Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20141 Hozzászólás Szerző: Bubi »

[NBCSN 720p] acestream://33dee3f8bfce773358284c424133eb9641371f3d" onclick="window.open(this.href);return false;
[Sky 720p] acestream://58da09054d4ee45b432f1a455840448324802639" onclick="window.open(this.href);return false;
[Sky 720p] acestream://4acabe5e446a0e55274e54a32c5663dd80d76762" onclick="window.open(this.href);return false;
[NBCSN 520p] acestream://2f67452f6fd7c9757588849ce5e0855932251681" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20142 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Ha csak ennek a 3 nak volt meg akkor az még újnak számít azt ugye tudod :D
Egy buliba felszedett annyi idős csaj 1 hónap alatt többet kalandozik :D
Ne rontsuk el a poént, nem a delikvensek számára céloztam :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20143 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:
fst200 írta:
laczze írta:Azt vágjátok, hogy Palvin Barbi is kint volt a meccsünkön?
Bele tudnék szeretni ha Chelsea drukker lenne :D
off nem annyiranagy szám az a csaj mint amennyire istenítik, csak a képeken amikor bevágja a bitch facet , egyebként ha néztek róla videót akkor ilyen 10/8 :D
egyebként én Moratat kezdetném barca ellen Pedro pedig csere
Ennyire használtan (Dzsudzsák, Hamilton, Neymar) már csak 10/5 :?
Ha csak ennek a 3 nak volt meg akkor az még újnak számít azt ugye tudod :D
Egy buliba felszedett annyi idős csaj 1 hónap alatt többet kalandozik :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20144 Hozzászólás Szerző: kazomester »

fst200 írta:
laczze írta:Azt vágjátok, hogy Palvin Barbi is kint volt a meccsünkön?
Bele tudnék szeretni ha Chelsea drukker lenne :D
off nem annyiranagy szám az a csaj mint amennyire istenítik, csak a képeken amikor bevágja a bitch facet , egyebként ha néztek róla videót akkor ilyen 10/8 :D
egyebként én Moratat kezdetném barca ellen Pedro pedig csere
Ennyire használtan (Dzsudzsák, Hamilton, Neymar) már csak 10/5 :?

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20145 Hozzászólás Szerző: fst200 »

laczze írta:Azt vágjátok, hogy Palvin Barbi is kint volt a meccsünkön?
Bele tudnék szeretni ha Chelsea drukker lenne :D
off nem annyiranagy szám az a csaj mint amennyire istenítik, csak a képeken amikor bevágja a bitch facet , egyebként ha néztek róla videót akkor ilyen 10/8 :D
egyebként én Moratat kezdetném barca ellen Pedro pedig csere

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#20146 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kecske01 írta:Giroud lassu az a baj. Mi meg ugye kontrazgatunk. Morata jobban illik ebbe a jatekstilusba.
Kicsit felemas erzeseim vannak, mert ugye ugy alltunk a meccshez hozza, hogy ne kapjunk ki nagyon, de siman nyerheto volt vegul.
Giroud viszont sokkal jobban meg tudja tartani a fellőtt labdákat. Tegnap többször is volt, hogy csak egy vagy két emberünk volt fent és a túlerő gyorsan elvette tőlük a labdát, a sokkal hátrébb lévő többi játékosunk fel se tudott érni. Pedig kell, hogy ők is ott legyenek, a nagy helyzeteink tegnap sem gyors kontrákból voltak, hanem amikor le tudtuk támadni őket. Meg persze a legfontosabb az, hogy Giroud jelenleg jó formában van, Morata pedig nem. A probléma csak az, hogy tegnap minden egyes játékosunk kulcsfontosságú volt (igen, még Pedro is, rengeteget gürcölt hátul, és erre idegenben még nagyobb szükség lehet), tehát lehet, hogy jobban járunk, ha hasonló felállásban lépünk pályára a Camp Nou-ban is.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20147 Hozzászólás Szerző: laczze »

kecske01 írta:
laczze írta:Azt vágjátok, hogy Palvin Barbi is kint volt a meccsünkön?
Bele tudnék szeretni ha Chelsea drukker lenne :D
Ja, hogy eddig nem tetszett? :lol:
Jó adag irónia volt benne :D
Nem akarom elkiabálni de a Mu rohadt gyengén nyomja Sevillaba. Csoda hogy nem kaptak az első félidőben 2 gólt.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20148 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:Azt vágjátok, hogy Palvin Barbi is kint volt a meccsünkön?
Bele tudnék szeretni ha Chelsea drukker lenne :D
Ja, hogy eddig nem tetszett? :lol:

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#20149 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Dízel írta:Következő meccsre jó lenne, ha Luiz visszajönne, bár erre kis esélyt látok, chris és rüdiger sem volt korántsem tanár. Fabregas / Willian most nagyon él, kezdetni kell őket, elöl kell egy kibaszott csatár aki mindegy hogy morata vagy giroud de kell valaki!!! A visszavágóig van egy pár nem akármilyen meccs, addig kiforrja magát melyik csatárt mire és hogyan lehet használni, és a mester majd dönt. De csatár az kell, gólt kell rúgni, pedro részemről kihagyható, igy hazard mehet szélre ahova való. Amúgy nem volt nagy gond sehol sem, de egy barcánál tényleg nem fér bele 1 hiba sem.
Megfogtad a lenyeget, Luiznak vissza kell ternie a visszavagoig. Szuksegunk van ra, hiszen a legjobban kepzett vedonk es a tamadasokat is remekul tudja segiteni. Biztos vagyok benne, hogy egy teljesen mas meccset fogunk latni es Conte huzni fog valami varatlant.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20150 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azt vágjátok, hogy Palvin Barbi is kint volt a meccsünkön?
Bele tudnék szeretni ha Chelsea drukker lenne :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20151 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: Én már meccs közben megdicsértem :) Ez volt a legjobb teljesítménye nagy csapat ellen amióta leigazoltuk. Megérte 5 évet várni rá.
Hozzászólás témája: Re: Aktuális meccsek
Elküldve: 2018. február 16., péntek 22:36


Én nyertem :wink:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20152 Hozzászólás Szerző: kazomester »

broduer írta:Igaza volt Conténak: "majdnem tökéletes meccset játszottunk". Sajnos az a "majdnem" eléggé leredukálta a továbbjutási esélyt. Mindettől függetlenül óriási pozitív csalódás volt a meccs. Conte taktikailag megverte Valverdét, ha nincs a hiba az életben nem rúgnak még kapura sem... Hatalmas dicséret az egész csapatnak, de külön kiemelendő Willian, aki a gól és a két kapufa mellett szinte hiba nélkül játszott. Egy-egy rossz meccse után rendszeresen megkapja a magáét (általában jogosan egyébként), most úgy lenne tisztességes, ha ugyanúgy megkapná az elismerést.
Én már meccs közben megdicsértem :) Ez volt a legjobb teljesítménye nagy csapat ellen amióta leigazoltuk. Megérte 5 évet várni rá.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#20153 Hozzászólás Szerző: broduer »

Igaza volt Conténak: "majdnem tökéletes meccset játszottunk". Sajnos az a "majdnem" eléggé leredukálta a továbbjutási esélyt. Mindettől függetlenül óriási pozitív csalódás volt a meccs. Conte taktikailag megverte Valverdét, ha nincs a hiba az életben nem rúgnak még kapura sem... Hatalmas dicséret az egész csapatnak, de külön kiemelendő Willian, aki a gól és a két kapufa mellett szinte hiba nélkül játszott. Egy-egy rossz meccse után rendszeresen megkapja a magáét (általában jogosan egyébként), most úgy lenne tisztességes, ha ugyanúgy megkapná az elismerést.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20154 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem tudom Rudiger miert kapja a savat, szerintem utcalany jo volt. Tupontos keresztlabdak mellett nem nagyon tudtak becsapni sem.

https://mobile.twitter.com/SMFutboI/sta ... 94/video/1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha azt nezzuk szabalytalan volt a Barca golja, mert Suarez mueses sargalap, es szabadrugas kifele. Igy meg jobban bosszanto. Mondjuk a biro mentsegere szoljon, tv-ben elsore en is azthittem, hogy tiszta tizi. Partjelzo viszont egyvonalban lehetett, es lathatta volna a muesest, aztan a gol utan meg ez a patkany mutogatott.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20155 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Következő meccsre jó lenne, ha Luiz visszajönne, bár erre kis esélyt látok, chris és rüdiger sem volt korántsem tanár. Fabregas / Willian most nagyon él, kezdetni kell őket, elöl kell egy kibaszott csatár aki mindegy hogy morata vagy giroud de kell valaki!!! A visszavágóig van egy pár nem akármilyen meccs, addig kiforrja magát melyik csatárt mire és hogyan lehet használni, és a mester majd dönt. De csatár az kell, gólt kell rúgni, pedro részemről kihagyható, igy hazard mehet szélre ahova való. Amúgy nem volt nagy gond sehol sem, de egy barcánál tényleg nem fér bele 1 hiba sem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20156 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:
laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
Ez tenyleg oriasi hiba volt, el is uszott miatta a tovabbjutas. Nem tudom miert lett divat minden egyes mozdulatat kielemezni es keresni benne a hibat, mintha valami 0 golos erzeketlen senki lenne, aki csak azert jatszik, mert valakinek a valakije. Elso szezonja nalunk, a Premier Leagueben es indokolatlanul szet van savazva, mert sokaknak nem szimpatikus. Pedig egy szeretheto, kedves figura es nem is eredmenytelen. Persze ertem, mindenkinek meg lehet a sajat velemenye, de nekem nagyon szurja a szemem, ahogy sokan beszelnek rola, mert en kedvelem. Igazabol semmi bunt nem kovetett el, 2 meccs amin kihagyta a ziccereit, ami igazabol csak az Arsenal ellen ment el miatta es azota le van nezve, le van hordva mindennek.
Persze, igazából semmi baj nincs vele, csak nem tetszik a feje, meg a haja, meg a mimikája ezért kinéztem magamnak. Tényleg nincs baj vele egyébként, nem ártott ő a légynek sem, egy remek srác, csak mint csatár hasznavehetetlen egyelőre. Ha 5 millióért érkezett volna nem kritizálnám, de így többet várok.

Nem tudom, hogy elúszott-e miatta a továbbjutás, de csak ismételni tudom magam, ha a Brigen percenként 2 mpet tudjuk birtokolni a labdát akkor spanyolban ennyi se fog jutni. Nem engedhetjük meg magunknak az ilyen fantasztikus egyéni megoldásokat...

Gyanítom Conte is osztja a véleményemet, egyébként kezdett volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20157 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
Ez vicc :D túlprovokálod.
De mind1 remélem valakit a kövi meccseken agyonverünk Morata góljaival és akkor is a kétneuronos agytekervényeibe lesz benne az is.
Ahogy a Mu elleni győztes gólja is abban volt benne többek között.
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20158 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
Ez tenyleg oriasi hiba volt, el is uszott miatta a tovabbjutas. Nem tudom miert lett divat minden egyes mozdulatat kielemezni es keresni benne a hibat, mintha valami 0 golos erzeketlen senki lenne, aki csak azert jatszik, mert valakinek a valakije. Elso szezonja nalunk, a Premier Leagueben es indokolatlanul szet van savazva, mert sokaknak nem szimpatikus. Pedig egy szeretheto, kedves figura es nem is eredmenytelen. Persze ertem, mindenkinek meg lehet a sajat velemenye, de nekem nagyon szurja a szemem, ahogy sokan beszelnek rola, mert en kedvelem. Igazabol semmi bunt nem kovetett el, 2 meccs amin kihagyta a ziccereit, ami igazabol csak az Arsenal ellen ment el miatta es azota le van nezve, le van hordva mindennek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20159 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem kell parázni a visszavágón se. Ugyan az lesz mint itt.
Nem kell nekünk kitámadni, úgy kell játszani mint itthon.
Gólt ráérünk rúgni kapni nem szabad.
Mellesleg aki azt hiszi a Barca elfogadja az 0-0 t az bolond.
Tudják jól hogy bennünk van a gól és ha szerzünk egyet veletlen akárhogy ( tizi , szabi, akció) akkor beáll a busz, és arra má basztak rá.
Elképzelhető hogy ők siettetik jobban a gól ami nekünk kedvező lehet a kontrákra.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20160 Hozzászólás Szerző: Megyó »

fst200 írta:
kecske01 írta:Fabre nelkul eselyunk nincs. Nem lesz ki szervezzen.
Onnantól kezdve hogy lement kb meg is halt a támadásunk, muszáj játszania
Ez a legszörnyűbb az egészben... Ha a teljes keretünket nézi egy random ember, azt mondaná: Hé srácok, miért így álltok? Hát nézzétek már meg milyen fasza kezdő 11-etek van!
És felsorolná a 11 legjobb játékosunkat. Anomália: a 11 legjobból 3-5 általában nem kezdő, mert "nem fér bele" a taktikába.

Válasz küldése