Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20181 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fú milyen meccsek jönnek gyerekek. Egyiken sem vagyunk esélyesek és ha most nem szívjuk fel magunkat hatalmas drámák lesznek mert bukjuk a BL indulást és az idei Bl reményeket is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20182 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:
Dízel írta:A camp nou-ban ezzel a csapattal tuti nem lövünk 2 gólt úgy hogy egyet sem kapunk
Miért kéne 2-t lőni és egyet sem kapni, hogy továbbmenjunk?
Ja bocs elnéztem, mi leszünk idegenbe. ;)

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#20183 Hozzászólás Szerző: White »

Én büszke vagyok. Christensent sajnálom, dehát 21 éves, első igazi komoly BL meccse, szép volt fiúk.
UI: ez Barcelona gyengébb mint gondoltam
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20184 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok azért hagyjuk már ezeket a dumákat, hogy innentől ez esélytelen meg stb. A mai napon pont nem az jött le, hogy be kéne fosni ettől a barszától és a mai teljesítmény után igen is van miben bíznunk. Ha ott is ugyanilyen fegyelemmel tudunk védekezni, akkor elől egy-két kontrából vagy egy-két támadásból ugyanígy meg lehet zavarni őket és esetleg büntetni egy-két góllal. Mindenestre abszolút nem lefutott ez a párharc és nagyon remélem, hogy ugyanilyen korrekt bíráskódást várhatunk el ott is. Egyébként Chrisnek rengeteget kell javulnia összjátékban és labdabiztosságban, mert akárhányszor nála volt a labda, el kezdett izgulni és nem tudta mit kezdjen vele. De fiatal még, jó védő lesz belőle. Illetve az azért rettentően ciki, hogy vettünk egy csatárt 60 akárhány millióért és a számunkra legfontosabb sorozatban muszáj csatár nélkül felállnunk. Majd a 82.percben küldjük csak be...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2018. február 21., szerda 0:04-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#20185 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pat326 írta: Chris volt az aki bepasszolta onnan, Azpi meg az aki próbált javítani :)
Ez esetben visszavonom ha elnéztem volna. Én úgy emlékeztem, hogy Alonso passzolt és Christensen csúszott.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20186 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:Talán mert Ő volt ott ahol mindez történt?!
Más is volt ott. Ők is odamentek, ők is reklamáltak. Mégis csak a hableány kapott lapot.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20187 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

rafanadal írta:
Zsolti írta:Jòl jàtszottunk ma az elől lèvők kiemelkedtek Chris hibájáèrt kár 1-0al lehetett volna egy kis esèlyünk a camp nouban ìgy esèlytelen.
Mégis milyen Chris hibáról beszélünk? Arról, hogy Alonso vagy akárki is volt szélen egyenesen bepasszolta középre a senki földjére? Kölyökként megtanítják, hogy ilyet ne csinálj. Christensen csak próbálta kijavítani a hibát.
Chris volt az aki bepasszolta onnan, Azpi meg az aki próbált javítani :)

Egyébként jó volt a meccs, jók voltak a srácok,illetve a taktika. Kár, hogy nem állt mellénk a szerencse, akár több góllal is mehettünk volna a visszavágóra :(
Viszont hiába volt jó itthonra ez a taktika, ezzel az eredménnyel nem lesz jó a visszavágóra :/ Kelleni fog egy csatár, s feltételezhetően nem Giroudhoz fog nyúlni a mester.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pat326 2018. február 21., szerda 0:04-kor.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#20188 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

En sokkal rosszabbra szamitottam, elismeresem a sracoknak. A taktikai is remek volt, egyedul azt sajnalom, hogy Hazard kozepen jatszott. Hianyzik Costa tipusu jatekos elorol aki labdakat tudna megtartani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amazing24 2018. február 20., kedd 23:56-kor.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Aktuális meccsek

#20189 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nagy kár érte...
Innentől azért iszonyat nehéz lesz, de egy hosszabbítás talán benne lehet.

Courtois is nem tudom mikor fogja már megtanulni, hogy középső sávban ő ne passzoljon már (még első félidő), a gólnál pedig ezt a keresztbe passzt mikor presszingel az ellenfél nem tudom hogy gondolták hátul a srácok...

A játék elég sokszor meglepően jó volt ma, de az igazi teszt, hogy mit tudunk valójában az majd idegenben látszik jobban.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#20190 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Szerintem semmi okunk búsulni, jók voltunk, ha nincs az az 1 hiba, sose rúg gólt a Barca. 1-1 még nem a világvége, kint rúgunk egy gólt, máris egál az idegenben rúgott gólok, arra pedig képesek vagyunk, ahogy arra is, hogy max. 1 kapott góllal lehozzuk. Én még látok reményt, nincs veszve semmi, csak kint is hasonló fegyelmezettséggel kell játszani. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20191 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Dízel írta:A camp nou-ban ezzel a csapattal tuti nem lövünk 2 gólt úgy hogy egyet sem kapunk
Miért kéne 2-t lőni és egyet sem kapni, hogy továbbmenjunk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallion 2018. február 20., kedd 23:53-kor.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20192 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dante írta:
edeskeves írta:Cakir kompetenciaja? Akkora szoglet volt mint a haz...
Tök mindegy, rajta kívül 10-en reklamáltak, miért tartotta ennyire fontosnak hogy ő is odaugasson? .
Talán mert Ő volt ott ahol mindez történt?!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20193 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A labdát nem tudtuk rendesen kihozni, egyből letámadtak, benne volt. Folyton előre próbálták vágni, aminek semmi értelme nem volt. Jobban kellett volna becsülni. A barca meg menjen a p..csába a sok b.zi passzával. Remélem meglett az új világrekord

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20194 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én is vártam a cserét, de ez a Morata akkora egy nyomorék, hogy rossz nézni. Képes belevezetni a labdát 3 barca védőbe. A fejjátéka sem lenne szerintem túl kamatozó Pique és Umtiti közt.

Christensent én nem bántom, nem volt az annyira rossz passz, inkább az volt a gond, hogy két játékosunk közé érkezett és nem tudták melyik induljon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#20195 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsolti írta:Jòl jàtszottunk ma az elől lèvők kiemelkedtek Chris hibájáèrt kár 1-0al lehetett volna egy kis esèlyünk a camp nouban ìgy esèlytelen.
Mégis milyen Chris hibáról beszélünk? Arról, hogy Alonso vagy akárki is volt szélen egyenesen bepasszolta középre a senki földjére? Kölyökként megtanítják, hogy ilyet ne csinálj. Christensen csak próbálta kijavítani a hibát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#20196 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Hogy a bánatba van ilyen mákja mindig ennek a gyökér Barca-nak?!
Suarez ismét bebizonyította, hogy nála patkányabb őslény nincs a fociban, a Barca szégyene.
Conte taktikája nagyon jó volt, az első félidőben nem találták el a kapunkat, talán annyi a hiba, hogy hamarabb kellett volna Morata, hogy Hazardnak legyen hely villogni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20197 Hozzászólás Szerző: laczze »

Jól játszottunk, de egyet nem értek ami tényleg megye 3 ba alap hogy miért nem bassza ki a faszba labdát előre ahelyett, hogy középre bepasszolja.
Gólpassz bravó...
Ettől persze klasszis a srác de ez no comment.
Morata sárgája vicc kategória....
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20198 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Contenak hamarabb kellett volna meghúznia a cserét nem a 82. percben és nem moratat hanem giroudot behozni pedro helyett. Nem volt ez rossz srácok én sokkal szarabbra szamítottam, de persze most igy a meccset nézve alakulhatott jobban is. A camp nou-ban ezzel a csapattal tuti nem lövünk 2 gólt úgy hogy egyet sem kapunk. Hiányzott egy tapasztalt klasszik luiz, mer rüdigernek és chrisnek is voltak komoly megingásai.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20199 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Nagyon büszke vagyok a srácokra!
Az a tűz ami megvolt ma a játékosokban és Contéban arra van szükség!
1 dolog ami miatt haragszom Contera,hogy ezt a hugyagyu Morata-t erőlteti Giroud kellett volna beküldeni!
Remélem a lendület megmarad hétvégére is a MU ellen!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20200 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Cakir kompetenciaja? Akkora szoglet volt mint a haz...
Tök mindegy, rajta kívül 10-en reklamáltak, miért tartotta ennyire fontosnak hogy ő is odaugasson? Vagy rég volt az ugyan ilyen szituáció után kapott piros lapja?
Mondjuk azóta nem sokat játszott, kb ennyit mutatott az elmúlt 2 hónapban.


Kár a hibáért, pariban volt a csapat, viszont ez a csatár nélküli játék teljesen kiiktatja Hazard-t. Morata használhatatlan, tehát Giroud kell a visszavágóra. Remélem a srácok nem az arsenal elleni teljesítményt hozzák Spanyolországban, hanem a maihoz hasonlót.
Moses és Azpi nagyon jók voltak, Fabregas zsebre tette messit, Kante feljavult a második félidőre, Rudiger szerintem nem Chelsea-szint.

Válasz küldése