Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3961 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Bon írta:Ha Guardiola holnap a meccs után bejelenti a távozását, akkor már nem kell találgatunk az új edző kiléte után.
Én eltudom képzelni, hogy ott hagyja a Barca-t. Nem rég olyasmit nyilatkozott, hogy szívesen kipróbálná magát Angliában. Majd meglátjuk... :roll: :wink:
Ha Guardiola holnap este lemond, akkor tényleg biztos a célállomás. De ez esetben szerintem a holnapi meccs végkimenetele nem lényeges, ha lemond,akkor ígyis-úgyis lemond mert már mindent megnyert ott.

Tavaly Mourinho is így csinálta. És még az is érdekességet ad a dolognak hogy Mourinho tavaly annak a városnak a csapatához távozott ahol BL-t nyert,és a győztes döntő után jelentette be távozását. Itt is ez lehetne.. :D

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3962 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ha Guardiola holnap a meccs után bejelenti a távozását, akkor már nem kell találgatunk az új edző kiléte után.
Én eltudom képzelni, hogy ott hagyja a Barca-t. Nem rég olyasmit nyilatkozott, hogy szívesen kipróbálná magát Angliában. Majd meglátjuk... :roll: :wink:

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#3963 Hozzászólás Szerző: Buluska »

langidave írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... at-2079305

pfúúj vááá neee
pont most tettem be én is de kitöröltem ahogy megláttam a tiéd :D remélem nem lesz hozzá közünk :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3964 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... at-2079305" onclick="window.open(this.href);return false;

pfúúj vááá neee

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3965 Hozzászólás Szerző: focimark »

Patrik17 írta:
Ramox írta:Kezded?
figyelj. Én megint normális hangnemben szóltam hozzád, majd te válaszolsz egy ilyennel...
Hagyjátok már békén,attól még hogy RM szurkoló nem csinált semmi rosszat!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3966 Hozzászólás Szerző: Bon »

Zola szerint Redknapp megfelelő ember lenne a kispadra.
A WillamHillen már csak kétszeres oddsa van Redknappnak. :roll:
http://www.givemefootball.com/premier-l ... or-manager" onclick="window.open(this.href);return false;

szerk.: Guardiola már a negyedik.
http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3967 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Ramox írta:Kezded?
figyelj. Én megint normális hangnemben szóltam hozzád, majd te válaszolsz egy ilyennel...

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3968 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Patrik17 írta:
Ramox írta:Persze biztos csak a BL döntőre jött és körülnézett, de akkor is
akkor mi?

Nem egy futball edző, vagy híres ember van most Londonban a holnapi finálé miatt.
Ok. Végleg a haragos listán. Amit nem látok, nem idegesít fel. Bocs modik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramox 2011. május 27., péntek 14:06-kor.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3969 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Ramox írta:Persze biztos csak a BL döntőre jött és körülnézett, de akkor is
akkor mi?

Nem egy futball edző, vagy híres ember van most Londonban a holnapi finálé miatt.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3970 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ramox írta:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NKH9VvkLNY

Mou a Bridgnél járt tegnap este. :) Persze biztos csak a BL döntőre jött és körülnézett, de akkor is :)
Érdekes :o

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3971 Hozzászólás Szerző: Ramox »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NKH9VvkLNY

Mou a Bridgnél járt tegnap este. :) Persze biztos csak a BL döntőre jött és körülnézett, de akkor is :)

PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Edzőkérdés

#3972 Hozzászólás Szerző: PeterG »

Nem tudom ti ezt hogy látjátok, de én elég gyakran olvasok angol sajtót és ott nagyon sokan bírálják Abra-t. Szerintem ugyan annyira van rossz hatással a klubra, mint jóval. Egyre inkább kezdem megutálni az ilyen húzásai miatt, de azt sajnos nem szabad elfelejteni, hogy gyakorlatilag ő emelte fel ezt a klubot. :( Szar helyzet ez nagyon.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#3973 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Wisey írta:Attól félek még jó pár évig nem tudhatjuk meg, mi is történt közte és Abramovics/Gourlay/Ancelotti(?)/játékosok(?) között :(
Biztos, hogy volt valami, de szerintem 100%, hogy nem Carloval különbözött össze (Ray még ebben a cikkben is elmondja, hogy Abra nagyot bakot lőtt azzal, hogy kirúgta CA-t, no meg arról ahogy Abraról beszél, szinte biztos, hogy kettejük közt volt probléma)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3974 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Wisey írta:
chiedis írta:
szerintem megérthető. kicsit aljas volt Abra. én se mennék oda vissza ahol szemenköptek egy dupla után.
Attól félek még jó pár évig nem tudhatjuk meg, mi is történt közte és Abramovics/Gourlay/Ancelotti(?)/játékosok(?) között :(
Abszolút semmi logikus érv nem szólt a novemberi menesztése mellett. Valaminek kellett lennie a háttérben, amiről nem akarnak nyilatkozni. Azt is nehéz elképzelni, hogy csak Emenalo előléptetése miatt kellett kirúgni őt.
Most lehet hogy nagyot égek, mert rosszul tudom, de én úgy tudom nem "kirúgták" hanem lejárt a szerződése, és nem hosszabbították meg. Itt-ott ezt is pénztakarékossági okokkal magyarázták. De ha Emenalo marad az új edző mellett is a manager aszisztens tökön döföm magam komolyan. :| Annyira örülnék, ha arra a posztra Zola érkezne... Egy igazi ikon, ráadásul még technikai tudást is átadhatna....

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Edzőkérdés

#3975 Hozzászólás Szerző: Wisey »

chiedis írta:
szerintem megérthető. kicsit aljas volt Abra. én se mennék oda vissza ahol szemenköptek egy dupla után.
Attól félek még jó pár évig nem tudhatjuk meg, mi is történt közte és Abramovics/Gourlay/Ancelotti(?)/játékosok(?) között :(
Abszolút semmi logikus érv nem szólt a novemberi menesztése mellett. Valaminek kellett lennie a háttérben, amiről nem akarnak nyilatkozni. Azt is nehéz elképzelni, hogy csak Emenalo előléptetése miatt kellett kirúgni őt.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3976 Hozzászólás Szerző: chiedis »


szerintem megérthető. kicsit aljas volt Abra. én se mennék oda vissza ahol szemenköptek egy dupla után.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3977 Hozzászólás Szerző: Bon »

Én Hiddinknek nagyon örülnék, ha 8-9-10 évet ülne a kispadon. De, hogy most le ül 1 évre annak nem látom értelmét. Ezért mondom, hogy Boas-t kell meggyőzni, hogy jöjjön.
Persze ha Hiddink elvállalná évekig a csapat irányítását (kétlem), akkor természetesen őt kell idehozni.

PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Edzőkérdés

#3978 Hozzászólás Szerző: PeterG »

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit Wilkinsről :(

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3979 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Ramox írta:
chiedis írta:bazzeg, csak nem

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ak-2079229" onclick="window.open(this.href);return false;
Már cáfolta az ügynöke.
Remélem hogy tényleg nem jön. Az lenne a legjobb ha Hiddink jönne szerintem.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3980 Hozzászólás Szerző: Ramox »

chiedis írta:bazzeg, csak nem

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ak-2079229" onclick="window.open(this.href);return false;
Már cáfolta az ügynöke.

Lezárt