Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20041 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Rafa: nem rúgdosták jobban Hazardot mint bármikor máskor, sőt. Ez a sorsa az ilyen kaliberű szélsőknek, mindenki egy ütemmel le van maradva tőlük, az esetek felében nem is tehetnek arról, hogy felrúgják, hiszen jóval lassabb a mozgásuk és a gondolkodásuk mint Hazardnak. Gondolom azért hozta be Pedrot mert jobban védekezik, mint Hazard, csak ott a bökkenő, hogy ha a belga nincs pályán nem tudjuk megtartani a labdákat, ergo többet van a labda az ellenfélnél.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20042 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Christensen nagyon ostoba volt ma is. Masodik golnal meg sem probalta kovetni Lingardot. Azonnal vissza tennem Luizt a helyere ha felepul, nem latok benne annyi fantaziat mint sokan masok. Azert egy szabalyos golt elvettek tolunk azt ne feledjuk. Viszont igy is magunknak koszonhetjuk az egeszet..Siman nyerheto lett volna a meccs, ha az elso gol utan nem allunk le es ugyanugy tamadunk. Sajat magunkat vegeztuk ki 5 nap alatt ketszer. Szep volt! Ha nem lesz BL-hely senki ne varja, hogy Hazard marad, nem is varhatjuk el tole.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20043 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chucky írta:
adrian1989 írta:
Chucky írta:Akárhogy is nézem, egy dolog biztos. Kicsiny hazánkban mindenki szakértő és mindenki edző lehetne a tudása miatt. Az is biztos, hogy itt minden edző "barom" de minimum "fél hülye". Itt az összes edző elfelejt cserélni, vagy ha cserél akkor szarul. És természetesen az összes megvakul egy év után.....

Ezt a meccset hozni lehetett volna.... Remélem a sors visszaadja azt, amit az elmúlt két meccsen elvett.
mért szerinted jó volt az, hogy Morata végigjátszotta a meccset?
szerinted egy ilyen csatárral mint a spanyol van esélyünk odaérni a top 4-be mikor ott lévő csapatoknak olyan támadógépezetük van akik minden meccsen villognak.
pool Salah Mane Firminho minden meccsen ver 2-3 vagy többet, Sp*rs Kane minden meccset eldönt , Mu ott van Lukaku aki tömör izom ellökni nem lehet és még gyors is és ha kell gólt lő gólpasszt ad nekünk meg van egy Morata aki ősz óta semmit nem csinál csak fetreng és Giroud aki 30+-os és már az 4rsenalba is csak csere volt szóval mi elég szárul állunk mert van 2 csatárunk de mind a 2 az a kategória akik ilyen csapatban jobb esetben is csak a padon ülnének nálunk meg kezdők. :x :x :x
Én nem kedvelem a spanyolt (nem is akartam, hogy ő jöjjön), de én nem vagy edző, így nem tudom. Nem én vagyok velük edzésen sem és nem én kapom a fenti utasításokat sem. :) A top4-be miért ne lenne esélyünk bekerülni? Hiszen eddig ott voltunk. Ezekkel s játékosokkal.... Nem is értem. Ha elégedetlen vagy a játékosokkal, írj egy panaszlevelet. Ezt kérte, vagy kapta Conte (ki tudja mi az igazság...). Ez van, ezt kell szeretnie. Neked/mekünk nem kell. Lásd lentebbi hsz-t. Ő nem fog nézni nyárig meccset (gyanítom tovább, mert morata nem megy el).

igen ott voltunk de csak azért mert erőn felül teljesített a csapat, sajnos ez a csapat ennyit tud és ha egy jobb játékosokból álló keret ellen játszunk akkor 110% kell még ellenünk ez a MU hozott kb 80%-ot és nyert.
jelenleg a City a Sp*rs és a Pool is jobb focit játszik mind mi, esély van a top4-re csak nagyon kevés.
én fogok meccset nézni, mert Chelsea szurkoló vagyok nagyon rég óta, az tény, hogy nem ezt a fajta Chelsea-t szerettem meg, de vannak meccsek amik után még most is tudom azt mondani, hogy büszke vagyok a csapatra csak sajnos ez egyre ritkábban van.
Conte-nal meg nehezen találnánk jobb edzőt, csak minőségi játékos is kéne a keretbe, de ha nem lesz meg a BL akkor erre esély nem lesz és még lehet Hazard, Courtois és Kante-t is elveszítjük.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20044 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Valami olyasmi fogalmazódott meg bennem is, amit edeskeves leírt. Chris valóban a jövő egyik alapembere lehet, de lehet, hogy 21 évesen, nagy meccseken, nem épp a 3 védős rendszer legfontosabb posztján kéne erőltetni. Ez a poszt azért a képességek mellett tapasztalatot is igényel, ha Luiz ki van dőlve, lehet nem ártana Bicepszt betolni középre és Christ ki a baloldalra.

A csatárkérdésre és a többi problémára nem térek ki, lennebb már ki lettek fejtve. Elvárom Conte-től, hogy tökös legyen és változtasson.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20045 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Úgy tűnik josé most zsebre vágta Conte-t, első félidőben altattak, masodikban harapósabbak voltak, meg is lett az eredménye. Conte beküldte Fabre-t meg Giroudot 2. csatárnak, sztem ezzel semmi probléma nem volt, egyedül hazard lehozatala nem volt indokolt, de pont utána kaptuk a 2. gólt, ez nem volt benne.
Christensen megint hibázott és rüdigernek is elgurult a gyógyszere, a barca ellen is hasonló volt a szitu, akkor is ugyan azt mondtam mint most: Luiz, gyere vissza!
Ezek ilyen meccsek, 1-2 hiba vége.
Nincs mese, Moratat ki kell rakni a kezdőből és meg kell próbálnunk Giroudot, Fabret kezdetni kell. És ami a legfontosabb: Egy meccs 90+4 percig tart kb, nem 45. Végig kell robotolni mert a fene megette az egészet ha nem.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20046 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Bubi írta:Hazard lehozatalára nincs magyarázat. Volt olyan meccs, amikor 3 naponta játszottunk és fele ilyan presztizse nem volt, még is játszott 90 percet.

A végén mi volt az a Giroud - Moses csere? Időnként olyan Conte gondolkodása, hogy szerintem aki megérti az se normális.

Ez volt az a meccs aminek nekimehettünk volna bátran és joggal követelhettük volna a 3 pontot. A City elleni meccshez rengeteg szerencse fog kelleni, mert a tudásunk, képességeink oda NEM ELEGEK, és ez hatványozottan igaz a Bl visszavágóra a camp nouban. A 4 nagy meccsből ami a barcával kezdődik és ér véget az első kettő volt az amire reális esély mutatkozott hogy megnyerjük.

Szomorúan alakulnak a dolgok. Bele se merek gondolni mi lesz itt ha nem lesz meg a BL indulás. Edzőváltás, középszerű igazolások mert max azok jönnek BL hiányában...
Semmi extra nem lesz. Nem indulunk a BL-be. Volt ilyen párszor. Edzőváltás? Igen. De ez úgy is kinéz, ha a TOP 4-ben leszünk. Nem mellékesen ha indultunk is volt edzőváltás. Hiszen erről vagyunk híresek.... Középszerű igazolások? Hiszen azokat jönnek már egy jó ideje. Amióta a Mr. Kinyomomaszemedetmertmocskosnagyazarcom elherdált kb 4 kezdő játékost. Szóval Bubi! Ne aggódj, nem lesz rosszabb. :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20047 Hozzászólás Szerző: laczze »

Most komolyan Morata kritizálását értem de milyen érv már Lukakut felhozni hogy az ellenfelel klasszisokkal vannak kirakva.
Emberek most talált ne előszőr a TOP 6 nak a TOP8 nak 2x az a nagy Lukaku. Morata tény sokat esik szar volt de hogy Lukaku 6 év PL el a háta mögött is csak azért eredményesebb mert Morata sérült volt és az 1. szezonja az szerintem nem egy nagy fölényes különbség.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20048 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hazard lehozatalára nincs magyarázat. Volt olyan meccs, amikor 3 naponta játszottunk és fele ilyan presztizse nem volt, még is játszott 90 percet.

A végén mi volt az a Giroud - Moses csere? Időnként olyan Conte gondolkodása, hogy szerintem aki megérti az se normális.

Ez volt az a meccs aminek nekimehettünk volna bátran és joggal követelhettük volna a 3 pontot. A City elleni meccshez rengeteg szerencse fog kelleni, mert a tudásunk, képességeink oda NEM ELEGEK, és ez hatványozottan igaz a Bl visszavágóra a camp nouban. A 4 nagy meccsből ami a barcával kezdődik és ér véget az első kettő volt az amire reális esély mutatkozott hogy megnyerjük.

Szomorúan alakulnak a dolgok. Bele se merek gondolni mi lesz itt ha nem lesz meg a BL indulás. Edzőváltás, középszerű igazolások mert max azok jönnek BL hiányában...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20049 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nagyon fog fájni a City elleni meccs... :|

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20050 Hozzászólás Szerző: Chucky »

adrian1989 írta:
Chucky írta:Akárhogy is nézem, egy dolog biztos. Kicsiny hazánkban mindenki szakértő és mindenki edző lehetne a tudása miatt. Az is biztos, hogy itt minden edző "barom" de minimum "fél hülye". Itt az összes edző elfelejt cserélni, vagy ha cserél akkor szarul. És természetesen az összes megvakul egy év után.....

Ezt a meccset hozni lehetett volna.... Remélem a sors visszaadja azt, amit az elmúlt két meccsen elvett.
mért szerinted jó volt az, hogy Morata végigjátszotta a meccset?
szerinted egy ilyen csatárral mint a spanyol van esélyünk odaérni a top 4-be mikor ott lévő csapatoknak olyan támadógépezetük van akik minden meccsen villognak.
pool Salah Mane Firminho minden meccsen ver 2-3 vagy többet, Sp*rs Kane minden meccset eldönt , Mu ott van Lukaku aki tömör izom ellökni nem lehet és még gyors is és ha kell gólt lő gólpasszt ad nekünk meg van egy Morata aki ősz óta semmit nem csinál csak fetreng és Giroud aki 30+-os és már az 4rsenalba is csak csere volt szóval mi elég szárul állunk mert van 2 csatárunk de mind a 2 az a kategória akik ilyen csapatban jobb esetben is csak a padon ülnének nálunk meg kezdők. :x :x :x
Én nem kedvelem a spanyolt (nem is akartam, hogy ő jöjjön), de én nem vagy edző, így nem tudom. Nem én vagyok velük edzésen sem és nem én kapom a fenti utasításokat sem. :) A top4-be miért ne lenne esélyünk bekerülni? Hiszen eddig ott voltunk. Ezekkel s játékosokkal.... Nem is értem. Ha elégedetlen vagy a játékosokkal, írj egy panaszlevelet. Ezt kérte, vagy kapta Conte (ki tudja mi az igazság...). Ez van, ezt kell szeretnie. Neked/mekünk nem kell. Lásd lentebbi hsz-t. Ő nem fog nézni nyárig meccset (gyanítom tovább, mert morata nem megy el).

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20051 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha nem lesz meg a BL hely azert nem lesz meglepo, ha kibassza Abra. Az az edzo felelossege lesz, ha egy bajnoki cim utan nem lesz meg az elso 4 hely egyike sem.
Mire a tokomre vart a cserekkel es miert Hazardt hozta le? Csak a tv elott tunhetett ugy, hogy amasodik felidoben kozunk nincs a meccshez es belekene nyulni, mert egyertelmu volt, hogy ki fogunk kapni?
Es ez nem egyedul azon ment el, hogy Morata szarul jatszott, mivel fullra be voltunk szorulva, a kozeppalyan adtuk el folyamatosan a labdakat.

Christensenrol kaptunk egy golt, elotte mar irtam, hogy minden meccsen szetfejelik lehetne kicsit kemenyebb, kaptuk is az elso golt. Hatul mindig osszehozunk egyet, az utobbi ket meccsen miatta nem sikerult behuzni a meccseket. Cahillt utalom, de ha o hibazik ilyeneket elkuldjuk az anyjaba teljesen jogosan, ot meg apolgatjuk, teljesen igaza volt itt valakinek amikor ugyanezt felhozta. Fiatal, sajat neveles bla bla, de pontok tekinteteben ezert nem kapunk tobbet.

Jovoheten johet egy ujabb vereseg, johet egy BL kieses, aztan koszonhetunk el Contetol es sirathatjuk, hogy szegeny O. Kozben meg boven benne lesz a keze, ha kirugjak. Fel nem tudom fogni, hogy egy-egy bajnoki cim utan, hogy tud a csapat ilyen szegyenteljes szezont produkalni?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#20052 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mi értelme lett volna Hazardot a pályán tartani? Hagyjuk, hogy még rugdossák kicsit? Nem volt elég 70 percig azt nézni? Tipikus Mourinho-féle hányinger volt ez a mai is a MU részéről. Ahogy Hazard labdát kapott valaki már lökte, kaparta, rúgta, karmolta.

Engem egy másik dolog zavar és ez általánosabb hiba és az egész csapatra vonatkozik: támadásban amikor valamelyik játékosunk labdát kell, legyen például a szélen Willian, akkor megáll és elkezd nézelődni, a labda egy helyben áll, a játékos is ÉS AZ ÖSSZES TÖBBI JÁTÉKOS IS. Aztán valaki egyedül elkezd mozogni, megkapja a labdát, megáll és kezdődik elölről ez a körforgás.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#20053 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Jövőhéten City otthon a Sp*rs a Huddersfieldel játszik könnyen lehet 5 pont hátrányunk. Moratat nem szeretném többet a kezdőben látni egy csődtömeg a csávó.Bár jövőhéten úgyis ugyan ezt a kezdőt küldi ki Conte max Fabre bekerül vagy csatár nélkül állunk fel. Nagyon érik a Conte out.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20054 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chucky írta:Akárhogy is nézem, egy dolog biztos. Kicsiny hazánkban mindenki szakértő és mindenki edző lehetne a tudása miatt. Az is biztos, hogy itt minden edző "barom" de minimum "fél hülye". Itt az összes edző elfelejt cserélni, vagy ha cserél akkor szarul. És természetesen az összes megvakul egy év után.....

Ezt a meccset hozni lehetett volna.... Remélem a sors visszaadja azt, amit az elmúlt két meccsen elvett.
mért szerinted jó volt az, hogy Morata végigjátszotta a meccset?
szerinted egy ilyen csatárral mint a spanyol van esélyünk odaérni a top 4-be mikor ott lévő csapatoknak olyan támadógépezetük van akik minden meccsen villognak.
pool Salah Mane Firminho minden meccsen ver 2-3 vagy többet, Sp*rs Kane minden meccset eldönt , Mu ott van Lukaku aki tömör izom ellökni nem lehet és még gyors is és ha kell gólt lő gólpasszt ad nekünk meg van egy Morata aki ősz óta semmit nem csinál csak fetreng és Giroud aki 30+-os és már az 4rsenalba is csak csere volt szóval mi elég szárul állunk mert van 2 csatárunk de mind a 2 az a kategória akik ilyen csapatban jobb esetben is csak a padon ülnének nálunk meg kezdők. :x :x :x
amúgy ezzel a kerettel meg játékkal lehet nem is érdemeljük meg azt, hogy ott legyünk a BL-be jövőre, úgysem költ majd a vezetőség rendes játékosokra és Hazard-ék is lelépnek majd marad Pedro Drinkwater meg Barkley azt majd velük hasíthatunk az Európa ligába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2018. február 25., vasárnap 18:09-kor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#20055 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fasza érzés hogy José elkótyavetyélte Lukakut(meg Salaht meg De Bruynet meg satöbbit) és most az új csapatával szopatnak minket, mi meg szenvedünk ilyen barmokkal mint Morata, Giroud meg Pedro. 15 éve szurkolok a csapatnak, játékosok jöttek-mentek, de nem volt olyan garnitúra akikkel ennyire nehezen tudnèk azonosulni mint a mostaniak.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#20056 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Ez volt az utolsó meccs amit megnéztem ameddig az olasz majom meg a spanyol cicafiúja itt van!(elmúlt 16 évbe egyet nem hagytam ki)Ezekből elég lett most!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#20057 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Láthattuk a különbséget a Conte - Mourinho és a Morata - Lukaku párosok között. Ez döntötte el a meccset.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20058 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Akárhogy is nem szeretném az ő nyakába varrni, de ezt a meccset eléggé durván eltaktizálta Conte papa. Ideje lenne megtanulni cserélni...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20059 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Akárhogy is nézem, egy dolog biztos. Kicsiny hazánkban mindenki szakértő és mindenki edző lehetne a tudása miatt. Az is biztos, hogy itt minden edző "barom" de minimum "fél hülye". Itt az összes edző elfelejt cserélni, vagy ha cserél akkor szarul. És természetesen az összes megvakul egy év után.....

Ezt a meccset hozni lehetett volna.... Remélem a sors visszaadja azt, amit az elmúlt két meccsen elvett.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20060 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rohadt igazságtalan ez az eredmény.

Válasz küldése