Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19261 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Már 5 perc alatt meggyőzött a mester :)
Még csak jeleit lehet látni, és hónapok kellenek majd mire úgy fogunk játszani, mint a Napoli, de a Zappa beadását megelőző passzjáték már olyan volt pl.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19262 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Már 5 perc alatt meggyőzött a mester :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19263 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chucky írta:Akkor mi a fenének hoztuk ide? Évek óta nem kapja meg egy edző sem a kért játékosokat, spórolás van. A stadion sem új dolog. Az ismertebb edzőket meg mindenki ismeri, tudják/tudjuk, hogy milyen "anyagból" szeretnek/akarnak dolgozni. Tehát ismét felmerül a kérdés: hogy mi a fenének hoztuk akkor őt? Folyamatosan saját magunkból csinálunk hülyét....

Egyébként egyetértek, valóban koncepcióváltásra van szükség. De ezt hamarabb is el lehetett volna kezdeni egy olyan edzővel, aki felépít egy fasza csapatot. De ismételem magam, ezt hamarabb meg kellett volna húzni. Magyarán JM sem kellett volna már ide...
Átvertük, elhitettük vele, hogy úgy lesz ahogy szeretné :) Abráék kegyetlenek, simán kinézem belőlük, hogy beígértek fűt-fát. Azonnal kellett eredmény amit meg is kaptak, utána hol érdekli már őket.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19264 Hozzászólás Szerző: Chucky »

kazomester írta:
Zsolti írta:Idei évet felesleges nézni ilyen kerettel akármilyen edző ülhetett volna a padon. Például középpályára Kantén kivül kit tettél volna fel hogy látványos focit játszunk egész szezonban? A régóta formán kivüli Fabregast, a higfos Bakayokot, vagy Drinkwatert? Tavaly megmutatta Conte ha van egy világklasszis csatárunk meg egy jó osztogató középen (Fabre) akkor igenis tud látványos focit tolni. Idén csak gyengültünk a hiányzók helyére csak selejt jött. Ebből ennyit lehetett kihozni.
Ilyen alapon akkor ne nézzük a tavalyi évet, ott nem volt nemzetközi kupa, sem sérülések és egy odáig ismeretlen/nem használt taktikával megleptük a mezőnyt. :wink: Ahogy többször is leírtam már, itt koncepcióváltásra van szükség pl. a stadion miatt is, ebbe semmiképp nem férnek bele Conte és az igényei.
Akkor mi a fenének hoztuk ide? Évek óta nem kapja meg egy edző sem a kért játékosokat, spórolás van. A stadion sem új dolog. Az ismertebb edzőket meg mindenki ismeri, tudják/tudjuk, hogy milyen "anyagból" szeretnek/akarnak dolgozni. Tehát ismét felmerül a kérdés: hogy mi a fenének hoztuk akkor őt? Folyamatosan saját magunkból csinálunk hülyét....

Egyébként egyetértek, valóban koncepcióváltásra van szükség. De ezt hamarabb is el lehetett volna kezdeni egy olyan edzővel, aki felépít egy fasza csapatot. De ismételem magam, ezt hamarabb meg kellett volna húzni. Magyarán JM sem kellett volna már ide...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19265 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Fuu srácok én nagyon örülök, hogy megvan!! 8) 8) Nem nagyon bíztam benne, mert Josénak is nagyon kellett volna idén a kupa, erősebb is sokkal a kerete, de szerencsére a védő sora hagy maga mögött kívánni valót. (kösz Jones!)
Nagyszerűen kivédekeztük őket, amikor bejött Martial kicsit összeszartam magam, aztan Mata.. ilyen cseréket.. de kibekkeltük szépen! 8) Nagyot játszottak a védőink tegnap!!
Majdnem minden évben nyerünk valamit, tudom ez nem volt egy jó szezon, nem is játszottunk szépen, nem is eredményesen, de a jövőben jó lesz visszanézni a trófeákra. 8)
Jövőre remélem újult erővel, tiszta fejjel, új célokkal vágunk neki a szezonnak, én Contét nagyon fogom sajnálni, de féligmeddig már fejben elengedtem.. Sosem tudjuk meg milyen aranykorszak köszöntött volna be megint a Chelsea FC történelmében, ha a megfelelő feltételeket megkapja a mester.

C'mon Blues!!!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19266 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Bakayoko nagyot játszott ma, valahogy konstans ezt várná tőle az ember...

