásaiból elvesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18939 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta:Nem kanteval van a baj, hanem az hogy sarri rossz helyen jatszatja. Nyilatkozta is a kisember, hogy meg tesz mindent tole telhetot az uj poziciojaba, de meg szoknia kell. Egyebkent. Nekem tokre az jott le ebbol, hogy nem erti mi a faszer jatszik ott, mikor ev jatekosa dijat kapott a vkp szerepkoreert. Szvsz sarri alapbol ugy hozta el jorghomhot hogy oda igerte neki a pozit. Persze ettol meg nem ertem az a egeszet.

Sarrinak van egy filozófiája és taktikája. Ebben középpályán 3 ember van. 2 BTB és egy Regista. Botond!! a regista feladata hátul összeszedni a labdát, elmozogni, szétosztani rövid és középhosszú labdákkal, átforgatni a játékot és opciót nyújtani passzra a társaknak. nem a 30 gólpassz és az átlövések. Ide nem való Kanté. a BTB-t megtanulhatja, de Registának nem elég technikás és nem lát eléggé a pályán.

Klasszikus VKP ebbe a taktikába egyáltalán nem való, nem lenne átmenet a a védekező és a támadó szekció között. A BTB posztot viszont megtanulhatja, és szerintem simán meg is fogja. Viszonylag gyors, harcias, sokat fut, elég jól helyezkedik. nem lesz vele gond szerintem, jó lesz ő BTB-ként is

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18940 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Félreértések elkerülése végett maximálisan elégedett vagyok eddi Sarri mester munkájával, tetszik, amerre tartunk, és, a nai meccset leszámítva az eredményességre sem lehet eddig panasz. DE! Már látom, hogy a Sarriball vesztese Kanté, a 4-3-3-ban Sarri támadó egy box-to-box szerepben játszatja amélységi irányító Jorginho előtt. Ezzel kihúzzza Kanté és a középpálya egyik méregfogát, ez kb olyan, mintha Hazard mától balhátvében tolná. Kanté támadásban használhatatlan, persze fejjátékban is, és szinte soha nem lő kapura. A posztján viszont korunk egyik legnagyobb zsenije. Szerintem meg lehetne próbákni, hogy hekyet cserélek Jorginho-val, akinél, az elmúlt meccseken, sajnosbiztonsági körömpasszos Kroos-szindrómát véltem felfedezni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése