Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22461 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

http://www.chelseafc.com/news/blogs/boi ... G_ARTICLES" onclick="window.open(this.href);return false;
A Swansea elleni vezető gól nincs is a listán.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22462 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:Értem. Nem Chelsea téma, de leírom, mert úgy érzem van mit átgondolni.

A "buzulás" nem természetellenes, hanem mutáció, mint pl amikor valaki laktózérzékeny. Nem tehet róla. Az más kérdés, hogy a kamionon nem kell ugrálni bugyiban. A cigányok pedig nem bűnözők, hanem egy népcsoport, akik itt Magyarországon részben a saját, részben a páratlan politikai pártok munkájának (???) köszönhetően egyenlők a megélhetési bűnözőkkel.

A cigányok: vandál állatok nagyrészt? Igen. Tehetnek róla? Igen. Ki tud törni a pusztító legalja szarból valaki közülük? Lehetséges..., de akinek nem megy, vagy igényük sincs rá, az már nem az ő bűnük, hanem azok a mocskos, igazi bűnözőké, akik a parlamentben ülnek és nem az oktatásra és a szegények/lemaradottak társadalomba való beintegrálására költik az adóforintjainkat, hanem ellopják. Na azok a cigány bűnözők!

Melegek: Hetero férfi nem akarja nézni, hogy két meleg épp közösül. Baj-e, hogy közösülnek? Nem, mert ez az ő dolguk és egész egyszerűen nem döntés kérdése, hogy a nőket vagy a férfiakat akarják-e. Amíg ilyen politikai közegben élünk, amit ez a világhírű banda csinál, addig nem lehet elfogadni ezeket a , ahogy te is írtad, KISEBBSÉGEKET.

A többséghez tartozni nem "normálisság", hanem szerencse kérdése. Könnyű moralizálni akkor, ha európai, heteroszexuális fehér férfi vagy, aki éppenséggel nem hajléktalan. Nem érdemes bántani azokat, akinek az első perctől kezdve -2-ből indul az élete.

Itt jegyezném meg, hogy semmi baj, nem pécéztelek ki, sőt, kifejezetten kedvelem az írásaid, már akkor is együtt fórumoztunk, amikor még nem is volt fórum, hanem 2004-ben regisztráció nélkül lehetett hozzászólásokat írni, csak amikor ilyen téma van, akkor kikívánkozik belőlem egy-két gondolat. (ergo: ne vedd magadra)
Na akkor oké, elnézést hogy elengedtem magam, nem akartalak megbántani. Magamra vettem mert szerintem ezt csak azért írtad le, hogy leírhasd.

Teljesen egyetértünk, tisztában vagyok vele hogy a melegek nem tehetnek arról hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Abban is egyetértek, hogy magyarországon egy szegeny cigány kisfiúnak az esélye szinte nulla arra, hogy kitőrjön abból a közegből amibe született, mivel minden magyar fél tőle vagy leköpködi, a családjában meg nem az a mérce hogy anya milyen iskolát végzett vagy hogy apa milyen vállalkozóvá vált, hanem hogy ki-mennyit ült, ki-milyen szorgosan és ügyesen tud lopni.

A lényeg: Nem kedvelem a melegeket mert kezd teljesen elfogadott lenni ez a dolog és egyre divatosabb. Nem akarom hogy a fiam esetlegesen egy olyan világban nevelkedjen ahol "menő dolog melegnek lenni".
A cigányokat sem kedvelem, más kérdés hogy megértem őket. Sok a személyes tapasztalat ami miatt szívesen kitoloncolnám őket.

Tehát nem kedvelem egyiket se, DE nem bántom őket! Nem köpnék le se egy cigányt se egy meleget csak azért amik. Eddig is ezt próbáltam kifejezni. Megvan a véleményem, de ők is emberek, emberként bánok velük, tekintek rájuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22463 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

És mi van a pirézekkel? :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22464 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Értem. Nem Chelsea téma, de leírom, mert úgy érzem van mit átgondolni.

A "buzulás" nem természetellenes, hanem mutáció, mint pl amikor valaki laktózérzékeny. Nem tehet róla. Az más kérdés, hogy a kamionon nem kell ugrálni bugyiban. A cigányok pedig nem bűnözők, hanem egy népcsoport, akik itt Magyarországon részben a saját, részben a páratlan politikai pártok munkájának (???) köszönhetően egyenlők a megélhetési bűnözőkkel.

A cigányok: vandál állatok nagyrészt? Igen. Tehetnek róla? Igen. Ki tud törni a pusztító legalja szarból valaki közülük? Lehetséges..., de akinek nem megy, vagy igényük sincs rá, az már nem az ő bűnük, hanem azok a mocskos, igazi bűnözőké, akik a parlamentben ülnek és nem az oktatásra és a szegények/lemaradottak társadalomba való beintegrálására költik az adóforintjainkat, hanem ellopják. Na azok a cigány bűnözők!

Melegek: Hetero férfi nem akarja nézni, hogy két meleg épp közösül. Baj-e, hogy közösülnek? Nem, mert ez az ő dolguk és egész egyszerűen nem döntés kérdése, hogy a nőket vagy a férfiakat akarják-e. Amíg ilyen politikai közegben élünk, amit ez a világhírű banda csinál, addig nem lehet elfogadni ezeket a , ahogy te is írtad, KISEBBSÉGEKET.

A többséghez tartozni nem "normálisság", hanem szerencse kérdése. Könnyű moralizálni akkor, ha európai, heteroszexuális fehér férfi vagy, aki éppenséggel nem hajléktalan. Nem érdemes bántani azokat, akinek az első perctől kezdve -2-ből indul az élete.

Itt jegyezném meg, hogy semmi baj, nem pécéztelek ki, sőt, kifejezetten kedvelem az írásaid, már akkor is együtt fórumoztunk, amikor még nem is volt fórum, hanem 2004-ben regisztráció nélkül lehetett hozzászólásokat írni, csak amikor ilyen téma van, akkor kikívánkozik belőlem egy-két gondolat. (ergo: ne vedd magadra)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22465 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:Meg ez a homofób rasszista duma... Ne érts félre én se szeretem egyiket se
Mit nem szeretsz Bubikám? A barna bőrű és homoszexuális embereket?
Képzeld, az egyiknek több a pigmentsejtje a másik meg születésétől fogva a férfiakhoz vonzódik és nem tudatosan csinálja. Most akkor mit tegyünk velük?
Nem a barnabőrüekkel van problémám, de ezt nem volt nehéz kihámozni ha rendesen végigolvastad amit írtam. Nem tünt fel, hogy pont a megkülönböztetés ellen ágáltam? Magadra vetted talán?

A cigányokat nem szeretem, szerintem ez magyarországon érthető, persze vannak köztük kevesen akik normálisan élnek. A buzulás számomra természetellenes. Hogy mit tegyünk velük? Még is ki a pöcsöm mondta, hogy bármit is tenni akarok? Szarok én a kisebbségiegkre ahogy vannak, meg a ratyikra is amíg engem békénhagynak. .. Meg azokra is akik emiatt felkóstolnak...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22466 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Meg ez a homofób rasszista duma... Ne érts félre én se szeretem egyiket se
Mit nem szeretsz Bubikám? A barna bőrű és homoszexuális embereket?
Képzeld, az egyiknek több a pigmentsejtje a másik meg születésétől fogva a férfiakhoz vonzódik és nem tudatosan csinálja. Most akkor mit tegyünk velük?

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22467 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Megyó írta:Nem láttam a meccset, két mondatban valaki legyen kedves.
Egy emberkínzásra alkalmas első félidőt követően egy ugyanilyen második következett... volna, de Pedro lőtt egy csodaszép gólt, majd egy szabadrúgás után a szerencsétlenkedő Stekelenburg Cahillre ütött egy labdát (0-2), Fabregas pedig ismét bebizonyította pár perc alatt, hogy helye lenne a csapatban, egy Williannek kiosztott gólpasszal. Luizt le kellett cserélni, de talán felépül 1 hét alatt. A legelején volt egy Everton-kapufa, de azt leszámítva meglepően jól állta a sarat a védelmünk. Hazardot viszont sajnos a szoros emberfogással (Gueye vigyázott rá) eléggé kivették a játékból megint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zzzzz 2017. április 30., vasárnap 20:57-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22468 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem láttam a meccset, két mondatban valaki legyen kedves.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22469 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Na akkor megint leszophatja verbálisan, aki le akarja, és megmagyarázhatja magának és mindenkinek, miért jó játékos is ő (nem az, és semmi keresnivalója itt, segítek szívesen). Egész meccsen három jó passza nem volt, erre vakon, hisztiből belebasz egyet és jó helyre megy. Szánalmas az röhejes szerencse, ami mindig megmenti ezt a férget, mert ugyan ettől még nem lesz hasznos játékban, de legalább ott ragad a kezdőben és pár agyatlan bemagyarázhatja, hogy "igen, hibázgat, de azért na, milyen szép gólt lőtt és láwcsipedrito". Ha nélküle csak egy középszerű ember lenne a kezdőben, vélhetően nem kellett volna a hetvenedik percig várni a gólra, borzasztó szellős az everton.
Mégis kit szeretnél a helyére a kezdőbe? A fejét lesütő és az alapvonalra merőlegesen futó Williant aki néhány szabadrúgásgólon kívül abszolút semmire nem jó? Fabregasnak az a poszt szerintem túl elől van. Pedro meg akárhogy is nézzük idén nagyon sok hasznot gólt lőtt, ezt muszáj elfogadnod neked is. A statisztikái nagyon jók és rengeteg dolgozik. Elfogadom azt, hogy nem a legjobb játékosunk, de amikor ilyen Costa és Matic fajta senkiházit futkorásznak (jaj, de jó is lenne ha legalább futkorásznának) a pályán, akkor szerintem nem Pedrot kell ki pécézni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22470 Hozzászólás Szerző: Bubi »

nemtudom írta:
Bubi írta:
nemtudom írta: 100 millió fontért mit akarsz nem elég hogy betonfal még klasszis is legyen? :lol: :lol: :lol: :lol:
világ balfaszai vagyunk ha visszavesszük ezt a majmot egy zsák pénzért, legyen már eszünk kiindulva a pogba-kanté kettősből....
Mi a tanulság? Minden drága játékos szar?:D
Kezded egy kicsit túlzásbavinni Dávid sértegetését, vegyél vissza... Hagy legyen már véleménye bármilyen is az.
épp ugyanolyan alpári az ő véleménye mint amit viszonzásként kap, akkor nekem is hagy legyen már véleményem :wink:
Én nem látom hogy úgy turáztatná magát mint Te. Meg ez a homofób rasszista duma... Ne érts félre én se szeretem egyiket se, de szurulhatna beléd egy kicsit több kreativitás. Na mind1
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22471 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Bubi írta:
nemtudom írta: 100 millió fontért mit akarsz nem elég hogy betonfal még klasszis is legyen? :lol: :lol: :lol: :lol:
világ balfaszai vagyunk ha visszavesszük ezt a majmot egy zsák pénzért, legyen már eszünk kiindulva a pogba-kanté kettősből....
Mi a tanulság? Minden drága játékos szar?:D
Kezded egy kicsit túlzásbavinni Dávid sértegetését, vegyél vissza... Hagy legyen már véleménye bármilyen is az.
épp ugyanolyan alpári az ő véleménye mint amit viszonzásként kap, akkor nekem is hagy legyen már véleményem :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22472 Hozzászólás Szerző: Bubi »

nemtudom írta: 100 millió fontért mit akarsz nem elég hogy betonfal még klasszis is legyen? :lol: :lol: :lol: :lol:
világ balfaszai vagyunk ha visszavesszük ezt a majmot egy zsák pénzért, legyen már eszünk kiindulva a pogba-kanté kettősből....
Mi a tanulság? Minden drága játékos szar?:D
Kezded egy kicsit túlzásbavinni Dávid sértegetését, vegyél vissza... Hagy legyen már véleménye bármilyen is az.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22473 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

laczze írta:
Bubi írta:
laczze írta:Amugy nemtudom ki mit lát Lukakuban de hol érett ő meg egy nagycsapatra? Ma se csinált különösebben sokat, bár voltak szép dolgai de most azzal sokra nem mennek. Plusz a nagy csapatok ellen nem nagyon szerzett gólt azt meg hogy a kiscsapatokat tömi nekünk édeskevés lesz. Remélem nem igazol ide...
Alig ért labdába, de amikor igen akkor jó megoldásokat választott, majdnem meg is szerezte a vezetést. Ennél többet nem tehetett ennyi lehetőségből.. Costa 10x rosszabbul játszott.

Rengeteget fejlődött a srác, a labdavezetése konkrétan ég és föld, de ez igaz a távoli lövéseire és az egyéni megoldásaira is. Azt meg brutál volt látni ahogy a lökEte elött Luiz (!) úgy pattant le róla mint ha betonfalnak futott volna.

Betudható annak hogy egy 2 méteres állat Lukaku plusz Luiz rossz tartásban volt.Matic ról is pattan le ember ebből sok következtetést nem vonnék le. Ahogy abból sem hogy jobb volt mint Costa hiszen a Spanyol meccsek óta ilyen formában van viszont ha megy neki akkor ég és föld. Na mind1 bírom lukakut már csak amiatt h Chelsea drukker de nekünk ksszisokat kell igazolni főleg csatár poszton.
Szép a 24 gólja is de ezek javát kiscsapatok ellen szerezte nekünk meg ugye nem erre kell egy csatár.
100 millió fontért mit akarsz nem elég hogy betonfal még klasszis is legyen? :lol: :lol: :lol: :lol:
világ balfaszai vagyunk ha visszavesszük ezt a majmot egy zsák pénzért, legyen már eszünk kiindulva a pogba-kanté kettősből....

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22474 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
laczze írta:Amugy nemtudom ki mit lát Lukakuban de hol érett ő meg egy nagycsapatra? Ma se csinált különösebben sokat, bár voltak szép dolgai de most azzal sokra nem mennek. Plusz a nagy csapatok ellen nem nagyon szerzett gólt azt meg hogy a kiscsapatokat tömi nekünk édeskevés lesz. Remélem nem igazol ide...
Alig ért labdába, de amikor igen akkor jó megoldásokat választott, majdnem meg is szerezte a vezetést. Ennél többet nem tehetett ennyi lehetőségből.. Costa 10x rosszabbul játszott.

Rengeteget fejlődött a srác, a labdavezetése konkrétan ég és föld, de ez igaz a távoli lövéseire és az egyéni megoldásaira is. Azt meg brutál volt látni ahogy a lökEte elött Luiz (!) úgy pattant le róla mint ha betonfalnak futott volna.

Betudható annak hogy egy 2 méteres állat Lukaku plusz Luiz rossz tartásban volt.Matic ról is pattan le ember ebből sok következtetést nem vonnék le. Ahogy abból sem hogy jobb volt mint Costa hiszen a Spanyol meccsek óta ilyen formában van viszont ha megy neki akkor ég és föld. Na mind1 bírom lukakut már csak amiatt h Chelsea drukker de nekünk ksszisokat kell igazolni főleg csatár poszton.
Szép a 24 gólja is de ezek javát kiscsapatok ellen szerezte nekünk meg ugye nem erre kell egy csatár.
Drogba,Lampard,Terry <3

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22475 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

ez az utálat dankonál biztos visszavezethető valahová. szerintem egy pudvás cigány akit alap hogy kiközösítenek mindenhonnan, próbál párhuzamot vonni és visszaadni egy barcás játékosnak amit ő kap nap mint nap. a különbség viszont óriási pedro levette a barcás mezt, danko viszont soha nem moshatja le magáról a szagot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:Amugy nemtudom ki mit lát Lukakuban de hol érett ő meg egy nagycsapatra? Ma se csinált különösebben sokat, bár voltak szép dolgai de most azzal sokra nem mennek. Plusz a nagy csapatok ellen nem nagyon szerzett gólt azt meg hogy a kiscsapatokat tömi nekünk édeskevés lesz. Remélem nem igazol ide...
Alig ért labdába, de amikor igen akkor jó megoldásokat választott, majdnem meg is szerezte a vezetést. Ennél többet nem tehetett ennyi lehetőségből.. Costa 10x rosszabbul játszott.

Rengeteget fejlődött a srác, a labdavezetése konkrétan ég és föld, de ez igaz a távoli lövéseire és az egyéni megoldásaira is. Azt meg brutál volt látni ahogy a lökEte elött Luiz (!) úgy pattant le róla mint ha betonfalnak futott volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22477 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta:
Bubi írta:
dankodavid írta: Ha nélküle csak egy középszerű ember lenne a kezdőben, vélhetően nem kellett volna a hetvenedik percig várni a gólra, borzasztó szellős az everton.
De NINCS sajnos. Jövőre egy remek kiegészítő ember lehet, több nem, annak viszont kiváló. Idén nincs opció Willianen kívül sajnos, ez van. Egyébként Pedróra jó jelző a középszerű, kicsit szerény.
De ugye ettől még tekinthetek a vállalhatatlan semmirekellőségére ezer pokol lángoló tüze táplálta perzselő gyűlölettel, igaz?:)
Szíved joga, de emellett szurkolj is kicsit neki, hogy megoldja a posztját mert nincs opció:)
Ne aggódj nekem sincs a top50es listámon sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22478 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

laczze írta:Amugy nemtudom ki mit lát Lukakuban de hol érett ő meg egy nagycsapatra? Ma se csinált különösebben sokat, bár voltak szép dolgai de most azzal sokra nem mennek. Plusz a nagy csapatok ellen nem nagyon szerzett gólt azt meg hogy a kiscsapatokat tömi nekünk édeskevés lesz. Remélem nem igazol ide...
Már nekünk játszik ezen a meccsen.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22479 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Húúú Vili ezt lőni kellett volna egyből. Egyébként az első félidő után nem gondoltam volna, hogy ennyi lesz.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22480 Hozzászólás Szerző: laczze »

És ezzel mi lőttük a legtöbb gól a bajnokságban :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése