Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#28321 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Én most nem elemezném a meccset, mert úgy is látta szinte mindenki...
Viszont SWP-ről tudnék egysmást mondani, de félek moderálni kéne.
Én az utóbbi időben teljesen kiábrándultam belőle (idézőjelben :-), pedig minden játékost imádok (eddig Huth volt a kivétel, de ezzel nem voltam egyedül, most SWP lett). Ez valami katasztrófa, ahogy játszik, én nem tom mi van vele, vagy csak ennyit tudna, de szerintem sürgősen el kell adni!!! Amit produkált a Werder ellen, na hát nálam ott vágta el végleg magát...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#28322 Hozzászólás Szerző: Dani »

szpecnaz írta:Hát ritka bénák voltunk. Nagyon nem ment a csapatnak, görcsösen játszottak, nem tudtak felszabadultan játszani. Ballack játéka szerintem nem volt rossz. Igazából azt kell mondani, hogy senkit sem lehet kiemelni a csapatból, minenki vétett gyerekes hibákat. Remélem vasárnap jobb formáját mutatja a csapat!
De én ki tudok emelni 3 embert: Essien pazar teljesítményt nyújtott(mondhatni mostmár szerencsére-megszokott teljesítményt)

Míg Hilario és SWP számomra elvágta magát( SWP-t eddig sem tartottam sokra,Hilarioban bíztam,de így én is tudnék védeni,ahogy ő,és mint ahogy már említettem az Arsenal meccs is rajta ment el...)
Katasztrófa mindkettő :?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28323 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
tibi71 írta:joe cole nagyon kéne illetve valami rafkós csatár aki +elégedne 20-25 percel ! ilyen mondjuk csak 30-on túli játékos lehet !
Mit szólsz Sevcsenko-hoz??? Tuti csere lenne! Vagy Solskjaer??:D
solskjaer ???? ahoz kéne + két térd és 5 keresztszallag ! én itt tartottam volna jimit vagy jó lenne kanu (lehet hogy baromság) de ha crespó megelégedett volna ezzel az lett volna a csúcs !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28324 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:joe cole nagyon kéne illetve valami rafkós csatár aki +elégedne 20-25 percel ! ilyen mondjuk csak 30-on túli játékos lehet !
Mit szólsz Sevcsenko-hoz??? Tuti csere lenne! Vagy Solskjaer??:D
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28325 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

joe cole nagyon kéne illetve valami rafkós csatár aki +elégedne 20-25 percel ! ilyen mondjuk csak 30-on túli játékos lehet !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28326 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Az elején örültem a kezdő 11-nek kivéve annak h nincs középcsatár,meg h MAke pihen Ballack helyett:)Nagyon gyenge volt az egész csapat!Tényleg nem védem SWP-t mert a labdalevétellel is gondjai akadtak jópárszor,de azt hozzátenném h az elsö félidőben csak az ő oldalán mentünk előre!De aki nem játszik,nemis hibázik lásd baloldal elsö félidö!Amugy nála nem vágom h a válogatottban miért tudja levenni a labdákat meg cselezni normálissan,itt meg nem!Meg a Cityben se voltak technikai gondjai,sőt!Szetm nagyon akar bizonyitani,izgul,a túlzott akarásnak meg nyögé a vége!Én a félidőben tuti Kalout vittem volna le,esélytelen volt középcsatárnak!Januárban kell még egy csatár,mert ez igy nagyon nem lesz jó!Az egy Drogba nem fogja birni minden meccsen kihuzni a szarból a csapatot!A legjobban meg az idegesitett h a hülye Sevának nemengednek egy rohadt szabadrugást se löni!Amikor Lampard is 100ból 1et ha berug Robben meg Drogba ugyszintén!
Nah mind1 ennél csak jobb lehet!
Chelsea FOREVER!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28327 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Hát ritka bénák voltunk. Nagyon nem ment a csapatnak, görcsösen játszottak, nem tudtak felszabadultan játszani. Ballack játéka szerintem nem volt rossz. Igazából azt kell mondani, hogy senkit sem lehet kiemelni a csapatból, minenki vétett gyerekes hibákat. Remélem vasárnap jobb formáját mutatja a csapat!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28328 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

1 kicsit nyögvenyelösek voltunk tegnap ! swp: gnóm,ügyetlen,körülményes és ha nagyon megakarnám sérteni akkor azt is leirnám huth (mondjuk ez tényleg durva) ! tényleg elkéne már adni mert nem játszott ő olyan kevesett mint ahogy azt többen állitjátok ! Hillarioból éppen elég volt ő már megtette amit 1 III. számú kapustól kérni lehet most már tényleg üljön a padon ! viszont én robbent nem láttam olyan rossznak csinált két dolgot amit eddig sose ! jobblába felé cselezett és majdnem adott 1 gólpaszt kalo-nak ! didi klasszis seva pedig nagyon kell mellé !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28329 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en csak az 50. perctől láttam a meccset, de onnantól Kalou abszolút jó volt, csak úgy mint Robben. (gól érdemelt volna a kapufája) Makelele tényleg pocsék volt, csak úgy mint Hilario és Ballack. Lamps nekem tetszett és szerintem A.Cole fantasztikusan jatszott.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#28330 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Robben beadásai, SWP cselei, Maka lapos indításai, Lamps távoli löketei és Hilario kijövetelei ma bántóan rosszak voltak. Robben ennek ellenére gólt érdemelt volna a kapufánál, SWP sebességével nem volt gond, Maka jól szerelt középpályán, Lamps jól látott meg beinduló embereket és Hilario is fogott néhány bágyadt középre tartó lövést...
Ma kétarcúak voltunk és utóbbi találkozókon 25 perceben döntünk el meccset, miközben 200/120 mindenkinek a vérnyomása... :?
Joe nagyon hiányzott... :(
IN CHELSEA WE TRUST!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#28331 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Robben idei teljesítménye egy nagy 0!
Önző, szabadrúgásainak, beadásainak 95% pocsék!
A többi meg véletlen! JA és még mindig önző!
SWP-t én már januárban elküldtem volna...

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#28332 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A kollégával ellentétben azért ilyen drasztikus lépéshez nem folyamodnék. A tanuságokat lelehet vonni egyébként a meccsről, SWP-t nincs más lehetőség elkell küldeni, abszolút gyenge, technikátlan, körülményes, nem tud passzolni, se cselezni. Kalounak szerintem bőven elég az a 10-15 perc amire beáll. Hatalmas gólokat akar lőni állandóan, mellesleg lesre fut állandóan. Messze van még ő az első csapathoz. Essien szerintem elégé korlátozva van ebben a Makelele poszton, nem tud bepörögni és elindulni a támadás segítésére. Geremi szerintem elég halványon játszott most már tényleg kell egy jó jobb oldali védő. A. Colet azért lelehet ültettni a padra is pár meccset adni Bridgenek. Hilario bűven elegendő harmadik számú kapusnak.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#28333 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Hát én is. SWP, Hilario, Carvalho, Cole, Kalou :arrow: hatalmas nagy nullák!!! :evil: Drogba valószínűleg bejön a 2. félidőre. Nagyon nem értem ezeket a játékosokat. Főleg azokat nem, akik általában nincsenek a kezdőben. Így nem is lesznek. És a padon sem. Eladjuk őket. Kalou-t is, SWP-t is. Egy csatár (Robben) nem tud gólt lőni, még akkor sem, ha 2 remek játékos van mögötte (Lampard, Ballack). Hihetetlen, mekkora a kontraszt a vasárnapi meccs után. :?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28334 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt a meccset nem nézem tovább. Leszarom. Annyira felbaszta az agyamat az egész csapat hogy... A ***** *****ba hogy nem látok 2 passzt egymás után... Kib*szott mérges vagyok...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#28335 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

krisz írta:Úgy értettem , hogy "megérdemeltük volna a győzelmet" , de mostmár nem lehet vissza csinálni.
Az igen! Akkor miért így mondtad? :) Ebből az életben nem magyarázod ki magad! :lol:

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28336 Hozzászólás Szerző: krisz »

Dandeer írta:
krisz írta:egy döntetlen is jó lesz.
??? Mondd, hogy rosszul értettem. :)
Úgy értettem , hogy "megérdemeltük volna a győzelmet" , de mostmár nem lehet vissza csinálni.
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#28337 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

krisz írta:egy döntetlen is jó lesz.
??? Mondd, hogy rosszul értettem. :)

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28338 Hozzászólás Szerző: krisz »

Az Arsenal elleni meccsen úgy éreztem hogy többet is ki lehet hozni a meccsből.Megérdemeltük volna a győzelmet mivel mi több támadást indítottunk.Na mindegy , egy döntetlen is jó lesz.
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#28339 Hozzászólás Szerző: Festa »

Nekem ez a meccs duplán fontos volt.Mert a tippmix 5kötésemhet Chelsea gyözelem kellett volna.Amikor Flamini gólt löt azt hittem elment ahajó viszont amikor Essien betalált a 84.percben újra bizakodni kezdetem,DE azt nem gondoltam volna,hogy a 90.perc után 2 kapufát is lövünk...Nagyon csalódott voltamÉs nem értem miért nem tudtak az egész meccsen úgy játszani mint 0-1 után.Na jó balszerencsénk volt.Most már viszont a Mu az elsőszámú esélyes hacsak nem bukik hamarosan de erre szerintem várni kell.Nem hiszem,hogy West ham meglepetsét okozna,de ne legyen igazam :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28340 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Lehet, hogy kiismerték azt a taktikát, de tegnap láthattad, hogy még mindig ez a nyerő. Mellesleg nincs olyan taktika, ami ellen nem lehetne felkészülni.
Az meg baromság, hogy Cech kifogta volna azt a két gólt. Ezt a tegnapit igen, Hilarió nagyot hibázott. De Saha gólját a jóisten sem fogta volna meg!!! VISSZA CARLO-t!!!!
sérülten játszon?:)....akár...legfeljebb rásérül....

Válasz küldése