Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19461 Hozzászólás Szerző: Dante »

Alonso mit művelt... Borzasztó gyenge a védelmünk, kb kései Ivanovic szintű elváltások vannak. Ha így folytatódik akkor nagy verést kapunk, harap a city.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19462 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Rudi hova mozdult? :roll:

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19463 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Flo miatt már megérte elkezdeni nézni... De rohadtul hiányzik. :(

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#19464 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Barkleynak feküdhet ez a játékrendszer és stílus, azért ő az angolok között is a jol látó játékosok közé tartozott, ma is jol mozgott, sztem meg fogjuk tartani és fog játszani.

Tavaly szélen próbálgattuk, ott használhatatlan, tul lassú.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19465 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kakas19 írta:Meg ido kell amig, meggyoz engem is Sarii de az,hogy nem rotal az igy elsore nem igaz.
Nem akarok kötekedni, de a pre-season arról is szól, hogy mindenki játszik. Semmit nem jelent a jövőre nézve, hogy ma sokat cserélt.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19466 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Jorginhot se véletlen akarta Guardiola.Nagyon beleillik ebbe a játékrendszerbe.Frankó kis játékost sikerült venni :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19467 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha valaki esetleg visszanézné utólag a meccset, annak ajánlom az első félidőt, a második a cserékkel már olyan volt, amilyen... :D Hudson-Odoi, Barkley, Zappacosta és Pedro jól tolta, Jorginho bemutatkozása is ígéretes volt szerintem, Bakayoko viszont ugyanott folytatta, ahol abbahagyta, elég gyengén és pontatlanul játszott, ez baromi kevés lesz ahhoz, hogy számítson rá Sarri.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#19468 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Meg ido kell amig, meggyoz engem is Sarii de az,hogy nem rotal az igy elsore nem igaz.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#19469 Hozzászólás Szerző: focimark »

Jorginho touched the ball 101 times and made 98 successful passes on his Chelsea debut.

He only played 45 minutes.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19470 Hozzászólás Szerző: kazomester »

CHO, Jorginho, Zappa, Pedro a legjobbak eddig, Barkley és Fab se rosszak. Morata nagyon gyenge, utána Alonso.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19471 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bizony, azért vegyük figyelembe, hogy milyen az ellenfél. Egyébként munkába vagyok sajnos, úgyh nem tudom nézni a meccset, Jorginho hogy játszik?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#19472 Hozzászólás Szerző: focimark »

Alonsot elmeny volt nezni... Mindenki egyerintozik o meg baszkodja a labdat amerra all magasan vagy ahogy eppen jon. Nem lennek meglepve, ha Emerson kiszoritana.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19473 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Persze gyenge az ellenfél, de ettől függetlenül még szemmel is nehéz követni néha, olyan gyorsan játszunk.:D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19474 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Már 5 perc alatt meggyőzött a mester :)
Még csak jeleit lehet látni, és hónapok kellenek majd mire úgy fogunk játszani, mint a Napoli, de a Zappa beadását megelőző passzjáték már olyan volt pl.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19475 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Már 5 perc alatt meggyőzött a mester :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19476 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chucky írta:Akkor mi a fenének hoztuk ide? Évek óta nem kapja meg egy edző sem a kért játékosokat, spórolás van. A stadion sem új dolog. Az ismertebb edzőket meg mindenki ismeri, tudják/tudjuk, hogy milyen "anyagból" szeretnek/akarnak dolgozni. Tehát ismét felmerül a kérdés: hogy mi a fenének hoztuk akkor őt? Folyamatosan saját magunkból csinálunk hülyét....

Egyébként egyetértek, valóban koncepcióváltásra van szükség. De ezt hamarabb is el lehetett volna kezdeni egy olyan edzővel, aki felépít egy fasza csapatot. De ismételem magam, ezt hamarabb meg kellett volna húzni. Magyarán JM sem kellett volna már ide...
Átvertük, elhitettük vele, hogy úgy lesz ahogy szeretné :) Abráék kegyetlenek, simán kinézem belőlük, hogy beígértek fűt-fát. Azonnal kellett eredmény amit meg is kaptak, utána hol érdekli már őket.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19477 Hozzászólás Szerző: Chucky »

kazomester írta:
Zsolti írta:Idei évet felesleges nézni ilyen kerettel akármilyen edző ülhetett volna a padon. Például középpályára Kantén kivül kit tettél volna fel hogy látványos focit játszunk egész szezonban? A régóta formán kivüli Fabregast, a higfos Bakayokot, vagy Drinkwatert? Tavaly megmutatta Conte ha van egy világklasszis csatárunk meg egy jó osztogató középen (Fabre) akkor igenis tud látványos focit tolni. Idén csak gyengültünk a hiányzók helyére csak selejt jött. Ebből ennyit lehetett kihozni.
Ilyen alapon akkor ne nézzük a tavalyi évet, ott nem volt nemzetközi kupa, sem sérülések és egy odáig ismeretlen/nem használt taktikával megleptük a mezőnyt. :wink: Ahogy többször is leírtam már, itt koncepcióváltásra van szükség pl. a stadion miatt is, ebbe semmiképp nem férnek bele Conte és az igényei.
Akkor mi a fenének hoztuk ide? Évek óta nem kapja meg egy edző sem a kért játékosokat, spórolás van. A stadion sem új dolog. Az ismertebb edzőket meg mindenki ismeri, tudják/tudjuk, hogy milyen "anyagból" szeretnek/akarnak dolgozni. Tehát ismét felmerül a kérdés: hogy mi a fenének hoztuk akkor őt? Folyamatosan saját magunkból csinálunk hülyét....

Egyébként egyetértek, valóban koncepcióváltásra van szükség. De ezt hamarabb is el lehetett volna kezdeni egy olyan edzővel, aki felépít egy fasza csapatot. De ismételem magam, ezt hamarabb meg kellett volna húzni. Magyarán JM sem kellett volna már ide...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19478 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Fuu srácok én nagyon örülök, hogy megvan!! 8) 8) Nem nagyon bíztam benne, mert Josénak is nagyon kellett volna idén a kupa, erősebb is sokkal a kerete, de szerencsére a védő sora hagy maga mögött kívánni valót. (kösz Jones!)
Nagyszerűen kivédekeztük őket, amikor bejött Martial kicsit összeszartam magam, aztan Mata.. ilyen cseréket.. de kibekkeltük szépen! 8) Nagyot játszottak a védőink tegnap!!
Majdnem minden évben nyerünk valamit, tudom ez nem volt egy jó szezon, nem is játszottunk szépen, nem is eredményesen, de a jövőben jó lesz visszanézni a trófeákra. 8)
Jövőre remélem újult erővel, tiszta fejjel, új célokkal vágunk neki a szezonnak, én Contét nagyon fogom sajnálni, de féligmeddig már fejben elengedtem.. Sosem tudjuk meg milyen aranykorszak köszöntött volna be megint a Chelsea FC történelmében, ha a megfelelő feltételeket megkapja a mester.

C'mon Blues!!!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19479 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Bakayoko nagyot játszott ma, valahogy konstans ezt várná tőle az ember...

Rüdiger pedig egy sima egy fordított, amennyire kritikán aluli volt a Huddersfield ellen, annyira makulátlan teljesítményt hozott a Liverpool ellen és ma is. Lehet csak a topklubok ellen kéne játszatni, akkor talán a végén még én is megbékélnék vele. :D
Ugyanerre jutottam Rüdiger-rel kapcsolatban, csak a rangadókon volt jó, de akkor beast mode-ban játszott. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19480 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bakayoko nagyot játszott ma, valahogy konstans ezt várná tőle az ember...

Rüdiger pedig egy sima egy fordított, amennyire kritikán aluli volt a Huddersfield ellen, annyira makulátlan teljesítményt hozott a Liverpool ellen és ma is. Lehet csak a topklubok ellen kéne játszatni, akkor talán a végén még én is megbékélnék vele. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése