Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20141 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gallion írta:1 hét múlva fogadjuk a Barcat. Szerintem a jelenlegi helyzetünkben már közel sem elég a 3 pont. Kaptak 2 könnyű meccset hangolásképp a BL előtt, hogy újra önbizalmat nyerjen a csapat.
Nehogy elég legyen már az, hogy otthon megvan a 3 pont egy ligautolsó ellen, mikor az év legfontosabb 4 meccse előtt állunk.
Csalódni fogsz ha magas elvárásokkal ülsz le a következő rangadokat megnezni.
Nem azon fog múlni a Barca elleni meccs, hogy ma milyen eredményt érnek el a srácok.
Ha felszivjak magukat, csak akkor van esély.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20142 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zanyád írta:
adrian1989 írta:nem tudom eldönteni, hogy Zappacosta vagy Moses a gyengébb szélső.
Giroud meg kb. ugyanaz mint Morata nem nagyon látom eldőlni egyikük javára sem a mérleget, a gólpassz szép volt de azon kívül nem sok sokat birkózik és volt egy ziccere amit nem tudott értékesíteni.
azért ennél szerintem több kéne, mert bármikor találhat egy gólt a WBA amilyen szerencsések vagyunk mostanában.
Nem is értem az összehasonlítást, Zappacosta sokkal jobb és aktívabb. Moses vele ellentétben előrefut és bebassza középre gondolkodás nélkül.
Zappacosta meg elég darabos, sajnos egyik sem az a szint akinek egy komoly elvárásokkal rendelkező klubban kezdőnek kéne lennie.
én megnézném mondjuk Moses Emerson cserét és akkor Zappacosta mehetne vissza a saját oldalára.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#20143 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Zanyád írta:
adrian1989 írta:nem tudom eldönteni, hogy Zappacosta vagy Moses a gyengébb szélső.
Giroud meg kb. ugyanaz mint Morata nem nagyon látom eldőlni egyikük javára sem a mérleget, a gólpassz szép volt de azon kívül nem sok sokat birkózik és volt egy ziccere amit nem tudott értékesíteni.
azért ennél szerintem több kéne, mert bármikor találhat egy gólt a WBA amilyen szerencsések vagyunk mostanában.
Nem is értem az összehasonlítást, Zappacosta sokkal jobb és aktívabb. Moses vele ellentétben előrefut és bebassza középre gondolkodás nélkül.
Még ha középre baszná.... de a beadásai alapján ő Ivanovic és Bosingwa szerelemgyereke...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20144 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

adrian1989 írta:nem tudom eldönteni, hogy Zappacosta vagy Moses a gyengébb szélső.
Giroud meg kb. ugyanaz mint Morata nem nagyon látom eldőlni egyikük javára sem a mérleget, a gólpassz szép volt de azon kívül nem sok sokat birkózik és volt egy ziccere amit nem tudott értékesíteni.
azért ennél szerintem több kéne, mert bármikor találhat egy gólt a WBA amilyen szerencsések vagyunk mostanában.
Nem is értem az összehasonlítást, Zappacosta sokkal jobb és aktívabb. Moses vele ellentétben előrefut és bebassza középre gondolkodás nélkül.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#20145 Hozzászólás Szerző: almos »

edeskeves írta:
almos írta:Hát Giroud első 45 percét látva, ő illetve a játéka sokkal jobban beleillik a rendszerünkbe, mint Morata.
Örülök, hogy végre igazi vetélytársat kap Morata, mert Batshuayitól nem kellett tartania, hogy ül miatta a padon, de a francia kiszoríthatja.
2 kulonbozo stilusu csatarrol van szo, Giroud inkabb erocsatar, mig Morata vekonyabb, mozgekonyabb. Szerintem egyutt jatszva is jol kiegeszitenek egymast, de ezt nem valoszinu, hogy fogjuk latni.
Max majd ha egyszer bajban leszunk es elerheto mindketto.
Pedig csak 3 centi van köztük magasságkülönbség. Szerintem a spanyol is tudna hasonló stilusban játszani és többet is érnénk el vele.
LAMPARD#8

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20146 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

almos írta:Hát Giroud első 45 percét látva, ő illetve a játéka sokkal jobban beleillik a rendszerünkbe, mint Morata.
Örülök, hogy végre igazi vetélytársat kap Morata, mert Batshuayitól nem kellett tartania, hogy ül miatta a padon, de a francia kiszoríthatja.
2 kulonbozo stilusu csatarrol van szo, Giroud inkabb erocsatar, mig Morata vekonyabb, mozgekonyabb. Szerintem egyutt jatszva is jol kiegeszitenek egymast, de ezt nem valoszinu, hogy fogjuk latni.
Max majd ha egyszer bajban leszunk es elerheto mindketto.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#20147 Hozzászólás Szerző: almos »

Hát Giroud első 45 percét látva, ő illetve a játéka sokkal jobban beleillik a rendszerünkbe, mint Morata.
Örülök, hogy végre igazi vetélytársat kap Morata, mert Batshuayitól nem kellett tartania, hogy ül miatta a padon, de a francia kiszoríthatja.
LAMPARD#8

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20148 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Dante írta:
Gallion írta:Szerintem semmivel nem jobb a helyzet a múlt hetinél. Kib*szott vicc hogy egy tök utolsó favágó csapat ellen behúzódunk, és hagyjuk játszani őket.
A kiesőjelölt Swansea az elmúlt hetekben megverte az arsenalt és a poolt. Ez a PL, a három pont kell, tök mindegy milyen áron, főleg a mi aktuális helyzetünkben.

Sokkal jobb a játékunk, mint az előző két meccsen.
1 hét múlva fogadjuk a Barcat. Szerintem a jelenlegi helyzetünkben már közel sem elég a 3 pont. Kaptak 2 könnyű meccset hangolásképp a BL előtt, hogy újra önbizalmat nyerjen a csapat.
Nehogy elég legyen már az, hogy otthon megvan a 3 pont egy ligautolsó ellen, mikor az év legfontosabb 4 meccse előtt állunk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20149 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zanyád írta:Vezetünk, meg nagyjából uraljuk a labdát, de ez még mindig kevés, bár már talán egy fokkal jobb, mint az előző két meccsen... Viszont benne van a WBA gól is a játékban, nem lehet ráülni egy gólos vezetésre.
Szokásos Hazard carry, semmi több.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20150 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nem tudom eldönteni, hogy Zappacosta vagy Moses a gyengébb szélső.
Giroud meg kb. ugyanaz mint Morata nem nagyon látom eldőlni egyikük javára sem a mérleget, a gólpassz szép volt de azon kívül nem sok sokat birkózik és volt egy ziccere amit nem tudott értékesíteni.
azért ennél szerintem több kéne, mert bármikor találhat egy gólt a WBA amilyen szerencsések vagyunk mostanában.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20151 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Vezetünk, meg nagyjából uraljuk a labdát, de ez még mindig kevés, bár már talán egy fokkal jobb, mint az előző két meccsen... Viszont benne van a WBA gól is a játékban, nem lehet ráülni egy gólos vezetésre.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20152 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gallion írta:Szerintem semmivel nem jobb a helyzet a múlt hetinél. Kib*szott vicc hogy egy tök utolsó favágó csapat ellen behúzódunk, és hagyjuk játszani őket.
A kiesőjelölt Swansea az elmúlt hetekben megverte az arsenalt és a poolt. Ez a PL, a három pont kell, tök mindegy milyen áron, főleg a mi aktuális helyzetünkben.

Sokkal jobb a játékunk, mint az előző két meccsen.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20153 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ouch...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20154 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Elképesztő... Csak úgy beáll és nyomja, mintha itt játszott volna mindig is. Mellékesen, ennek így kellene működnie ...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20155 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Szerintem semmivel nem jobb a helyzet a múlt hetinél. Kib*szott vicc hogy egy tök utolsó favágó csapat ellen otthon 1 gólos vezetésnél behúzódunk, és hagyjuk játszani őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallion 2018. február 12., hétfő 22:40-kor.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20156 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dízel írta:Azert giroud csak eltanult valamit moratatol, az az 1vs1 a kapussal bravuros volt...
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20157 Hozzászólás Szerző: laczze »

A felszabadítasokat kéne gyakorolni, mert ezek ellen is nehez megy akkor mi lesz a Barca ellen ?
Ott valószínüleg elég sokszor kell majd alkalmaznunk. :shock: :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20158 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Szegény Azpit nem akarták maguk közé engedni a WBA-sok :( :lol:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20159 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azert giroud csak eltanult valamit moratatol, az az 1vs1 a kapussal bravuros volt...

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20160 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Így kell ezt csinálni! Ég és föld a múlt heti csapat.

Válasz küldése