Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#27841 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Robben beadásai, SWP cselei, Maka lapos indításai, Lamps távoli löketei és Hilario kijövetelei ma bántóan rosszak voltak. Robben ennek ellenére gólt érdemelt volna a kapufánál, SWP sebességével nem volt gond, Maka jól szerelt középpályán, Lamps jól látott meg beinduló embereket és Hilario is fogott néhány bágyadt középre tartó lövést...
Ma kétarcúak voltunk és utóbbi találkozókon 25 perceben döntünk el meccset, miközben 200/120 mindenkinek a vérnyomása... :?
Joe nagyon hiányzott... :(
IN CHELSEA WE TRUST!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#27842 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Robben idei teljesítménye egy nagy 0!
Önző, szabadrúgásainak, beadásainak 95% pocsék!
A többi meg véletlen! JA és még mindig önző!
SWP-t én már januárban elküldtem volna...

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#27843 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A kollégával ellentétben azért ilyen drasztikus lépéshez nem folyamodnék. A tanuságokat lelehet vonni egyébként a meccsről, SWP-t nincs más lehetőség elkell küldeni, abszolút gyenge, technikátlan, körülményes, nem tud passzolni, se cselezni. Kalounak szerintem bőven elég az a 10-15 perc amire beáll. Hatalmas gólokat akar lőni állandóan, mellesleg lesre fut állandóan. Messze van még ő az első csapathoz. Essien szerintem elégé korlátozva van ebben a Makelele poszton, nem tud bepörögni és elindulni a támadás segítésére. Geremi szerintem elég halványon játszott most már tényleg kell egy jó jobb oldali védő. A. Colet azért lelehet ültettni a padra is pár meccset adni Bridgenek. Hilario bűven elegendő harmadik számú kapusnak.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#27844 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Hát én is. SWP, Hilario, Carvalho, Cole, Kalou :arrow: hatalmas nagy nullák!!! :evil: Drogba valószínűleg bejön a 2. félidőre. Nagyon nem értem ezeket a játékosokat. Főleg azokat nem, akik általában nincsenek a kezdőben. Így nem is lesznek. És a padon sem. Eladjuk őket. Kalou-t is, SWP-t is. Egy csatár (Robben) nem tud gólt lőni, még akkor sem, ha 2 remek játékos van mögötte (Lampard, Ballack). Hihetetlen, mekkora a kontraszt a vasárnapi meccs után. :?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#27845 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt a meccset nem nézem tovább. Leszarom. Annyira felbaszta az agyamat az egész csapat hogy... A ***** *****ba hogy nem látok 2 passzt egymás után... Kib*szott mérges vagyok...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#27846 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

krisz írta:Úgy értettem , hogy "megérdemeltük volna a győzelmet" , de mostmár nem lehet vissza csinálni.
Az igen! Akkor miért így mondtad? :) Ebből az életben nem magyarázod ki magad! :lol:

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#27847 Hozzászólás Szerző: krisz »

Dandeer írta:
krisz írta:egy döntetlen is jó lesz.
??? Mondd, hogy rosszul értettem. :)
Úgy értettem , hogy "megérdemeltük volna a győzelmet" , de mostmár nem lehet vissza csinálni.
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#27848 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

krisz írta:egy döntetlen is jó lesz.
??? Mondd, hogy rosszul értettem. :)

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#27849 Hozzászólás Szerző: krisz »

Az Arsenal elleni meccsen úgy éreztem hogy többet is ki lehet hozni a meccsből.Megérdemeltük volna a győzelmet mivel mi több támadást indítottunk.Na mindegy , egy döntetlen is jó lesz.
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#27850 Hozzászólás Szerző: Festa »

Nekem ez a meccs duplán fontos volt.Mert a tippmix 5kötésemhet Chelsea gyözelem kellett volna.Amikor Flamini gólt löt azt hittem elment ahajó viszont amikor Essien betalált a 84.percben újra bizakodni kezdetem,DE azt nem gondoltam volna,hogy a 90.perc után 2 kapufát is lövünk...Nagyon csalódott voltamÉs nem értem miért nem tudtak az egész meccsen úgy játszani mint 0-1 után.Na jó balszerencsénk volt.Most már viszont a Mu az elsőszámú esélyes hacsak nem bukik hamarosan de erre szerintem várni kell.Nem hiszem,hogy West ham meglepetsét okozna,de ne legyen igazam :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#27851 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Lehet, hogy kiismerték azt a taktikát, de tegnap láthattad, hogy még mindig ez a nyerő. Mellesleg nincs olyan taktika, ami ellen nem lehetne felkészülni.
Az meg baromság, hogy Cech kifogta volna azt a két gólt. Ezt a tegnapit igen, Hilarió nagyot hibázott. De Saha gólját a jóisten sem fogta volna meg!!! VISSZA CARLO-t!!!!
sérülten játszon?:)....akár...legfeljebb rásérül....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#27852 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lehet, hogy kiismerték azt a taktikát, de tegnap láthattad, hogy még mindig ez a nyerő. Mellesleg nincs olyan taktika, ami ellen nem lehetne felkészülni.
Az meg baromság, hogy Cech kifogta volna azt a két gólt. Ezt a tegnapit igen, Hilarió nagyot hibázott. De Saha gólját a jóisten sem fogta volna meg!!! VISSZA CARLO-t!!!!
Only one Di Matteo!

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#27853 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Egyetértek, hogy visszakéne pakolni a szélsőket!!
Nélkülük nem fog senki cselezni, elfutni és szerintem ez hiányzott az ars ellen. (Seva csiga, Ballack még..)

Ennek is bizonyítéka: Ars - Che (06) ROBBEN , COLE

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#27854 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Érdekes. Két évig bejött a hagyományos két winger, egy csatár taktika. Az is érdekes, hogy idén két csatárral játszunk és 5 pontos hátrányban vagyunk. Én visszatérnék.
szerintem azt a játékot nagyon kiismerték ! nem ezért vagyunk hátrányba hanem azért mert 1000 fokon ég a mu de remélem most már kezd lehülni !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#27855 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

az az igaszság mind a mu mind az arsenál góljainál látszott hogy nem az első számu kapusunk véd ! saha és flamini gólját chech simán háritotta volna ! ilyen rangadokon ekkora elönyt nem lehet adni ! ballackot nem értem miért hagyta a pályán ! ütközni nem tud max alattomosan odakurálni ! nem értem sevát miért kellet lehozni egész jól nyomta erre behozta azt a serdülö IV.-es felépitésű gnómot akit remélem eladnek már a picsába ! robben remélem kezdeni fog mert most villantott valamit amit rég nem láthattunk tőle !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#27856 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Wenger szerint csapat szerencsétlen volt és nyerhetett volna, ja és emlékeztetett arra is hogy a chelsea múlt héten nem játszott pl-t így az arsenal hátrányban volt...:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#27857 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Érdekes. Két évig bejött a hagyományos két winger, egy csatár taktika. Az is érdekes, hogy idén két csatárral játszunk és 5 pontos hátrányban vagyunk. Én visszatérnék.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#27858 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Ugye-ugye?? Én már örültem, amikor visszaáltunk a bevált taktikára. SWP-Robben-Drogba. És milyen szép is volt!:)
De hiányzott egy ember, aki Drogba mögött érkezik Robben vagy SWP centerezéseire - ezt lehetett volna Seva, ha José bátrabb. Ballackot kelleltt volna levenni Seva helyett. Didit nagyot fogták, és bár párszor befűzte Senderost, eredménye nem lett. Joe Cole nagyon hiányzott, vele meg lett volna ez a meccs.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#27859 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ugye-ugye?? Én már örültem, amikor visszaáltunk a bevált taktikára. SWP-Robben-Drogba. És milyen szép is volt!:)
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#27860 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Jó volt a meccs, jól játszott a csapat. AMi eddig bement a kapufáról, az most kifelé pattant, ennyi. Messze még a szezon vége, le lehet dolgozni ezt az 5(reméljük annyi) pontot. Azért az érdekes volt hogy akkor pörgött fel a játékunk, mikor visszaálltunk 1 csatáros játékra. A gólban benne volt Hilario.

Válasz küldése