Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3941 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Guardiola said: "Leaving? We'll leave that for another day."
"Today is not the day to talk about that."

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3942 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

emsanya írta:Ronaldo 50 gólt rakott hozzá a real játékához, valahogy mégse nyerték meg a bajnokságot és nem játszanak BL döntőt...
igen, de Ronaldo akkor kezdett meccsenként hármat rugdosni mikor már minden eldőlt. És ha megnézed a Realban volt még Özil,Ade, meg Benzema akik lőttek jó párat a vége felé. Vagyis Özil inkább osztogatott.
chiedis írta:hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül.
ez meg lehet...
De azt tegyük hozzá hogy Xavinak is nagyon sokat köszönheti a Barca, meg Iniestának. De tény hogy Messi az az ember, akiakkor lövi a gólt (pontosabban akkoris) amikor a legnagyobb szükség van rá. Akkor egy már unalmas meccset,egy villanással eldönt. Ha elmegy a Chelseahez Pep kíváncsi leszek hogy ezt a kulcsszerepet kinek hagyja. Mert minden csapatba van egy valaki aki a hátán viszi a csapatot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3943 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:GárdiÓLa még nem jött rá, hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül. Mert lófaszjóska Sneijder, Xavi vagy akárhova megy, elalibizett.
Messi meg megnyert neki mindent.
Mindenki tisztában van avval, hogy Pedro és Villa támadópáros február 26 (!) óta 2, azaz 1+1 gól lőtt ?
Mégis vki hozzárakott azóta vagy 30-40 gólt. Érdekes. Sosem tudom miért érvelek arra, hogy mindent az a helyes kisfiú csinál.

Ha jó edző imázst akar fenntartani, vagy maradjon a picsáján, vagy vigye magával Messit. Utóbbi lehetetlenebb.
Ronaldo 50 gólt rakott hozzá a real játékához, valahogy mégse nyerték meg a bajnokságot és nem játszanak BL döntőt...

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Edzőkérdés

#3944 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

chiedis írta: Messi meg megnyert neki mindent.
Azért ez így nagyon le van egyszerűsítve. :)

Én örülnék Pep-nek, Rijkaardnak is, Hiddink-nek is de még Grant-et is csípem, a többi jelölt hidegen hagy.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3945 Hozzászólás Szerző: chiedis »

GárdiÓLa még nem jött rá, hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül. Mert lófaszjóska még Sneijderrel, Xavival is, akárhova megy, elalibizik.
Messi meg megnyert neki mindent.
Mindenki tisztában van avval, hogy Pedro és Villa támadópáros február 26 (!) óta 2, azaz 1+1 gól lőtt ?
Mégis vki hozzárakott azóta vagy 30-40 gólt. Érdekes. Sosem tudom miért érvelek arra, hogy mindent az a helyes kisfiú csinál.

Ha jó edző imázst akar fenntartani, vagy maradjon a picsáján, vagy vigye magával Messit. Utóbbi lehetetlenebb.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3946 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
emsanya írta:Én egyáltalán nem utálom a barcát :D , közömbösek, csak elismerem, amit csinálnak. Ez az ami csak akkor derülne ki, ha idejönne :D . Az amit ő képvisel, nekem szimpatikus, jobban szeretem mint az olaszos felfogást, amit az elmúlt idényben is mutattunk.
Nem speciel rád értettem, hanem úgy a fórumozók többségére. Ha választani kell én is sokkal inkább őt választanám, mint valami olaszt (Zola kivétel), de azért tőle sem lennék elragadtatva. Elfogadom kategória és közben azt mondom, hogy lehetne rosszabb is.
Jah, valahogy úgy. Igazából én is már sok mindenkinek örülnék, csak már derülne ki, valami hírfoszlány, amire lehet alapozni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#3947 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Én egyáltalán nem utálom a barcát :D , közömbösek, csak elismerem, amit csinálnak. Ez az ami csak akkor derülne ki, ha idejönne :D . Az amit ő képvisel, nekem szimpatikus, jobban szeretem mint az olaszos felfogást, amit az elmúlt idényben is mutattunk.
Nem speciel rád értettem, hanem úgy a fórumozók többségére. Ha választani kell én is sokkal inkább őt választanám, mint valami olaszt (Zola kivétel), de azért tőle sem lennék elragadtatva. Elfogadom kategória és közben azt mondom, hogy lehetne rosszabb is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3948 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
emsanya írta:Hát nem tudom, ez hogy nem tud változatni vagy megfogják a barcát, minden 60.-ik meccsre igaz :D . Carlo minden második meccsen tehetetlen volt ebben a szezonban. A kulcs meccsekről nem is beszélve...
Igen, csak azért akármennyire is utáljuk a Barca-t, azért a Barca és a Chelsea között különbség van. Ha most eljönne ide, akkor nem minden 60. meccsen kerülne ebbe a helyzetbe, hanem gyakrabban.
Én egyáltalán nem utálom a barcát :D , közömbösek, csak elismerem, amit csinálnak. Ez az ami csak akkor derülne ki, ha idejönne :D . Az amit ő képvisel, nekem szimpatikus, jobban szeretem mint az olaszos felfogást, amit az elmúlt idényben is mutattunk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#3949 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Hát nem tudom, ez hogy nem tud változatni vagy megfogják a barcát, minden 60.-ik meccsre igaz :D . Carlo minden második meccsen tehetetlen volt ebben a szezonban. A kulcs meccsekről nem is beszélve...
Igen, csak azért akármennyire is utáljuk a Barca-t, azért a Barca és a Chelsea között különbség van. Ha most eljönne ide, akkor nem minden 60. meccsen kerülne ebbe a helyzetbe, hanem gyakrabban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3950 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
AryanH írta:Egyébként Guardiolát abszolút meglehet érteni, egy év van hátra a szerződéséből és szerintem már vágyik más kihívásokra is. A Barcával már mindent megnyert ami lehetséges, szóval most nagy esélyes. Amiért örülnék neki az, hogy jó szeme van a fiatalokhoz és nem félne párat beépíteni sem.
Az tényleg egy hatalmas pozitívuma, viszont ott van az is, hogy ha valaki nagynehezen megfogja a Barca-t, akkor nem tud kreatív ötlettel előállni, váratlanul húzásai nincsenek és nem tud változtatni. Mérlegeljünk, most melyik a fontosabb?
Hát nem tudom, ez hogy nem tud változatni vagy megfogják a barcát, minden 60.-ik meccsre igaz :D . Carlo minden második meccsen tehetetlen volt ebben a szezonban. A kulcs meccsekről nem is beszélve...

