Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Aktuális meccsek

#22621 Hozzászólás Szerző: royston »

Na akkor nyerjünk bajnokságot és Terry vezesse ki kapitányként a csapatot a Bridge-re!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22622 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:Rafa: annyit tapasztaltam ebből, hogy amint lőtavolba került a labdával, ordította a tömeg, hogy shoot! :) Benficás portugál haverom meg isteníti, gondolom neki még a szép emlékek vannak meg.
Egyébként baromi nagy fegyelem kellhetett ahhoz, hogy ne hagyja magát belehajszolni ilyenkor egy lövésbe. Egyszer próbálkozott távolról, ha jól emlékszem, de az olyan is lett...
Még jó, hogy nem tette meg többször, mert először a megfelelő városban kellene kapura lőjön ahhoz, hogy legyen valami értelme. Sokszor olyanokat lő, hogy London helyett a liverpooli kapukra céloz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#22623 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Rafa: annyit tapasztaltam ebből, hogy amint lőtavolba került a labdával, ordította a tömeg, hogy shoot! :) Benficás portugál haverom meg isteníti, gondolom neki még a szép emlékek vannak meg.
Egyébként baromi nagy fegyelem kellhetett ahhoz, hogy ne hagyja magát belehajszolni ilyenkor egy lövésbe. Egyszer próbálkozott távolról, ha jól emlékszem, de az olyan is lett...
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22624 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:Na kicsit megkésve (afterparty ugyebár) de írok én is egy beszámolót a helyszínről.

Ez volt az első tétmeccs, amin láttam a csapatot játszani, (a Fradi eleni nem számít, a Bridge-en meg csak ifimeccsen voltam) és mit mondjak, óriási élmény volt. Sikerült a Shed-be jegyet szereznem és nagyon jó volt a hangulat. A Middlesbrough drukkerek mellettünk voltak, de semmilyen inzultus nem történt, sőt helyenként kifejezetten szellemes visszavágásaik voltak ( pl mikor a Terry scored more, than you're jött a visszavágás Valdes won more, than you képében :D)!

Kifejezetten tetszett még, hogy 5-6 éves kisgyerekeket is kihoztak a stadionba és a szülők megtehették ezt bármilyen aggodalom nélkül, a kiengedéskor is láttam Boro drukkereket Chelseasekkel békésen összevegyülni.

Ami tv-n/stream-en kerísztül nem tudom, mennyire jötr át:

-A masszív Conte-imádat. A Chelsea-Chelsea-Chelsea és a Carefree után talán az Antonio-zás ment a legtöbbet.

-Pedro baromi nagy munkája a pályán. Bár velem megkedveltette magát, de külön figyeltem a meccs alatt, és hát elképesztő, hogy a 80. percben is úgy sprintel, mint a meccs elején.

-A múltkori Azpis vita után a másik spanyolunkat is külön figyeltem és elképesztő inteligensen védekezik. Az egyik szögletünknél pl töküresen maradt volna egy esetleges kontrára Traoré, erre leordította a többieket és egyedüliként hátra ment fogni.

-Nem mertünk messziről lőni. Azpinak, Mosesnek és Hazardnak is több alkalma lett volna viszonylag tiszta helyzetben rádurrantani, de legtöbbször (gondolom edzői utasításra) bepassz lett belőle.

-Matic tényleg egy fasz, szerintem ezt nem kell nagyon részleteznem. Mintha megállna az idő, mikor.hozzá kerül a labda.

-Nekem nagyon tetszett, ahogy a Boro szurkolók az első (és egyetlen) kaput eltalálo Boro lövés után felállva tapsolták a csapatukat, mi meg a szurkolókat. Rendkívül kulturáltan viselkedett a két szurkolótábor.

-Amikor Cahill átadta a karszalagot Terrynek, óriási ováció volt, elképesztő volt átélni.

Mindent összevetve: nagyon kellemes emlékekkel hagytam el a stadiont, mindenképp szeretnék iinnentől szezononként legalább 2 meccsre kilátogatni! A BL meg nem is lehet kérdés, mert azon sem voltam még! :D

Elnézést a hosszú posztért és köszönöm annak, aki mégis végigolvassa :)
Sikerult leszurni a szurkoloi velemenyt Maticrol?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#22625 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na kicsit megkésve (afterparty ugyebár) de írok én is egy beszámolót a helyszínről.

Ez volt az első tétmeccs, amin láttam a csapatot játszani, (a Fradi eleni nem számít, a Bridge-en meg csak ifimeccsen voltam) és mit mondjak, óriási élmény volt. Sikerült a Shed-be jegyet szereznem és nagyon jó volt a hangulat. A Middlesbrough drukkerek mellettünk voltak, de semmilyen inzultus nem történt, sőt helyenként kifejezetten szellemes visszavágásaik voltak ( pl mikor a Terry scored more, than you're jött a visszavágás Valdes won more, than you képében :D)!

Kifejezetten tetszett még, hogy 5-6 éves kisgyerekeket is kihoztak a stadionba és a szülők megtehették ezt bármilyen aggodalom nélkül, a kiengedéskor is láttam Boro drukkereket Chelseasekkel békésen összevegyülni.

Ami tv-n/stream-en kerísztül nem tudom, mennyire jötr át:

-A masszív Conte-imádat. A Chelsea-Chelsea-Chelsea és a Carefree után talán az Antonio-zás ment a legtöbbet.

-Pedro baromi nagy munkája a pályán. Bár velem megkedveltette magát, de külön figyeltem a meccs alatt, és hát elképesztő, hogy a 80. percben is úgy sprintel, mint a meccs elején.

-A múltkori Azpis vita után a másik spanyolunkat is külön figyeltem és elképesztő inteligensen védekezik. Az egyik szögletünknél pl töküresen maradt volna egy esetleges kontrára Traoré, erre leordította a többieket és egyedüliként hátra ment fogni.

-Nem mertünk messziről lőni. Azpinak, Mosesnek és Hazardnak is több alkalma lett volna viszonylag tiszta helyzetben rádurrantani, de legtöbbször (gondolom edzői utasításra) bepassz lett belőle.

-Matic tényleg egy fasz, szerintem ezt nem kell nagyon részleteznem. Mintha megállna az idő, mikor.hozzá kerül a labda.

-Nekem nagyon tetszett, ahogy a Boro szurkolók az első (és egyetlen) kaput eltalálo Boro lövés után felállva tapsolták a csapatukat, mi meg a szurkolókat. Rendkívül kulturáltan viselkedett a két szurkolótábor.

-Amikor Cahill átadta a karszalagot Terrynek, óriási ováció volt, elképesztő volt átélni.

Mindent összevetve: nagyon kellemes emlékekkel hagytam el a stadiont, mindenképp szeretnék iinnentől szezononként legalább 2 meccsre kilátogatni! A BL meg nem is lehet kérdés, mert azon sem voltam még! :D

Elnézést a hosszú posztért és köszönöm annak, aki mégis végigolvassa :)
211! NEW RECORD!

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22626 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Megyó írta:
Pityee írta:
Spring írta:Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
Ez érdekes, mert párszor lehetett hallani a szokásos Diego-Diego rigmust. De abban egyetértek, hogy szerintem is tuti távozik.
Én őszintén nem értem miért csinálja ezt... Mert tényleg vannak egyszerű emberek, főleg focisták közt. Vannak "rossz fiúk" (Ibra), meg még sorolhatnám, de Costa tudatában van annak, amit tesz. Hogy lehet ennyire primitíven viselkedni? A falusi eldugott középiskolában látható ilyen viselkedéskultúra (?), amit Costa művel. Lökdösődés, vicsorgás, mutogatás, kiabálás, káromkodás. Látszik rajta egyszerűen, hogy gyakorlatilag állati szinten van. Egy vicsorgó ősember. Szégyenletes, hogy ugyanaz a mez van rajta is, mint pl Terry-n. Amikor a kemény mag elkezdi kántálni a nevét, csak azért, mert épp labdába ért, szánalmas... Micsoda eltékozolt karrier/életpálya az övé. Európai top csapat aligha venne meg egy ilyen morális útvesztőt.
Ki tudja mi fészkelte be a primitív agyába magát. Szerintem, már márciusban elkezdte költeni fejben azt az évi 30 millát amit kapni fog. Azért az óriási pénz, még egy megfontolt értelmes embert is hazavág, nemhogy egy ilyen értelmi fogyatékost. Kár érte. A világ egyik legjobb 9-e.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22627 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:Én őszintén nem értem miért csinálja ezt... Mert tényleg vannak egyszerű emberek, főleg focisták közt. Vannak "rossz fiúk" (Ibra), meg még sorolhatnám, de Costa tudatában van annak, amit tesz. Hogy lehet ennyire primitíven viselkedni? A falusi eldugott középiskolában látható ilyen viselkedéskultúra (?), amit Costa művel. Lökdösődés, vicsorgás, mutogatás, kiabálás, káromkodás. Látszik rajta egyszerűen, hogy gyakorlatilag állati szinten van. Egy vicsorgó ősember. Szégyenletes, hogy ugyanaz a mez van rajta is, mint pl Terry-n. Amikor a kemény mag elkezdi kántálni a nevét, csak azért, mert épp labdába ért, szánalmas... Micsoda eltékozolt karrier/életpálya az övé. Európai top csapat aligha venne meg egy ilyen morális útvesztőt.
De szerintem még így is Suarez viszi az iq harcosok között a prímet. Egyébként volt egy kérdezz-felelek Hazarddal és kérdezték tőle, hogy ki a legbutább csapattársa akivel valaha együtt játszott, húzta a száját, mert nem akart gondolom senkit megbántani, de aztán Costát mondta :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#22628 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:Európai top csapat aligha venne meg egy ilyen morális útvesztőt.
És milyen jó lenne, ha nem is vennék meg, ezzel üzenve, hogy mekkora tisztelet és alázat kell ehhez (és az összes) sporthoz. Csak az a baj, hogy még így is hoz néha olyan teljesítményt amivel sok topcsapat összetenné a kezét érte, egy pool, arsenal, mu, hogy csak az angolokat említsem térden állva kúsznának érte, ha kitudnák vásárolni. Még azt is megértem, hogy egy csatárnak nem muszáj Lampard iqjával rendelkeznie, mert igazi ösztönlények, ott a labda megfogja és bebassza könyörtelenül gondolkodás nélkül, de amit costa csinal az már gusztustalan. Volt egy jó első féléve, lőtte a gólokat tök higgadt volt, nagyon szerethető volt, erre tessék... eddig tartott, farkasemberré változott...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22629 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:
Spring írta:Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
Ez érdekes, mert párszor lehetett hallani a szokásos Diego-Diego rigmust. De abban egyetértek, hogy szerintem is tuti távozik.
Én őszintén nem értem miért csinálja ezt... Mert tényleg vannak egyszerű emberek, főleg focisták közt. Vannak "rossz fiúk" (Ibra), meg még sorolhatnám, de Costa tudatában van annak, amit tesz. Hogy lehet ennyire primitíven viselkedni? A falusi eldugott középiskolában látható ilyen viselkedéskultúra (?), amit Costa művel. Lökdösődés, vicsorgás, mutogatás, kiabálás, káromkodás. Látszik rajta egyszerűen, hogy gyakorlatilag állati szinten van. Egy vicsorgó ősember. Szégyenletes, hogy ugyanaz a mez van rajta is, mint pl Terry-n. Amikor a kemény mag elkezdi kántálni a nevét, csak azért, mert épp labdába ért, szánalmas... Micsoda eltékozolt karrier/életpálya az övé. Európai top csapat aligha venne meg egy ilyen morális útvesztőt.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22630 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Spring írta:Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
Ezeket az esti meccseket, össze sem lehet hasonlítani, a délutániakkal. Sokkal jobb a hangulat. Costán már március óta látszik , hogy fejben nincs itt. Lehetett érezni, hogy hiába akar egy két meccsen , már nem készült rá eléggé. Sajnálom, mert ez nagyon illúzió romboló negyed év volt.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22631 Hozzászólás Szerző: Spring »

Pityee írta:
Spring írta:Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
Ez érdekes, mert párszor lehetett hallani a szokásos Diego-Diego rigmust. De abban egyetértek, hogy szerintem is tuti távozik.
Szerintem az csak a berogzodes az emberekben. Én is elkezdtem énekelni mindig de harmadik Diego után már mindenki halkult rendesen.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22632 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
Ez érdekes, mert párszor lehetett hallani a szokásos Diego-Diego rigmust. De abban egyetértek, hogy szerintem is tuti távozik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22633 Hozzászólás Szerző: Spring »

Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#22634 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Matic ugyan azt csinálja, mint amit Ivanovic az utolsó időszakában, mikor már mindenki kiakarta dobni a palyarol akkor berug egy egy golt és el van neki felejtve minden. :D (nem)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22635 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Azert az a panik igazolas 3-asban ma is megmutatta a vilagnak. Balhatvedet ha veszunk max a padra, de szerintem a bal szarnyon siman lehetne Kenedy is a csereje a spanyolnak.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22636 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:Meglepődnék ha Fabre jövőre is maradna. Sose fogom megérteni, hogy miért favorizál egy teljesen szürke és középszerű Maticot egy ilyen különleges érzékkel megáldott, gólerős és sasszemű játékos előtt mint Fabregas. Egy nagyon sikeres évet vett el tőle Conte ok nélkül...:/

Valaki linkelhetne Maticról és akár Fabregasról is egy mindenre kiterjedt statisztikát, HÁTHA találunk valami magyarázatot erre ami eddig elbújt a szemünk elöl... Nem ismerek sajnos ilyen oldalakat.
Látod Bubi, EZÉRT MATIC KEZD, te kis hozzá nem értő :twisted:
Biztos hogy így van mert még mindig nem értem.:)
Magas, erős, jól védekező ember kell Conténak Matic mellé, oké, ez igaz is Maticra papíron, csak sajnos gyakorlatban nem...
Fabregas sem védekezik rosszabbul nála, de a fejjátéka sem gyengébb szégyenszemre. . Ellenben sorolhatnám miben több, miben jobb, mi az ami szükségessé teszi a játékát számunkra.

De ha már ragaszkodik a méretekhez, ott van Chalobah akinek igen jó passzai is vannak. Vagy Ruben akinek életbevágó lenne hogy pályán legyen. De egy termetes bólya is hasznosabb lenne egyik-másik meccsen a szerbnél...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2017. május 8., hétfő 23:07-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#22637 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Guzan szerintem hazafelé vesz egy hosszú szoknyát, és abban fog ezentúl védeni. Azért durva, hogy mindhárom gól kötényben ment. :D

A Fabregas témához pedig csak egy észrevétel: Moses ma szokatlanul visszavonva játszott, keveset ment előre, valószínűleg ő biztosított Fabre mögött. Normál esetben ugye ez Kanté feladata, a másik oldalon meg Matic-é, így tud a két szélsőhátvéd felrohangálni a támadásokkal.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22638 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez a boro nagyon gyenge volt, a kapura konkrétan semmi veszélyt nem jelentettek, tükör sima meccs után fontos győzelem. Érdekes módon, mintha a szezon végére Costának is megjönne a kedve, legalábbis jobban hajt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22639 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

zzzzz írta:Abra szobájában azért befigyel a vodka :D
az lenne a gáz ha nem... XD

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22640 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Abra szobájában azért befigyel a vodka :D

Válasz küldése