Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19581 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Nekem jelenleg Hazard játéka hiányzik. Már tuti kaptunk volna 5 szabadot a 16-os környékéről. Ebben a felállásban nem tudom mi lesz.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19582 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pörgetjük neki rendesen, de ezek elég masszívan védekeznek. A végén az a birói wtf ismerős volt nekem valahonnan, történt mar velünk ilyen, akkor asszem szögletet itélt a bíró, valaki oda is állt gyorsan rúgni, aztan félidő. :D akkor is ugyan ez volt a reakció. jogosan.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19583 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hát olyan érzésem van hogy 6 órán keresztül is játszhatna a csapat,de itt akkor sem lesz gól...Hiába uraljuk a játékot,a 16-osnál elfogy a tudás! Nagyon remélem hogy Morata a következő szezonra megszokja a környezetet,mert semmi átütőerőt nem érzek benn.Giroud sokkalta jobban passzol jelenleg a csapatba.Benne megvan az a keménység,vagányság,erő ami kell oda a kapu elé. Pedro nagyon maximum 10 perces cserének jó...Semmit nem tud hozzátenni a játékhoz...Fabre is elhagyta a tavaly/tavaly előtti formáját...Nagyon hiányoznak a forintos passzai,indításai..Hajrá fiúk!!! A második félidőre ennél több kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2018. május 9., szerda 21:41-kor.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19584 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Gaba írta:Srácok..Valaki tudna küldeni egy frankó,nem akadozó acestream-et?
acestream://60da151fe91839cf2b07ab716655f95bbac2a799" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19585 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

25 perce megy a meccs, de én nem tudom, hogy ki fog tudni gólt lőni a csapatból.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2018. május 9., szerda 21:10-kor.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19586 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Srácok..Valaki tudna küldeni egy frankó,nem akadozó acestream-et?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19587 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Azért az most elég nagy dilemma lesz jövőre, hogy Giroud vavy Morata legyen a kezdő.
Mind2 ben megvan a potenciál.
Nagy lenna ha botlana a Pool vagy a Sp*rs de nem értem miért bízik mindenki a pool botlásában mikor nekik még akkor is ott a BL amit ha megnyernek akkor annyi és valljuk be minden esélyük megvan. Inkább a spuri pottyna ki sztem ha egyáltalán vki kifog.
Amúgy Giroud nak 7 gólja van a szezonban, abból 5 öt nálunk durrantott össze :)
ha botlik a pool és megnyeri a BL-t akkor ők is és mi is ott leszünk jövőre.
mert egy bajnokságból 5 csapat szerepelhet a BL-ben és mivel az 4rsenal már tuti nem nyer EL-t ezért a 4. ott lesz a BL-ben.
de javítsatok ki ha rosszul tudom.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#19588 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért az most elég nagy dilemma lesz jövőre, hogy Giroud vavy Morata legyen a kezdő.
Mind2 ben megvan a potenciál.
Nagy lenna ha botlana a Pool vagy a Sp*rs de nem értem miért bízik mindenki a pool botlásában mikor nekik még akkor is ott a BL amit ha megnyernek akkor annyi és valljuk be minden esélyük megvan. Inkább a spuri pottyna ki sztem ha egyáltalán vki kifog.
Amúgy Giroud nak 7 gólja van a szezonban, abból 5 öt nálunk durrantott össze :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#19589 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Alonso kis híján majdnem megrúgta nálunk a szezon gólját...

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#19590 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azt a k*rva, ha ez beakad... :shock:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#19591 Hozzászólás Szerző: béla »

Na, kapunk-e gólt Solankétól? :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19592 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azt hiszem az aktívnak mondható fórumozók közül én vagyok a leghangosabb, ha Rüdiger-t kell értékelni, nagyon nem vagyok kibékülve vele. Ma egy szavam se lehet rá, eddig tanár és szerintem legjobb meccse Chelsea mezben. Remélem ilyen koncentrált marad mindenki, nagyon sokat számítana egy győzelem. Cesc sajnos kilóg lefelé, az ütközéseken kívül nem sok haszna van, lassú, elhagyja a labdát és rossz ütemben passzol. Rajta kívül mindenki frankó, imádom ahogy Moses tisztáz és nem elkezdenek hátul passzolgatni, pressing is van.
Eddig jó, így tovább.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#19593 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Minden tiszteletem Giroude! Imadom a palit! #nohomo

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19594 Hozzászólás Szerző: Dante »

Baka ma nagyon jól keveri, ahogy Courtira sem lehet panaszunk. Remélem marad a meccs végéig a srácok hozzáállása, jó a pool de ha így játszunk akkor elérhető a cél.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#19595 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Moses :o :o :o

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19596 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Ez megint miféle fos amit le akarnak nyeletni velünk?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19597 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Köszi a kiegészítést, ez el is kerülte a figyelmem, hogy nekik is ilyen brutál sorsolásuk van. Ettől függetlenül az említett négy csapattól óriási bravúr kell, hogy a Brighton esetleges nullázása esetén egyáltalán legyen miről beszélni. Persze elsőként nyerni kéne hétvégén, ma is láthattuk, hogy nem lehetetlen. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19598 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Feltéve, hogy nyerjük az összes meccsünket, szinte elképzelhetetlen, hogy a Brighton számára még lesz tétje az utolsó fordulónak. Ahhoz nagyon meg kéne indulnia a Soton, Swansea, West Ham, Huddersfield négyesnek. A bökkenő csak az, hogy ezekből három is játszik még a pontrekordra hajtó City-vel, a szentek és a hattyúk pedig egymás ellen is... Idegenben a Brighton eleve lefeküdt idén a topcsapatoknak, gólt is alig rúgtak az otthonuktól távol (17 meccsen 9-et...), nem túl valószínű, hogy majd pont egy számukra tökmindegy idényzáró meccsen változtatnának ezen a rossz szokásukon... Persze a remény hal meg utoljára, de mindent belekalkulálva 5%-nál több esélyt nem adnék magunknak. Ha a Brightonnak valami csoda folytán mégis téttel bírna a liverpooli fellépése, akkor lehetne jobban bizakodni. A 'Pool pedig akár nyerheti is a BL-t, amennyiben a bajnokságban kicsúsznak a négyből, az minket nem érintene, mert a címvédő jogán indulnának ott. Ebben az esetben viszont az Arsenal nem nyerheti meg az EL-t, mert akkor a negyedik jár pórul. Szóval szélsőséges esetben még akár úgy is pofára eshetünk, ha végül becsúszunk a 4. helyre. :D

Conte-t egyébként ma se értettem, hogy mire vár a 81. percig a cserékkel, mikor egyértelmű volt, hogy bele kéne nyúlni a meccsbe, mert a kapunk elé szegeztek minket. Fabregas helyett is jöhetett volna Barkley, ma adta volna magát ez a változtatás.
Azért azt nem mondanám biztosra, hogy annak a meccsnek nem lesz tétje a Brighton számára, ugyanis jelenleg 5 pontra vannak a kieső zónától és az utolsó három meccsük MU (H), City (I), Pool (I). De tény, hogy elnézve a Brighton idei idegenbeli szereplését, sajnos már csak a csoda segíthet rajtunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19599 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Feltéve, hogy nyerjük az összes meccsünket, szinte elképzelhetetlen, hogy a Brighton számára még lesz tétje az utolsó fordulónak. Ahhoz nagyon meg kéne indulnia a Soton, Swansea, West Ham, Huddersfield négyesnek. A bökkenő csak az, hogy ezekből három is játszik még a pontrekordra hajtó City-vel, a szentek és a hattyúk pedig egymás ellen is... Idegenben a Brighton eleve lefeküdt idén a topcsapatoknak, gólt is alig rúgtak az otthonuktól távol (17 meccsen 9-et...), nem túl valószínű, hogy majd pont egy számukra tökmindegy idényzáró meccsen változtatnának ezen a rossz szokásukon... Persze a remény hal meg utoljára, de mindent belekalkulálva 5%-nál több esélyt nem adnék magunknak. Ha a Brightonnak valami csoda folytán mégis téttel bírna a liverpooli fellépése, akkor lehetne jobban bizakodni. A 'Pool pedig akár nyerheti is a BL-t, amennyiben a bajnokságban kicsúsznak a négyből, az minket nem érintene, mert a címvédő jogán indulnának ott. Ebben az esetben viszont az Arsenal nem nyerheti meg az EL-t, mert akkor a negyedik jár pórul. Szóval szélsőséges esetben még akár úgy is pofára eshetünk, ha végül becsúszunk a 4. helyre. :D

Conte-t egyébként ma se értettem, hogy mire vár a 81. percig a cserékkel, mikor egyértelmű volt, hogy bele kéne nyúlni a meccsbe, mert a kapunk elé szegeztek minket. Fabregas helyett is jöhetett volna Barkley, ma adta volna magát ez a változtatás.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19600 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bennem csak az merul fel, ha volt/van egy ilyen Emersonunk, eddig miert nem jatszott szinte semmit?
Amikor kritizalom Contet, tobbek kozott ez az egyik ok, hogy leigazoltuk ot aztan szinte semmi lehetoseget nem kapott, amikor pedig nincs mas es jatszatni kell, ilyen teljesitmenyeket hoz. Ha nem csak a kenyszer miatt kellett volna jatszania, hanem taktikai okokbol, lehet a pool elott jarnank. De ez csak egy dolog.
Mielott full Conte utalokent lennek kikialtva, multkor megdicsertem pl a kezdoje miatt, hogy 2 csatar jatszott, eredmenyes is volt. Ha nem a kenyszer miatt valt, hanem taktikai okokbol, mint tavaly es befutunk legalabb egy BL helyre akkor 80-20% a maradasa mellett szavazna, mert tudjuk, hogy nem lehet versenyezni a Cityvel ebben a szezonban. Csak az a baj, mar elegge keso es tul sok szerencsere lenne szuksegunk, hogy megelozzuk a poolt. Attol nem felek, hogy megnyerik a BL-t, mert a dontoben a Real helyreteszi oket.

Válasz küldése