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3951 Hozzászólás Szerző: kiki »

rafanadal írta:Az tényleg egy hatalmas pozitívuma, viszont ott van az is, hogy ha valaki nagynehezen megfogja a Barca-t, akkor nem tud kreatív ötlettel előállni, váratlanul húzásai nincsenek és nem tud változtatni. Mérlegeljünk, most melyik a fontosabb?
szerintem ez a negatívum elég nagy probléma.A spanyol bajnokságban csak az El Clasicókon játszhat azonos erejű csapat ellen. Nálunk viszont 4 nagycsapat ellen (inkább 5 a spurssel együtt) kellene harcolnia, és az ellenük elvesztett pontok láthattuk mennyit jelentenek :roll:
Szerintem sem ő lenne a legjobb megoldás.
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3952 Hozzászólás Szerző: Ramox »

AryanH írta:Egyébként Guardiolát abszolút meglehet érteni, egy év van hátra a szerződéséből és szerintem már vágyik más kihívásokra is. A Barcával már mindent megnyert ami lehetséges, szóval most nagy esélyes. Amiért örülnék neki az, hogy jó szeme van a fiatalokhoz és nem félne párat beépíteni sem.
Ugyanakkor itt állunk a változások ideje előtt, igazolgatni kéne, és edzősködése alatt még nem volt egy értelmes, jó igazolása a barcának... :\

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#3953 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AryanH írta:Egyébként Guardiolát abszolút meglehet érteni, egy év van hátra a szerződéséből és szerintem már vágyik más kihívásokra is. A Barcával már mindent megnyert ami lehetséges, szóval most nagy esélyes. Amiért örülnék neki az, hogy jó szeme van a fiatalokhoz és nem félne párat beépíteni sem.
Az tényleg egy hatalmas pozitívuma, viszont ott van az is, hogy ha valaki nagynehezen megfogja a Barca-t, akkor nem tud kreatív ötlettel előállni, váratlanul húzásai nincsenek és nem tud változtatni. Mérlegeljünk, most melyik a fontosabb?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Edzőkérdés

#3954 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Egyébként Guardiolát abszolút meglehet érteni, egy év van hátra a szerződéséből és szerintem már vágyik más kihívásokra is. A Barcával már mindent megnyert ami lehetséges, szóval most nagy esélyes. Amiért örülnék neki az, hogy jó szeme van a fiatalokhoz és nem félne párat beépíteni sem.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3955 Hozzászólás Szerző: Bon »

zoli0415 írta:Most a williamhill-nél
Redknapp 2.00
Van Basten 3:50
és Hiddink már csak harmadik 5:50
bár nem hiszem hogy bármi jelentősége lenne.
Guardiola meg 16-ról 8-ra. :wink:

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3956 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Most a williamhill-nél
Redknapp 2.00
Van Basten 3:50
és Hiddink már csak harmadik 5:50
bár nem hiszem hogy bármi jelentősége lenne.

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Edzőkérdés

#3957 Hozzászólás Szerző: tegwol »

emsanya írta:Mi rosszat tett, mit nyilatkozott negatívan, hogy így utálni kell Guardiola-t? :D . Én is simán elfogadnám nálunk őt is, az biztos hogy ötletesebb játékot játszatnánk, mint az olasz taktikai mágusnál...
Biztos az én hibám, de nem bírnám elképzelni a Chelsea-t Barca stílusban focizni, és az igazat megvallva nem is szeretném. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3958 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mi rosszat tett, mit nyilatkozott negatívan, hogy így utálni kell Guardiola-t? :D . Én is simán elfogadnám nálunk őt is, az biztos hogy ötletesebb játékot játszatnánk, mint az olasz taktikai mágusnál...

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Edzőkérdés

#3959 Hozzászólás Szerző: tegwol »

Bon írta:Ha Guardiola holnap a meccs után bejelenti a távozását, akkor már nem kell találgatunk az új edző kiléte után.
Én eltudom képzelni, hogy ott hagyja a Barca-t. Nem rég olyasmit nyilatkozott, hogy szívesen kipróbálná magát Angliában. Majd meglátjuk... :roll: :wink:
csak nem :?

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3960 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Bon írta:Ha Guardiola holnap a meccs után bejelenti a távozását, akkor már nem kell találgatunk az új edző kiléte után.
Én eltudom képzelni, hogy ott hagyja a Barca-t. Nem rég olyasmit nyilatkozott, hogy szívesen kipróbálná magát Angliában. Majd meglátjuk... :roll: :wink:
Én Hiddink-et várom de nagyon. Remélem ő lesz az edző.

Lezárt