Rüdiger pedig egy sima egy fordított, amennyire kritikán aluli volt a Huddersfield ellen, annyira makulátlan teljesítményt hozott a Liverpool ellen és ma is. Lehet csak a topklubok ellen kéne játszatni, akkor talán a végén még én is megbékélnék vele. :D
Ugyanerre jutottam Rüdiger-rel kapcsolatban, csak a rangadókon volt jó, de akkor beast mode-ban játszott. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19267 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bakayoko nagyot játszott ma, valahogy konstans ezt várná tőle az ember...

Rüdiger pedig egy sima egy fordított, amennyire kritikán aluli volt a Huddersfield ellen, annyira makulátlan teljesítményt hozott a Liverpool ellen és ma is. Lehet csak a topklubok ellen kéne játszatni, akkor talán a végén még én is megbékélnék vele. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19268 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zsolti írta:Idei évet felesleges nézni ilyen kerettel akármilyen edző ülhetett volna a padon. Például középpályára Kantén kivül kit tettél volna fel hogy látványos focit játszunk egész szezonban? A régóta formán kivüli Fabregast, a higfos Bakayokot, vagy Drinkwatert? Tavaly megmutatta Conte ha van egy világklasszis csatárunk meg egy jó osztogató középen (Fabre) akkor igenis tud látványos focit tolni. Idén csak gyengültünk a hiányzók helyére csak selejt jött. Ebből ennyit lehetett kihozni.
Ilyen alapon akkor ne nézzük a tavalyi évet, ott nem volt nemzetközi kupa, sem sérülések és egy odáig ismeretlen/nem használt taktikával megleptük a mezőnyt. :wink: Ahogy többször is leírtam már, itt koncepcióváltásra van szükség pl. a stadion miatt is, ebbe semmiképp nem férnek bele Conte és az igényei.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#19269 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

kazomester írta:
Zsolti írta:Azért Conte tavaly oktatta a ligát idén nyert egy FA kupát egy olyan kerettel amiről már nyáron tudni lehetett hogy nagyon sovány lesz. Én nem bánnám ha maradna ha végre igazolnánk is értelmes játékosokat akiket be is tud épiteni nem lennénk mi olyan rosszak. De minden bizonnyal menni fog Conte mindig az edző viszi el a balhét még ha idén én nem őt érzem a fő bűnösnek.
Nem fogunk úgy igazolni, hogy Conte elégedett legyen. Másrészt ez a totális fos, amit mi futball néven letettünk idén nem is métlődhet megint, komolyan ez már az egészségre káros. Szóval nem, nem és nem.
Idei évet felesleges nézni ilyen kerettel akármilyen edző ülhetett volna a padon. Például középpályára Kantén kivül kit tettél volna fel hogy látványos focit játszunk egész szezonban? A régóta formán kivüli Fabregast, a higfos Bakayokot, vagy Drinkwatert? Tavaly megmutatta Conte ha van egy világklasszis csatárunk meg egy jó osztogató középen (Fabre) akkor igenis tud látványos focit tolni. Idén csak gyengültünk a hiányzók helyére csak selejt jött. Ebből ennyit lehetett kihozni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#19270 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Büszke vagyok nagyon a csapatra és ahogy ezt a meccset lehozták. Igen is volt tartása a csapatnak és még ilyen szar szezont is kupával zárunk, hihetetlen!

Ünnepelni mindig jo, leszarom ki jön ki megy egyelőre :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2018. május 20., vasárnap 7:52-kor.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19271 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

A szezont tekintve meglepően fegyelmezett játékkal sikerült nyerni, de amire legjobban most kíváncsi vagyok, az Conte. Én nagyon nem örülnék, ha elmenne, nagy bajok vannak a csapattal, de nem az ő hibája, szerintem ő a 120% kihozott abból, amit a kezébe adtak. A baj az, ami már évek óta baj, a vezetőség inkompetens, az igazoláspolitikánk egy kalap szar, a jó játékosokat rendre eladjuk, hogy világsztárokká váljanak rivális csapatoknál, és túl nagy a játékoshatalom az öltözőben, a túlfizetett focisták szar, lelketlen teljesítménye büntetlen és következmények nélkül marad.

Megmondom nektek, hogy mi lesz, ha Conte elmegy: akárki jön a helyére, vagy lesz egy jobb évünk, vagy nem, de utána ugyan ez a szezon fog megismétlődni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19272 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zsolti írta:Azért Conte tavaly oktatta a ligát idén nyert egy FA kupát egy olyan kerettel amiről már nyáron tudni lehetett hogy nagyon sovány lesz. Én nem bánnám ha maradna ha végre igazolnánk is értelmes játékosokat akiket be is tud épiteni nem lennénk mi olyan rosszak. De minden bizonnyal menni fog Conte mindig az edző viszi el a balhét még ha idén én nem őt érzem a fő bűnösnek.
Nem fogunk úgy igazolni, hogy Conte elégedett legyen. Másrészt ez a totális fos, amit mi futball néven letettünk idén nem is métlődhet megint, komolyan ez már az egészségre káros. Szóval nem, nem és nem.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#19273 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

kazomester írta:
Николаевич írta:Mit tippeltek, kiket láttunk ma utoljára? Conte? Hazard? Tibó? Más?
Nagyon remélem, hogy Conte-t. Courtois nem érdekel, bőven találunk helyette hasonló kapust, akár jobbat is. Hazard az új edző személyétől is függ.
Azért Conte tavaly oktatta a ligát idén nyert egy FA kupát egy olyan kerettel amiről már nyáron tudni lehetett hogy nagyon sovány lesz. Én nem bánnám ha maradna ha végre igazolnánk is értelmes játékosokat akiket be is tud épiteni nem lennénk mi olyan rosszak. De minden bizonnyal menni fog Conte mindig az edző viszi el a balhét még ha idén én nem őt érzem a fő bűnösnek.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19274 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Mit tippeltek, kiket láttunk ma utoljára? Conte? Hazard? Tibó? Más?
Nagyon remélem, hogy Conte-t. Courtois nem érdekel, bőven találunk helyette hasonló kapust, akár jobbat is. Hazard az új edző személyétől is függ.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19275 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Николаевич írta:Mit tippeltek, kiket láttunk ma utoljára? Conte? Hazard? Tibó? Más?
Én csak Conte-ra tippelnék.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19276 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mit tippeltek, kiket láttunk ma utoljára? Conte? Hazard? Tibó? Más?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19277 Hozzászólás Szerző: Dante »

Örülök az aranynak, de olyan őszintén nem tudok, mint tavaly a bajnokságnak. Az mindenképp jó, hogy pozitívan zárjuk az évet, de a szezon viszontagságai, érthetetlen döntései rányomják a bélyeget. Sok szimpatikus, vagy szerethető játékos jövője kérdéses és sok kevésbé kedvelté garantált. Remélhetőleg nem ez volt Eden és Courtois utolsó meccse itt, előbbi nagyon fontos emberünk, jó volna ha kapna maga mellé olyanokat, akikekkel határozott focit lehet játszani.

Dicséret érheti ma Courtois-t, Rüdiger-t, Baka-t és Hazard-t. Fabregas bántóan gyenge volt, sokat tett értünk, de most csak a helyet foglalja mások elől, remélem nem tartja itt a neve.
Annyi még hozzátartozik a meccshez, hogy ma a united volt a gyengébb, nem pedig mi játszottunk jobban. Le kellett volna zárni a meccset, mert amennyire inkonzekvens volt Oliver, akár a united is kaphatott volna egy kamu tizit. Szerencsére nem így történt, nem lett gond abból, hogy 1/3 tizit fújt be és összességében mindig jó legyőzni csozét és a united-et.
Николаевич írta:Fura hogy lehozta Hazard-t, rohadt jól játszott, ha most hosszabbítás lesz akkor mi van?
Hát ez benne van. Nem hiszem, hogy erre gondolt elsősorban, mikor cserélt, ami valamilyen szinten érthető, pozitívan gondolkozott, de ha benyalunk egy gólt, akkor szívhatta volna a fogát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19278 Hozzászólás Szerző: kazomester »

bules írta:Én ebből a meccsből is azt szűrtem le hogy nagyon gyenge ez a csapat sajnos ma szintén semmit nem csináltak a fiúk. Ha minden meccsen így játszanánk a jövőben akkor garantált hogy nem lesz top 4
Nem véletlen, hogy idén se lett meg :shock:

Remélem legkésőbb hétfőn búcsút intünk akkor Conte-nak, kapott egy kupát is, minden jó ha a vége jó.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19279 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ez legalább meg van. Kicsi kárpótlás az utóbbi hetekért, meg a szezonért! Szép volt fiúk!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19280 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bules írta:Én ebből a meccsből is azt szűrtem le hogy nagyon gyenge ez a csapat sajnos ma szintén semmit nem csináltak a fiúk. Ha minden meccsen így játszanánk a jövőben akkor garantált hogy nem lesz top 4
Egy Hazard villanással voltunk jobbak. Klasszis megindulás, megverte a mamlasz védőjét és beverte a jogos tizit. Náluk ilyet nem tudott senki. Ha Hazard-nak ez volt a búcsú akkor szép befejezés.

Válasz küldése